Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Шаблони Лендінзі для галузі електроніки / побутової техніки

  1. 1. Лендінгем-пейдж - презентація пропозиції
  2. 2. Лендінгем-пейдж - просування одного продукту
  3. 3. Лендінгем-пейдж - отримання коду зі знижкою
  4. Sign up for a regular dose of news, tips & tricks and freebies on conversion, sales, and marketing.

  Найбільш часто купуються продуктами в мережі є косметика, книги, диски і одяг. Однак, виявляється, багато грошей ми також витрачаємо в Інтернеті на електроніку. У цій категорії популярністю користуються планшети, смартфони, ноутбуки і телевізори. Якщо Ваша діяльність зосереджується на продажу продуктів електроніки і побутової техніки в інтернеті, Ви легко можете їх рекламувати за допомогою Лендінзі. Нижче ми представляємо 3 шаблони Лендінзі, підготовлені спеціально для цієї галузі, з якими створити ефективну цільову сторінку буде ще легше.

  1. Лендінгем-пейдж - презентація пропозиції

  Перший шаблон Ви можете використовувати для презентації повного актуального рекламного пропозиції Вашого магазину. Лендінгем буде служити в цьому випадку тимчасової сторінкою, яка повинна разохотіть споживача пройти далі. Перевагою цього шаблону є можливість подання на ньому повного рекламного пропозиції, без додавання посилань на інші відділи магазину. Завдяки цьому увагу споживача зосередиться тільки на цій пропозиції.

  Media Shop

  2. Лендінгем-пейдж - просування одного продукту

  Цей шаблон Лендінзі пристосований головним чином для презентіціі одного продукту. Якщо у Вашій пропозиції знаходиться продукт, в продажу якого Ви найбільш зацікавлені в даний момент - цей шаблон виправдається в цій ролі ідеально. Додайте на ньому фото продукту і його найважливіші вигоди для покупця. Якщо у Вас є можливість отримання думок задоволених клієнтів, які раніше купили даний продукт, розміщення їх на Лендінгем-Пейдж буде додатковим козирем.

  Awsome electronics

  3. Лендінгем-пейдж - отримання коду зі знижкою

  Однією з популярних форм використання Лендінзі в онлайн-кампаніях є можливість отримання коду зі знижкою на обрані продукти при його допомоги. Цей спосіб особливо хороший, якщо для Вас важливо придбання контактних даних від потенційних клієнтів. Отримання коду буде можливо тільки після внесення заданих Вами даних у форму, розміщену на Лендінгем-Пейдж.

  Electro scale

  Якщо Вам сподобалася наша стаття, і Ви хочете самостійно створити landing page, створіть безкоштовний обліковий запис і випробуйте додаток Landingi.

  Share

  Sign up for a regular dose of news, tips & tricks and freebies on conversion, sales, and marketing.

  By joining the list I agree to receive commercial information from Landingi sp. z oo located in Gliwice, Poland, ul. Witkiewicza 6 (Data Administrator). I can withdraw my consent at any time. The data will be processed until the consent is withdrawn. The administrator processes data following the privacy policy . I have the right to access, rectify, delete or limit processing of the data, the right to object, the right to submit a complaint to the supervisory authority or transfer the data.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»