Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEM, SMM, SMO, SEA та SEM - 5 китів сучасного інтернет-маркетингу

  1. SMM
  2. SMO
  3. SEA
  4. SEM

  Інтернет-маркетинг - тема досить обширна, зі звичайним маркетингом вона стикається лише частково, хоча і відбувається саме з нього. Але, одного разу з'явившись, інтернет-маркетинг швидко оголосив про свою «незалежності», обзавівся власним, унікальним інструментарієм і відправився у вільне плавання. І, треба сказати, вельми успішне. Сьогодні без нього просування в мережі просто неможливо.

  Закони маркетингу - звичайного маркетингу - в інтернет-просторі не працюють Закони маркетингу - звичайного маркетингу - в інтернет-просторі не працюють. А якщо і працюють, то зовсім інакше, по-іншому. Винятки, звичайно ж, є, але в цілому інтернет-маркетинг - це самостійна дисципліна і вивчати її варто в деякому відриві від першооснови. Загальна в них тільки одне: і в звичайному магазині, і на сайті людина платить гроші й отримує за це товар.

  Як змусити його купити, як підвищити суму чека, як змусити покупця повернутися - способи вирішення цих завдань у них абсолютно різні.

  Інтернет-маркетинг не передбачає ні емоційного контакту при продажу, ні можливості продавця використовувати свою харизму. Неможлива і робота з запереченнями - якщо людина закрила сайт, то це вже назавжди. Але як би там не було, інтернет-маркетинг спирається на власну базу і власний же інструментарій. Умовно його можна розділити на кілька блоків: SEO, SMO, SEA, SMM і SEM.

  Це основа, ази інтернет-маркетингу. Знати їх, що називається «в обличчя», а не тільки по буквах зобов'язаний кожен поважаючий себе контент-менеджер, оптимізатор і веб-майстер. Хто з них головний не має значення - про все по порядку.

  Раніше, ще на зорі становлення інтернету та інтернет-продажів, цих понять не було. Сьогодні ж вони не тільки розділили між собою принципи роботи в інтернет-просторі, але і ведуть між собою справжню війну.

  Отже, поїхали!

  SEO (Search Engine Optimization) - це внутрішня оптимізація ресурсу під пошукові системи.

  Сюди можна віднести процес коригування HTML-коду, поліпшення структури сайту, роботу з контентом (текстом, ілюстраціями та іншими елементами візуалізації). А також постійний контроль зовнішніх факторів з метою відповідності алгоритмам провідних пошукових систем.

  Мета SEO-оптимізації: вихід ресурсу в ТОР пошукових систем, на перші рядки видачі.

  За великим рахунком, до маркетингу SEO-оптимізація ніякого відношення не має, проте правильні дії в цій галузі здатні кардинально поліпшити видимість сайту в мережі і, як наслідок, підвищити відсоток продажів. Чим якісніше попрацював SEO-спеціаліст , Тим вище сайт компанії може піднятися в пошуковій видачі, і тим більше цільової аудиторії зайде на його сторінки.

  SMM

  SMM (Social Media Marketing) - це соціальний медіа маркетинг або маркетинг в соціальних медіа.

  Це зовнішній блок, заснований на роботі з соціальними мережами, форумами, блогами і спільнотами. Крім того, сюди відносяться і різні сервіси миттєвих повідомлень - Skype, ICQ і т. П.

  Мета SMM: Ненав'язливе знайомство користувачів з продуктом або, кажучи простіше, розширення загального обсягу цільової аудиторії.

  SMO

  SMO (Social Media Optimization) - це громадська медіа-оптимізація або оптимізація під соціальні медіа.

  SMO не є роботою в соціальних мережах, це елемент внутрішньої оптимізації сайту. Вся робота полягає в його підготовці до появи користувачів з різних соціальних мереж. Багато в чому це робота з контентом.

  Мета SMO-оптимізації: зробити сайт цікавим і доброзичливим для користувачів з різних соціальних мереж. Перетворити випадкових відвідувачів на постійних, спонукати їх розповідати про сайті своїм друзям і знайомим, ділитися посиланнями, лайкать.

  SEA

  SEA (Search Engine Advertising) - це пошукова реклама або так звана контекстна.

  Це робота з зовнішніми джерелами організація банерів, покупка рекламних майданчиків на тематичних сайтах і форумах. Подібний рекламний блок може бути показаний користувачам на сторінках пошукової видачі великих пошукових систем.

  У Рунеті найкраще контекстна реклама представлена ​​Яндекс.Директ, Бігуном і Гугл Едсенс.

  Мета SEA: залучити максимальну кількість цільових користувачів.

  Біда SEA лише в одному: вона вимагає значних і при цьому систематичних фінансових вливань. Хочете 500 відвідувачів в день? Будь ласка! Однак кожен клік коштуватиме 5 центів.

  SEM

  SEM (Search Engine Marketing) - це не що інше, як пошуковий маркетинг.

  За великим рахунком, SEM об'єднує в собі два блоки - SEO і SEA - і перекриває всі потреби сайту в трафіку, а тому його можна вважати найбільш ефективним методом.

  Мета SEM: охопити більшу кількість користувачів.

  Суть його досить проста: якщо сайт з якого-небудь запиту (наприклад, «купити статтю») знаходиться в топі Яндекса, але в Google взагалі не видно, можна просто купити рекламні оголошення, охопивши максимум аудиторії.

  Подібне різноманітність абревіатур говорить лише про одне: просування сайту - це цілий комплекс заходів, які доповнюють один одного і працюють на спільну справу. Використовуючи у своїй практиці кожен з цих методів, можна швидко зайняти верхні рядки видачі, підвищити видимість сайту і, як наслідок, його конверсію. Тобто - фінансову віддачу.

  © Студія копірайтингу «Ямбус»

  Хочете 500 відвідувачів в день?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»