Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO або SMM: що краще для маркетингу?

  1. замість передмови SEO проти SMM: що краще для маркетингу. Електронну книгу (а швидше за невелику...
  2. переваги SEO
  3. недоліки SMM
  4. Що ж вибрати?

  замість передмови

  SEO проти SMM: що краще для маркетингу. Електронну книгу (а швидше за невелику допомогу) приблизно з такою назвою я прочитала на днях. Можливо, перед деякими читачами «Лайкні» стоїть нелегкий вибір, куди направити бюджет: в SEO або SMM. Саме для них спробуємо коротко привести основні думки, взяті з книги. При бажанні ви можете завантажити оригінальну версію «SEO vs. Social Media: Which Is Best for Your Marketing? »На.


  Що краще для маркетингу?


  «Якщо ви можете собі дозволити використовувати для просування SEO та SMM разом, робіть це!» - вважає автор (чи автори) книги. Але якщо ви потрапили в список тих маркетологів-невезунчік, яких завалюють роботою, вимагають результатів при обмежених бюджетах, недоплачують зарплату і всіляко ображають по життю, вам варто ознайомитися з наведеною нижче інформацією. Бо ніхто не знає, коли настане день і годину (а, може, вже настав), коли вам доведеться зробити вибір і зосередити зусилля на чомусь одному - SEO або SMM. Так що ж вибрати?

  переваги SEO


  - Якщо ви присвятіть час створення якісного контенту, то поліпшите не тільки SEO, але і розширите свою присутність в social media. Адже хороший контент зазвичай расшарівать. Навіть без вашого відома.
  - Якщо ви створите контент, який буде актуальний і через пару років, то надовго забезпечите собі місце в результатах пошуку, а, значить, і приплив трафіку на сайт.
  - Просування по запитам з довгим хвостом (3 і більше слів в запиті, наприклад «консультації з аналітики в Бостоні») призведе на ваш сайт цільової трафік, який потім можна конвертувати, пропонуючи таргінг пропозиції. Ще один плюс, за такими запитами нижче конкуренція.
  - Вибравши SEO для маркетингу, ви досягнете того, що на ваш сайт почнуть посилатися. Зростуть і ваші позиції в пошукових системах, і репутація сайту.
  - Локальний бізнес, вкладаючи в SEO, має переваги, в тому числі на мобільному ринку. Наприклад, якщо користувачі шукають інформацію про вас з мобільного, то, швидше за все, вони знаходяться на вулиці, а значить - ближче до місця покупки.
  - Хоча в SEO все ще залишається багато технічних моментів, пошуковики звертають більше уваги на корисність сайтів для користувачів. Корисність - це контент, а створення гарного контенту по плечу будь-якому маркетологу.


  недоліки SEO


  - Створення гарного SEO-контенту забирає багато часу, а на підтримку SEO потрібні величезні ресурси.
  - На одному якісному контенті в ТОП не заїдеш. Тому з технічними моментами (редирект, структура сайту, хостинг і т.п.) все-таки доведеться мати справу (іншими словами, сам маркетолог не впорається, доведеться наймати спеціально навчених людей).
  - У різних пошукових систем переважають різні чинники ранжирування. Тому, якщо ви хочете просуватися в різних пошукових системах, доведеться розробляти кілька SEO-стратегій.
  - У SEO багато не можна проконтролювати. Наприклад, ви не зможете змусити авторитетні сайти посилатися на вас і впливати на фактори ранжирування. Залишається покладатися на долю і фахівців.
  - Потрібно постійно використовувати аналітику.
  - SEO вимагає постійних зусиль: оптимізація контенту, залучення нових посилань і т.д. Не можна потрапити одного разу в ТОП і на цьому заспокоїтися. SEO доведеться займатися постійно.


  переваги SMM


  - SMM-маркетинг позитивно позначається на SEO. Наприклад, Google любить, коли на ваш сайт посилаються, ваш контент расшарівать і лайкають. З цієї точки зору вкладення в SMM трохи допоможуть вам в SEO.
  - Спілкування в соціальних мережах відкриває перед вами перспективи завести нові знайомства, збільшити охоплення. Крім того, соціальні мережі дають вам можливість надавати клієнтам індивідуальні консультації, чим не можуть похвалитися інші канали маркетингу.
  - Один і той же контент можна легко видозмінювати і поширювати на різні соціальні майданчики, не витрачаючи на його створення зайві сили.
  - Соціальні медіа дають можливість точного таргетингу. Якщо ви знаєте, на якому майданчику знаходиться потрібна для вашого бізнесу аудиторія, то можете зосередитися саме на ній.
  - Соціальні мережі дають можливість користувачам висловлювати думку, а відгуки мають вирішальне значення, коли справа доходить до покупок.

  недоліки SMM


  - Часу у маркетологів ніколи не буває в надлишку, а саме воно потрібно, щоб створювати контент для соціальних мереж. Якщо у вас немає коштів і ресурсів придумувати щось нове, малювати інфографіки, розміщувати відео, SMM не для вас.
  - Як і SEO, SMM вимагає тривалих постійних зусиль. Процес можна прискорити, відмовившись від органічного зростання і вкладаючи гроші в рекламу.
  - Контент в соціальних мережах швидко застаріває, на відміну від пошукових систем. Твіт з посиланням на кращий пост місяці за пару хвилин буде похований в потоці інших твітів, повідомлення в Facebook протягом декількох годин опуститься в новинній стрічці туди, куди не заглядає користувач.
  - У хороших спільнотах життя кипить. Вам весь час потрібно бути напоготові, вчасно відповідати на коментарі, реагувати на критику і робити багато різних речей. Інструменти моніторингу можуть трохи полегшити роботу маркетолога. Але якщо обов'язків занадто багато, а до них ще додаються функції ком'юніті, можна легко потонути в потоці інформації, намагаючись контролювати і давати зворотний зв'язок у всіх акаунтах бренду в соціальних мережах.

  Що ж вибрати?

  Відповідь на це питання так і залишається відкритим. Практика показує, що SMM і SEO найкраще працюють разом. І ключовий момент тут - контент. Без нього пошуковим системам нічого буде індексувати і показувати у видачі, без нього користувачам буде нічого лайкать і расшарівать. А якщо вам все ж треба вибрати щось одне? .. Погляньте на недоліки SEO та SMM ще раз і прислухайтеся до здорового глузду.


  Social Media: Which Is Best for Your Marketing?
  Що краще для маркетингу?
  Так що ж вибрати?
  Що ж вибрати?
  А якщо вам все ж треба вибрати щось одне?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»