Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO 2.0: Unibrains оголошує новий набір - CMS Magazine

  Навчальний центр Unibrains оголосив про другий набір на курс «SEO від основ до професійного просування», який стартує 16 березня Навчальний центр Unibrains оголосив про другий набір на курс «SEO від основ до професійного просування», який стартує 16 березня.

  Курс розрахований як на новачків в пошуковій оптимізації, так і на тих, хто професійно працює в цій галузі. Слухачі навчаться внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, розберуться в принципах роботи пошукових систем, їх фільтрах і санкції, а також отримають знання щодо необхідного програмного забезпечення.

  - В інтернеті багато інформації і порад по SEO, але дані, найчастіше, суперечать один одному і швидко застарівають, тому людина без спеціальної підготовки або оптимізатор з невеликим досвідом легко в них заплутається. У Unibrains ми даємо студентам актуальну інформацію та вчимо структурувати отримані знання, - каже Станіслав Корольков - керівник напрямку зовнішнього навчання Kokoc.com (Kokoc Group).

  Програма курсу сфокусована на практиці: в стінах навчального центру студенти виконують завдання на прикладах ресурсів, запропонованих до вивчення викладачами, а закріплюють пройдений матеріал в рамках домашньої роботи над власними проектами. За складних темах проводяться індивідуальні вебінари, які дозволяють проаналізувати якість отриманих знань в процесі навчання.

  - Завдання курсу - дати студентам комплексне розуміння процесу пошукового просування. Вони працюють і над навчальними, і над власними проектами, що дає їм можливість отримати різнобічну практику. Завдання формуються з урахуванням високого навантаження поза навчанням, тому додому ми даємо те, що допоможе закріпити отримані знання. Перевіряються домашні роботи індивідуально, після чого студентам ставлять оцінку і дають коментар до неї, - пояснює специфіку навчання Дмитро Пушилін Денис Володимирович - один з викладачів курсу.

  За відгуками студентів першого набору курсу «SEO від основ до професійного просування» результат перевершив очікування.

  - Де я тільки за своє життя не вчився, але такого занурення і масиву корисної інформації не було. Особливо приємний індивідуальний підхід: я отримую відповіді на всі питання по просуванню і розвитку свого ресурсу. Особисті консультації і постійна практика дуже допомагають, також радує, що на курсах немає прохідний інформації, - ділиться враженнями студент першого набору Олексій Фатєєв - кандидат політичних наук, заступник генерального директора страхової групи «Спаські ворота».

  Незважаючи на те, що випуск першого набору відбудеться в кінці березня, двоє його студентів вже проходять стажування в SEO-агентствах під особистим наглядом викладачів.

  - Відмінна риса Unibrains полягає в тому, що ми не просто навчаємо студентів. Ми готуємо фахівців високого рівня - таких професіоналів, яких «з руками відірвуть» провідні гравці ринку, - упевнений Корольков.

  Нагадаємо, що випускники Unibrains отримують посвідчення державного зразка РЕУ ім. Плеханова про додаткову освіту в області інтернет-маркетингу. Подробиці про курс «SEO від основ до професійного просування» тут .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»