Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Самостійне просування сайту через Twitter

  Про користь посилань з соціальних мереж і сервісів кажуть все і багато Про користь посилань з соціальних мереж і сервісів кажуть все і багато. Багато соц. мережі вже доступні для індексації пошуковими системами, а значить при пошуку будь то інформації Ви у видачі можете побачити сторінки, наприклад: вКонтакте або Відповіді @ Mail.

  У цій статті розглянемо спосіб покупки посилань без анкоров для просування сайту в Твіттері. Чому без анкоров? Відповідь проста, в Twitter їх просто немає. Є пряме посилання і текст біля неї. Але і цього цілком достатньо.

  Важливо пам'ятати, що текст ключового слова працює саме зліва, а не справа! Звичайно, скільки людей, стільки й думок, у кого то цей спосіб працює, а у кого то і немає. Але практика показує, що даний метод просування сайту працює як в Яндексі, так і в Гуглі.

  В середньому, для того, що підняти запит середньої частоти, потрібно близько 50-60 твітти В середньому, для того, що підняти запит середньої частоти, потрібно близько 50-60 твітти.

  Так само рекомендуємо ключову фразу постійно міняти, тобто щоб вона була різною у всіх блогерів.

  Завдяки цьому способу можна домогтися гарних результатів, особливо це добре працює на молодих сайтах по високочастотним запитам. Як показує практика, подібні посилання починають працювати протягом місяця.

  Так виглядає звичайний пост в твіттері:

  З цієї акції мені зробили сайт безкоштовно http://www.webseo-systems.ru/stocks/sozdanie-sajta-besplatno/ Рекомендую всім!

  Для Яндекса фраза - сайт безкоштовно - буде врахована як анкор.

  Таким чином ми отримуємо звичайну безанкорние посилання. Але при цьому - це природна безанкорние посилання, так як це Твіттер і пост публікувався людиною, що важливо і позитивно позначається на ПС.

  Повторюся, що ефект досягається як в Yandex, так і в Google. Але для Гугла результат наступає раніше, процес індексації у нього швидше. Для Яндекса трохи пізніше.

  Завдяки такому безанкорние просуванню в соціальних мережах можна домогтися прекрасного результату. Ніякі покупні посилання в різних біржах не дадуть подібного ефекту.

  От і все. Нічого нового немає, але для багатьох буде корисно. Звичайно, це не говорить про те, що тепер Ваш сайт буде підніматися по всім запитам і займати лідируючі позиції. Звичайно немає ... Але застосовувати такий інструмент в наш час рекомендую настійно.

  Якщо Вам сподобався матеріал, залишайте відгуки та запитання. Так само буду вдячний якщо поділіться ссилочку в соцмережах.

  Так само важливі матеріали по темі:

  Чому без анкоров?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»