Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO 101: Як один Tweet подвоїв трафік для форуму в день

  Чи повинні форуми краще зайняти місце у видачах, ніж вони? Можливо, можливо, ні. Одна річ напевно (і це абсолютно впевнено для будь-кого, хто в SEO бізнес), і це те, що навіть якщо ви не знайдете те, що ви шукаєте в видачах (коли ви намагаєтеся щось дослідити), то ви обов'язково повинні визначити. робити деякі дослідження на форумах.

  Тепер є всі види форумів SEO там. Є такі, як форум воїна , злий вогонь , Цифрова точка і так далі, і так далі.

  SEO 101: Чи може один твіт вплинути?

  Одним з форумів, який нещодавно був розмовою міста, є Планета Трафіку. Все почалося з одного твіту від Dan Thies - хто говорив про deindexing блог мереж, які призводять до можливого колапсу і закрити компанії будівлі посилання.

  Все почалося з одного твіту від Dan Thies - хто говорив про deindexing блог мереж, які призводять до можливого колапсу і закрити компанії будівлі посилання

  Твіт Ден Тіса закінчився тиканням деяких SEO, які потім вирішили, що вони збираються зробити крапку.

  Тут є нескінченний потік (я повинен був відмовитися від неї через спосіб багато повідомлень електронної пошти) про Негативний SEO. Існує негативне дослідження SEO, документально зареєстрованого членом під назвою "Jammy", який розповів спільноті, як він і деякі інші почали робити негативний SEO на сайті DanThies.

  Потім, не набагато пізніше, з'явився новий учасник, який приєднався до імені (належним чином) "негативний SEO", який роздав деякі переконливі стратегії про те, як він танцював рейтинги justgoodcars.com, використовуючи негативний рейтинг SEO.

  Примітка сторони: Очевидно, що я не погоджуюся з його тактикою, це просто божевільно, що такий матеріал працює і що насправді є ринок для нього. Якийсь тінистий, і я думаю, що справжній момент, якого він пропустив протягом всієї розмови, полягає в тому, що тільки тому, що щось не є незаконним, це не означає, що це не так.

  Для отримання результатів перевірте, чи вийшло повідомлення. Цей потік, а також негативний SEO, був добре задокументований за останні кілька тижнів. Ось кілька посилань на статті, які охоплюють цю історію.

  Повернутися до твітів, які подвоїли трафік ...

  Отже, можна сказати, що твіт Тіна Дана Тіса - це те, що все почалося, але твіт, який дійсно піднявся на захід, був зроблений Рендом Фіккіним, власником і засновником SEOmoz Отже, можна сказати, що твіт Тіна Дана Тіса - це те, що все почалося, але твіт, який дійсно піднявся на захід, був зроблений Рендом Фіккіним, власником і засновником SEOmoz.org.

  Він говорив про нитку, про яку йшлося вище. Те, що він зробив, відкрив свій сайт для відкритої атаки з негативним SEO. Він хотів бачити, чи може він дійсно працювати, тому він поклав SEOmoz.org, а також свій особистий блог для негативних SEO Grabs.

  Це призвело до цього божевільного сплеску трафіку на форумі Traffic Planet.

  Це призвело до цього божевільного сплеску трафіку на форумі Traffic Planet

  Форум отримував все більше і більше хітів кожного дня і генерував тон природних зв'язків через всю діяльність.

  Так ви бачите, спірна тема + кілька твітів деякими з основних гравців у SEO призвела до збільшення трафіку планет в унікальних відвідувачів за один день, а потім збереження цього трафіку з того часу.

  SEO 101: Висновок:

  Перевезення буде певно (добре можливо) хвіст у дні прибути але це напевно отримало вигоду з соціальних повноважень twitter. Дивом, однак, потік все ще порівняно слабкий для терміна «Негативний SEO».

  Це стаття надана Ендрю Гей - директор з маркетингу наук про життя Хантінгдона . Теми SEO цікаві, і, безумовно, цікаво подивитися, як SEO соціальні медіа ефекти.

  Чи повинні форуми краще зайняти місце у видачах, ніж вони?
  SEO 101: Чи може один твіт вплинути?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»