Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розслідування: Мета офшору для '' Рошен '' - мінімізація податків, а не '' сліпий траст ''

  36788 переглядів

  Метою створення офшору президентом Петром Порошенко могла бути мінімізація податків, а не плани передати кондитерський бізнес "Рошен" в "сліпий траст".

  Про це йдеться в журналістському розслідуванні Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP і "Слідство-Інфо".

  За даними розслідувачів, саме мінімізація податків була метою перебудови структури корпорації "Рошен".

  "Судячи з усього, офшори створювалися саме для того, щоб уникнути оподаткування в разі отримання прибутку або продажу компанії", - відзначають автори розслідування.

  В даний час, за даними журналістів, "Рошен" продовжує володіти нідерландська компанія.

  Німецька газета "Зюддойче Цайтунг" отримала і передала мереж журналістів-розслідувачів ICIJ і OCCRP документи, згідно з якими в червні 2014 року юристи з української фірми "Авеллум", яка представляє інтереси Порошенко, написали юристам з фірми "Еплбай" з острова Мен лист.

  "Справа надзвичайно делікатне. Ім'я клієнта - Петро Порошенко. Ми працюємо над реструктуризацією його кондитерського бізнесу (Рошен). Для отримання доступу до міжнародних ринків ми збираємося побудувати нову холдингову компанію групи в Люксембурзі. Під ним буде голландський суб-холдинг, який буде володіти всіма оперують компаніями. З податковими цілями над люксембурзької компанією буде кіпрська фірма. Вона буде володіти офшорною компанією - ми вважаємо за краще БВО, але Острів Мен також може підійти ... Вона буде володіти акціями і отримають дивіденди. Продаж акцій в певний момент можлива (якщо інвестор запропонує гарну ціну) ", - говорилося в документі.

  Як пояснюють експерти, з цього випливає, що саме податкові цілі були метою створення мінімум однієї з трьох компаній, а продаж "Рошен", яка була однією з передвиборних обіцянок Порошенко, в листі згадується лише в якості опції.

  "Порошенко же пояснював необхідність створення офшорної структури, яка була побудована за описаним зразком, виключно потребою передати кондитерський бізнес в" сліпий траст ", - нагадують журналісти.

  За словами практикуючих юристів, з листа не випливає, що метою або опцією при побудові офшорної структури, був траст і така структура не потрібна для того, щоб передати управління компанією в "сліпий траст".

  "Така структура потрібна, швидше за все, якщо планується продаж, для оптимізації доходів від продажу", - пояснюють юристи.

  У свою чергу юристи Порошенко наполягають, що структурували "Рошен" таким чином, щоб всі податки сплачувалися в Україні.

  36788 переглядів  Метою створення офшору президентом Петром Порошенко могла бути мінімізація податків, а не плани передати кондитерський бізнес Рошен в сліпий траст

  СТРУКТУРА володіння "Рошен" фірмами з Нідерландів, Кіпру і Британських Віргінських Островів

  Навесні 2017 року учасники програми Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів а також Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP, які в минулому році оприлюднили проект "Панама Пейперз", отримали доступ до нових документів: нове журналістське розслідування назвали "Передайза Пейперз" або "Документи з райських островів ".

  Журналісти проаналізували дані про власників офшорних компаній з двох десятків юрисдикцій, які розташовані переважно на невеликих екзотичних островах.

  Як відомо, трастовий договір на передачу управління корпорацією "Рошен" був укладений 14 січня 2016 року. нідерландська компанія Roshen Europe BV фігурувала в списку з трьох офшорів Порошенко , Про які йшлося в документах "Панамського архіву".

  У квітні світові ЗМІ опублікували велике розслідування , Яке розкриває причетність багатьох світових лідерів і відомих людей до приховування величезних сум в офшорних компаніях. Серед них, крім інших, оказаллся президент України Петро Порошенко.

  Претензії до Порошенка полягали в приховуванні факту створення компаній в офшорі. Дії Порошенко можуть суперечити закону, оскільки він відкрив нову компанію, перебуваючи в кріслі президента, і не вказав цей актив у фінансовій декларації.

  Юристи Порошенко заявили, що частка президента в "Рошен" передана в нову іноземну структуру в рамках укладеного з Rothschild Trust договору про сліпого трасті і запевнили, що ніяких порушень немає.

  Більше про передачу управління "Рошен" читайте в матеріалі " Сліпий траст "гаранта, або Куди Порошенко справ Roshen "І" Офшорний податковий маневр президента України ".

  Українська правда


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»