Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для файлів PDF: Advanced Tricks

  Чернець-eying навколо з PDF файлом

  Файли PDF, як і веб-сторінки, можна оптимізувати для високого рейтингу в Google. Багато оптимізаторів рекомендують максимально відхиляти PDF-файли, але вони займають позицію в усьому світі на Google, тому я не уникав би їх використовувати. Насправді, якщо ви доклали певних зусиль, щоб зробити професійно відформатований PDF-файл, можна стверджувати, що він, швидше за все, буде більш високим "якістю", ніж середня веб-сторінка. Я не виключаю, що Google навіть злегка прихиляє файли PDF з цієї причини. Випробування або кореляційні дослідження, здається, не були зроблені на цю тему ким-небудь в галузі - якщо ви знаєте про будь-які, будь ласка, згадайте їх у коментарях нижче.

  Ось список найкращих практик, які можна використовувати для оптимізації файлів PDF:

  1. Інструменти для створення PDF-файлів
  В ідеалі ви повинні використовувати Adobe Acrobat, але якщо ви хочете зробити деякі речі, які я пропоную тут, на дешевих, ви можете завантажити кілька безкоштовних інструментів, які можуть зробити цю роботу. CutePDF - це драйвер принтера для Windows, який перетворює все, що ви друкуєте, у PDF-файл, та Швидкі інструменти PDF дозволяє редагувати властивості PDF після цього. Якщо у вас є Microsoft Word 2007, Microsoft має безкоштовне завантаження надбудови що дозволяє зберігати документи як PDF-файли.

  2. Щільність ключових слів
  Так само, як і з веб-сторінками, використання ключового слова-цільового ключового слова, а також використання певних відповідних ключових слів, потрібне кількість разів, є важливим для того, щоб повідомити Google про те, що ваша сторінка. Багато хто в промисловості спробували розвінчати щільність ключових слів як фактор ранжування, але факт полягає в тому, що він працює. Ви можете використовувати такі інструменти, як інструменти щільності ключових слів Брюса Клея або інструмент GoRank, щоб з'ясувати правильну щільність ключових слів, аналізуючи рейтинг ранжируваних сторінок для ключового слова, на яке ви орієнтуєтеся (я зазвичай використовую перші 4 сторінки рейтингу). Так, 70 разів важко сказати «адвокат в Майамі», але якщо сторінки, з якими ви конкуруєте, роблять це в середньому, ви дійсно повинні. Я б не отримав зовсім, як повісив на довжину документа - часто є один дуже великий результат SERP, який перекосує в середньому - але ви повинні спробувати, щоб ваш документ був довшим, принаймні, ніж один з чотирьох кращих.

  3. Уникайте дублювання вмісту
  Звичайно, якщо ваш PDF-файл - це просто альтернативна версія для друку для існуючої веб-сторінки, і ви дійсно не хочете, щоб вона класифікувалася, вам слід "noindex" у файлі robots.txt - інакше Google може скористатися нею ніж веб-сторінка, яку ви вважаєте за краще ранжувати.

  4. Зробіть це текстовим PDF, а не на основі зображення
  Якщо ви друкуєте з MS-Word або використовуєте CutePDF тощо, це не буде проблемою. Якщо ви використовуєте редагування зображень або програму макета сторінки, можливо, вам доведеться перевірити це. Якщо ви можете переглядати файл за допомогою Acrobat Reader і можете вибирати та копіювати його з тексту, ви зробили це правильно.

  5. Помістіть ключове слово у назву файлу
  Це часто ігнорується, але, ймовірно, використовується Google у своїх алгоритмах ранжирування - використовуйте тире для розділення слів, тобто “squeaky-floor.pdf”.

  6. Встановіть властивість Title
  Очевидно, ви хочете оптимізувати заголовок так само, як і для веб-сторінки. Помістіть своє ключове слово якнайдалі вліво, і якщо ви можете отримати ключове слово (або шматки, стебла і так далі) там двічі, більше енергії для вас. Наприклад, якщо ви хочете посадити «вирощувати помідори», ви можете спробувати «Вирощувати помідори - поради для вирощування томатів» і так далі. Що б ви не встановили назву властивості, це те, що Google, швидше за все, буде відображатися як назва в видачі. Також у властивостях документа розмістіть заголовок у полі "description".

  7. Властивість предмета (тобто мета-опис)
  Ви повинні помістити мета-опис у властивість "Тема" вашого PDF-файлу. Я знайшов багато поганих порад в Інтернеті про те, що вони спрямовують людей на використання інших властивостей, таких як поле "ключові слова", але тут є абсолютний доказ того, що властивість "Тема" є правильною для вашого мета-опису: скріншот результату SERP (фіг.1), а також властивості вихідного документа (фіг.2).

  Звинувачення тримається!

  8. Ключові слова Нерухомість
  Хоча Google, як вважається, не використовує теги мета-ключових слів з сторінок HTML, незначна кореляція спостерігалася в дослідженні, проведеному вченими, які працювали над інженером алгоритму рейтингу Google. Можливо, це не допоможе, але кидання вашого ключового слова та декількох варіацій, відокремлених комами, звичайно, не зашкодить.

  9. Теги H1 і H2
  Я б не заважав додавати їх, оскільки вони лише сприяють ранжуванню, але якщо ви хочете, у вас є два варіанти. Зазначений вище модуль MS-Word дозволяє зберігати заголовки як закладки (зробіть свій тег H1, вибравши стиль "Заголовок 1" у документі, потім, коли ви збережете як PDF, натисніть кнопку "Параметри", щоб вибрати цей параметр) . Інший спосіб - придбати Acrobat Professional. Я не знаю жодних безкоштовних інструментів, які дозволять вам створювати теги H1 і H2, але якщо хтось там, то зробіть коментар нижче.

  10. Інші поля
  Автор, коментарі та розширені поля, такі як інформація про авторські права та ін., Можуть взагалі ігноруватися для цілей SEO.

  11. Посилання на окремі сторінки у форматі PDF
  Ось акуратний трюк - ви можете посилатися на певну сторінку PDF (незалежно від того, чи є у ній спеціальні теги тощо), просто додавши [# page =] і номер сторінки до URL, наприклад:
  http://www.hq.nasa.gov/alsj/SM2A-03-BK-II-(1).pdf#page=610
  Це не обов'язково допоможе вам з точки зору SEO, але з точки зору навігації на вашому сайті це може бути надзвичайно зручно.

  12. Використовуйте PDF-файли у вашій внутрішній стратегії підключення, тому що вони ВІЛЬНО передають PageRank
  У інтерв'ю з Stone Temple consulting , Matt Cutts має на увазі, що посилання в PDF-файли дійсно проходять PageRank. Якщо PDF-файли не перейдуть PageRank, Google нічого не втратить, розкривши це, - але якщо це станеться, то, розкривши його, Google створить стимул для людей розповсюджувати PDF-файли (і, як відомо, Google ненавидить закриті стандарти - особливо якщо це вони, напевно, не хочуть заохочувати людей до вбудовування посилань у відео QuickTime. that Можна стверджувати, що оскільки файли PDF не відображаються в Google Webmaster Tools як джерела посилань, вони не повинні враховуватися, але які GWT відображаються або не відображає свідомий вибір на частині Google (насправді вони часто вказують, що зворотні посилання, які ви можете знайти в GWT, не є вашими зворотними посиланнями).

  Я не здивуюся, якщо посилання з PDF дійсно пройде PageRank і навіть зважено * більше *, ніж типова ланка, але я не знаю нікого в галузі, що проводить тестування в цьому відношенні.

  Проте, як і у файлах HTML, розумно припустити, що прив'язка тексту посилань у файлах PDF є важливою для документа, з яким він пов'язаний для цілей ранжирування, тому файли PDF повинні бути частиною внутрішньої стратегії перехресного зшивання вашого веб-сайту.

  Висновок

  PDF файли добре використовувати для цілей SEO; якщо у вас є лише декілька, не потіште деталі, але якщо у вас є багато їх, встановлення стандартного процесу для їх оптимізації під час їх створення буде варте зусиль.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»