Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Секрети відео SEO та поради: 5-кроки для поліпшення рейтингу пошуку

  1. Відео SEO та розширені метадані
  2. Як це стосується відео SEO?
  3. Керівництво з 5-кроком до форматування відео SEO
  4. Крок 1. Назва відео та ключові слова
  5. Крок 2. Транскрипт
  6. Крок 3: Форматуйте транскрипт
  7. Крок 4: цільова сторінка
  8. Крок 5. Вбудуйте відео
  9. Бонус: повторне використання відео
  10. Де я можу отримати розширені метадані для поліпшення SEO SEO?
  11. Резюме

  З відео-маркетинг розширюється з кожним днем, маркетологи повинні залишатися на вершині кращих тактик для відео SEO. Хоча виробництво якісного відео є обов'язковим, кінцева мета - це побачити ці відео - і саме тут виходять просунуті метадані.

  Ці приховані дані у вашому відеовмісті можуть спілкуватися з пошуковими системами, що призводить до збільшення рейтингу пошуку та збільшення кількості трафіку. Давайте подивимося, як саме це працює.

  Відео SEO та розширені метадані

  Щоб пояснити термін розширені метадані щодо відео SEO, ми повинні спочатку подивитися на його попередника - метадані.

  Метадані - це інформація про дані; це пряма лінія зв'язку між вашим сайтом і пошуковими системами. Вона включає в себе дані, введені людиною, як тег заголовка, тег опису і тег alt. Без метаданих пошукові системи не можуть індексувати інформацію про відео, веб-сайти, блоги чи що-небудь інше в Інтернеті. Метадані є важливим і залишається критичним аспектом SEO, але майбутнє SEO і SEO SEO полягає в тому, що ми називаємо розширеними метаданими.

  Розширені метадані - це всі дані, отримані з вашого відео в текстовій формі, включаючи транскрипти, теми, ключові слова, теми та AdWords Розширені метадані - це всі дані, отримані з вашого відео в текстовій формі, включаючи транскрипти, теми, ключові слова, теми та AdWords.

  Розширені метадані дозволяють пошуковим системам і глядачам отримати доступ до всієї бази даних вашого відео в будь-який спосіб. Краще спілкування з пошуковими системами означає більш високі рейтинги та більше відвідувачів, які переглядають ваш вміст. Подумайте про це так:

  • Метадані - це розділ "Про програму" на вашій сторінці Facebook.
  • Розширені метадані - це весь шейбанг - ваш профіль, повідомлення, фотографії, список уподобань та будь-який інший фрагмент інформації.

  Без розширених метаданих пошукові системи мають лише малий перегляд того, що стосується відео. Настільки просунуті метадані звучать важливо - але як це перекладається на поліпшену продуктивність відео? Гострою перевагою передових метаданих є відіграє роль в SEO.

  Як це стосується відео SEO?

  Відео SEO є провідним компонентом будь-якої онлайнової маркетингової кампанії. Google обробляє понад 40 000 пошукових запитів щосекунди в середньому (візуалізуйте їх тут), що перевищує 3,5 мільярди пошуків на день і 1,2 трильйони пошуків у рік по всьому світу.

  Для того, щоб веб-сторінка SEO була оптимізована ефективно, веб-сторінки спочатку повинні бути скановані, а потім введені в індекс пошукової системи. Лише після індексування веб-сторінки її можна знайти за допомогою пошуку Google. У випадку онлайн-відео пошукові системи не можуть сканувати фактичний відеовміст, оскільки їм видно лише текст, а не вимовлене слово. Це означає, що пошукові системи, такі як YouTube, лише індексують відео на основі тегів і описів alt - метаданих.

  Підприємства можуть подолати цю перешкоду для індексації й уможливити успішне відео SEO шляхом використання передових методів метаданих. Ця тактика створює текстові представлення розмовного вмісту у відео, що дозволяє пошуковим системам сканувати весь вміст вашого відео та його предмет, а також точно індексувати відео.

  Без розвідки засобів масової інформації, відео SEO може покладатися тільки на введені людиною теги, але з розширеними метаданими і транскриптами, пошукові системи можуть читати більш широкий спектр термінів і тем. Дослідження показали, що це є успішним відео SEO планом дій, з відео веб-сторінок значно вигідно після додавання транскриптів.

  Ідея полягає в тому, що чим більше якісних метаданих, які можна класифікувати в різних вертикальних точках Google, таких як пошук зображень, органічний пошук і пошук відео, тим більше трафіку ви можете заїхати на свій сайт Ідея полягає в тому, що чим більше якісних метаданих, які можна класифікувати в різних вертикальних точках Google, таких як пошук зображень, органічний пошук і пошук відео, тим більше трафіку ви можете заїхати на свій сайт.

  Керівництво з 5-кроком до форматування відео SEO

  Відео транскрипції є критичними для успішного відео SEO. Протягом цього року 74% всього пошукового трафіку буде для відео , і цей відсоток тільки збільшиться на наступний рік.

  Хоча ви можете подумати, що готові піти після отримання точна транскрипція відео Є кілька методів і стратегій SEO, які ви повинні реалізувати.

  Ми розбили їх на п'ять простих кроків, так що ви можете почати вибивати відео з SEO.

  Крок 1. Назва відео та ключові слова

  За промовчанням багато відеопрограм експортуватимуть відео з іменами, як-от "послідовність 1" або інші загальні назви, які не мають значення SEO. Щоб оптимізувати назву відео, скористайтеся ключовими словами, вибраними для відео.

  Крок 2. Транскрипт

  Після чіткого запису відео вставте його в розділ опису YouTube і в межах цільової сторінки вашого відео. Це те, що Google і YouTube обходитимуть і використовуватимуть для формування вашого SEO рейтингу.

  Крок 3: Форматуйте транскрипт

  Крок 3: Форматуйте транскрипт

  Ви хочете створити назви, заголовки та підзаголовки в протоколі для оптимального успіху SEO. Укажіть свої ключові слова в:

  • Назви сторінок
  • Мітки H1 і H2
  • Мета опис
  • Альтернативний текст
  • Вміст на сторінці
  • URL

  Разом з цим вам потрібно забезпечити:

  • Файл Sitemap для відео відповідає елементам SEO на сторінці
  • Не включайте теги <no script>, оскільки це може уповільнити час завантаження сторінки
  • Використовуйте посилання на скрипт, відповідні посилання на інші сторінки вашого сайту та зовнішні посилання

  Крок 4: цільова сторінка

  Кожне відео має мати власну цільову сторінку. Ця сторінка допоможе вашим глядачам перейти безпосередньо до вмісту та відео, які вони хочуть переглянути, а пошукові системи, такі як Google, знають, де правильно класифікувати веб-сторінку для кращого рейтингу.

  За допомогою оптимізованого транскрипту на сторінці Google перегляне вміст відео та сторінку та індексує її в результатах пошуку. Це 1-2 удар дозволить поліпшити ваш загальний рейтинг SEO.

  Крок 5. Вбудуйте відео

  Вбудуйте своє відео на відповідну цільову сторінку чи блог. Це дозволить Google переконатися, що існує зв'язок між вашим відео, вашим веб-сайтом і вашим каналом YouTube.

  Бонус: повторне використання відео

  Транскрипція відео надає чудові можливості для повторного використання відео на інші типи вмісту. Використовуючи транскрипт, ви можете легко створювати публікації в блогах, інфографіку, описи продуктів, електронні книги та багато іншого.

  Щоб дізнатися більше про те, як можна використовувати транскрипцію відео, ознайомтеся з нашою публікацією: 4 Розумні способи використання відео-транскриптів у бізнесі та освіті .

  Де я можу отримати розширені метадані для поліпшення SEO SEO?

  Отримання повних і високоякісних розширених метаданих не є простим, але cielo24 може надати вам розширені метадані відповідно до ваших потреб. У деяких випадках клієнтам потрібні лише основні метадані, але в більшості випадків їм буде потрібно набагато більше, включаючи підписи та транскрипти. Щоб бути повністю підготовленими до майбутнього SEO, компанії повинні почати розглядати використання повного репертуару медіа-розвідки, за винятком лише підписів і транскриптів.

  Як постачальник засобів масової інформації, cielo24 спеціалізується на створенні індивідуальних рішень залежно від потреб наших клієнтів. Ми можемо порадити та розробити план, який найкраще відповідає цілям вашої компанії, будь то високоякісні підписи та транскрипти, або всі розширені метадані, які можна отримати з ваших відео.

  Резюме

  Підписи та транскрипти стають все більш популярними, оскільки люди стають більш обізнаними з федеральними вимогами до доступності та додатковими перевагами, які надають титри та транскрипти. Але це не єдині дані, які можна витягти з ваших відео. Весь передових метаданих є дуже потужним для відео SEO і ще не використовуються маркетологами. Переслідуючи відео SEO встановлює вас вище конкуренції сьогодні і готує вас завтра.

  Настільки просунуті метадані звучать важливо - але як це перекладається на поліпшену продуктивність відео?
  Як це стосується відео SEO?
  Де я можу отримати розширені метадані для поліпшення SEO SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»