Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Самостійне просування сайту. або

  Отже, для просування сайту вам будуть потрібні різноманітні сервіси та біржі. В даній статті наведено список тих, які рекомендую особисто я.

  Біржі посилань і статей:

  • Sape.ru - стандарт. Найбільша біржа посилань. Успіх залежить від уміння вибирати донори і сторінки донорів, які будуть розміщувати ваше посилання. Наприклад, донор може мати великий тИЦ начебто 1000, але при цьому не працювати. Або, припустимо, донор може працювати, але ви випадково розмістіть посилання на сторінці, яка схильна до вильоту (з дублями контенту, наприклад, який-небудь тег або архів). Отже, для просування сайту вам будуть потрібні різноманітні сервіси та біржі
   (Просунемося сам за допомогою Sape)
  • Miralinks.ru - ця біржа статей краще, що можна придумати для самостійної розкрутки молодого сайту по конкурентному запиту. При нездатності якісно вибрати донора - керуйтеся параметром MR. Замовляти статті для Міралінкс найкраще у копірайтерів Free-lance.ru по долару за тисячу знаків.
   (Просунемося через MR)
  • GoGetLinks.net - у цій біржі з Міралінкс частина сайтів перетинається, але при цьому у Gogetlinks кількість якісних донорів менше, ніж у побратима. Відмінності двох бірж в тому, що на GoGetLinks.net розміщуються анонси, а не повноцінні статті. До речі, і GGL і MR не приймають в базу сайти, які продають посилання в Sape.
   (Просунемося сам за допомогою GGL)

  • Агрегатори посилань:

   Агрегатори відрізняються від бірж посилань тим, що роблять, по-перше, початковий відсів донорів, видаляючи з бази відвертий шлак, по-друге, перевірку проіндексованості посилання, видаляючи непроіндексованої.

  • SeoHammer.ru - останній з вийшли на ринок агрегаторів посилань. Відрізняється можливістю імпортувати закуплені в Sape посилання з метою перевірити їх якість. Ступінь якості залежить від купи критеріїв, починаючи від банальної індексації та закінчуючи кількістю символів на сторінці. Бути може, розташування посилання в коді сторінки так само приймається в розрахунок.
  • RooKee.ru - цей агрегатор відрізняється можливістю використання різних сценаріїв просування (методів відбору донорів, сторінок). Однак багато оптимізаторів на форумах продають купи різних сценаріїв, ваше завдання вибрати.
  • Зараз частки агрегаторів діляться так, але популярність того чи іншого сервісу аж ніяк не означає його ефективність (і навпаки).

   Зараз частки агрегаторів діляться так, але популярність того чи іншого сервісу аж ніяк не означає його ефективність (і навпаки)

   (увага, вище графік за початок 2011-го року)


   SEO сервіси:

   Крім систем, що купують посилання, вам будуть потрібні SEO сервіси, які допомагають в решті рутині.

  • SeoBudget.ru - це платний онлайн сервіс, який може допомогти проаналізувати беки конкурентів, перевірити позиції, оцінити конкурентність обраних вами запитів. Існує і Софтова аналог Yazzle .
  • PromoPark.ru - втім, для аналізу позицій краще не SeoBudget, а PromoPark. Він зручніше, за допомогою нього можна порівнювати позиції вашого сайту за різні періоди. Присутня можливість щоденного автоматичного моніторингу позицій, при якій вам не буде потрібно щодня підніматися з ліжка (це так проблемно!).
  • MiraTools.ru - як відомо, для просування сайту вам буде потрібно контент. Унікальний контент. Ось цю саму унікальність можна перевірити за допомогою одного з інструментів MiraTools.
  • DriveLink.ru - якщо ви купуєте посилання не в зібранні, а по-старому в Sape, то DriveLink допоможе модерувати донори по купи критеріїв.

  • Можливі проблеми:

   Коли новачок хоче просунути сайт, неминуче доводиться стикатися зі стандартними проблемами, міфами і помилками.

  • Наприклад, багато новачків створюють сайт і відразу ж біжать купувати в Sape.ru сотні посилань на нього. При чому, як правило, новачками закуповуються саме дешеві посилання з заспамленності донорів. Так робити не варто.
  • Деякі намагаються закупити найбільш дешевих посилань з найбільш тІЦастих сайтів. Це теж помилка. Посилання з сайту з тІЦ 20 може працювати куди краще, ніж посилання з сайту з тІЦ 1000. Навіть так: посилання з сайту з тІЦ 20 може працювати, на відміну від посилання з донора тИЦ 1000.
  • Щоб навчиться просувати сайти самостійно, потрібно в першу чергу пізнати внутрішню оптимізацію. У неї входить перелинковка (контекстна і блокова), технічний аудит, перевірка на дублі сторінок в індексі і якість контенту. Частенько новачки або забувають про внутрішню оптимізацію або ставляться до неї халтурно.
  • Прогони по соціальних закладках і загальнодоступним каталогах як правило або нічого не приносять або приносять тільки шкоду. Є, звичайно, каталоги, в яких варто розміститься - типу yell.ru. Але таких небагато, краще пройтися по ним вручну.
  • Вкрай поганою ідеєю буде просування сайту, на якому продано тисячі посилань. Продавати посилання на просувати ресурсі можна, але за високими цінами і, відповідно, трохи. Прикиньте для себе - скільки знаків копірайту (унікального контенту) знаходиться на вашому сайті. Потім розділіть цю кількість на 5000. Ось стільки ви можете продати посилань на просувати сайті. Якщо ж вашому сайту менше року, то продавати на ньому посилання я б категорично не радив.

  Пам'ятайте, що просування сайту в пошуку - це завжди кропітка робота, що вимагає від місяця до півроку. Чим молодше сайт, тим дорожче посилання треба купувати на початковому етапі.

  Послідовність дій зазвичай така: вибираєте запити, розподіляєте їх по сторінках, пишіть під ці сторінки контент, паралельно проводите внутрішню оптимізацію тегів, коду, ставите перелинковку, потім за них сторінки плавно купуєте посилання.

  Ну, а якщо самостійно у вас мало чого виходить, то можете замовити у мене консультацію. Чи не годинну, як це прийнято у більшості, а на постійній основі. Готовий протягом місяця або навіть декількох покроково пояснювати - що і як вам потрібно робити, щоб домогтися результату. Я не відповідаю на величезний список теоретичних питань, але я можу вам допомогти в тому випадку, якщо у вас є конкретний сайт, конкретна мета і достатній бюджет.

  «Як розкрутити цей чортів сайт?», MaulNet.ru.

  «Як розкрутити цей чортів сайт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»