Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO: як почати розміщувати мій веб-сайт у Google?

  Всі компанії потребують веб-сайту, і всі веб-сайти повинні бути видимими в пошукових системах. Це реальність, яка зробила все більше і більше людей, зацікавлених у виявленні того, що таке SEO і як вони можуть почати позиціонування свого сайту на Google. Є кілька клавіш для Стратегія SEO працює з самого початку , Але по-перше, необхідно знати, які цілі мережі, її ключові слова і можлива аудиторія. На відміну від SEM (Google Adwords) , SEO - це робота, яка займає багато часу, щоб запропонувати оптимальні результати. Необхідно постійно аналізувати, тестувати і коректувати, щоб знайти ключ і почати отримувати органічні відвідування з пошукових систем. Немає жодного загального таємниці, але є багато прийомів і прийомів, щоб розпочати позиціонування веб-сайту в Google .

  1º Створіть стратегію вмісту та ключових слів

  Потім ми поговоримо про інші способи оптимізації сайту для пошукових систем, але без сумніву ми повинні почати з найважливіших: створення і розповсюдження контенту. Після того, як мережа створена, переміщення a стратегії змісту , Тобто, опишіть, на які теми та "ключові слова" ми працюватимемо. Це дозволить вам публікувати інформацію, яка завжди пов'язана з вашим планом SEO, збільшуючи популярність вашого бренду. Ви також можете зосередитися лише на обміні вмістом, який додає цінності вашій аудиторії.

  Ви також можете зосередитися лише на обміні вмістом, який додає цінності вашій аудиторії

  2-е посилання і "якірний текст" The якірний текст - це текст, видимий у гіперпосилання (що ми натискаємо, як правило, підкреслений текст і синій). Текст прив'язки стає все більш важливим для позиціонування веб-сайту, і ми повинні враховувати з самого початку нашу стратегію SEO.

  • Ви повинні використовувати ці посилання в блогах, на форумах і на нашому сайті, стеживши за тим, щоб вони не стали "спамом".
  • Google завжди винагороджуватиме природність, а не надмірність, особливо на початку. Краще залишити текст без посилань, ніж заповнити його без будь-якого сенсу.
  • Уникайте посилань у фразах типу "натисніть тут", "читайте більше" або "www.miweb.com". Щоб розпочати позиціонування свого веб-сайту, потрібно працювати з посиланнями, які містять раніше встановлені ключові слова.

  3. Співпраця з іншими веб-сайтами, блогами та спільнотами

  Розміщення власних посилань хороше, але це навіть краще, коли ви отримуєте посилання з відповідних сайтів на регулярній основі. Очевидно, ви не будете мати цього на початку вашої стратегії SEO, але ви отримаєте її з часом і після того, як працюєте над вашим веб-сайтом і вашим контентом. Те, що ви можете включити у свій початковий план - це співпраця з іншими веб-сайтами або спільнотами , саме це допоможе вам досягти популярності та бути пов'язаними в майбутньому.

  4-й Linkbaiting

  Безсумнівно, стратегія, яку найбільше цінують пошукові системи, - це посилання , Різниця вона має з тим, що ми визначили раніше (співпраця та обмін посиланнями з цікавими для нас сайтами або linkbuilding), що людина, яка посилається на ваш вміст або ваш сайт через посилання, завжди отримує щось натомість . А те, що він отримує натомість, є не більш ніж корисною інформацією та цінністю для його послідовників. Тому перед тим, як публікувати будь-який зміст, задайте собі це питання: чи варто заслуговувати на поділ?

  5-е Розповсюдження змісту

  Спробуйте виконати різні формати, доки не знайдете той, який працює. Розповсюдження контенту завжди повинно бути розроблено для взаємодії та бесіди з користувачем. З іншого боку, те, як аудиторія певного бренду повинна діяти, не повинна збігатися зі способом виступу вашої аудиторії.

  • Визначте, якою є поведінка ваших послідовників у соціальних мережах і читачах вмісту: чи поділяють вони інформацію? Ви отримуєте відвідування, але не надається спільному доступу? Є коментарі або лише посилання? Чи відповідають вони на запитання, які ви питаєте?
  • Завжди цінуйте все, що роблять користувачі, пов'язані з вашим брендом . Не думайте, що ви будете турбувати їх, або вони вийдуть за вас заміж. Думаючи про це, коли ви починаєте позиціонувати свій сайт, це велика помилка. Кожен любить подякувати, незалежно від того, як мало вони зробили. Це те, що нічого не коштує і що надає великі переваги лояльності та позиціонування.

  6 Запишіть для людей, не забуваючи про пошукові системи

  Підказка, що зазвичай дається багато, коли йдеться про нові правила Google для розміщення вашого сайту, це те, що ви забуваєте про SEO і пишіть для людей. Але це не завжди спрацьовує. Щоправда, коли ви починаєте стратегію розташування свого сайту на Google, краще забути про SEO і писати природний контент, стикатися з людьми спонтанно, не замислюючись ні про що інше. Але мало-помалу ви повинні вводити ключові слова, які ви визначили на першому кроці. Ідеальним є поєднання обох, написання природною і введення ключових термінів без того, щоб користувач його оцінив.

  7º Оптимізуйте Інтернет

  Окрім оптимізації вмісту, існують інші методи, які можна виконати на веб-сайті, який ми хочемо розмістити.

  • Домен : Для початку рекомендується вибрати домен, який містить будь-які ключові слова, вибрані в нашій стратегії вмісту. Перш за все, якщо у вас є інтернет-магазин, і ви можете ввести назву продукту або послуги в домені.
  • Мови : Перш ніж створювати веб-сторінки, майте на увазі, що мови, які найкраще розуміють у Google, це HTML та CSS, отже, хороша таблиця стилів CSS і добре структурований HTML буде ключовим у SEO позиціонуванні вашого сайту.
  • Сервер : сервер або місце, де розміщено веб-сайт, не повинно містити веб-сторінок сумнівного змісту або які характеризуються як "погані практики", такі як масова розсилка. Важливо враховувати це при виборі хостингу, ви повинні забезпечити чистоту сервера, а також забезпечити позиціонування вашого сайту.
  • Завжди a чуйний дизайн вашого Інтернету : Ваш сайт завжди повинен бути підготовлений для відвідувачів, які прибувають з мобільних телефонів і планшетів. Google віддасть перевагу вам, якщо ви надасте користувачеві відповідний сервіс для вашого пристрою.

  8 ° Практика позиціонування поза ділянкою

  Це те, що називається Offsite SEO методи або "популярність" вашого сайту. Тут те, що має значення, це кількість посилань, опублікованих на інших веб-сайтах, які несе ваш. Якість цих веб-сайтів і їх читабельність є важливими для того, щоб ваша сторінка була нагороджена пошуковими системами. У майбутніх посадах ми розширимо цю частину плану SEO, яка набуває більшої актуальності в довгостроковій перспективі.

  9º Почніть з незалежним експертом SEO

  Хоча це завжди доцільно знати SEO стратегії, які допоможуть вам позиціонувати ваш сайт, якщо ви тільки почали бізнес в Інтернеті і не мають досвіду в цій області, то краще найняти позаштатного SEO експерта, щоб допомогти вам почати позиціонування \ t веб-сторінки.

  Початок також є ключовим для того, щоб пізніше ви могли самостійно керувати своїм веб-сайтом і продовжувати використовувати ключові слова та вміст, рекомендовані експертом. Ми часто зустрічаємося з підприємцями, які хочуть провести цей проект в Росії LanceTalent але вони не знають, як чітко визначити, що їм потрібно. Щоб допомогти їм і щоб найкращі експерти-фрілансери могли зробити свої пропозиції, ми рекомендуємо заздалегідь відповісти на ці питання :

  • Яка основна мета вашого веб-сайту і хто ваша цільова аудиторія?
  • Чи існують інші домени або веб-сайти, які ви зараз використовуєте, або які використовувалися до поточного домену?
  • Ви що-небудь зробили, щоб оптимізувати свій сайт?
  • У разі невдачі в попередніх спробах, чи можна щось зробити, щоб змусити пошукачів штрафувати вас?
  • Список веб-сайтів ваших основних конкурентів. Чому, на вашу думку, є ваші конкуренти?
  • У випадку, якщо ви присвятите себе онлайн-продажам. Що ви вважаєте своїм оригінальним продуктом або послугою?
  • Чому ваші відвідувачі повинні входити на ваш сайт, а не на ваш конкурс?

  Не варто відповідати на всі питання, але чим більше інформації ви можете дати, тим більше пропозицій ви отримаєте від позаштатних експертів SEO . Тоді вам залишається лише вибрати той, який найкраще відповідає вашим очікуванням і бюджету, всі вони є перевагами!

  Вам потрібно розташувати свій сайт? Публікуйте свій проект зараз.


  Тому перед тим, як публікувати будь-який зміст, задайте собі це питання: чи варто заслуговувати на поділ?
  Ви отримуєте відвідування, але не надається спільному доступу?
  Є коментарі або лише посилання?
  Чи відповідають вони на запитання, які ви питаєте?
  Чи існують інші домени або веб-сайти, які ви зараз використовуєте, або які використовувалися до поточного домену?
  Ви що-небудь зробили, щоб оптимізувати свій сайт?
  У разі невдачі в попередніх спробах, чи можна щось зробити, щоб змусити пошукачів штрафувати вас?
  Чому, на вашу думку, є ваші конкуренти?
  Що ви вважаєте своїм оригінальним продуктом або послугою?
  Чому ваші відвідувачі повинні входити на ваш сайт, а не на ваш конкурс?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»