Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для початківців: як оптимізувати вміст для пошуку

  1. Що таке SEO?
  2. Чому вам потрібно оптимізувати свій веб-сайт для SEO
  3. Як працюють пошукові системи
  4. Що таке алгоритм?
  5. Як мені привернути увагу Google?
  6. Як використовувати ключові слова для SEO
  7. Що таке теги заголовка?
  8. Що таке метаопис?
  9. Як посилання допомагають SEO?

  Якщо ви новачок у цифровому маркетингу, оптимізація пошукових систем (SEO) може здатися трохи загадковою

  Якщо ви новачок у цифровому маркетингу, оптимізація пошукових систем (SEO) може здатися трохи загадковою. Хоча це правда, існує маса правил, багато з яких, здається, часто змінюються і не є абсолютно прозорими, є кілька простих основ SEO, які кожен може вивчити та застосувати до їх вмісту для збільшення трафіку від органічного пошуку.

  Що таке SEO?

  Оптимізація пошукових систем - це саме так, як це звучить: оптимізація вмісту вашого веб-сайту для пошукових систем. Таким чином Google (та інші пошукові системи) можуть легко індексувати ваш вміст, класифікувати кожну вашу сторінку на основі інформації, яку вони містять, а потім обслуговувати ці сторінки до людей, які шукають цю інформацію в Інтернеті.

  Чому вам потрібно оптимізувати свій веб-сайт для SEO

  Зробивши кілька простих налаштувань на вміст вашого веб-сайту, користувачі, які здійснюють пошук в Інтернеті, з більшою ймовірністю знайдуть вас, що означає збільшення трафіку на ваш сайт. Один приклад автор Backlinko демонструє неймовірний приріст органічного трафіку на 385%, який зумовлений зусиллями SEO.

  Згідно з Журнал пошукових систем , 70-80% користувачів ігнорують платні оголошення, натомість зосереджуючись на органічних результатах пошуку. SEO - це один з найдешевших і найпростіших способів залучити більше трафіку на ваш веб-сайт. Відверто кажучи, не оптимізуючи пошук, ви залишаєте відвідувачів на столі.

  Для розробки SEO-стратегії це допомагає спочатку зрозуміти основи роботи пошукових систем.

  Як працюють пошукові системи

  Основний процес пошукової системи триразовий: сканування, індексація та запити. Давайте визначимося з кожним.

  • Сканування: пошукова система запускає програмну програму під назвою " павук ", Щоб знайти вміст в Інтернеті.
  • Індексація: пошукова система аналізує вміст, який він знайде, щоб визначити, про що йдеться, потім індексує його - або упорядковує вміст - так, щоб він швидко був отриманий, коли відбудеться наступний крок.
  • Запит: Коли ви проводите пошук в Інтернеті, пошукова система вибирає список результатів, які ви повинні врахувати. Ці результати пошуку відображаються на SERP (сторінці результатів пошуку). Як стверджує Google , "... наші алгоритми шукають пошукові терміни в індексі, щоб знайти відповідні сторінки".

  наші алгоритми шукають пошукові терміни в індексі, щоб знайти відповідні сторінки

  Що таке алгоритм?

  Алгоритм Google - це програма, яка аналізує низку унікальних характеристик кожної веб-сторінки, яку вона індексує. Це допомагає Google обслуговувати найрелевантніші сторінки у відповідь на запит користувача.

  Дуже мало людей знають фактичні деталі алгоритму Google. Це тому, що Google зберігає свій точний алгоритм таємно, і він часто оновлює його, що тримає SEO-спільноту на ногах.

  Однак, вивчаючи ефективність роботи контенту, аналітики дійшли висновків щодо того, як можна зробити свій вміст більш привабливим для алгоритму Google.

  Як мені привернути увагу Google?

  Це суть, чому ми тут: щоб дізнатися, як привернути увагу Google за допомогою SEO, щоб підвищити рейтинг і збільшити трафік на ваш веб-сайт із пошуку. То що саме шукає Google?

  Спочатку поговоримо про те, що Google НЕ шукає. У минулому багато експертів з SEO займалися ігровою системою, сподіваючись отримати найкраще розташування на SERP, щоб залучити користувачів.

  Вони викреслювали велику кількість низькоякісних, «тонких» (300 слів або менше) вмістових сторінок на різноманітні теми. Вони б упакували ці сторінки ключовими словами, це слова, які відображаються в популярних пошукових термінах. Спочатку ця схема працювала, поки Google не ввімкнув і не оновив свій алгоритм для складання цієї стратегії.

  У наші дні найважливіше, що потрібно зрозуміти про SEO - це те, що має бути вміст висока якість , інформативний та задовольняє користувача. По суті, якщо ваш вміст вражає людину, він, мабуть, вразить Google.

  Якщо Google довіряє вашій сторінці достатньо, щоб слугувати вам як найкращий результат запиту, тоді цю сторінку краще поставити великий вміст глядачеві. Якщо високий відсоток користувачів залишає вашу сторінку, не переходячи до іншої, в результаті чого з'являється а високий показник відмов , Google за це покарає вас.

  Ось дві ключові характеристики вмісту, який нам відомий.

  1. Довжина . Якщо ви збираєтеся, щоб фрагмент вмісту відображався на головній сторінці результатів пошукової системи, націліться на близько 2500 слів для цінного вмісту. Чому? Вміст, який добре вивчений і глибоко висвітлює тему, вражає Google.

  Під час опитування на 160 000 сторінок серпік визначив, що найкращі результати SERP були зарезервовані для більш довгих веб-сторінок із зниженням продуктивності пошуку, яке, як правило, корелює зі зменшенням тривалості вмісту.

  Під час опитування на 160 000 сторінок серпік визначив, що найкращі результати SERP були зарезервовані для більш довгих веб-сторінок із зниженням продуктивності пошуку, яке, як правило, корелює зі зменшенням тривалості вмісту

  2. Свіжість. Щоб залишатися на користь Google, постійно оновлюйте веб-сайт свіжий вміст на регулярній основі. Коли павук Google сканує та індексує ваш сайт, він дає оцінку свіжості, що враховує їх алгоритм. Якщо ви не оновлюватимете свій сайт щонайменше щотижня, він почне видаватися несвіжим для Google, а отже, менш привабливим.

  Як використовувати ключові слова для SEO

  Подивіться, як ми обговорювали якість та тривалість вмісту, перш ніж пояснити, як використовувати ключові слова? Це не тому, що ключові слова не важливі, тому що вони є. Але через ті зміни алгоритму, про які ми згадували, ключові слова більше не утримують потужність, яку вони колись робили. Якщо у вас немає чудового вмісту, то всі ключові слова у світі не можуть вам допомогти. (А насправді занадто багато ключових слів - або " начинка ключових слів ”- завдасть вам шкоди у вигляді Google покарання .)

  Однак, ключові слова все ще є важливим елементом, який потрібно включити у вашу SEO-стратегію. Ключові слова можуть допомогти визначити, про що ви збираєтеся писати, щоб мати найкращі шанси залучати трафік. Як ви знаєте, які ключові слова збиратимуть відвідувачів на ваш сайт?

  Це підводить нас до питання: що таке ключове слово? Ми пояснили це коротко вище, але дещо глибше, ключове слово - це слово або коротка фраза, яка відображається в популярних пошукових запитах. Роблячи дослідження ключових слів, ви виявляєте, які ключові слова можуть потенційно залучати найбільший трафік на ваш сайт. Ви використовуєте ключові слова, пишучи вміст, орієнтований на теми, які охоплюють ці ключові слова, і ви обов'язково включаєте ці ключові слова у свій вміст.

  Google Планувальник ключових слів - найкращий інструмент SEO-професіонала, коли мова йде про те, як писати вміст, який є релевантним і повинен отримати органічний пошуковий трафік. У двох словах, ви можете скористатись інструментом планування ключових слів, щоб дізнатися, які пошукові терміни популярні у вашій ніші. Якщо ви хочете детально ознайомитися з використанням планувальника, ознайомтесь Посібник Беклінка .

  Що таке теги заголовка?

  Якщо коротко, тег заголовка - це назва вашої сторінки чи статті. Ваш тег заголовка відображатиметься на SERP, у верхній частині сторінки у вашому веб-переглядачі та коли ви ділитесь своєю сторінкою у соціальних мережах. Ваш тег заголовка повинен відображати стислий і точний опис вмісту на сторінці, оскільки це має вирішальне значення як для роботи користувачів, так і для SEO.

  Щодо SERP, ось як виглядає ваш тег заголовка (ми використовували заголовок цієї статті "SEO для початківців: як оптимізувати вміст для пошуку" як наш приклад)

  Щодо SERP, ось як виглядає ваш тег заголовка (ми використовували заголовок цієї статті SEO для початківців: як оптимізувати вміст для пошуку як наш приклад)

  Що стосується оптимізації тегів заголовків для вашого веб-сайту, ви хочете дотримуватися кращих практик, щоб мати позитивний вплив на SEO. Ось кілька рекомендацій щодо оптимізації тегів заголовка для пошуку:

  • Тримайте заголовок від 50 до 60 символів. (Наведений вище приклад - 58 символів.) Це не дозволяє занадто довгому заголовку відрізатись в результатах пошуку.
  • Ваш заголовок повинен точно описувати вміст сторінки.
  • Розмістіть ключові слова на початку тегу заголовка.

  Також важливо пам’ятати, що ніколи не використовувати один і той же тег заголовка для декількох сторінок вашого веб-сайту. За повторний вміст на вашому веб-сайті Google покарає вас. Якщо у вас є дві схожі за змістом сторінки, або об'єднайте їх на одну сторінку або придумайте способи розмежування та зміни вмісту, які включатимуть теги заголовків.

  Що таке метаопис?

  Перш ніж ми визначимо метаопис, це допоможе визначити a фрагмент . Фрагмент - це опис, який Google відображає на SERP під вашим тегом заголовка. Фрагмент - це короткий підсумок вашої сторінки, щоб користувачі могли отримати попередній перегляд того, що сторінка містить, перш ніж натиснути.

  Метаопис - це також короткий підсумок або опис вмісту вашої сторінки, але їх ви склали. Ви можете встановити SEO-плагін у межах своєї CMS, наприклад Йоаст , що дозволяє пропонувати Google вміст фрагмента. Якщо Google вирішить, що ваш опис відповідає запиту користувача, ваш мета-опис відображається в SERPs як фрагмент. Якщо ви не створюєте власний метаопис, Google відображатиме власний фрагмент із вмісту на вашій сторінці.

  Коли ви використовуєте ключове слово у своєму мета описі, пошукові системи виділять його у фрагменті, якщо користувач виконав запит, що включає це ключове слово. Ці виділені ключові слова можуть привернути увагу користувача пошукової системи, що може призвести до більш високого показника кліків до вашого вмісту. Зверніть увагу на ключові слова "кнопки обміну" та "соціальні", виділені у фрагменті нижче:

  Ви можете легко додати теги заголовків та метаописи до свого вмісту за допомогою Плагін все в одному SEO WordPress . Тепер, коли у вас є основи, ми маємо останню тему: посилання.

  Як посилання допомагають SEO?

  Посилання на ваш веб-сайт можуть забезпечити велику користь з точки зору SEO. Існує два різних типи посилань, які ви можете включити у свій веб-контент: внутрішні та зовнішні посилання .

  Внутрішнє посилання з'єднує одну сторінку вашого веб-сайту на іншу. Наприклад, ваша домашня сторінка може посилатися на сторінку "зв’язатися з нами" на вашому сайті. У випадку внутрішнього посилання вихідний і цільовий домен однакові. Внутрішні посилання допомагають користувачам (і павукам) легко та ефективно орієнтуватися на вашому сайті.

  Зовнішня посилання - це посилання у вашому вмісті, яка спрямовує користувача на інший, зовнішній домен. Зроблено правильно, посилання на зовнішній вміст мають свідчити про те, що ваш вміст добре досліджено з поважних джерел, які Google любить бачити.

  Хоча посилання можуть істотно допомогти вашому SEO-рейтингу, є деякі речі, які також можуть завдати шкоди. Будьте уважні, щоб уникнути помилок з гіперпосиланнями. Ось кілька факторів, які слід враховувати при використанні посилань у вашому вмісті:

  • Посилання з веб-сайтів, пов’язаних із вашим продуктом чи темою, зазвичай є більш цінними, ніж посилання на непов'язані сайти, оскільки пов’язані сайти надають більш актуальну актуальність.
  • Текст посилання - зазвичай його називають «прив’язним текстом» - має значення, але не настільки, наскільки раніше. Надмірно оптимізуючи Ваш текст прив’язки може насправді отримати штраф від Google! У минулому експерти з SEO вважали, що найкраще ввести ключові слова в якірний текст. Тепер ми знаємо, що найкращий метод - це просто писати природним шляхом і посилатися відповідно, не намагаючись грати в систему.
  • Кількість посилань, що містяться на сторінці, має значення з точки зору SEO. Ви хочете опублікувати достатньо посилань, але ви також не хочете публікувати занадто багато посилань. Коли сторінка посилається на кілька веб-сторінок, Google ділить значення посилань на кількість посилань на сторінці. Це означає, що значення одного посилання серед багатьох розбавляється порівняно зі значенням одного посилання на сторінці без багатьох інших. Тож якщо у вас є важливий вміст, на який ви хочете звернути увагу Google - будь то ваша внутрішня посилання чи цінний зовнішній ресурс - будьте обережні, щоб не знижувати це значення, посилаючись без розбору.

  Тепер, коли ви добре зрозуміли основні способи роботи SEO для вас (і проти вас, якщо використовується неправильно), ви можете використовувати ці стратегії для створення чудового контенту. Крім того, ви також збільшите трафік на свій веб-сайт від пошуку. Це означає, що нові користувачі, які шукають теми, які стосуються вас, зможуть краще знайти вас серед моря творців вмісту в Інтернеті.

  Останнє змінення: 6 вересня 2018 року

  Що таке SEO?
  Як мені привернути увагу Google?
  Що таке метаопис?
  Як посилання допомагають SEO?
  Що таке SEO?
  Що таке алгоритм?
  Як мені привернути увагу Google?
  То що саме шукає Google?
  Чому?
  Як ви знаєте, які ключові слова збиратимуть відвідувачів на ваш сайт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»