Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Самостійне просування сайту: методи і способи

  1. Вступ
  2. Перед зовнішньої оптимізацією
  3. Платні способи просування
  4. Реєстрація в таких каталогах як Яндекс і Yahoo
  5. Купівля посилань
  6. Які бувають посилання
  7. Біржі вічних посилань
  8. Біржі тимчасових посилань
  9. контекстна реклама
  10. Безкоштовні методи просування
  11. Безкоштовні каталоги посилань
  12. обмін посиланнями
  13. Соціальні мережі
  14. Отримання посилань на ваш сайт з статей з блогоплатформи
  15. Коментування інших блогів
  16. висновок

  Привіт друзі, на зв'язку Павло Ямб

  Привіт друзі, на зв'язку Павло Ямб. Цією статтею я відкриваю новий розділ - просування. Ви дізнаєтеся про те, як просуваються сайти в інтернеті. Все буду показувати на прикладах і ви зможете застосовувати інформацію для своїх блогів і сайтів. Хочу сказати, що нарешті-то я добрався сюди і весь вільний час буду приділяти цьому сайту. Давайте швидко поглянемо з чого я починаю, а, точніше, продовжую після тривалої відсутності. На сьогоднішній день - 27.06.2015 ми маємо такі показники:

  1. ТІЦ - 30;
  2. PR - 2;
  3. Alexa - 2,972,095;
  4. LiveInternet - 20-30 відвідувачів;
  5. За xtool траст xt = 4.

  ось результати через кілька місяців безкоштовного просування тільки статтями.

  Якщо ці показники вам нема про що не говорять - нічого страшного, це не на довго. Скоро все дізнаєтеся. Самостійне просування сайту - довга стаття, тому я зробив навігацію у вигляді утримання, і цікава, так що улаштовуєтеся зручніше.

  Зміст статті:

  Вступ
  Спочатку, або перед зовнішньої оптимізацією
  Платні способи просування
  Безкоштовні методи просування
  висновок

  Вступ

  Ось, що означає просувати сайт і змушувати пошукові системи показувати його на перших позиціях у видачі? Це не означає, що ми робимо все, щоб наш не цікавий ресурс був в топі, а робимо його цікавим, як для читача, так і для Яндекса! Цікавий він якщо сам сайт правильно зроблений і налаштований, усунуті помилки, постійно публікується новий оригінальний контент і проведена внутрішня оптимізація, про яку поговоримо нижче.

  Відвідувач, коли заходить до вас, не йде з нього після трьох секунд, а залишається і проводить певний час у вас, читаючи статті, коментуючи і повертається до вас знову. Коли сайт добре налаштований внутрішньо, тільки тоді варто займатися вже зовнішніми факторами. І не можна робити одне без іншого! Поетом я змушений багато говорити про це. Незважаючи на те, що стаття довга, все відразу не вміститися в ній і певні моменти, яких я торкнуся тут, розкриті докладно в інших статтях. Давайте почнемо.

  Давайте почнемо

  Перед зовнішньої оптимізацією

  Внутрішня оптимізація і правильна настройка блогу - головний етап у просуванні. У вас повинен бути сайт, як можна більше наближений до тих вимог, які сьогодні висувають пошукові системи. Ось основні на мій погляд:

  • Чистий і унікальний код, на якому написаний сайт, нічого зайвого, ніяких незрозумілих посилань і скриптів всередині шаблонів, мінімум помилок, в загальному - технічні моменти повинні бути на високому рівні;
  • Хороший і унікальний контент - статті, які ви публікуєте повинні бути вашими, а не вкраденими з інших ресурсів, цікавими, а не понуро-жахливими, потрібними, а не марним невмілим рерайтом - ну ви зрозуміли :);
  • Юзабіліті - зручна навігація на сайті, меню, карта сайту, щоб можна було відразу зрозуміти про що ви пишете, і як все організовано у вас.

  До речі, залишайте в коментарях посилання на свій блог, поки у мене ще є вільний час, подивлюся, дам кілька порад, щоб я виправив на вашому місці.

  І так, ви завели собі блог, пишіть туди статті, а відвідувачів не додається. Чому? Якщо все з вищезгаданого у вас в порядку, ви не забанені Яндексом і Гуглом, то переходимо до зовнішніх способів просування. І почнемо з платних.

  Звертаю ще раз увагу на нереально високу значимість грамотної настройки вашого блогу, переконайтеся на сто відсотків що вона в нормі. Після цього спокійно пишіть статті та займайтеся подальшим розкручуванням. прочитайте це , Щоб зрозуміти про що я говорю.

  Платні способи просування

  Завів інтстаграм. Показую життя копірайтера, приколююсь в Сторіс, давай дружити! ПЕРЕЙТИ В ІНТСАГРАМ

  За великим рахунком платне просування полягає в купівлі у інших ресурсів посилань на ваш сайт. Що це означає і навіщо?

  Ось ви створили блог, наприклад на кулінарну тематику. В інтернеті дуже багато таких же ресурсів де автори ділиться покроковими рецептами пиріжків, з фотографіями і стверджує, що вони найсмачніші. А як переконати пошуковик, що насправді ваші пиріжки смачніше? Серед всіх інших характеристик зі списку вище, пошукова система буде дивитися ще на те, як часто інші ресурси говорять про ваш. Тобто посилаються на нього. Зрозуміло, що якщо відвідувач приготував пиріжки або торт за вашим рецептом, залишився в захваті, і перебуваючи під враженням розповів про ваш проект всім своїм друзям, дав їм посилання в контакті і твітері, а ті в свою чергу надійшли також зі своїми друзями, то на вас буде дуже багато посилань - безкоштовних - ви неминуче будете в топі.

  Зрозуміло, що якщо відвідувач приготував пиріжки або торт за вашим рецептом, залишився в захваті, і перебуваючи під враженням розповів про ваш проект всім своїм друзям, дав їм посилання в контакті і твітері, а ті в свою чергу надійшли також зі своїми друзями, то на вас буде дуже багато посилань - безкоштовних - ви неминуче будете в топі

  Насправді таке буває рідко і ці посилання доводиться купувати. Якщо ваші рецепти нічим принципово не відрізняються від інших, читайте далі про платні методи отримання посилань, щоб Гугл і Яндекс цього не зрозуміли і їли тільки ваші пиріжки :)

  Реєстрація в таких каталогах як Яндекс і Yahoo

  Це круті каталоги і якщо в них буде посилання на ваш ресурс, це додасть йому ваги. У них описуються сайти за категоріями, і великий плюс присутній там. Я, звичайно, дуже рекомендую, але таке задоволення коштує не дешево, близько 12000. Є ще каталог DMOZ, але він тільки безкоштовний і поговоримо про нього нижче. Не треба поспішати збирати або відстібати гроші прямо зараз, особливо якщо немає зайвих. Скористаємося поки іншими методами.

  Купівля посилань

  Найраціональніший на даний момент спосіб платного просування. Ви платите гроші щоб інший ресурс, вже давно авторитетний, посилався на ваш. Робиться це або на пряму по домовленості з веб-майстром або через спеціальні біржі. Якщо хочете, домовляйтеся з ними самі, пишіть їм, переводите гроші і вони поставлять посилання на вас. Але де гарантія, що вони не знімуть їх завтра? І що ви доведіть потім? Так ось, біржі посилань дадуть вам певну гарантію і до того ж сильно спростять саму закупівлю. Вам залишиться вибрати майданчик для розміщення, заплатити їй і все - посилання ваша. Я особисто застосовую цей метод дуже давно для своїх проектів. Давайте подивимося на це ближче.

  Які бувають посилання

  Залежно від вашого бюджету, від стратегії просування ви можете купити або довічне заслання - він залишиться на тому ресурсі назавжди, поки він функціонує або тимчасове заслання - орендувати її і платити кожен день по пів рубля.

  На рахунок цін

  Ціна на посилання залежить від декількох логічних чинників. Чим крутіше сайт, який посилається на вас, тим вона дорожча. І залежить від того, що ви хочете - оренду або купівлю. Давайте розглянемо ціни, які пропонують середньо-трастові сайти. Майте на увазі, що я усереднюються. Посилання з непоганого сайту буде коштувати близько 200 - 300 рублів якщо купувати її назавжди, і 8 - 10 рублів на місяць - оренда. Тут відповідно є нюанси. Про них ми будемо говорити. Я хочу, щоб ви поки вловили суть. Ну і подивіться на ці біржі:

  Біржі вічних посилань

  • GoGetLinks
  • GetGoodLinks
  • Miralinks
  • WebArtex
  • RotaPost

  Ці біржі виступають посередниками між веб-майстрами і вами. Ви платите гроші, вони пишуть статті і ставлять в них посилання. Біржа виступає гарантом і має за це свій відсоток. Ви сам підшукуєте майданчики з їх бази і далі все автоматично. Вічна посилання виглядає таким чином:


  Вічна посилання виглядає таким чином:

  При натисканні на це посилання відвідувач переходить до мене на сайт.

  Біржі тимчасових посилань

  • Sape - найпопулярніша з ні. Так само реєструєтеся, вибираєте сайт який повинен посилатися на вас, орендуєте посилання і з вашого рахунку кожен день знімається невелика сума. Самі вибираєте анкор посилання. Опа, ми вводимо нове поняття - анкор це текст який і є посиланням дивіться ось посилання copirayter.ru - її анкор "copirayter.ru", а у цієї посилання - як заробити копірайтер анкор відповідно «як заробити копірайтер». Вибір анкора, окрема тема на моєму блозі. Підписуйтесь, коментуйте, запитуйте якщо щось не зрозуміло.

  Закуповувати посилання в sape, ви будете самі, тобто в ручному режимі, всі виведіть, там не складно. Однак є біржі, які все зроблять за вас - і майданчик підберуть і навіть визначать скільки потрібно орендувати посилань, щоб вивести ваш запит в топ. Ось ці біржі.

  • megaindex.ru
  • webeffector.ru
  • Seopult.ru

  Тут вам покажуть на якій позиції зараз ваш сайт по просувається запиту, і все на автоматі, виглядає це так:

  Тут вам покажуть на якій позиції зараз ваш сайт по просувається запиту, і все на автоматі, виглядає це так:

  Як бачите я сам застосовую ці способи. Відстежується поточна позиція в Яндексі і Гуглі і є графік її зміни. Орендовані посилання робляться не в статті, а в певному місці на сайті і виглядають так:

  Орендовані посилання робляться не в статті, а в певному місці на сайті і виглядають так:

  Тобто сайт, який вирішує продавати такі посилання, виділяє у себе певне місце (на зображенні воно в футере, але може бути де завгодно), і вставляє туди текст посилання - це близько 100 символів. І коли ви вирішуєте орендувати це місце під своє посилання, то текст з нею просто вставляється в це місце після оплати.

  На рахунок цього способу просування зазначу таке:

  • Не можна купувати посилання на відверто поганих ресурсах, які тільки і займаються, що продажем посилань і їх там вже стільки, що вони ризикують потрапити під який не будь фільтр від пошукових систем.
  • Не можна відразу купити багато посилань, тобто уявіть, у вас ніколи їх не було, а тут раптом за один день з'явилася сотня - підозріло. Купуйте рівномірно і нарощуйте кількість посилань.
  • Відлежуватися не пропали вони, тобто чи не передумали власники ресурсу, раптом вони закрили лавочку і всі посилання видалили. Це погано для просування, коли вони пропадають, то з'являються.

  На сторінках блогу до цього всього будемо повертатися, не переживайте якщо щось не зрозуміло, читайте, запитуйте в коментарях.

  По суті, якщо в цьому розібратися, то ви зможете купувати посилання на будь-якій біржі з тих, які я перерахував, та й з тих які я не перераховував. Головне вибрати гарний майданчик - сайт який поставить посилання, визначиться з умовами розміщення і потім просто відстежувати чи не пропали вони. Мені вистачає цього списку. Але якщо вам мало, то ось ще купа, напишіть в коментарях якщо стикалися з ними:

  Але якщо вам мало, то ось ще купа, напишіть в коментарях якщо стикалися з ними:

  • Trastlink
  • blogocash
  • blogun
  • kazapa
  • gogettop
  • mainlink
  • pubart
  • setlinks
  • linkfeed

  Так, якщо у вас вже є відвідуваний сайт з хорошими показниками, то ви можете самі продавати посилання в своїх статтях і отримувати за це гроші, але про це в іншій статті. Йдемо далі.

  контекстна реклама

  контекстна реклама

  контекстна реклама - реклама, яку показують Гугл і Яндекс в самому верху видачі. Ось дивіться, якщо ви введете в Яндексі пошукову фразу "все про копірайтингу" - на першій сходинці буде мій сайт (хоча я давно не просуваюсь на цей запит, але до сих пір я на першому місці, і в Гуглі в п'ятірці). Але вище нього є оголошення - це реклама - власники цих сайтів платять Яндексу, щоб він показував їх в самому верху. Це, знаєте, не те щоб просування, в крайньому разі не Посилальне, але користь є, якщо люди приходять з пошукача і залишаються на тому сайті - це тільки плюс, а ще зроблять замовлення у копірайтера, і він окупає витрати на рекламу.

  Про це, до речі, я теж буду багато писати і показувати як я налаштовував цю рекламу, коли ми займалися продажами товарів через одностранічнікі (Landing page), які знову таки робили самі, копірайт і проводили спліт тестування. Одним з цих товарів і є приз переможцю конкурсу коментаторів в цьому році. Загалом, буде цікаво і показово! Тому не буду заглиблюватися сьогодні в цю тему.

  Безкоштовні методи просування

  А чи можна самостійно і без вкладень розкрутити свій ресурс? Теоретично це можливо, але на це піде багато часу і сил. Я думаю це не виправдано, краще витратити трохи грошей на просування, а заощаджений час присвятити написанню цікавого контенту. І в міру зростання відвідуваності, якщо все зроблено правильно і сайт цікавий, грошей буде йти менше. Зовсім виключати безкоштовні методи, звичайно, не варто.

  Спочатку розповім про способи, які мені не подобаються і я їх не рекомендую використовувати.

  Безкоштовні каталоги посилань

  Це такі місця в інтернеті, де ви можете зареєструватися безкоштовно додати свій сайт, тобто написати текст - анкор, вказати куди він буде вести і розмістити в каталозі. Він буде на вас посилатися. Тільки фішка в тому, що крім вас, він буде посилатися ще на безліч інших сайтів, власники яких надійшли також. Дивіться як це виглядає:

  Це маленький шматочок однієї сторінки з купою посилань на різні ресурси - ось вам і безкоштовний каталог. Я подивився, це взагалі одностранічнік, у якого PR = 2, то є непоганий такий показник, якби не 1800 посилань, які з нього йдуть в різних напрямках.

  Раніше таке спрацьовувало, можна було замовити автоматичне розміщення посилання з одним і тим же анкором в декількох сотнях каталогах і вилізти на цей запит в топ, знайти популярність і відвідуваність. Зараз немає. Наші пошуковики виросли і навчилися визначати, що таке добре, а що погано. Погано для них - це коли посилання на ваш сайт з'являються якось нелогічно, тобто не природно. Наприклад, за один день на ваш сайт послалися 100 різних ресурсів, а завтра ні одного. Дивно? Так, ось і не бачити топа, як би ще не забанили.

  Інша справа якщо ми говоримо про такий безкоштовному каталозі як DMOZ , Куди мріють потрапити всі вебмастера і seo-фахівці. Одне знаходження там говорить, що у вас сайт не поганий. Пов'язано це з тим, що адміністратори цього каталогу вручну розглядають всі заявки, і щось потворне туди не потрапляє. Відповіді від dmoz чекають місяцями, після подачі заявки, і він не приходить. Загалом це круто.

  обмін посиланнями

  Ви знаходите в інтернеті сайт такої ж тематики як у вас і пропонуєте вебмайстру обмінятися посиланнями. Ви посилаєтеся на нього, а він на вас. Цей спосіб мені теж не подобається. По-перше, це ще потрібно знайти хто погодиться, потім самому послатися на його ресурс, моніторити, щоб він все чесно робив. Але цей спосіб кращий за попередній. Можете їм скористатися в принципі, нічого страшного, просто без фанатизму. І грамотно.

  Ну, суть вловити не важко - потрібна природність. І це підштовхує нас до наступного способу, вже хорошого і правильного.

  Соціальні мережі

  Тут все очевидно, створюєте групу в контакті або інших соц. мережах по тематики вашого блогу, пов'язуєте c ним, і розкручуєте вже її, з неї приходять відвідувачі до вашого сайту, діляться з друзями, цілком природно. Не буду зараз докладно торкатися цього виду просування, тим більше, що на цьому блозі я поки його не використовую, але за іншими проектами, скажу, що витрачений час виправдано, якщо звичайно все робити правильно. Чому я відніс це до платного способу? Гроші потрібно платити тому, хто буде вести вашу групу , Наповнювати її, залучати фанів. А чому не самому? Коли ви по справжньому займетеся своїм блогом, будете щодня писати статті в нього, оформляти, публікувати, відповідати на коментарі та в службі підтримки, а у вас ще сім'я і дитина, ви зрозумієте, що насправді в добі дуже мало часу :)

  Зрозуміло, якщо у вас ще немає сім'ї, дитини та все чим ви займаєтеся це один блог, то можна взагалі без грошей його розкрутити і все самому. Або якщо у вас вже дорослі діти, і вони і дружина вам допомагають, у вас один блог на всіх - теж варіант :) В такому випадку, до речі, такі способи безкоштовного просування якраз для вас.

  Отримання посилань на ваш сайт з статей з блогоплатформи

  Створюєте блог на безкоштовному сильно розкрученому ресурсі, пишіть туди статті по вашій темі і в кінці ставите посилання c анкором типу "джерело" або "читати далі", яка веде на сторінки вашого блогу. Це прикольний спосіб. livejournal і liveinternet, blogger.com - ось такі платформи. Подивіться на них. Сміливо пишіть туди і посилайтеся на свій ресурс.

  Коментування інших блогів

  Коментуючи інші блоги і залишаючи посилання на себе, ви тим самим залучаєте трафік на свій блог. Наприклад я дуже часто ходжу по сайтам тих людей, які коментують мої статті і сам щось пишу у них. Зараз майже на всіх формах коментарів є можливість додати посилання. Подивіться як у мене в кінці сторінки. Виходить, ось я відповів, а хто я такий - дивіться тут (посилання). Рекомендую. На цьому, думаю вистачить на сьогодні, підведемо підсумки.

  висновок

  Вийшов міні-підручник для новачків, з якого можна зрозуміти, що самостійно розкрутити сайт реально. Але ефективність просування і швидкість залежать від правильності виконання кожного описаного пункту. Але за великим рахунком все просто. Ви створюєте блог, грамотно налаштовуєте його, для людей і пошукових систем, пишіть унікальний і цікавий контент, який подобається відвідувачам. Це найголовніше, якщо ваш блог буде подобається людям, то і пошуковикам він сподобається, а якщо все буде технічно правильно на ньому, то ця любов прийде швидше!

  Прикольних вам блогів і швидкого просування. З вами був Ямб Павло, підписуйтесь, залишайте коментарі. До зв'язку!

  Ps Як ви думаєте, скільки я писав цю статтю?

  Чому?
  Що це означає і навіщо?
  А як переконати пошуковик, що насправді ваші пиріжки смачніше?
  Але де гарантія, що вони не знімуть їх завтра?
  І що ви доведіть потім?
  Дивно?
  Чому я відніс це до платного способу?
  А чому не самому?
  Ps Як ви думаєте, скільки я писав цю статтю?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»