Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для Joomla - DigiPortfoolio OÜ друк на футболках в Нарві

  Seo- частина 4

  Подробиці Переглядів: 3469

  Створення карти сайту за допомогою компонента Xmap.

  Однією з важливих складових будь-якого сайту є його карта Однією з важливих складових будь-якого сайту є його карта. Вона не тільки дозволяє відвідувачам краще орієнтуватися на сайті, але і допомагає пошуковим системам швидше і якісніше індексувати його. Про те, що таке карта сайту, як її створити і використовувати, буде розказано в цій статті.

  Хоча поняття «карта сайту» сьогодні для мене абсолютно тривіально, колись я не знав що це таке. Думаю, багато новачків в Сайтобудування стикаються з проблемою, коли всі обговорюють якусь річ, але її зміст спочатку не ясний. Коли тільки починаєш свій шлях web-майстри і читаєш різні форуми і блоги, здається, що люди там говорять на абсолютно іншій мові, відмінному від російського. Специфічних понять і виразів дуже багато і в них постійно плутаєшся .... Так до чого це я? До того, що спочатку я розповім, що таке «карта сайту» в принципі. Багато, більш-менш досвідчені веб-майстри можуть закидати мене помідорами з криками «Що за дитячий садок !? Це вже і так все знають! », Але я намагаюся донести інформацію до всіх, в тому числі і до новачків, тому намагаюся писати, розраховуючи на те, що людина не знає нічого.

  Детальніше: Seo- частина 4

  Так до чого це я?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»