Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-чекліст для просування. Частина 1

  Онлайн-рітейлерам потрібно просування. Це очевидно, якщо поглянути на клієнтів SEO-компаній, де Інтернет-магазини - чи не головний замовник. При просуванні таких замовників враховується маса індивідуальних чинників, таких як кількість товарів і послуг, довіру до ресурсу, насиченість конкуренції і багато інших. Але є і ряд загальних вимог, які оптимізують ресурси для просування. На них-то ми і зосередимося.

  І почнемо з попередньої оцінки

  • Структуруємо розділи та підрозділи

  Успіх SEO безпосередньо залежить від інформаційної структури сайту. Якщо вона погана, SEO-трафік кульгає, а часом і зовсім сходить нанівець. Структуру розділів і підрозділів сайту краще грамотно продумати ще на етапі створення ресурсу, тому що доробка може влетіти в копійку, відповідну вартості самого сайту. Перспектива сумнівна, погодьтеся?

  Проблемна навігація видно неозброєним оком. Якщо перехід на внутрішню сторінку по посиланню з пошукової видачі, не дає вам розуміння того, де відносно ресурсу в цілому ви перебуваєте, - неграмотна структуризація розділів сайту наявності. Причин тому може бути багато. Хочеться, наприклад, замовнику якомога зручнішим свій магазин зробити. І понеслася - категорії об'єднуються надміру. Цей випадок можна спостерігати в «Першому народному магазині», де вафельниці, сервізи, соковижималки, кухонні комбайни та іншу техніку визначили в один розділ - «Техніка для кухні».

  Цей випадок можна спостерігати в «Першому народному магазині», де вафельниці, сервізи, соковижималки, кухонні комбайни та іншу техніку визначили в один розділ - «Техніка для кухні»

  З яких сторін не глянь - рішення дивне: як відвідувачеві мікрохвильовку, наприклад, шукати? Переглядаючи мультиварки з міксерами упереміш? Та й сеошники можуть просувати конкретну сторінку з конкретного виду продукції, не інакше. Робимо висновок: каталог, показаний в прикладі, потребує створення підкатегорій.

  Причиною поганої структуризації сайту може стати і відсутність ієрархії розділів і сторінок. Його нам демонструє каталог онлайн-маркету «Elevel», де величезна кількість товару викладено самостійно. У той час як багато хто з одиниць можна було об'єднати в категорії: наприклад, всі кабелі та проводи - в «Кабельну продукцію».

  • Налаштуємо Человекопонятние УРЛ

  Йдеться про так званих ЧПУ. Їх теж корисно налаштовувати певним чином. По-перше, структура ЧПУ повинна бути логічною і навіть шаблонної - підлаштований під загальну структуру сайту. Неіснуючим блокам в URL не місце, навпаки - повинна простежуватися достовірна вкладеність сторінок. Причому, видаляючи частину адреси до слеша, користувач повинен розуміти, на яку сторінку потрапить, і повинен дійсно туди потрапляти.

  Назви розділів прописуємо транслитом. Кириличні символи краще замінювати латинськими, а замість пробілів між словами ставимо дефіси. Ну і короткі форми блоків краще довгих - прагнете до цього. І ось ще: URL не повинен закінчуватися «.html» або «.php» та іншими шаблонами - віддайте перевагу тим же Слеш - «/».

  Але ці рекомендації є актуальними не для всіх ресурсів і не завжди. Якщо ваш онлайн-маркет вже зараз може похвалитися хорошими позиціями у видачі, працювати над ЧПУ, мабуть, не зовсім виправдано: витрачені час і кошти будуть непорівнянні з прибутком.

  Багато ритейлерів, ресурси яких не радують хорошою видимістю, бояться налаштовувати ЧПУ, побоюючись ще більшого просідання позицій. Впевнено заявляємо: це стереотип і ніяких відновлювальних робіт не буде потрібно. За умови, що настройка буде проведена грамотно. А грамотно - це, коли відразу після коректного налаштування і впровадження нових URL зроблений посторінковий редирект 301. Падіння трафіку і позицій можливо, але дуже незначне. До того ж показники відновляться протягом пари-трійки тижнів, а далі - підуть на підвищення.

  Як приклад - www.amperkin.ru. Налаштування ЧПУ проходила по тій же схемі в січні 2012 року. Уже через місяць трафік збільшився на 51% в порівнянні з тим же показником в грудні 2011 року. І це за умови, що попит на момент оцінки був однаковий і ніяких оптимізацій крім настройки ЧПУ проведено не було.

  Тепер про технічні налаштуваннях

  Погані результати SEO-просування можна обґрунтувати сотнею причин. Серед них і звичайні базові настройки по регіону та адресою організації, часте дублювання сторінок. Ми систематизували частина важливих налаштувань - враховуйте:

  Ми систематизували частина важливих налаштувань - враховуйте:

  процес оптимізації

  Високому і міцному трафіку може протистояти банальна відсутність нескладних налаштувань, обов'язкових для оптимізації.

  • Кожна зі сторінок повинна мати унікальний title і description

  В title, заголовку, повинна читатися тематика сторінки. Але вона ні в якому разі не повинна бути представлена ​​ключовими словами, перерахованими один за іншим. Максимальною довжиною заголовка вважаються 70 символів.

  Description може бути довшим в 2 рази. Якраз в цьому короткому описі будуть доречні ключові слова та інша корисна інформація.

  • Заголовки з тегами

  Теги також сприяють просуванню ресурсу. Хоча у інтернет-магазинів розмаїття тегів ніяк відзначити не можна: в більшості випадків навіть заголовки рівня <h2> на сторінках каталогу залишаються незатребуваними, не кажучи вже про <h3> - <h6>.

  Перший рівень заголовка - <h1> - потрібно включити в кожну сторінку один раз, не дублюючи сам title. Так характеризується зміст сторінки. Другий же рівень заголовка характеризує підтему головної теми з заголовка першого рівня. Між цими заголовками повинен міститися хоча б невеликий текстовий блок.

  Правильну реалізацію тегів можна побачити на сайті www.ankershop.ru:

  Майте на увазі: різні елементи навігації, як то: підрубрики, ціни на товари та інші елементи в «підвалі» сайту та інших його блоках - не можуть виступати в якості тегів.

  Прикладом, що називається, від зворотного послужить онлайн-маркет www.postavshik-kirpicha.ru:

  ru:

  • Про ілюстративному і текстовому наповненні

  Оригінальні і красиві фото в хорошій якості на сайті люблять не тільки відвідувачі, але і пошукові системи. Так що розміщувати їх потрібно, але грамотно. Тому:

  - Беріть якістю ілюстрацій, але ... віддавайте перевагу тексту - він оптимізує сайт для просування кращим чином. Якщо ж картинку текстом замінити не можна, не забудьте прописати title і alt. Особливо це стосується кнопок «купити», «додати в корзину», умов доставки, новинок, спецпропозицій, знижок з онлайн-кредитами та інших елементів. Причому прописані title і alt не повинні збігатися.

  В якості гарного прикладу наведемо ресурс www.notik.ru:

  Прикладів, де кнопки цілком могли б бути переписані текстом, багато. Взяти хоча б www.svyaznoy.ru:

  Звичайно, рекомендацій для якісної оптимізації інтернет-ресурсу і його ефективного просування - маса. Так що однією статтею ми не обмежимося, та й не станемо - чекайте продовження. І нехай наш чек-лист допоможе вашому бізнесу!

  Автор: Webmart Group

  Джерело: www.seonews.ru

  Статті по темі

  Перспектива сумнівна, погодьтеся?
  З яких сторін не глянь - рішення дивне: як відвідувачеві мікрохвильовку, наприклад, шукати?
  Переглядаючи мультиварки з міксерами упереміш?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»