Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Семантичний аналіз тексту

  У міру збільшення конкуренції сайтів, все частіше доводиться замислюватися про те, яким чином догодити пошуковим системам. Професійні "сеошники" вже давно говорять і пишуть про те, що необхідно проводити семантичний аналіз тексту. При ранжируванні сайтів, пошукові системи намагаються "зрозуміти", наскільки вдало, за допомогою слів, вдалося дати відповідь на поставлене запитання (запит користувача). Як не крути, але пошуковики намагаються надати користувачеві найповнішу (найбільш релевантну) інформацію виходячи з його запиту.

  Як не крути, але пошуковики намагаються надати користувачеві найповнішу (найбільш релевантну) інформацію виходячи з його запиту

  Аналізувати тексти доводиться не тільки роботам, але і людям у повсякденному житті. На думку прийшов приклад зі шкільного життя. У класі 10 чоловік і всі вони написали твір на тему "Моя мала Батьківщина". Всі десять чоловік є круглими відмінниками і робота всіх учнів була оцінена вчителем на оцінку "п'ять". Всі учні розповіли про чудову річці, про віковий дубі, про березовому гаю. В принципі, нічого не забули, та ще розписали в яскравих фарбах без зайвої "води". Тепер уявімо, що вчителі попросили скласти рейтинг творів, тобто ТОП від 1 до 10. Як ви розумієте, тут повинен використовувати принцип пошукових систем - на одній позиції не можуть перебувати одночасно два сайти (твори). При такому завданні, вчителю доведеться провести дуже ретельний аналіз тексту, щоб виявити лідерів і аутсайдерів. При побудова ТОПу, і Яндекс і Google проводять семантичний аналіз текстів, хоча роблять це, явно по різному. Як би там не було, не завадить провести порівняння своїх текстів з текстами конкурентів з Топ.

  Семантичний аналіз тексту on-line, можна провести за допомогою сервісу сайту advego.ru, який називається Семантичний аналіз тексту онлайн, seo-аналіз тексту . Як приклад, я візьму текст статті, яка знаходиться на другому місці у видачі Яндекса за запитом "Семантичний аналіз тексту" (на першому місці знаходиться сервіс Advego).

  Як приклад, я візьму текст статті, яка знаходиться на другому місці у видачі Яндекса за запитом Семантичний аналіз тексту (на першому місці знаходиться сервіс Advego)

  Вставляємо текст і тиснемо "Перевірити"

  На виході отримуємо:

  • Статистику тексту (кількість символів, кількість слів, класичну нудоту і т.д);
  • Семантичне ядро, що включає в себе як словосполучення, так і окремі слова;
  • Слова (окремі слова з семантичного ядра несуть смислове навантаження);
  • Стоп-слова (слова, що не несуть самостійного змістового навантаження).

  Загальна статистика тексту Загальна статистика тексту  Семантичне ядро ​​включає як окремі слова, так і словосполучення (без стоп-слів)  Окремі слова складові семантичне ядро ​​(без стоп-слів)  Стоп-слова Семантичне ядро ​​включає як окремі слова, так і словосполучення (без стоп-слів) Окремі слова складові семантичне ядро ​​(без стоп-слів) Стоп-слова. Список слів не несуть самостійного змістового навантаження

  В якості експерименту, проведу семантичний аналіз вже написаного вище тексту, щоб прикинути, які слова додати, щоб наблизитися до параметрів статті з ТОПу. Далі можна порівняти семантичні ядра текстів за допомогою Excel.

  У конкретному випадку, використовував Excel 2007. Виділив стовпи зі списками слів, далі Умовне форматування> Правила форматування осередків> повторюються значення. Повторювані значення виділені на малюнку зеленим кольором.

  Повторювані значення виділені на малюнку зеленим кольором

  Порівняння семантичних ядер текстів в Excel

  Червоним виділив ті слова, які, на мою думку, слід додати в мій текст:

  • ключовий;
  • контент;
  • пошукові системи;
  • нудота;
  • просування;
  • результати аналізу;
  • on-line сервіси.

  Семантичний аналіз текстів конкурентів вельми корисно проводити перед написанням статей для свого сайту. Список слів, які найчастіше зустрічаються у конкурентів (корпус документа), повинен бути перед очима у копірайтера. Саме на цей список необхідно орієнтуватися при написанні статті. Відразу обмовлюся, що не слід відправляти копірайтер занадто великий перелік, досить 15-20 слів.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»