Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розширення Yoast SEO для TYPO3 на практичному тесті

  1. Основні особливості розширення Yoast SEO
  2. Використання розширення SEO в редакційній практиці
  3. Серце Yoast SEO: перегляд фрагменту
  4. Аналіз тексту та оптимізація SEO з ключовими словами у фокусі
  5. Оптимізація соціальних медіа для сторінок TYPO3
  6. Ризикові функції для "розширених"
  7. Результат розширення Yoast SEO у вихідному коді
  8. Висновок: рекомендовано розширення SEO для всіх серверів TYPO3 з великою кількістю вмісту
  9. Проблеми з роботою з іншими розширеннями SEO
  10. Подальші посилання на розширення Yoast SEO
  11. Про Кароліну Стейнфатт

  У світі WordPress, Yoast SEO була провідним плагіном SEO протягом багатьох років. Там ми використовуємо його для сприйняття вічності для себе і наших клієнтів. Навіть під час написання цієї статті, Yoast SEO контролює в режимі реального часу, чи мій текст оптимізований для бажаних пошукових фраз. Надзвичайно корисний інструмент, який ви не хочете робити швидко.
  Для редакційної роботи в TYPO3 не було порівнянного розширення з подібними функціями. Але тепер цей інструмент нарешті доступний як розширення для TYPO3. Ми взяли більш близький погляд на нове розширення Yoast SEO в польовому тесті.

  Основні особливості розширення Yoast SEO

  Розширення пропонує редакторам підтримку SEO в чотирьох основних областях.

  1. Попередній перегляд фрагментів імітує для кожної сторінки, як буде виглядати заголовок сторінки, поле опису мета і опис сторінок на Google. Ця функція є особливо корисною, тому що вона робить часто ігноровану мета-інформацію сторінки видимою редактору під час редагування.
  2. Аналіз тексту показує редактору, наскільки добре його тексти оптимізовані для бажаних основних пошукових слів. Крім того, стаття перевіряється на читабельність словами та граматикою.
  3. У соціальних мережах можна обладнати сторінку з окремими зображеннями статей та заголовками для обміну на Facebook і Twitter.
  4. У розділі Додатково можна налаштувати мета-тег Canonical URL і Robots.

  Використання розширення SEO в редакційній практиці

  Після інсталяції розширення редактори в серверній частині мають доступ до модуля Yoast у списку лівих модулів. Альтернативно, модуль також з'являється в модулі сторінки кожної сторінки в скороченому дисплеї статусу, через який також можна викликати інші функції.

  Серце Yoast SEO: перегляд фрагменту

  Під час попереднього перегляду фрагментів редактори можуть у будь-який час побачити, як буде виглядати сторінка, що редагується, на сторінці результатів пошуку Google. Це особливо корисно, оскільки два найважливіші фактори (назва сторінки та опис) не видно в кінцевій перевірці сторінки в інтерфейсі і тому часто не враховуються в процесі редагування для оптимізації.

  Це особливо корисно, оскільки два найважливіші фактори (назва сторінки та опис) не видно в кінцевій перевірці сторінки в інтерфейсі і тому часто не враховуються в процесі редагування для оптимізації

  Попередній перегляд доходів Google показує в режимі реального часу, як зміни в заголовку впливають на попередній перегляд.

  На цьому етапі редактор може змінити фактичний заголовок сторінки TYPO3 з окремим заголовком поля SEO. Як наслідок, можливі детальні назви дружніх сторінок пошукової системи, але вони не зайво затуляють дерево сторінок TYPO3. Особливо зручною є функція, яка відображає під час редагування назви сторінки SEO і мета опису, чи мають тексти оптимальну довжину або навіть занадто деталізовані. Зазначені ключові слова фокусу виділені жирним шрифтом у мета-описі. Таким чином, результат пошуку буде виглядати пізніше, якщо хтось шукав саме цю пошукову фразу в Google.

  Аналіз тексту та оптимізація SEO з ключовими словами у фокусі

  У головному модулі Yoast для кожної сторінки виконується аналіз тексту для гарної читабельності в Інтернеті. Проаналізована мова відповідає мові, встановленій у бекенді. Тому для багатомовних сторінок редакційна мова повинна завжди змінюватися для аналізу іншої мови.

  Редактор або буйно похвалив за свій стиль або отримує поради для кращого дизайну тексту. Таким чином, модуль пробуджує прагнення все ще поліпшити читабельність, що опосередковано також позитивно впливає на рангові шанси сайтів.
  Примітка: Для того, щоб мати можливість аналізувати тексти німецькою мовою, редакторський бекенд також повинен бути доступний на німецькій мові.

  Тут визначається найважливіша пошукова фраза, а текст зазвичай перевіряється на читабельність. Але іноді Yoast забуває, що він може говорити по-німецьки.

  У другій частині основного модуля для кожної сторінки у вікні ключового слова Фокус встановлюється основна пошукова фраза. Навіть якщо ексклюзивний фокус на щільності ключових слів у сфері SEO зараз застарілий, ця функція може бути цінним інформатором для редакторів. Можна відразу побачити, як часто використовується найважливіше ключове слово, а також належним чином розроблено назву сторінки та URL-адресу. Порада: За допомогою цього поля ви зможете знову протестувати текст у останньому редакторі для використання синонімів або ключових слів для перевірки.
  Крім того, є й інші корисні, окремі поради SEO для відповідної сторінки, наприклад, якщо зовнішні або внутрішні посилання в тексті відсутні. Або попередження, коли класичні SEO помилки зроблені. Наприклад, якщо ключове слово focus використовується як зовнішній текст посилання. База даних посилань постійно підтримується і постійно оновлюється. Іноді це призводить до того, що вихідні дані перейдуть на англійську мову, оскільки немає німецьких перекладів для нових порад. Більшість німецьких редакторів зможуть добре жити з цим маленьким недоліком.

  Існує невеликий недолік версії плагіна WordPress: У WordPress можна швидко прокрутити текст до критики, щоб зробити поліпшення. З TYPO3, на жаль, вам доведеться повернутися до режиму редагування сторінок з модуля Yoast SEO. Рекомендується відкрити попередній перегляд тексту сторінки у другому вікні браузера для того, щоб швидше знайти критичні тексти.

  Оптимізація соціальних медіа для сторінок TYPO3

  Ще однією особливістю розширення Yoast SEO для TYPO3 є оптимізація соціальних медіа. Тут редактор може перезаписати свої SEO-оптимізовані заголовки більш емоційними заголовками і оптимізованими зображеннями для спільних каналів соціальних медіа Facebook і Twitter. Корисне доповнення, особливо з тих пір, як останнім часом назви сторінок Facebook більше не можна змінювати вручну під час спільного використання.

  Корисне доповнення, особливо з тих пір, як останнім часом назви сторінок Facebook більше не можна змінювати вручну під час спільного використання

  Для соціальних медіа, цільові назви SEO можуть бути переписані з більш емоційними повідомленнями. Але будьте обережні при збереженні: тексти можуть бути втрачені.

  Робота цього модульного перегляду, однак, є небажаною рекомендацією, оскільки при збереженні після Bildupload одночасно відбувається втрата текстової інформації. Порада. Зберігайте заголовки соціальних медіа в буфері обміну або зовні. Функція завантаження зображень для зображень у соціальних мережах дратує також повністю обійти звичайне управління ЗМІ під TYPO3. Це можна було б вирішити краще! (Виправлено тим часом, див. Оновлення 08.02.2018)

  Ризикові функції для "розширених"

  У останньому розділі модуля SEO редактори можуть налаштувати мета-теги роботів і призначити власну канонічну URL-адресу для сторінки вручну. Небезпечний варіант, оскільки можливі зловживання згубними наслідками. Модуль також можна легко вимкнути для звичайних редакторів.

  Порада для менеджера розширень: визначте з самого початку "поле виключення" для розширених функцій.

  Не повністю безпечний SEO для просунутих користувачів. Тут редактори можуть налаштувати Canonical Tag.

  Результат розширення Yoast SEO у вихідному коді

  Після того, як всі налаштування зроблені, редактор може побачити результат своєї "невидимої" пошукової оптимізації в вихідному коді сторінки.
  Зображення та тексти спільного доступу правильно позначені як мета-теги Open Graph.

  Зображення та тексти спільного доступу правильно позначені як мета-теги Open Graph

  Результати у вихідному коді

  Висновок: рекомендовано розширення SEO для всіх серверів TYPO3 з великою кількістю вмісту

  Так хто ж потребує розширення Yoast SEO для TYPO3? Незважаючи на вищезгадані недоліки, ми рекомендуємо розширення для всіх операторів сторінок, які хочуть вводити довші тексти в серверну частину і знаходити їх пошуковими системами. Редактори можуть працювати з функціями швидко і інтуїтивно і дуже добре мотивовані для вирішення можливих поліпшень.

  Проблеми з роботою з іншими розширеннями SEO

  Оскільки розширення Yoast для TYPO3 було випущено порівняно пізно, то одне або інше розширення, яке охоплює частини функціональної області, ймовірно, вже виконується на серверах більшості зацікавлених сторін. Це може призвести до конфліктів, коли, наприклад, два розширення відчувають відповідальність за створення канонічного тегу.
  Наприклад, ми встановлюємо наші власні розширення SEO для наших клієнтів mfc_htmltag (наприклад, для відкритих тегів графів), mfc_seotitle (для окремо використовуваних назв SEO) і mfc_canonical (для змістовного автоматичного призначення тегів Canonical).
  На щастя, шаблони розширення Yoast SEO розроблені таким чином, що окремі елементи можуть бути легко виключені з вихідного коду. Додаткова установка Yoast SEO на інші інструменти SEO повинна бути можливою без будь-яких проблем. Якщо ви сумніваєтеся, просто запитайте TYPO3 Integrator, якому ви довіряєте!

  Подальші посилання на розширення Yoast SEO

  Версія 1 оновлення :
  Помилка зберігання в контенті соціальних медіа тим часом було встановлено !

  Оновлення 17. 01. 2018 року:
  Для версії 2 розширення Yoast оголошено, що підтримуються стандартні розширення News і Cal . Це робить розширення ще більш корисним для редакторів.

  Оновлення 08.02.2018:
  У поточній бета-версії для Yoast SEO v2.0, яку ми протестували, знову є деякі покращення.

  • Модуль тепер повністю інтегрований як окрема вкладка у властивостях сторінки.
  • Довжина опису мета було скориговано до поточних значень на сторінках результатів пошуку Google.
  • Зображення спільного доступу тепер розглядаються як звичайні зображення TYPO3 і можуть бути вибрані з FAL.
  • Покращена обробка мовлення для багатомовних версій.

  Оновлення 14.02.2018:
  Версія 2.0 зараз офіційно з'явився , Ми щасливі за подяку Симону Шмідту.

  Оновлення 9.3.2018:
  Тим часом теж Преміум-версія Yoast SEO для TYPO3

  Оновлення 16 Оновлення 16.7.2018:
  Поточна статистика для розширення Yoast:

  джерела зображення

  • Попередній перегляд фрагменту у розширенні Yoast SEO: ks
  • Yoast SEO для TYPO3: аналіз тексту з ключовим словом focus: ks
  • Yoast SEO розширення для TYPO3 тестується: скріншот Yoast модуль у backend - (Джерело: Маркетинговий завод)

  Про Кароліну Стейнфатт

  Біо був як 3-й Абіфах. Вивчалися предмети орхідеї. А тепер я роблю щось з інтернетом, соціальними медіа і пошуковими системами. Управління в Marketing Factory Consulting GmbH.

  Домашня сторінка: http://www.marketing-factory.de/


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»