Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розробка веб-сайтів для бізнесу. Студія MYATA | Сео оптимізація. З чого почати? Просування сайту в мережі.

  1. 6 кроків по внутрішньої сео оптимізації Опубліковано в 09: 35ч в статті автор MYATA У даній...
  2. 1. Налаштувати службові файли
  3. 2. Скласти семантичне ядро ​​сайту
  4. 3. Прописати description
  5. 4. Title, заголовок h1 і інші заголовки з ключовими словами
  6. 5. Ключові слова в тексті
  7. 6. Атрибут alt до картинок в на сайті
  8. 7. Перелінковка всередині сайту

  6 кроків по внутрішньої сео оптимізації

  Опубліковано в 09: 35ч в статті автор MYATA

  У даній статті ми по пунктам розповімо, що включає в себе сео оптимізація сайту. Це основні кроки по правильному налаштуванні сайту зсередини.

  Будь-який фахівець з розкрутки сайту вам скаже, що набагато легше робити просування сайту, коли ще на етапі його створення враховують вимоги сео фахівців. Тобто оптимізація і розробка сайту - це два тісно пов'язаних процесу, «налажав» в одному з них, попливе і другий.

  І якщо вже так склалося, що належить завдання просувати сайт в пошукових системах, то наша інструкція «Пошукова оптимізація веб сайтів» вам стати в нагоді.

  З чого почати пошукову оптимізацію і просування сайту?

  1. Налаштувати службові файли

  sitemap.xml - карта сайту - дуже важливий файл для пошукових систем. саме в ньому міститься інформація для них, які сторінки потрібно індексувати.

  Після генерації карти сайту нам необхідно розмістити її в корені каталогу сайту. Для цього заходимо на FTP сайту і розміщуємо там файл sitemap.xml, який ми завантажили після генерації. Далі, додаємо карту сайту в веб-майстра Google і Яндекс.

  robots.txt - файл, який повідомляє пошуковим системам, які сторінки не потрібно індексувати. Наприклад, сторінки зворотного зв'язку, друку, реєстрації, кошики або пошуку на сайті. Загалом, в даному файлі необхідно закрити для пошуку ті сторінки, які не несуть корисної і потрібної інформації для цільового клієнта.

  2. Скласти семантичне ядро ​​сайту

  Досить ємний етап роботи. Це база, на основі якої буде відбуватися все просування сайту. Детально про те, як скласти семантичне ядро , Ми вже писали.

  3. Прописати description

  Description - це короткий опис сторінки, яке видно користувачам у видачі. Саме це опис має залучити і «зачепити» користувача так, щоб він перейшов на ваш сайт. На малюнку видно, що саме description розкривають основну думку конкретної сторінки. Хтось дає гарантії, хтось залучає низькими цінами, хтось розповідає про досвід. Description - це короткий опис сторінки, яке видно користувачам у видачі

  4. Title, заголовок h1 і інші заголовки з ключовими словами

  Title, заголовок h1 і інші заголовки з ключовими словами

  Якщо знову ж подивитися на скріншот, в очі відразу кинеться синій заголовок. Це Title. Він також повинен відображати зміст сторінки. Природно, базується на ключових словах.

  На самій же сторінці, за її змістом, обов'язково потрібно виділити 1 (!) Заголовок тегом <h1>. За цим тегам пошукові роботи сканують сторінки і визначають їх тематику. Теги нижчого рейтингу <h2>, <h3> мають меншу вагу, але теж важливі для індексації.

  Важливо! Всі теги на сторінці повинні бути в строгому порядку. (див. рисунок)

  5. Ключові слова в тексті

  Крім усього, за текстом на сторінці повинні зустрічатися ключові слова. Тут важливо не перестаратися і зробити це максимально природно, щоб читач навіть не помітив їх. Варіант включення слів, коли навіть не збігаються відмінки, вже не працює. Про переоптімізацію, і що за це може бути, ми згадували в статті про сео вимоги .

  6. Атрибут alt до картинок в на сайті

  Несправедливо забувають про картинки на сайті. Вони можуть додати до трафіку значне число відвідувачів. Для картинок потрібно прописати атрибут alt. Це допоможе пошуковим системам «прочитати», про що розповідає картинка і в потрібний момент вивести цю сторінку користувачеві. Може бути, це не буде цільової візит на ваш сайт, але ви отримаєте додатковий трафік, на який звертають увагу всі ті ж пошуковики і враховують його при ранжируванні сайтів.

  7. Перелінковка всередині сайту

  Істотну роль для розвитку сайту в інтернеті грають посилання всередині сайту. Тобто «перелинковка». Це теж впливає на поведінку відвідувачів на сайті і теж враховується при рейтингу сайтів в пошуковій видачі.

  Судячи з усього вищесказаного, внутрішня оптимізація проводиться тільки для пошукових машин. Звичайно, адже це ж просування сайту в пошукових системах. Але не варто забувати, що на ваш сайт приходять люди, і що весь контент повинен бути написаний і оформлений насамперед для людей. Інакше бути не повинно.

  З чого почати пошукову оптимізацію і просування сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»