Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для початківців у 5 кроків

  1. Невелике відступ заздалегідь: ваші ключові слова
  2. Крок 1: Заголовок сторінки (заголовок мета)
  3. Крок 2: опис сторінки (мета-опис)
  4. Крок 3: Заголовки (H1, H2 і H3)
  5. Крок 4: Тексти альтернативного зображення
  6. Крок 5: Зміст веб-сайту

  Є мільйони статей про SEO та нові поради регулярно. Це теж має сенс. Тому що пошукова оптимізація є важливою і складною темою - з одного боку!

  З іншого боку, за допомогою лише декількох кроків, ви часто можете зробити набагато більше за допомогою власного веб-сайту.

  Сказано, що зроблено: Сьогодні ми покажемо вам 5 основ SEO, які навіть новачки можуть легко реалізувати. Поїхали!

  Невелике відступ заздалегідь: ваші ключові слова

  Відправною точкою будь-якого успішного SEO є встановлення відповідних ключових слів. Ключові слова - це терміни, за яких користувачі Інтернету найчастіше шукатимуть інформацію, зображення, продукти чи інші речі, пов'язані з вашою темою.

  Пошук потрібних ключових слів не є складним. Це вже допомагає співпереживати іншим користувачам. Як ви можете зробити саме так, у вас є в цьому Стаття з дослідження ключових слів описано.

  Коли справа доходить до SEO, чим більше ключових слів я використовую, тим краще. Навпаки, важливо використовувати правильні ключові слова - як ніби ви не "розмовляли" з Google, а з реальною людиною.

  Поради для просунутих користувачів: ця стаття стосується оптимізації onpage, що означає, що ви можете використовувати свій веб-сайт безпосередньо, щоб зробити сайт кращим у Google.

  Крок 1: Заголовок сторінки (заголовок мета)

  Заголовок веб-сайту можна побачити у верхній частині вікна веб-переглядача. Окрім того, ваші відвідувачі (або ви) побачать назву сторінки спочатку, навіть у пошукових системах: назва відповідає синій заголовку, який веде безпосередньо до вашого веб-сайту.

  Заголовок сторінки має два компоненти:

  1. Загальний заголовок сторінки: Цей заголовок застосовується до всіх підсторінок як основний заголовок вашого веб-сайту.
  2. Індивідуальна назва сторінки для підсторінок, яка показує Google тему підсторінки перед загальною назвою веб-сайту.

  Індивідуальна назва сторінки для підсторінок, яка показує Google тему підсторінки перед загальною назвою веб-сайту

  Ось як ви це робите : Натисніть на SEO в меню. На веб-сайті введіть загальний заголовок сторінки, що описує весь веб-сайт. Ось z. Назва вашої компанії або бренду.

  Тепер також налаштуйте окрему назву сторінки для кожної підсторінки. У кожному випадку тут вписується підходяща назва, наприклад, "About Us" або "Picture Gallery". Якщо не вибрати окрему назву сторінки, відобразиться назва відповідної підсторінки.

  Крок 2: опис сторінки (мета-опис)

  Опис сторінки призначений для безпосереднього звернення до потенційних відвідувачів. Оскільки опис відображається користувачам Google & Co. як текст під назвою сторінки, і він повинен переконати користувачів натискати на ваш веб-сайт. Тому для пошукових систем важливо не «технічно» знайти вашу сторінку, а інформувати користувачів про ваш вміст.

  Добре знати: якщо ви не пробачите себе, більшість пошукових систем будуть використовувати будь-який текст з сайту - і вони, ймовірно, не мають великого значення.

  Опис сторінки має містити від 155 до 160 символів (Jimdo автоматично покаже це вам). Також добре, якщо ви включите найважливіші умови сайту. Потім Google часто відображає їх у жирній формі в результатах пошуку - і це гарантує, що на ваш сайт прийде більше відвідувачів.

  Ось як це працює : Додайте короткий опис сторінки для кожної підсторінки вашого сайту в меню під SEO у вкладці вкладки. Вона повинна потрапити в серце того, про що йдеться, і бажано включати найважливіші ключові слова. Більше про це на що слід звернути увагу при написанні опису сторінки, ви знайдете в цій статті ,

  Крок 3: Заголовки (H1, H2 і H3)

  Тепер ми прийшли до секретної дисципліни король SEO! Ваші заголовки - це не просто текстовий текст. Ви ділите свій сайт на різні розділи. Це допоможе пошуковим системам розпізнати вашу структуру вмісту, так само, як ми, як читачі газети, хочемо швидко дізнатися, де ми знаходимо те, що вміст.

  Звичайно, скорочення H1, H2 і H3 не видно відвідувачам вашого сайту. Google розпізнає їх у HTML-коді вашого сайту. Це надасть Google інформацію про структуру вашого веб-сайту: де знаходиться вміст?

  На веб-сторінках Jimdo можна легко вставляти та редагувати заголовки. H1 - великий заголовок, H2 - середній і H3 - маленький.

  H1 - це ваш основний заголовок і тому відноситься до всього тексту на сторінці. Заголовки H2 та H3 кожен посилаються на підлеглі пункти - але, звичайно, не менш важливі.

  Ось як ви це робите : Дайте кожному з ваших підсторінок заголовок H1 (і насправді тільки один). Вона повинна чітко і просто описати те, про що ваш сайт. Інтегруйте, якщо це можливо, найважливіші ключові слова, але також переконайтеся, що формулювання не є неприродним.

  Крок 4: Тексти альтернативного зображення

  Альтернативні текстові тексти відображають словами, що можна побачити на ваших фотографіях. Зазвичай вони невидимі для ваших відвідувачів, але вони розшифровують вміст зображення для пошукових систем.

  Використовує центральні пошукові терміни як " альтернативний текст зображення "На вашому сайті. У прикладі ви б тут писали "Чорний чоловічий костюм". Багато інших порад можна знайти в нашому Стаття про оптимізацію зображень для дизайну і SEO ,

  На веб-сторінках Jimdo можна змінювати альтернативні тексти в функціях зображення. Просто натисніть на поле "альтернативний текст" і перейдіть.

  Ось як ви це робите : Натисніть на назву символу / альтернативний текст для кожного зображення на вашому веб-сайті і опишіть його кількома словами як влучно, так і зрозуміло. Для продуктів магазину назва продукту відповідає тексту alt.

  Крок 5: Зміст веб-сайту

  Звичайно, просто оптимізація всього контенту для пошукових систем не відбувається за п'ять хвилин. Тим не менш, зміст вашого сайту є найважливішим фактором в оптимізації onpage.

  Якщо ви знайдете час для дослідження потрібного вмісту для свого веб-сайту та включення ключових слів, ви швидко зрозумієте, що за допомогою Google & Co.

  На що слід звернути увагу? Ми вже згадували найважливіший пункт: завжди пам'ятайте, що ви пишете тексти для людей, а не для пошукових систем. Як тільки ви Тексти з захоплюючим змістом і важливою інформацією Інтегровані у ваш веб-сайт, ви також залучите відвідувачів і привернете увагу до пошукових систем.

  Ось як ви це робите: знайдіть трохи часу, щоб створити хороший і змістовний контент для свого веб-сайту. Можливо, спокусливо зосередитися на зовнішньому вигляді та дизайні, але пісні ще більш важливі, ніж ви повинні відповісти на найважливіші питання про ваш продукт або послугу і чітко описати, на чому йде ваш сайт.

  Крім того, будьте обережні, щоб представити різний вміст на різних підсторінках і відповідно налаштувати параметри SEO. Але суть полягає в наступному : використовуйте природну мову і не наповнюйте текст піснями у згинанні та розриві ключових слів - це повинно бути цікаво для ваших відвідувачів читати їх.

  Тільки сміливість: Вам не потрібно винаходити колесо! Іноді пошукова система виглядає як чорний ящик, який не знає, що відбувається всередині. Так що добре знати, що ви можете намалювати багато трюків, які інші пробували перед вами, і виявили, що вони добре.

  У вас є запитання щодо наших порад або ви хочете поділитися власним досвідом? Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

  З повагою,

  Markus

  Це надасть Google інформацію про структуру вашого веб-сайту: де знаходиться вміст?
  На що слід звернути увагу?
  У вас є запитання щодо наших порад або ви хочете поділитися власним досвідом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»