Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для Bing і Yahoo у 2015 році

  1. Мета описи та ключові слова
  2. Домени точного відповідності
  3. В основному, старі фактори в цілому

  Для багатьох підприємств їхня тактика на Google буде досить добре перекладена на Yahoo і Bing. Це рідко, щоб побачити сайт, який добре працює в Google, але страждає в Yahoo і Bing, але це відбувається. У цих випадках важливо знати, які відмінності є в алгоритмах пошукової системи, так що ви можете зосередитися на факторах, більш значущих для Yahoo і Bing.

  Хоча Yahoo і Bing не ідентичні в результатах пошуку, вони надзвичайно схожі через пошукову систему Yahoo, яка в більшій частині працює за допомогою Bing. Це означає, що оптимізація для Bing, швидше за все, ви отримаєте в Yahoo, а також. Майте на увазі, деякі з тактик, які працюють для Bing може зашкодити вашим рядам Google, і це рідко варто жертвувати результатами Google для Bing і Yahoo. Беручи це до уваги, переконайтеся, що ви знаєте наслідки цієї тактики на результатах Google, перш ніж реалізувати їх для оптимізації для пошукових систем з меншою часткою ринку.

  Мета описи та ключові слова Для багатьох підприємств їхня тактика на Google буде досить добре перекладена на Yahoo і Bing

  Хоча Google оголосив, що вони більше не вважають мета-ключові слова та описи як чинники рейтингу, Bing та Yahoo здаються співати трохи іншої мелодії коли йдеться про ці фактори.

  Дуейн Форрестер, від і на знову Bing Webmaster Outreach хлопець , вийшов і метав ключові слова мета, а також, але в нашому власному тестуванні і досвіді, ми отримуємо стимул для Yahoo і Bing, коли вкладаємо мета-інформацію, як це.

  Клієнт прийшов до нас з хорошими рядами Google, але дуже поганий Yahoo і Bing. Це змусило нас глибше вивчити специфічні методи оптимізації для Bing і Yahoo. Однією з перших речей, які ми помітили, було відсутність мета-ключових слів і описів. Як тільки ми завершили виконання цих завдань, ми побачили помітне зростання у всіх видачах (крім Google).

  Як бік: все ще важливо оптимізувати мета описи для Google через вплив, який вони можуть мати на показники кліків.

  Домени точного відповідності

  Іншою помітною різницею між Bing, Yahoo і Google, є те, що співвідношення точних доменів в SERPs. Google має набагато нижчий показник, ніж інші пошукові системи. При копанні доменів, які добре класифікуються і мають доменів точного відповідності, але не мають високого рангу в Google, логічним висновком є ​​те, що Yahoo і Bing використовують це як більш важливий фактор ранжування при порівнянні своїх результатів з Bing. Знову ж таки, давні скоби Росії Інтернет-маркетинг як точні домени продовжують бути фактором для Yahoo і Bing.

  Наступне зображення - знімок SERP Bing для "Адвокати Сан-Франциско".

  Наступне зображення - знімок SERP Bing для Адвокати Сан-Франциско

  Це не надзвичайно дієве відкриття, але добре знати, коли змагаються на цих видачах. Ні SEO варто їх солі буде рекомендувати перенесення домену EMD для того, щоб краще рангу на Yahoo і Bing. Не варто того, що може трапитися з сайтом на Google, просто зрозумійте цю концепцію, проводячи конкурсне дослідження цих пошукових систем.

  В основному, старі фактори в цілому

  Оскільки ми оптимізувалися спеціально для Bing і Yahoo, я відчував, що я оптимізував для Google кілька років тому. Тактика і завдання, які були важливі для мене багато років тому, тепер знову були чинником, тільки на різних пошукових системах. Я не думаю, що це занадто далеко, щоб сказати, що Yahoo і Bing все ще технологічно позаду, коли мова йде про алгоритм Google, через це, вони грають наздогнати в деяких областях, тобто старша тактика може бути більш ефективною для цих менших. пошукові системи.

  Для отримання додаткової інформації про оптимізацію для Bing і Yahoo, є активний форум з деякою інформацією: SEO Чат Bing і Yahoo SEO Форум (http://forums.seochat.com/bing-yahoo-search-optimization-61/).


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»