Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  сальто назад

  з стійки з паралельними ступнями, ноги разом, махом послати прямі руки назад і одночасно, незначно нахиляючись вперед, напівприсісти. Потім продовжити мах руками в зворотному напрямку, тобто вперед і вгору, прискорити його до кінця, піднімаючи плечі вгору (потягнутися), розігнутися в тазостегнових суглобах і закінчити поштовх ступнями. поштовх повинен бути спрямований трохи назад, кут між тулубом і вертикаллю - 20-25 град.

  поштовх

  У безопорному положенні треба швидко зігнути ноги вперед, згинаючи руки, захопити ними гомілки і підтягнути коліна до плечей (щільно згрупуватися, стопи і коліна притиснуті один до одного); при цьому голову нахилити і тримати прямо. В результаті цих рухів відбувається перевертання через голову. Перебуваючи особою до підлоги, і коли виконано 3/4 обертання (вісь тіла знаходиться в паралельному підлозі положенні) слід швидко Розгрупувати, приземляючись на ноги, випрямитися і підняти руки вгору.
  Приземлитися потрібно на носки напружених ніг і перейти в звичайну стійку, незначно згинаючи ноги для амортизації.

  при навчанні сальто тому зустрічаються такі основні помилки:


  - сальто виконано низько і в довжину через слабке поштовху ногами, неповного розгинання в тазостегнових і колінних суглобах, неповного маха руками вгору, маха розслабленими руками, передчасного нахилу голови і тулуба назад під час поштовху;
  - повільне перевертання з втратою рівноваги вперед через неповну угруповання і розслаблення тіла під час перевертання. Втрата рівноваги вперед можлива також при ранньому розгрупування, коли ще не до кінця виконано обертання, а акробат вже розкрився.
  - при виконанні угруповання можуть бути наступні помилки:
  А) неповна угруповання;
  Б) занадто пізня угруповання, захоплення руками виконаний після перевертання;
  В) дуже рання угруповання, внаслідок недомаха руками при відштовхуванні;
  - сальто виконано в глибокий присед внаслідок приземлення на розслаблені ноги;
  - сальто виконано з просуванням вперед, так як під час поштовху таз був поданий вперед;
  - сальто виконано з втратою рівноваги назад, тому що під час приземлення розгиналися тільки ноги, причому розгрупування було запізнілим.
  Для успішного виконання сальто назад дуже важливою умовою є узгодженість помаху рук і поштовху ніг. Якщо ці два моменти виконуються одночасно, акробат виконує сальто легко і впевнено, якщо ж вроздріб - це тягне за собою ланцюг помилок, описаних вище.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»