Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO аналітика та звітність

  Наші консалтингові послуги з веб-аналітики допоможуть вам зрозуміти трафік вашого веб-сайту, щоб ви могли краще розподілити свій маркетинговий бюджет на ті сфери, де ваші маркетингові прибутки найбільше

  Наші консалтингові послуги з веб-аналітики допоможуть вам зрозуміти трафік вашого веб-сайту, щоб ви могли краще розподілити свій маркетинговий бюджет на ті сфери, де ваші маркетингові прибутки найбільше. Дозвольте команді WebSight Design експертів з веб-аналітики приймати догадки зі статистики вашого сайту і надавати вам мірні цілі та цінну інформацію.

  Конкуренція в Інтернеті запекла. Можливість відстежувати ваші маркетингові зусилля в Інтернеті є критично важливим для ефективного вдосконалення користувальницького досвіду вашого веб-сайту і, зрештою, до успіху вашого бізнесу в Інтернеті. Наявність ефективної програми веб-аналітики дає змогу виміряти поточний рівень успіху вашої маркетингової програми та визначити, як зміни на веб-сайті та маркетингові зусилля допомагають або завдають шкоди загальним цілям веб-сайту.

  Кількість необроблених даних, які генерують пакети веб-аналітики, такі як Google Analytics, часто можуть бути надто великими. Успішне виконання веб-аналітики полягає в тому, щоб проаналізувати масу доступних даних, щоб знайти кілька критичних елементів, які керують вашими основними бізнес-цілями. Після того, як ці ключові елементи були визначені, можна сформулювати та відстежити набір ключових показників ефективності (KPI) . Звідти, робота стає працювати на постійну роботу, щоб поліпшити KPIs вашого веб-сайту і тим самим ваш маркетингової рентабельності інвестицій (ROI) .

  Консультаційні послуги веб-аналітики WebSight Design допоможуть вам зрозуміти відвідувачів вашого веб-сайту - як люди приходять на ваш сайт і що вони роблять, коли вони приходять. Наш всебічний аналіз вашого веб-трафіку надасть дієву інформацію для ваших маркетингових кампаній і досвіду користувачів вашого веб-сайту. Перебуваючи в бізнесі веб-дизайну та розробки з 1995 року, ми отримали унікальне уявлення про те, як всі частини веб-сайту працюють разом, щоб створити потужний користувальницький досвід і розширити ваш бренд.

  Наші консалтингові послуги з веб-аналітики зазвичай надаються у поєднанні з іншими нашими онлайн-маркетинговими послугами, включаючи пошукову оптимізацію (SEO), оплату за клік (PPC), маркетинг по електронній пошті та соціальні медіа. Незалежно від ваших потреб, наша команда експертів з онлайн-маркетингу та веб-аналітики може допомогти вам розвивати і керувати своїм брендом на кожному з цих важливих стратегічних каналів.

  Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти з відстеженням веб-аналітики, зв'яжіться з нами сьогодні.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»