Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO чекають глобальні зміни в моделі ранжирування

  Говорячи про тенденції в SEO, не можна не відзначити, що просування з кожним роком стає все більш різноманітним і складним. Результати пошуку в підсумку стають точнішими, актуальними і персоналізованими, ніж будь-коли.

  Сьогодні для успішного просування необхідно віддавати користувачеві ідеальний онлайн-продукт, і більш високі рядки у видачі займають ті, хто виявиться ближче до ідеалу.

  Таким чином, сьогодні робота оптимізатора вже набагато ширше і складніше, ніж розміщення ключових слів і зворотних посилань. Це більше, ніж оптимізація метаданих. Це навіть більше ніж контент. Вебмастерінг і SEO перестали бути вотчинами дилетантів і стали долею високих професіоналів різного профілю - від веб-дизайну і копірайтингу до маркетингу.

  Одна з явних тенденцій цього року - масовий перехід на мобільні пристрої. У статті «» експерт ринку онлайн-маркетингу з США Dainius Runkevicius повідомляє, що ми знаходимося всього в декількох місцях від того моменту, коли Google зробить основним індекс для мобільних пристроїв. Це означає, що Google буде оцінювати документи на основі мобільної версії.

  На сьогоднішній день Google оцінює релевантність сайту для користувача на основі деськтопной версії сторінки. Однак, оскільки пошукові запити з мобільних пристроїв сьогодні складають вже більше 60% всіх пошукових запитів, такий підхід до ранжирування застарів.

  Дійсно, дуже багато користувачів інтернету переходять на мобільні гаджети (смартфори, планшети). Ми шукаємо в пошуку інформацію, робимо покупки, читаємо новини з мобільних пристроїв. Логічно, що зовсім скоро Google, а потім і Яндекс почнуть віддавати перевагу сайтам, максимально адаптованим під мобільні пристрої.

  Ця зміна напевно переверне з ніг на голову всю видачу та обіцяє бути грандіозною подією в SEO з моменту появи посилання ранжирування.

  Що з цього випливає на практиці? В першу чергу SEO-фахівцям слід приділити особливу увагу створенню мобільних версій сайтів. Потрібно потурбуватися формуванням прискорених мобільних сторінок. В рамках вирішення цього завдання дуже важливим стане створення зручного для користувача інтерфейсу для користувачів мобільних пристроїв. Велике значення матиме і швидкість завантаження мобільного сторінки до навігації, і сама ця навігація.

  Очікування користувачів і вимоги до пошуку ростуть в усіх напрямках. Сьогодні користувачі хочуть миттєво вирішувати свої проблеми незалежно від того, який пристрій вони використовують. Дослідження Google показали, що сайти, завантажуються більше трьох секунд, втрачають близько 40% відвідувачів. Іншими словами, ваш бізнес залежить від секунд!

  Але швидке завантаження документа - навіть не половина справи. Припустимо, ваш сайт має ідеальний час завантаження. Але що станеться, якщо користувачі, потрапивши на нього, відразу ж не побачать, як переміщатися по сайту? Що станеться, якщо користувачі не зможуть зрозуміти за декілька секунд, про що ваша стаття? Правильно, ці користувачі покинуть ваш сайт! Адже якщо вони не хочуть зайву секунду чекати завантаження документа, то з чого б їм витрачати ту ж секунду на розуміння структури вашого сайту? Звідси висновок: найважливішим зараз стає юзабіліті, зручність навігації, створення інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

  Google ясно дав зрозуміти, що юзабіліті є значущим фактором ранжирування. І юзабіліті повинно бути ідеальним, як на телефонах і планшетах, так і на настільних комп'ютерах, забезпечуючи користувачеві простоту вирішення своєї проблеми на всіх пристроях.

  Радимо вам і зараз опинитися в числі перших, хто зорієнтується і змінить підхід до просування, правильно розставивши пріоритети.

  З нашого боку, ми робимо все, щоб ви не витрачали даремно свої гроші і час, надаючи повний комплекс послуг в усіх напрямках, в тому числі проводимо і, який як ви зрозуміли, тепер просто необхідний.

  Що з цього випливає на практиці?
  Але що станеться, якщо користувачі, потрапивши на нього, відразу ж не побачать, як переміщатися по сайту?
  Що станеться, якщо користувачі не зможуть зрозуміти за декілька секунд, про що ваша стаття?
  Адже якщо вони не хочуть зайву секунду чекати завантаження документа, то з чого б їм витрачати ту ж секунду на розуміння структури вашого сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»