Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розширення Joomla | Оттава веб-дизайн Joomla Bliss

  1. З коробки, Joomla! робить велику роботу з управління контентом, необхідним, щоб ваш сайт співати....
  2. Компоненти
  3. Модулі
  4. Відображення модулів
  5. Приклад новини
  6. Додатки
  7. Мови

  З коробки, Joomla! робить велику роботу з управління контентом, необхідним, щоб ваш сайт співати. Але для багатьох людей справжня сила Joomla! лежить в рамках програми, що дозволяє розробникам по всьому світу створювати потужні додатки, які називаються Розширення . Є більше 7000 розширень Joomla! Вони забезпечують можливість створення складних сайтів протягом декількох днів - і з високою якістю. Всі розширення Joomla - комерційні або безкоштовні для завантаження - проходять ретельний процес сертифікації, перш ніж вони будуть опубліковані користувачам на офіційному веб-сайті extensions.joomla.org. Ця сертифікація є однією з найбільш авторитетних у світі розробки програмного забезпечення - Ліцензія GNU .

  Розширення використовується для додавання можливостей до Joomla! які не існують у базовому коді ядра. Нижче наведено лише кілька прикладів із сотень доступних розширень:

  • Динамічна форма будівельників
  • Бізнес або організаційні каталоги
  • Управління документами
  • Зображення та мультимедійні галереї
  • Електронна комерція та кошик двигунів
  • Форуми та програмне забезпечення чату
  • Календарі
  • Електронна розсилка новин
  • Засоби збору даних та звітності
  • Системи банерної реклами
  • Платні послуги підписки
  • і багато, багато, більше

  Ви можете знайти більше прикладів на нашому постійно зростаючому Joomla! Каталог розширень . Підготуйтеся до враження від кількості захоплюючих робіт нашої активної спільноти розробників!

  Корисний посібник для сайту розширення можна знайти за адресою:
  http://extensions.joomla.org/content/view/15/63/

  Типи розширень

  Існує п'ять типів розширень:

  • Компоненти
  • Модулі
  • Шаблони
  • Додатки
  • Мови

  Докладніше про специфіку їх можна прочитати за посиланнями в Індексі статей - зміст (ще одна корисна функція Joomla!) - у верхньому правому куті або натиснувши на наступне посилання нижче.

  Компоненти

  Компонент - це найбільший і найскладніший тип розширень. Компоненти подібні до міні-додатків. Аналогією, яка може зробити взаємозв'язок легше зрозуміти, буде те, що Joomla! це книга, і всі компоненти є розділами книги. Основний компонент статті (com_content), наприклад, це міні-додаток, який обробляє всі основні рендеринг статті, так само як і основний компонент реєстрації (com_user) - міні-додаток, що обробляє реєстрацію користувача.

  Багато основних функцій Joomla! Надаються за допомогою компонентів за замовчуванням, таких як:

  • Контакти
  • Титульна сторінка
  • Інформаційні канали
  • Банери
  • Масова пошта
  • Опитування

  Компонент буде керувати даними, встановлювати дисплеї, надавати функції та взагалі може виконувати будь-яку операцію, яка не підпадає під загальні функції коду ядра. Компоненти виконують багато робіт поза сценою і зазвичай містять дані.

  Компоненти працюють пліч-о-пліч з модулями і плагінами, щоб забезпечити багату різноманітність відображення та функціональності контенту, окрім стандартного відображення статті та вмісту. Вони дозволяють повністю перетворити Joomla! і значно розширити свої можливості.

  Крім того, при розробці веб-сайту з конкретними вимогами, дизайнери можуть використовувати компоненти третьої сторони для забезпечення необхідних функціональних можливостей. Багато відкритих компонентів Joomla мають чудову якість і дуже зрілі ( VirtueMart , наприклад). Існують сотні комерційних компонентів, які можна використовувати для створення дивовижно складних веб-сайтів. Інтеграція компонентів третьої сторони з основними компонентами Joomla є головним завданням розробки для веб-дизайнерів Joomla.

  Модулі

  Більш легкий та гнучкий розширення, яке використовується для візуалізації сторінок, є модулем. Модулі використовуються для невеликих бітів сторінки, які, як правило, менш складні і здатні бачити в різних компонентах. Щоб продовжити в нашій аналогії з книгою, Модуль можна розглядати як блокнот або блок заголовка, або, можливо, блок зображення / заголовка, який можна відображати на певній сторінці. Очевидно, ви можете мати примітку на будь-якій сторінці, але не всі сторінки. Зноски також можуть з'являтися незалежно від того, в якому розділі ви читаєте. Аналогічно, модулі можуть бути відтворені незалежно від того, який компонент ви завантажили.

  Модулі, як маленькі міні-аплети, які можна розмістити в будь-якому місці вашого сайту. Вони працюють у поєднанні з компонентами в деяких випадках, а в інших - є окремими окремими фрагментами коду, які використовуються для відображення деяких даних з бази даних, наприклад, модулі Статті (Newsflash) зазвичай використовуються для виведення даних, але вони також можуть бути інтерактивними елементами форми дані, наприклад, модуль входу або опитування.

  Модулі можуть бути призначені для позицій модуля, які визначені у вашому шаблоні та у зворотному кінці за допомогою диспетчера модулів і редагування параметрів позиції модуля. Наприклад, "лівий" і "праворуч" є загальними для розташування 3 стовпців.

  Відображення модулів

  Кожен модуль призначений для позиції модуля на вашому сайті. Якщо ви бажаєте, щоб він відображався в двох різних місцях, ви повинні скопіювати модуль і призначити копію для відображення на новому місці. Ви також можете встановити, на яких пунктах меню (і, таким чином, сторінках) буде відображатися модуль, ви можете вибрати всі пункти меню або вибрати їх, утримуючи натиснутою клавішу керування і вибираючи один за одним декілька місць на екрані Модулі [Редагувати].

  Примітка: Ваше головне меню є модулем! Коли ви створюєте нове меню в Менеджері меню, ви фактично копіюєте модуль головного меню (mod_mainmenu) і даєте йому назву вашого нового меню. При копіюванні модуля ви не копіюєте всі його параметри, ви просто дозволяєте Joomla! використовувати той самий код з двома окремими настройками.

  Приклад новини

  Newsflash - це модуль, який відображає статті з вашого сайту в призначеній позиції модуля. Він може бути використаний і налаштований для відображення однієї категорії, всіх категорій або випадкового вибору статей для виділення для користувачів. Вона буде відображати стільки статей, скільки ви встановили, і покажуть посилання " Детальніше ", щоб взяти користувача до повної статті.

  Компонент Newsflash особливо корисний для таких речей, як Новини сайту або для показу останньої статті, доданої до Вашого веб-сайту.

  Додатки

  Один з більш просунутих розширень для Joomla! є плагін. У попередніх версіях Joomla! Додатки були відомі як Mambots. Крім зміни їх назви, функціональність була розширена. Плагін - це розділ коду, який виконується, коли в Joomla! Відбувається попередньо визначена подія. Редакторами є Plugins, наприклад, які виконуються при Joomla! відбувається подія onGetEditorArea. Використання плагіна дозволяє розробнику змінити спосіб ведення свого коду залежно від того, які модулі встановлені для реагування на подію.

  Мови

  Одним з найосновніших і найважливіших розширень є мовна підтримка. Joomla випускається з кількома мовами інсталяції, але базовий сайт і адміністратор упаковані тільки в одній мові en-GB - наприклад, англійською мовою з написанням GB. Щоб включити всі доступні в даний момент переклади, було б роздути основний пакет і зробити його непридатним для завантаження. Файли мов дозволяють всім інтерфейсам користувача як Front-end, так і Back-End відображатися на локальній мові. Зауважте, що ці пакети не впливають на фактичний вміст, наприклад, статті.

  Більш докладну інформацію про мови можна отримати з Суспільство перекладів Joomla .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»