Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Семантичний аналіз SEO-текстів: як оцінити, чи нормально вийшло

  1. Що дає семантичний аналіз
  2. Семантичне ядро ​​тексту
  3. нудота
  4. частота слів
  5. водність
  6. Сервіси для перевірки SEO-тексту
  7. Запам'ятати

  Що робити, щоб нормально оптимізувати статтю? Вебмастера перевіряють текст на різних сервісах, обговорюють якісь цифри і сперечаються між собою. Якщо ви нічого не розумієте в цьому, ми все пояснимо. Розповімо, як перевірити, нормальна чи вийшла стаття, і що виправити для того, щоб вона потрапила в топ.

  Що дає семантичний аналіз

  Семантичний аналіз SEO-текстів розраховує відсоток тошнотно і водності, показує, які слова входять в семантичне ядро. Він показує, оптимізований текст - чи відповідає він запитам користувачів. Перевірка дозволяє зрозуміти, як на сторінку відреагують пошукові системи: порахують вони її переоптімізірованнй і знизять чи у видачі; і за якими ключовими запитами будуть показувати.

  Семантика тексту важлива, але пошукова система оцінює сотні інших факторів разом з нею. Перше, на що потрібно звернути увагу, - користь і зміст тексту. Пошукові системи працюють над тим, щоб в топі був тільки корисний контент: Яндекс випустив новий алгоритм «Корольов» , А Гугл ще з 2015 року використовує систему RankBrain . Дмитро Скалубо провів своє дослідження і підтвердив, що важлива користь тексту, а не його технічні характеристики.

  Спочатку - користь і сенс, потім - технічні характеристики тексту і все інше. Не потрібно підганяти показники на шкоду смисловий складової.

  Семантичне ядро ​​тексту

  Перевірка «семантичне ядро» показує, з яких слів і словосполучень полягає текст, і як часто вони зустрічаються. Слова, які зустрічаються найчастіше, звичайно задають тематику матеріалу. Пошукові роботи оцінюють ці словосполучення і визначають, чи відповідає вміст сторінки запитах користувачів - фразам, які вони вводять в пошукову систему.


  Семантичне ядро ​​переоптімізірованние нотатки від Яндекса: зрозуміло, що в ній говорять про SEO-текстах

  У семантичному ядрі тексту - в перших 3-4 рядках - повинні бути слова, що відповідають тематиці контенту. Інакше пошукова система вважатиме статтю нерелевантною і знизить її у видачі або взагалі не буде показувати по потрібних ключових запитах.

  погано

  добре

  У статті про перевстановлення Windows 7 найчастіші слова - «вікно», «натисніть», «мишка».

  У статті про перевстановлення Windows 7 найчастіші слова - «перевстановлення», «Windows 7», «як перевстановити Windows 7».

  Що робити: якщо в семантичному ядрі немає тематичних словосполучень, збільште число входжень релевантних слів. Додайте до статті тематичні словосполучення, які характеризують матеріал і дозволяють користувачеві зрозуміти, про що він.

  Але не забувайте про правила російської мови - не потрібно вставляти неприродні ключі в прямому входження. Прямі входження ключів - одна з найпоширеніших помилок в SEO-текстах.

  нудота

  Нудота показує кількість повторюваних слів в тексті і розраховує їх співвідношення до кількості всіх слів в тексті. Якщо певне слово або словосполучення буде повторюватися багато разів, пошукові алгоритми вважатимуть контент переоптімізірованние.

  Свій прийнятний відсоток максимальної нудоти у всіх різний. У BEST SEO BLOG з'ясували , Що академічна нудота повинна знаходитися в межах 2-7%. В агентстві 1PS.RU оцінили нудоту текстів на сайтах з топа і підрахували , Що нудота не повинна виходити за межі діапазону 5-9%. А в редполітіке агентства IQOnline максимальна допустима нудота - 8,5%.

  А в редполітіке агентства IQOnline максимальна допустима нудота - 8,5%

  Редполітіка агентства IQOnline

  Що робити: якщо нудота тексту висока, видаліть входження найчастіших слів. Якщо нудота низька, додайте кілька входжень ключових і релевантних темі слів.

  частота слів

  Крім загальної нудоти тексту, сервіси підраховують відсоток входжень кожного окремого слова. Слова з найвищою частотою утворюють семантичне ядро.

  Думки про максимальний допустимому показнику частотності одного слова або словосполучення також не сходяться. Наприклад, на біржі ContentMonster вважають , Що максимальна частотність ключових слів не повинна перевищувати 3-5%. У студії DocTxT вважають , Що максимальна допустима щільність ключів в тексті становить 2-5%.

  У студії DocTxT  вважають  , Що максимальна допустима щільність ключів в тексті становить 2-5%

  Частота слів в тексті, який Яндекс привів в приклад, як переоптімізірованние: контент з показником більше 8%, швидше за все, потрапить під фільтри

  Що робити: якщо частота слова більше 5-6%, видаліть кілька входжень. Якщо частота релевантних слів низька, і вони знаходяться в кінці семантичного ядра, збільште число входжень.

  водність

  Відсоток водності показує кількість стоп-слів, які не мають смислового навантаження. Чим більше показник водності - тим більше в тексті зайвих приводів, союзів, пропозицій, які не принесуть ніякої користь читачеві. Більшість сервісів відносять до стоп-словами займенники, прийменники, вступне слово.

  Алгоритми у всіх сервісів перевірки різні, тому оптимальні відсотки водності також відрізняються:

  • Текст.ру - до 15%
  • Адвего - до 75%
  • Istio - до 60%
  • Miratext - до 10%

  Водність можна «відчути» самому: якщо в тексті є довгий вступ, що не відноситься до теми, багато безглуздих оборотів і непотрібних слів, контент водянистий. Стаття без води докладно відповідає на питання користувача, але не веде його в нетрі історії і не відходить від заданої теми.


  Всі виділені слова можна видалити без втрати сенсу. У цьому тексті вони - вода

  погано

  добре

  У тексті багато непотрібних слів, що не несуть сенсу, наприклад - «як ми всі знаємо», «в сучасному світі», «поза всяких сумнівів».

  Контент корисний для користувача, докладно розкриває основну тему статті.

  Що робити: якщо показник води невеликий, але текст читається легко, залиште все як є. Якщо водність низька і текст читати важко, розбавте його приводами і займенниками. Якщо водність висока, видаліть непотрібні вступне слово, прийменники, займенники, вступу.

  Сервіси для перевірки SEO-тексту

  У кожного сервісу свої алгоритми розрахунку нудоти, водності, семантичного ядра. Немає єдиного точного показника, на який можна було б орієнтуватися при перевірці на всіх сервісах.

  Найпопулярніші семантичні аналізатори:

  • Адвего . Показує класичну і академічну нудоту, водність, семантичне ядро, часто зустрічаються слова і стоп-слова. За даними самого сервісу, нормальний рівень академічної нудоти - 5-15%, рівень води - 55-75%.

   Текст.ру . Показує рівень води і заспамленності - нудоти тексту, семантичне ядро, список частотних слів. Підсвічує стоп-слова в тексті. За даними самого сервісу, нормальний рівень заспамленності - 30-60% нормальний рівень води - до 15%.

  • Istio . Показує водність, нудоту, словник ядра, статистику за словами зі стоп-словами і без них. За даними сервісу, нормальний показник води - 30-60%. Підрахунок нудоти тут дуже схожий на підрахунок сервісу Адвего, тому можна вважати оптимальним показником до 15%.

  • Miratext . Показує нудоту, водянистость, якість по Ціпфа, щільність і число повторень слів і словосполучень. За даними самого сервісу, оптимальні показники тошнотно - менше 3,5%, водянистості - менше 10%.

  Запам'ятати

  • Спочатку - користь і сенс, потім - технічні характеристики тексту

  • У семантичному ядрі тексту повинні бути слова і словосполучення, відповідні темі статті

  • Якщо показник нудоти високий, видаліть кілька входжень тематичних слів

  • Якщо текст водянистий, видаліть стоп-слова, що не несуть сенсу

  А чи перевіряєте ви текст в семантичному аналізаторі, і якими показниками керуєтеся при оцінці контенту? Розкажіть в коментарях, нам дуже цікаво!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»