Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Аудит: Як проаналізувати сторінку з точки зору SEO?

  1. Пошук Brandelt
  2. індексація
  3. Консоль пошуку Google (Інструменти для веб-майстрів)
  4. Мобільні результати
  5. Метадані
  6. Розташування ключових слів
  7. Назвіть зображення
  8. Очистити URL-адреси
  9. Дублювання фільтрації вмісту
  10. Вміст вмісту
  11. молдинг
  12. Що Google бачить на вашому веб-сайті
  13. JavaScript, немає файлів cookie та перегляду CSS
  14. robots.txt
  15. Чи є мета теги роботів noindex?
  16. Кількість і форма посилань
  17. Напрямок посилань
  18. переадресовує
  19. HTTP або HTTPS
  20. домен
  21. Карта сайту
  22. Швидкість вашої сторінки
  23. Оптимізація зображень
  24. Сайт для мобільних пристроїв
  25. аналітика
  26. Вам сподобалася стаття? Хочете прочитати більше?

  Хороший аудит SEO допоможе вам проаналізувати, чи відповідає веб-сайт сучасним вимогам сучасних пошукових систем, і фактично є сайтом, зручним для пошуку.

  Часто я чую питання про те, як почати заробляти пошукову оптимізацію. Я часто зустрічаю переконання, що це так само, як Google Adwords шукати довільний інструмент SEO, а потім вивчити його ретельно для професійної пошукової оптимізації.

  На практиці це не настільки чітко.

  Не можна платити за пошукову оптимізацію в межах одного пристрою, тобто хороші місця розташування не можна придбати безпосередньо, ніж для платних оголошень. Тут потрібно звернути увагу на окупність відпрацьованих годин і збільшити частку вхідного трафіку від пошукової системи пропорційно часу, витраченому на оптимізацію.

  Оптимізацію пошукової системи можна розділити на три основні області:

  Багато годин можна заповнити у всіх трьох областях, але на перший погляд незрозуміло, який з них принесе найбільші результати.

  Саме тому ми починаємо всі проекти з пошукової оптимізації ми робимо аналіз веб-сайту , Як тільки ми це зробимо, воно буде негайно під вашим контролем, аудит SEO, результат якого можна сказати:

  • Чи є цей сайт зручним для пошуку?
  • Чи правильно його бачить Google?
  • Скільки потрібно працювати на сайті, щоб отримати більш органічний трафік?
  • Які технічні проблеми потрібно вирішити для хороших місць розташування?

  Якщо ви хочете завантажити PDF-версію елементів, які ми аналізуємо весь час, ви можете завантажити кроки SEO аудиту через посилання.

  У цьому пості я детально покажу вам, як ми аналізуємо сайти з точки зору SEO, які інструменти ми використовуємо і які аспекти ми оцінюємо. Використовуючи результати, ви побачите, як отримати найкращі результати в пошуковій системі на цьому веб-сайті.

  Пошук Brandelt

  Шукайте свій власний бренд і подивіться, що знаходиться в списку хітів. Відобразиться ваша домашня сторінка? Якщо так, то чи є він у верхній частині списку хітів?

  Якщо ваш веб-сайт не відображається в нижній частині списку результатів пошуку Google або взагалі, він може вказувати на наявність проблеми індексування, або, можливо, сторінка була покараною.

  Слід звернути увагу на те, якщо ви використовуєте дуже поширене слово як бренд, це може бути не погано для вас, щоб класифікувати багато: ваш сайт може бути занадто молодий, щоб бути в потрібному місці для слова, що зазвичай використовується іншими.

  Наприклад, якщо ви шукаєте фразу " крок Блог Thepitch.hu з'явиться як перший хіт.

  індексація

  Якщо вам цікаво, чи Google індексував ваш веб-сайт для певного терміну, можна перевірити його, виконавши пошук на цій сторінці. Наприклад:

  сайт: thepitch.hu бізнес-модель

  Це дозволяє перевірити, що Google вважає достовірним для вашого конкретного терміну. Якщо в перших результатах ви очікуєте щось інше, краще оптимізувати вміст на сторінці сторінки на основі вибраного ключового слова.

  Тут можна шукати не тільки 1-2 слова, але і конкретні речення або точні збіги. Тут ви можете скористатися рішенням, коли ви вводите пошуковий термін у лапки.

  сайт: thepitch.hu “Свинець - людина”

  Консоль пошуку Google (Інструменти для веб-майстрів)

  Безкоштовний інструмент Google не тільки допоможе вам переглянути точні ключові слова, які ви знайдете в пошуковій системі, але й надати інформацію про потенційні технічні проблеми. Ви можете знайти помилки 4xx і 5xx, або сторінки в карті сайту, які недоступні.

  Консоль пошуку Google доступна тут і більше інформації Тут ви можете прочитати про це.

  Підключення технічно не складно, але варто знати, що в порівнянні з Analytics дані завжди повертаються лише до 90 днів. Ось чому варто зберігати ваші дані у файлі csv кожні 3 місяці, щоб дані, які ви раніше придбали, були доступні.

  Мобільні результати

  Знайдіть його з вашого мобільного перегляду на своєму веб-сайті. Ви позначені як "Мобільний дружній"? Ваша сторінка дійсно мобільна для перегляду? Чи зручно використовувати цільову сторінку-eid на мобільних пристроях?

  Якщо тут немає відповіді на будь-які запитання, ви зможете відвідати своїх відвідувачів: якщо ви отримуєте органічний трафік, якщо вони не можуть використовувати ваш веб-сайт.

  Барна нещодавно написала більше про сайти, тести та технології, які підтримують мобільний зв'язок: Мобільний SEO та мобільний сайт ,

  Оптимізація пошукових систем на сторінці (на сайті) зосереджена на оптимізації вмісту веб-сайту. Це практично поєднання URL-адрес, тексту та зображень на сторінці.

  Метадані

  Не тільки ви повинні бути хорошими в списку хітів, але це не має значення, як ви там з'являєтеся. Навіть якщо ідеальний веб-сайт перебуває у вищій позиції, якщо мета-дані не заповнені належним чином, відвідувачі не будуть відвідувати сайт із пошукової системи.

  Двома основними метаданими є опис та мета-опис. Вони виглядають так у вихідному коді:

  <title> Бамбук для Панди </title> <meta name = "description" content = "Список кращих бамбуків у всьому світі. Не тільки панди. ”>

  Це відображається в результатах пошуку:

  Це відображається в результатах пошуку:

  Мета полягає в тому, щоб всі ваші сторінки мали унікальну і стисну назву, а також правильний і детальний опис. Ви не повинні бути босом, достатньо, щоб ви відчували, як клацаєте.

  Мета-опис не мав прямого ефекту SEO в минулому, але непрямого ефекту. Крім того, вона стає сильнішою. Це означає, що тільки тому, що термін був включений в мета-опис, наприклад, Google ще не класифікував цю сторінку. Проте в останні роки кожна пошукова система більше враховувала рейтинг кліків (клік).

  Візьмемо, наприклад, термін «seo training». Якщо ми говоримо цей термін у позиції 4, якщо досягти більш стабільного рейтингу кліків, ніж 1-й, 2-й або 3-й результат, ми можемо випередити їх у списку результатів пошуку. Мета-опис відіграє важливу роль у цьому. Якщо наш мета-опис кращий, тобто допомагає орієнтуватися у пошукача, то ви, швидше за все, будете натискати на наш результат. Те ж саме стосується і навпаки: якщо ми зараз знаходимося в потрібному місці, але інші отримують кращі показники кліків завдяки кращому опису мета, то ми можемо знову потрапити до результатів. Тому Google враховує ці значення CTR під час ранжування результатів.

  Розташування ключових слів

  Не має значення, яку форму містить ключове слово у змісті веб-сайту, або взагалі містить цільове ключове слово.

  Це варто хоча б один раз у заголовку H1 (назва 1) або кілька разів у тексті, у відповідному контексті.

  Однак, необхідно звернути увагу на те, щоб уникнути накладання ключових слів, що може призвести до штрафу. Найкраща практика - розмістити ключове слово або будь-яку версію чи синонім його:

  • У назві
  • У url
  • Через h1
  • Вміст 2-3 рази
  • У мета-описі
  • У назві зображень, у тексті alt

  Назвіть зображення

  Оскільки наразі сканери не можуть повністю визначити, що показано на певному зображенні, вони інтерпретують його з імені файлу або з тексту alt. Це можна використовувати для оптимізації вмісту. Наприклад, ім'я файлу "foto_1.jpg" має набагато менше сказати, ніж "haz_a_tonal_csonakkal.jpg".

  Текст Alt повинен бути заповнений ключовим словом як ціле речення, оскільки воно з'явиться як опис поруч із зображенням у Google Image Search.

  Якщо сторінка вважається дуже добре SEO, це одна з перших речей, щоб перевірити. Якщо ім'я та альт-текст зображень не встановлено правильно, то, безумовно, є місце для подальшого вдосконалення.

  Очистити URL-адреси

  Для старих веб-сайтів URL-адреси часто виглядають так:

  weboldal.hu/oldal.php?lap_id=21

  Сьогодні це більш популярний макет:

  website.hu/10-seo-tipp website.hu/category/keresooptimalizalas

  Таким чином ви можете не тільки побачити очікуваний вміст даної сторінки за URL, але навіть категорії можуть бути видалені з неї. Крім того, ключові слова також можуть бути включені, що також може бути перевагою на фронті SEO. Таким чином, вам слід оновити URL-адреси старішого стилю до наведеного вище прикладу.

  Якщо ми запустимо корпоративний блог, варто уникнути URL-адрес на основі мого власного досвіду. На практиці це виглядає замість URL-адреси:

  weboldal.hu/2016/05/25/10-seo-tipp

  Давайте використовувати його більше:

  weboldal.hu/10-seo-tipp

  У результатах пошуку можна вказати, коли статтю було зроблено або коли воно було останньою. Крім того, більш короткий URL є зручним для користувача, легшим для читання, запам'ятовуванням, а також для запобігання скорочення кінця URL-адреси тегом (…) у списку пошуку.

  Дублювання фільтрації вмісту

  Google не винагороджує і навіть не карає вас за завантаження такого ж вмісту на кілька сайтів. Він розглядає його як дубльований вміст, оскільки він стосується штучного збільшення вмісту сторінки. У крайніх випадках можна отримати штраф за це, що призводить до падіння трафіку з пошукової системи. У різкому випадку криза може бути такою, що буде явно скинута Google і вилучена зі списку хітів.

  Звичайно, дублювання вмісту може відбуватися, навіть якщо ви намагаєтеся дотримуватися всіх правил. Будь то за недбалість або за те, що інші копіюють вас. Я використовую два інструменти для пошуку дубльованого вмісту:

  Якщо ви знайдете сторінки, де вміст значною мірою перекривається, або ви змушені використовувати повторюваний вміст, у вас є три варіанти захисту:

  • Не дозволяйте індексувати сторінку Google, включивши цей фрагмент у розділ <head> вашої сторінки: <meta name = ”robot” content = ”noindex, follow” />
  • 301 перенаправляти дублікати вмісту на оригінал за допомогою перенаправлення
  • використання канонічні URL-адреси щоб дозволити пошуковим системам дізнатися, яка сторінка є оригінальною

  Ви можете скористатися канонічною URL-адресою, щоб вказати, який пост, запис, веб-сторінку було створено раніше, тому копії, зроблені пізніше, будуть покарані за дубльований вміст, а не за сторінку.

  Вміст вмісту

  Чи є у вас достатньо вмісту на домашній сторінці та цільових сторінках? Принаймні 150 описів слів варто, тому що якщо у вас немає цього короткого вступного змісту, ні пошукові роботи, ні відвідувачі не зможуть швидко і легко дізнатися суть вашого сайту.

  Якщо у вас занадто багато оголошень на вашому сайті, це не буде добре для SEO. Варто тримати їх під здоровим кордоном і зробити його більш помітним після прокручування (BTF). Переконайтеся, що на вашій сторінці більше вмісту, ніж оголошення.

  Органічні хіти зазвичай містять найбільший вміст 1900-2000 слів. Але, як правило, прийнятно писати вміст не менше 1500 слів. Чим менше це слово, тим рідше вони роблять на сторінці SEO. У деяких випадках може бути добре мати 4-500 слів, але шансів на неї є набагато менше, ніж з вмістом 1500+ слів.

  молдинг

  Також важливо, чи вміст вашої сторінки розбивається на розділові частини. Довгий, безперервний текст можна інтерпретувати менше, ніж вміст добре розділених, розділених заголовків абзаців.

  Тут ви можете скористатися перервами розділу, h1, h2 і h3. Форматування та обгортання допомагають поліпшити досвід користувачів і читачів, що стає все більш важливим аспектом SEO щороку.

  Що Google бачить на вашому веб-сайті

  Якщо ваш веб-сайт не створено технологією, зручною для пошуку (наприклад, на основі повної Flash-версії), то Google та інші роботи пошукових систем не зможуть отримати його вміст.

  Існує дуже простий спосіб перевірити, чи пошукові системи бачать, що вони можуть читати неозброєним оком.

  JavaScript, немає файлів cookie та перегляду CSS

  Використовуючи браузер SEO, ви можете побачити, що сканери пошукових систем бачити на вашому сайті. Вони видаляють різні елементи JavaScript і Flash і видаляють форматування CSS. Однак текстовий вміст і зображення зберігаються, а заголовки можна розрізняти. Я використовую Browseo, але є й інші альтернативи.

  Сторінка з навчання маркетингового змісту наприклад, він виглядає як сканер пошукової системи.

  Наприклад, якщо на сторінці вбудований вміст <iframe> є вміст, він не може переглядати його. І він не може це зрозуміти. Це запобігає появі в результатах.

  robots.txt

  Сканери зазвичай читають файл robots.txt у кореневому каталозі вашого веб-сайту, якщо він є. Виходячи з цього, ви можете визначити, як індексувати вашу сторінку. Наприклад, ви можете зробити їх видимими для них:

  User-agent: * Disallow:

  Наприклад, якщо ви не хочете, щоб інтерфейс адміністратора WordPress з'являвся в результатах пошуку, вам слід скористатися цим:

  User-agent: * Disallow: / wp-admin /

  Якщо вам цікаво про складний живий приклад, а Google взяв фільтр до екстремальних рівнів: https://www.google.com/robots.txt

  Чи є мета теги роботів noindex?

  <meta name = "robots" content = "noindex">

  Якщо цей член випадково залишився в одній частині вашого веб-сайту, ця частина взагалі не відображатиметься в списку хітів. Ви можете перевірити це, наприклад Кричала жаба Це допомагає.

  Проте ви можете включити цей тег у цільові сторінки. Таким чином, ви можете уникнути того, щоб хтось здійснював пошук вашої покупки чи реєстрації на сторінці з пошуком Google, і це вважається перетворенням вашого інструмента аналізу.

  Кількість і форма посилань

  Занадто багато і дуже мало посилань можуть бути поганим знаком на сторінці. Варто прагнути до внутрішньої ланки між 100 і 200: це не каменне правило, а правильне правило.

  Яскравий текст, який є посиланням вище (посилання або якір), також краще для мови. Менш пощастило - натиснути на "натисніть тут" на "сторінці" і поставити інші важливі посилання під інші загальні слова. Зазвичай краще використовувати конкретні імена. Наприклад, якщо ви хочете зв'язати категорію з підсторінкою, ви можете розмістити посилання під назвою категорії. Те ж саме стосується пунктів меню та посилань у меню або нижньому колонтитулі.

  Напрямок посилань

  Вміст має бути доступним горизонтально і вертикально. Вертикальні (вертикальні) посилання означають, що різні підкатегорії доступні через основні категорії домашньої сторінки, а для горизонтальної (горизонтальної) структури зв'язків, посилання на інші відповідні продукти також можна знайти на сторінці продукту.

  переадресовує

  Чи використовуються на сайті відповідні типи переадресацій? З точки зору SEO, рекомендується використовувати 301, яка лише передає SEO «силу» на нове посилання. 302 та інші переадресації лише передають трафік, але пошукові роботи не вважають це автентичним, але з 301.

  Слід уникати надмірної кількості переадресацій, оскільки Google більше не буде дотримуватися їх після певної кількості переадресацій. Крім того, при численних переадресаціях значення зв'язків зменшується навіть за 301, пропорційно кількості переадресацій. На основі тестів таке перенаправлення становить приблизно 15% втрати.

  Також слід бути обережним, щоб не мати декількох переадресацій (наприклад, A -> B -> C), вони називаються ланцюгами перенаправлення. Крім того, не повинно бути кругових зв'язків (A -> B -> A), це називається циклом перенаправлення.

  HTTP або HTTPS

  Хоча Google офіційно визнане Перевага використання HTTPS не завжди є чітким рейтингом для перемикання. Якщо ви будували свій сайт протягом тривалого часу і існує значний трафік, що надходить з пошукових систем, ви можете не побачити позитивних змін у короткостроковій перспективі.

  Це пов'язано з тим, що існуючі HTTP-посилання повинні бути перенаправлені на нові версії HTTPS (наприклад, URL https://pandabambusz.hu автоматично приведе відвідувачів до https://pandabambusz.hu ). Під час перенаправлення міцність посилання зменшується на стільки ж, скільки додає HTTPS.

  Проте варто перейти. У довгостроковій перспективі, не тільки SEO дасть вам перевагу над вашим сайтом, але також це також робить його більш безпечним шляхом шифрування трафіку.

  У переході від http до htps, я виявив, що зазвичай протягом 1-3 місяців відбувається зниження органічного трафіку, а потім повертається на той же рівень на сторінці. Потім ситуація покращується. Те ж саме підтвердив і Габор a Розширені поради SEO на цій посаді.

  домен

  Домен вашого сайту повинен бути уніфікованим, тобто ви повинні вибрати конкретну адресу, через яку ваш сайт буде доступним. Це може бути www-адреса або без неї, але не обох.

  Я зіткнувся з випадком, коли кілька різних доменів було перенаправлено до одного місця для зберігання. Це призвело до результатів пошуку для обох доменів, що конкурують практично один з одним. Рішення в цьому випадку полягає в тому, що всі інші сфери повинні бути перенаправлені на основний домен, і його надійність буде побудована. В іншому випадку інші домени будуть конкурувати один з одним.

  Карта сайту

  Карта сайту - це простий список сторінок на вашому веб-сайті та їх останнього оновлення. Цікавою основою для порівняння є кількість сторінок, які загалом, і кількість їх у базі даних Google.

  Існує кілька способів створення мапи сайту. Для WordPress a Yoast SEO плагін наприклад, ви можете автоматично створити його для вас. Рекомендований формат - .xml.

  Якщо у вас є карта сайту, ви можете зв'язати її з консоллю пошуку Google. Це дає нам більш детальну та кращу статистику про технічні елементи нашого сайту.

  Швидкість вашої сторінки

  Часто ви можете втратити тисячі відвідувачів за частку секунди, якщо ви витрачаєте занадто багато часу на своєму сайті. Відвідувачі, які залишилися під час завантаження, не зможуть досягти довіри до вашого сайту, що може погіршити ваш рейтинг.

  Трохи цікавість: коли Google експериментував з ним показ 30 результатів замість звичайних 10 секунд з 0,5 секунди більше часу завантаження, трафік скоротився на 20%. Тобто кожен п'ятий відвідувач нудьгує.

  Я використовую два інструменти: Google PageSpeed ​​Insights а GTMetrix інструмент веб-аналітики. Обидва вони можуть надати докладні пропозиції щодо завантаження, які ви можете легко вбудувати на свій сайт за допомогою хорошого веб-розробника.

  Швидкість завантаження веб-сайту може бути виміряна та перевірена різними методами. Нещодавно ми написали статтю, яка показує покрокове вимірювання швидкості веб-сторінки, використовуючи кілька інструментів.

  Оптимізація зображень

  Я зустрічався кілька разів з явищем, що маленька картина в одному кутку веб-сайту була дійсно гігантською фотографією, яка відображалася лише в невеликих розмірах. Незважаючи на це, початковий розмір завантажувався і сповільнювався. Насправді, я також бачив, що 10 Мб фотографій було завантажено як шпалери, і користувачі повинні були його завантажити. Просто завантаження цієї картини займало до 4-5 секунд, з поганим wifi або mobilnet до 10-15. Цього користувач не очікує.

  Тому потрібно оптимізувати свої зображення двома способами.

  • Зміна розміру для дозволу відображення
  • Стисніть розмір файлу зображень. Наприклад, a TinyPNG , що дозволяє досягти значно менших розмірів файлів без видимої втрати якості, таким чином прискорюючи швидкість завантаження сторінки.

  Сайт для мобільних пристроїв

  Важливим аспектом SEO є те, чи може сайт відображатися з мобільної точки зору. Існує три способи:

  • Адаптивний дизайн (відгук)
  • Динамічна подача
  • Повністю розділені сторінки

  Тут ви повинні переконатися, що мобільна версія належним чином доступна. Якщо мобільний вигляд відокремлений від робочого столу, аналітик повинен бути там. У цьому випадку слід вказати різні версії Google використовуючи канонічні та альтернативні теги ,

  аналітика

  Одним з найбільш використовуваних інструментів аналітики є Google Analytics, але варто звернути пильну увагу на інтеграцію цієї інформації, щоб ви не отримували спотворені дані від ваших відвідувачів. Принаймні перевірте наступне:

  • Чи відображається код відстеження GA на кожній сторінці?
  • Чи вказаний код лише один раз на сторінці?
  • Ви підключені до консолі GA і консолі пошуку?
  • Записувати внутрішні пошуки?
  • Чи записуєте ви також демографічні дані?
  • Adwords і Adsense також підключені?
  • Ремаркетинг також встановлено?
  • Параметри UTM правильні?
  • Набір відстеження подій?

  Набір відстеження подій

  Вищезазначені аспекти та елементи можуть бути перевірені на невеликій ділянці до 2-3 годин. Проте для сайту з високим трафіком з сотнями або тисячами підсторінок може знадобитися кілька тижнів.

  Звичайно, цей досвід можна прискорити, використовуючи досвід і використовуючи різні інструменти, але ви не повинні бути в змозі зберегти на аудитах SEO.

  Такий аналіз зазвичай робиться до або після міграції домену (міграції) або більшої конверсії сторінки. Звичайно, не обов'язково робити всі елементи одночасно, навіть якщо вони розділені, і тільки технічна або змістовна частина може бути розглянута.

  Ви повинні уявити це як автосервіс для автомобіля. Періодично варто перевірити всі елементи, щоб уникнути серйозних проблем, а отже, і значних витрат. Якщо ви ніколи не робили такого аудиту для вашого власного сайту, ви повинні розглянути щонайменше 1-2 сфери, щоб переконатися, що важливі речі в порядку.

  Цей список містить найважливіші моменти SEO-аналізу веб-сайту. Однак пошук проблем є лише першим кроком. Реальна робота часто приходить після цього: варто підготувати план заходів для реалізації та якнайшвидше інтегрувати їх на екрані.

  Якщо ви хотіли б мати версію PDF з переліком, що завантажується, ви можете завантажити кроки SEO аудиту за допомогою цього посилання.

  Яку проблему ви помітили у своєму списку на вашій сторінці? Напишіть у своєму коментарі свій досвід.

  Вам сподобалася стаття? Хочете прочитати більше?

  Тоді підпишіться і надішліть нам електронний лист, якщо ви пишете подібну статтю!

  0% спам, 100% інтернет-маркетинг.

  Хочете прочитати більше?
  Чи правильно його бачить Google?
  Скільки потрібно працювати на сайті, щоб отримати більш органічний трафік?
  Які технічні проблеми потрібно вирішити для хороших місць розташування?
  Відобразиться ваша домашня сторінка?
  Якщо так, то чи є він у верхній частині списку хітів?
  Ви позначені як "Мобільний дружній"?
  Ваша сторінка дійсно мобільна для перегляду?
  Чи зручно використовувати цільову сторінку-eid на мобільних пристроях?
  Php?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»