Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO & SEA - все, що потрібно знати для вашого веб-сайту, щоб добре класифікувати (частина друга)

  1. Кращі практики для покращення рейтингу завдяки SEA
  2. 2- SEA, пошукова система та сторінки результатів пошуку
  3. 3- Краще зрозумійте систему аукціонів AdWords, щоб покращити свої кампанії
  4. SEA - справжня підтримка для підтримки вашого бізнесу в режимі онлайн

  У першій частині цього SEO / SEA синтезу ми пройшли через SEO кращі практики для поліпшення рейтингу вашого сайту.

  Але, як ми бачили, SEO недостатньо . Щоб мати всі шанси бути в хорошому положенні, вам доведеться завжди бути в курсі (що стосується цифрових та технічних тенденцій ), вам доведеться регулярно контролювати свій сайт, щоб не дивуватися і передбачати необхідні зміни але, що більш важливо, вам доведеться розуміти та використовувати SEA (Search Engine Advertising) .

  Як згадувалося в першій частині, я мав можливість нещодавно пройти курс з основ СЕО та кращих практик, які викладав пан Арно де Терлін ( https://www.linkedin.com/in/arnaud-de-terline-55540914 ). Сьогодні я хотів би поділитися з вами цим дуже корисним знанням.

  Кращі практики для покращення рейтингу завдяки SEA

  1- Принципи СЕО (або більш широко SEM)

  «Маркетинг в пошукових системах» (SEM) колись використовувався як парасольковий термін, який охоплював як SEO (пошукова оптимізація), так і платні пошукові заходи (SEA). З часом промисловість прийняла скорочення SEM, посилаючись виключно на платний пошук » . http://searchengineland.com/guide/what-is-paid-search

  Сьогодні SEA є процесом отримання трафіку на сайті, купуючи оголошення на пошукових системах. СЕО охоплює всі заходи, спрямовані на покращення видимості веб-сайту . Він більше не обмежується лише пошуковими системами, але також відкритий для соціальних мереж.

  2- SEA, пошукова система та сторінки результатів пошуку

  «Мережевий пошуковий механізм - це система програмного забезпечення, яка призначена для пошуку інформації в World Wide Web. Результати пошуку, як правило, представлені в рядку результатів, які часто називаються сторінками результатів пошуку (SERPs) » https://en.wikipedia.org/wiki/Web_search_engine

  З одного боку, дослідження в Інтернеті залишаються і залишатимуться дуже важливими . Основна проблема для пошукових систем полягає в тому, щоб найкращим чином відповісти на будь-який запит, що надходить від користувачів; завжди покращувати якість своїх видань .

  Звичайно, є кілька пошукових систем на місцевому рівні, але якщо ми уважніше подивимося на Google , ми можемо побачити, що вона є домінуючою в світі .

  http://gs
  http://gs.statcounter.com/

  З іншого боку, головним викликом для компаній, які присутні в Інтернеті, є забезпечення того, щоб їх веб-сайт був присутній у послідовних та якісних результатах (SERP), які будуть повернуті запитам користувачів Інтернету. Бути присутнім в результатах - це одне, а бути серед перших результатів - щось інше: це справжній бізнес-успіх. Щоб мати всі шанси досягти цієї мети, використання платних оголошень є дуже корисним способом. І якщо ми вважаємо, що Google веде танець , Google AdWords (рекламна програма Google) може бути дуже хорошим варіантом для поліпшення рейтингу рейтингу вашого сайту.

  http://fr.slideshare.net/WishpondTechnologiesLtd/21-random-stats-and-facts-about-google-ad-words

  3- Краще зрозумійте систему аукціонів AdWords, щоб покращити свої кампанії

  Якщо використання Google AdWords і запуск кампаній безумовно є частиною вашого успіху в Інтернеті, дуже важливо розуміти, що таке кампанія і як працює система аукціонів AdWords .

  Кампанія - це " група груп оголошень (оголошення, ключові слова та ставки), які мають спільний бюджет, націлювання на місцеположення та інші налаштування. Кампанії часто використовуються для організації категорій продуктів або послуг, які ви пропонуєте . " https://support.google.com/adwords/answer/6304?hl=uk

  Якщо ви хочете створити кампанію з Google, вам доведеться використовувати AdWords. А щоб зробити це найкращим чином AdWords, система аукціону - це те, що вам обов'язково потрібно зрозуміти.

  https://youtu.be/PjOHTFRaBWA

  По-перше, треба мати на увазі, що оголошення мають бути актуальними . Дійсно, користувачі Інтернету хочуть мати інформацію про те, що вони шукають. Вони не хочуть турбуватися ні про що інше. З іншого боку, рекламодавці хочуть, щоб об'яви були релевантними, щоб користувачі натискали на них. Що стосується Google, то компанія хоче, щоб всі були щасливі, мали хороший досвід, щоб вони повернулися і знову використали свою систему і послуги.

  Коли йдеться про платні оголошення, першим елементом, який потрібно враховувати, є сума, яку рекламодавці готові платити за натискання ними реклами : тут ми говоримо про " ставку ". Але ця сума не означає, що вони дійсно будуть платити цю суму, ні те, що вони будуть краще позиціонуватися, якщо вони будуть платити більше. Ранжування - це не все, що стосується грошей, а не обмеження «пропозицією».

  Існує те, що ми називаємо другим ціновим аукціоном . Це означає, що нам не потрібно платити повну суму ставки. Нам просто потрібно заплатити достатньо, щоб перемогти конкуренцію.

  У системі Google рекламодавець платить лише тоді, коли отримує клік. Але й тут ціна не тільки пов'язана зі ставкою. Google хоче заохочувати якісні оголошення, і таким чином Google показує більш корисні оголошення на більш високій позиції .

  Насправді існує багато факторів, які вплинуть на розміщення ваших оголошень :

  Очікуваний коефіцієнт ефективності показів : він відповідає прогнозу Google про те, скільки разів буде натиснуто оголошення при його показі; Це передбачення базується на відгуках користувачів: фактично користувачі голосують за їхніми кліками. Вони допомагають вирішити, хто найкраще відповість на пошуковий запит;

  Досвід цільової сторінки : високорелевантна цільова сторінка призводить до вищої оцінки. Щоб досягти цього, цільова сторінка повинна мати відповідний та оригінальний вміст, який допомагає користувачеві виконувати своє завдання. Ця сторінка повинна бути зручною для навігації та прозорою щодо характеру вашого бізнесу та як ви збираєтеся використовувати цю інформацію;

  Релевантність об'яви : між оголошеннями та пошуковим запитом має бути чіткий зв'язок . Показані лише корисні оголошення; ця система перешкоджає рекламодавцю рекламувати незв'язані елементи;

  Формати оголошень : всю інформацію (посилання на сайти, телефонні номери доменів веб-сайтів,…) ви можете додати до оголошення, яке надасть більше інформації про вашу компанію . Ця інформація повинна надати більше підстав для натискання вашої об'яви : ваше оголошення має бути корисним для користувача.

  Усі ці фактори створить оцінку, яка безпосередньо вплине на рейтинг ваших об'яв. Щоб покращити свій рейтинг, ви можете грати з усіма різними факторами. Завдання - завжди краще підтримувати вашу кампанію - це краща оцінка. Як ми бачили, хороша новина полягає в тому, що цей показник не тільки про гроші: ми можемо активно впливати на нього!

  Бажаєте дізнатися більше про це, перейдіть до www.adwords.google.com/support .

  SEA - справжня підтримка для підтримки вашого бізнесу в режимі онлайн

  http://www.b2w.fr/786-5-bonnes-raisons-dinclure-google-adwords-strategie-web.html

  З цими двома статтями ми пройшли основні основні дії (SEO і SEA), які ви можете зробити, щоб поліпшити рейтинг вашого сайту.

  Але слід пам'ятати про одну важливу річ: все це не магія. Перш ніж виконувати будь-які з цих дій та, зокрема, запустити будь-які дії SEA, слід виконати цей процес:

  • Визначте свою стратегію - визначте свої бізнес-цілі - визначте свій бюджет
  • Налаштуйте adwords
  • Оцініть продуктивність - визначте КПЕ - моніторингу
  • Оптимізуйте кампанії

  Дійсно SEO і SEA є, щоб допомогти вам просувати свій бізнес в Інтернеті. Але ні в якому разі він не повинен замінювати ваші власні знання про власний бізнес і всі основні маркетингові дії, які повинні бути введені для правильного ведення бізнесу.

  Хороший початок в Інтернеті, може бути, щоб спочатку перевірити всі ці основні маркетингові точки?

  Com/adwords/answer/6304?
  Хороший початок в Інтернеті, може бути, щоб спочатку перевірити всі ці основні маркетингові точки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»