Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ruward: Єдиний рейтинг SEO-компаній 2013

  1. TOP-100 Єдиного Рейтингу SEO-компаній 2013
  2. галузям бізнесу
  3. галузям бізнесу
  4. Коментарі по Топ-10 чарту
  5. Інші рейтинги Індексу Ruward 2013

  2018 2017 2016 2015 2014 2013

  Увага: вже опублікований новий Рейтинг SEO-компаній за 2018 рік !

  Ура, ми анонсуємо перший в історії ринку Єдиний Рейтинг компаній, що займаються пошуковим просуванням інтернет-проектів в Росії. Наш чарт відображає позиції гравців російського ринку SEO-оптимізації в усіх інших популярних нішевих рейтингах (в основу Єдиного Рейтингу 2013 лягло п'ять локальних топів).

  Методика побудови Єдиного Рейтингу абсолютно прозора, і будь-який бажаючий може переконатися в правильності розрахунку підсумкових балів для кожної компанії. Оскільки наш проект увібрав в себе дані по всім кращим рейтингам розробників інтернет-проектів, підсумковий чарт вийшов максимально релевантним поточної ринкової ситуації, а методика його побудови дозволила включити в Топ-100 тільки популярні і відомі на ринку SEO-компанії.

  TOP-100 Єдиного Рейтингу SEO-компаній 2013

  Фільтри агентств по:

  галузям бізнесу
  містам і регіонам

  Електронна комерція, інтернет-магазини Нерухомість, будівництво, архітектура Фінанси, банки, страхування, управління активами Медицина, аптеки і фармацевтика Авто і мото-бізнес Онлайн-сервіси, портали, стартапи IT-послуги, сервіс Текстиль та одяг ЗМІ, Мас-медіа Меблі та товари для дому Промисловість і виробництва, в т.ч. важке машинобудування Роздрібна торгівля Промислове обладнання, комплектуючі, послуги Краса і косметологія FMCG-товари туризм Телекомунікації та зв'язок Спорт і фітнес держава Мистецтво, культура, масові заходи Маркетинг, реклама, PR Освіта і наука Розваги і кіно Товари для дітей Готелі, кафе, ресторани

  Фільтри агентств по:

  галузям бізнесу
  містам і регіонам

  Електронна комерція, інтернет-магазини Нерухомість, будівництво, архітектура Фінанси, банки, страхування, управління активами Медицина, аптеки і фармацевтика Авто і мото-бізнес Онлайн-сервіси, портали, стартапи IT-послуги, сервіс Текстиль та одяг ЗМІ, Мас-медіа Меблі та товари для дому Промисловість і виробництва, в т.ч. важке машинобудування Роздрібна торгівля Промислове обладнання, комплектуючі, послуги Краса і косметологія FMCG-товари туризм Телекомунікації та зв'язок Спорт і фітнес держава Мистецтво, культура, масові заходи Маркетинг, реклама, PR Освіта і наука Розваги і кіно Товари для дітей Готелі, кафе, ресторани

  SEO-просування сайтів є одним з найбільш популярних і ефективних маркетингових каналів залучення клієнтів в Росії. Цей сегмент ринку є другим за чисельністю компаній-гравців після веб-розробки, а кількість інфраструктурних проектів і нішевих рейтингів також досить велике.

  Незважаючи на популярність даного виду просування, багато компаній ринку до сих пір користуються чорними і сірими методами пошукової оптимізації, що підсилює негативний інформаційний фон, а також ускладнює взаємодію галузі з самими пошуковими системами (перш за все, Яндексом), позначаючись негативно і на прозорості галузі.

  Таким чином, сегмент пошукового просування залишається одним з найбільш закритих на ринку інтерактивних комунікацій. Саме тому основні цілі запуску Єдиного SEO-Рейтингу - збільшення прозорості ринку та створення ефективного інструменту підбору підрядника для клієнтської аудиторії.

  Коментарі по Топ-10 чарту

  Demis group Demis group . Деміс впевнено займає першу сходинку таблиці завдяки першим місцям у рейтингах CMS Magazine і «Хто просунув», а також високим позиціям в інших нішевих топах. Компанія має офіси в чотирьох містах Росії, а штат складає більше 300 осіб.

  BDBD BDBD . Одна з компаній «Корпорації РБС», BroaDBanD Group, отримує срібло Єдиного Рейтингу. Істотний внесок в підсумковий рейтинговий бал дало золото чарту «Seonews: бренди» в 2012 році, а також вельми високі рядки інших нішевих топах.

  Ingate Ingate . На третьому місці п'єдесталу розташувалося digital-агентство Інгейт. Компанія не так давно змінила позиціонування з SEO-агентства на комплексний digital. Інгейт володіє одним з найбільших колективів на всьому digital-ринку, зараз в компанії працює більше 450 чоловік.

  i-Media i-Media . Компанія i-Media займає четвертий рядок Єдиного Рейтингу, в основному завдяки відразу двом першим місцях в топах «TopSEOs» і «SeoNews: очима клієнта».

  оптимізм оптимізм . Одна з компаній «Element Group», Оптимізм, займає п'яте місце рейтингу. І група Елемент, і Optimism показують високі темпи зростання на digital-ринку. У релізі, присвяченому підсумкам 2012 року, представники компанії відзначили, що на SEO-обслуговуванні в оптимізмом знаходиться більше 12 000 контрагентів.

  Kokoc Kokoc.com . З маленьким відривом у 9 балів від п'ятого рядка рейтингу, на шостій позиції розташувалася компанія «Кокос». За словами представників компанії, Kokoc.com представляє на даний момент холдингову структуру, вузько спеціалізуючись на технологіях пошукового просування.

  Russian Promo Russian Promo . Також з невеликим відривом на сьомому місці знаходиться компанія Russian Promo. Агнетство було створено відносно недавно (6 років) назад, але вже впевнено входить в десятку кращих на SEO-ринку. З досягнень в нішевих чартах варто відзначити друге місце компанії в «SeoNews: очима клієнта» в 2012 році.

  Трілан Трілан . Восьме місце Єдиного Рейтингу впевнено займає компанія Трілан. На даний момент Trilan є групою компаній, що надають повний цикл digital-послуг на ринку. Компанія є однією з небагатьох в галузі, які пройшли сертифікація за стандартом ISO 9001: 2008.

  Матік Матік . На дев'ятому рядку таблиці знаходиться компанія Matik. Компанія веде свою історію з 1999 року, будучи одним з найстаріших гравців на SEO-ринку Росії.

  Текарт Текарт . З мінімальним відривом від дев'ятого місця (всього 3 бали) десятку Єдиного Рейтингу замикає маркетингова група «Текарт». Компанія надає повний комплекс digital-послуг, а в 2013 році також увійшла до двадцятки лідерів іншого нашого Єдиного Рейтингу - по сегменту веб-розробок.

  Інші рейтинги Індексу Ruward 2013

  Два наших інших рейтингових продукту, запущених в рамках Індексу Ruward 2013:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»