Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Searchmetrics Безкоштовна SEO Suite

  Я працюю з Suite Searchmetrics вже більше року. Є багато SEO інструментів і послуг в Інтернеті, але Searchmetrics були одним з небагатьох мені дуже сподобалося, а потім витратив час на роботу з. Для SEO, люкс дійсно хороший. Я хочу показати вам особливості, які роблять волосся на моїх руках підйомом, а моє серце дещо швидше.

  Я хочу показати вам особливості, які роблять волосся на моїх руках підйомом, а моє серце дещо швидше

  Я перейду через безкоштовну версію Searchmetrics Suite, щоб ви могли почати використовувати все, відразу.

  Ми почнемо на першій вкладці, SEO Research , і ввійдемо в домен, який ми хочемо проаналізувати і для якого географічного розташування. У цьому прикладі ми будемо використовувати Даніель Вайсберг online-behavior.com і проаналізуйте його для ринку США, але ви будете мати набагато більше задоволення, якщо ви будете дотримуватися цієї посади та аналізувати свій власний домен за допомогою пакету Searchmetrics. Використання безкоштовної версії не дасть вам всіх доступних даних, але ви отримаєте багато для ціни нічого. І ми почнемо, розглядаючи рейтинги Organic , які будуть базуватися на ключових словах від досить великої бази даних Searchmetrics, якщо домен, який ви аналізуєте, ранжується по будь-якому з ключових слів чи ні.

  Отже, який висновок ми можемо зробити з цього органічного рейтингового звіту? Прості речі, швидкі. Наприклад, домен ранжується на позиції 27, на сторінці 3, для пошукового запиту "ставка відмов". Запит з обсягами пошуку (кількість пошуків на місяць) 5 061. Я припускаю, що деякий час і робота на сторінці, яка наразі знаходиться на позиції 27, може відобразити результат пошуку. І з кращою позицією приходить більше експозиції, що дорівнює більшому трафіку на сайті.

  Спонсори:

  Остерігайтеся намірів шукачів: якщо вміст стосується симпатичних кошенят, а сторінка - з милою кошенятами - є рейтингом на пошуковий запит типу "дешевий коричневий вольво", ви не хотіли б починати оптимізувати цю конкретну сторінку раптом для дешевого коричневого кольору Вольво. Це, швидше за все, знищить показник відмов і почне обертатися з даними веб-аналітики. Чому? Тому, що шукач наміри мусять знайти дешеву коричневу Volvo. Не мила кошеня.

  Searchmetrics дає нам, на основі своєї бази даних для нас вільних користувачів, інформацію про нашу конкуренцію на сторінках результатів пошуку. Звіт про тестування буде базуватися на пошукових запитах, які ми щойно розглянули в домені, який ми аналізуємо.

  Звіт про тестування буде базуватися на пошукових запитах, які ми щойно розглянули в домені, який ми аналізуємо

  Whoa! Зміст Данила бореться з купою хороших веб-сайтів з хорошим змістом. Давайте трохи поглибимо дані і натисніть Показати деталі :

  Давайте трохи поглибимо дані і натисніть Показати деталі :

  Детальний звіт про органічних конкурентів дасть вам дані про кількість пошукових запитів, на які бореться ваш аналізований домен, з кожним конкурентом. Не пильнуйте на цей звіт і починайте делегувати тих, хто почне працювати з чим. Кожен пошуковий запит, кожен конкурент і будь-яка сторінка результатів пошукової системи постачається з метою пошуку. У більшості випадків, ви можете, і ви дійсно повинні, визначити намір першим. І, можливо, ви не захочете почати боротьбу з великими доменами, коли за краєм виграють швидше, що вимагає менше часу. Але давайте не будемо йти на це прямо зараз.

  Вкладка PPC Research дає вам уявлення про домени Google AdWords і їхні конкуренти. Не хвилюйтеся, якщо ця частина пакету буде досить порожньою, тому що ви, ймовірно, вже маєте розігрувати цю частину в AdWords. Але якщо ви робите аналіз домену, який не є вашим, - спробуйте дати йому спробу. Пам'ятайте, що Searchmetrics розглядає сторінки результатів пошуку в певний час і зберігає інформацію, яку вони бачать. Можливо, конкуренція в цей час не була рекламою? Можливо, різниця в часовому поясі між пошуковою інформацією, що збирає інформацію, та показ оголошень Google AdWords, не дуже підходить для вашого аналізу. Але, знову ж таки, ви повинні піти дати йому йти.

  Якщо ви добре займаєтеся створенням посилань і хочете подивитися на профіль посилання на домени, подивіться на вкладку Дослідження Backlink . Хто посилається на домен, про що говорять якірні тексти і які сторінки на домені отримують всі ці соковиті посилання?

  Хто посилається на домен, про що говорять якірні тексти і які сторінки на домені отримують всі ці соковиті посилання

  Searchmetrics не дає нам всю інформацію, оскільки ми використовуємо безкоштовну версію Suite, але ми отримуємо багато. Переглядаючи пов'язані сторінки, ми можемо зрозуміти, до яких сторінок домену пов’язано, найбільше:

  Переглядаючи пов'язані сторінки, ми можемо зрозуміти, до яких сторінок домену пов’язано, найбільше:

  Давайте розглянемо цей звіт з двох ракурсів. По-перше, які сторінки отримують посилання і від кого? Ми бачимо, який вміст працює краще і хто його найбільше любить. По-друге, чи є якісь URL-адреси, які більше не існують у домені? Якщо є URL, який отримує багато хороших, якісних посилань, але сторінка була вбита - можливо, настав час дати йому нове життя. Або, якщо вміст просто не дійсний, перейдіть до цієї URL-адреси на подібну сторінку домену. Ми не хочемо втрачати відвідувачів, які надходять з цих посилань, надсилаючи їх на сторінку доменів 404 Not Found. Ви налаштували сторінку 404 Not Found, чи не так?

  Соціальні посилання дають нам уявлення про соціальну активність, яка відбувається в домені та навколо нього. Чи розділяють відвідувачі сторінки на Facebook, Twitter і на яких сторінках? Який вміст отримує найбільші крила, щоб літати в соціальних мережах? Перегляньте цей звіт і з'єднайте точки веб-аналізом. Це дасть будь-якому менеджеру соціальних медіа або аналітику щось цікаве, і, головне, розуміння того, який вміст працює, читається і ділиться.

  Спонсори:

  Searchmetrics SEO Suite також може підтримати нас, коли ми робимо аналіз ключових слів. На вкладці " Дослідження ключових слів" ми можемо вводити потрібні ключові слова та фрази, націлені на вміст. Люкс поверне нас подібними ключовими фразами - фразами, які люди зараз використовують, щоб знайти вміст:

  Звіт про виявлення ключових слів дасть вам ідеї щодо створення вмісту, і ви зможете відсортувати його за обсягом пошуку , якщо ви відразу збираєтеся до мас. Просто не створюйте вміст заради створення вмісту. Додайте щось цінне, або ви опинитеся просто захоплюючими всесвітньою павутиною. І це не приємно. Ми ділимося цим простором, ви і я.

  Якщо ми подивимося у звіті під універсальною інтеграцією пошуку , ми побачимо чотири (4) різні іконки. Якщо піктограма заповнена кольором, це означає, що сторінка результатів пошукової системи показує щось більше, ніж просто сторінки з доменів. Можуть бути розділи новин, зображення, відео та карти. Чорт, це може бути багато інших типів функцій, але новини, зображення, відео та карти є частинами, які ми можемо націлити на наш вміст і оптимізувати. Чи заслуговує наш бізнес бути на карті для того, щоб певний запит або наш продукт розважалися з результатом іміджу? Ми можемо знайти свій шлях до потенційних клієнтів і читачів не тільки сторінками в ці дні.

  Searchmetrics Безкоштовний SEO Suite фаршировані більш детальною інформацією та можливостями, які ви дійсно повинні йти подивитися. І якщо у вас є бюджет на інструмент SEO, дайте повноцінний - Люкс ідуть. Я використовував його сам протягом більше року і знайшов, що це мій "SEO geek партнер у злочині" на роботі. Мій партнер, який працює цілодобово, так що я маю час потрапити в паб з друзями після роботи.

  Отже, який висновок ми можемо зробити з цього органічного рейтингового звіту?
  Чому?
  Можливо, конкуренція в цей час не була рекламою?
  Хто посилається на домен, про що говорять якірні тексти і які сторінки на домені отримують всі ці соковиті посилання?
  По-перше, які сторінки отримують посилання і від кого?
  По-друге, чи є якісь URL-адреси, які більше не існують у домені?
  Ви налаштували сторінку 404 Not Found, чи не так?
  Чи розділяють відвідувачі сторінки на Facebook, Twitter і на яких сторінках?
  Який вміст отримує найбільші крила, щоб літати в соціальних мережах?
  Чи заслуговує наш бізнес бути на карті для того, щоб певний запит або наш продукт розважалися з результатом іміджу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»