Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для Prestashop: Основні веб-позиціонування керівництва

  1. SEO факторів перед початком електронної комерції.
  2. Хостинг
  3. Домен.
  4. Дослідження ключових слів.
  5. Веб-структура
  6. SEO позиціонування факторів на сторінці для PrestaShop.
  7. Назви та описи.
  8. Теги заголовка. H1, H2, H3 ...
  9. Оптимізація HOME або домашньої сторінки.
  10. Оптимізація списків продуктів.
  11. Оптимізовані зображення
  12. Оновлення вмісту в блозі.
  13. Структура внутрішніх зв'язків.
  14. Фактори позиціонування SEO від сторінки.

  SEO для PrestaShop: Основний посібник для позиціонування електронної комерції (I)

  5 (100%) 3 голосів

  SEO або органічне позиціонування є одним з кращих варіантів для створення якісного трафіку в інтернет-магазині, хоча і не єдиним. Позиціонування SEM, рекламні кампанії в соціальних мережах або маркетингові дії з електронною поштою також можуть бути однаково ефективними альтернативами. Ставки на ті чи інші будуть рішення, яке ми повинні зробити, коли ми готуємо електронний комерційний план маркетингу .

  У будь-якому випадку, в цій статті ми будемо знати і пояснювати, як поліпшити її  SEO позиціонування  з  інтернет-магазин, запрограмований у Prestashop У будь-якому випадку, в цій статті ми будемо знати і пояснювати, як поліпшити її SEO позиціонування з інтернет-магазин, запрограмований у Prestashop . Деякі з факторів, які ми збираємося проаналізувати, також відтворюються для веб-позиціонування сторінки чи блогу.

  SEO факторів перед початком електронної комерції.

  Якщо ви думаєте про створення інтернет-магазину і найняти консультанта з SEO , то дуже рекомендується приєднатися до проекту з хвилини 0. Ще до того, як ви уклали хостинг або вирішили доменне ім'я. В іншому випадку, цілком імовірно, що ми знайдемо різні недоліки, які перешкоджають SEO оптимізації нашого PrestaShop . Будь то так чи інакше, перед програмуванням інтернет-магазину потрібно врахувати ці фактори.

  1. Хостинг

   Веб-хостинг, де ми будемо зберігати інформацію нашого інтернет-магазину, є одним з найважливіших моментів для оптимального веб-позиціонування. Не всі пропонують ті ж переваги, а отже, і різницю в цінах між ними.
   Час відгуку, стабільність, конфігурація сервера, IP-адреса, що розташована в країні нашого веб-сайту, якщо вона виділена або спільна, або які інші веб-сайти розміщені на сервері у випадку спільного хостингу; є деякі з факторів, які зроблять різницю з іншими сайтами. Моя порада полягає в тому, щоб виключити дешевих хостес типу 1 і 1 і довіряти іншим кращими функціями, такими як Dinahosting або Мережа Raiola ,

  2. Домен.

   З ключовим словом чи торговою маркою? Сьогодні домени з такими ключовими словами, як "www.fontaneriabarataenvalencia", мають невелику вагу в стратегії SEO. Ось чому ми не витрачаємо час і гроші, купуючи домени з ключовими словами.
   Ім'я ідеального домену - це короткий, легкий для запам'ятовування і вимова, без скриптів і, краще, для інтернет-магазину, .com .
   Щодо домену, то інші фактори, такі як стаж, його історія, період найму або якщо домен Whois є суспільним впливом.

  3. Дослідження ключових слів.

   На додаток до вищесказаного, перед початком процесу SEO оптимізації інтернет-магазину вам необхідно провести дослідження ключових слів (Keywords Research), щоб визначити, які будуть терміни, які ми хочемо позиціонувати, виходячи з обсягу пошуків і конкуренції.
   Спочатку краще працювати ключові слова довгий хвіст , Тобто, позиціонуйте наш інтернет-магазин для тих слів, які мають менший обсяг пошуку, але які, будучи більш конкретними, будуть залучати більш високу якість трафіку.

  4. Веб-структура

   Найбільш поширена організаційна структура інтернет-магазину - ієрархічна або деревоподібна. Перед розробкою та програмуванням ми повинні намалювати веб-структуру, яку ми збираємося реалізувати. Для цього ми встановимо, якими будуть категорії ("чоловічий одяг"), підкатегорії ("чоловічі штани") і сторінки нашого інтернет-магазину. І після того, як визначено, ми повинні приписати кожній сторінці або цільовій сторінці (будинку, категоріям, підкатегоріям, сторінкам ...) головне ключове слово та різні ключові слова, пов'язані з довгим хвостом, які пізніше ми оптимізуємо для його правильного позиціонування в пошукових системах.

  SEO позиціонування факторів на сторінці для PrestaShop.

  SEO на сторінці - це оптимізація внутрішніх факторів нашого інтернет-магазину, так що павук Google розуміє його зміст, індексує його та класифікує якнайкраще. Кінцевою метою буде залучення якісних відвідувачів і перетворення їх переходів , Врахування факторів веб-позиціонування різноманітні. Далі я поясню найважливіші.

  1. Назви та описи.

   Заголовок є описовим ім'ям, яке відображається на вкладці веб-переглядача сторінки, а мета описом - це опис, який надає інформацію про сторінку пошуковим системам.

   Дуже важливо, що ми піклуємося про написання обох ярликів, тому що чим краще швидкість кліків (CTR або Click Through Rate) в результатах Google, тим більше можливостей для масштабування позицій. Консоль пошуку Google надає інформацію про CTR.

   Оптимізований заголовок полягає в тому, що, включаючи ключові слова, викликає інтерес користувачів, не перевищуючи ліміт дозволених символів, 74.
   Зі свого боку, оптимізований мета- опис - це той, який, включаючи ключові слова з довгим хвостом, розширює інформацію про назву і надає деяку конкурентну перевагу, не перевищуючи допустимий ліміт, 260 символів.
   Щоб перевірити, чи назви та описи нашого PrestaShop оптимізовані, ми можемо використовувати інструмент цифрового маркетингу Кричала жаба , Пам'ятайте, що кожна сторінка нашого веб-сайту повинна мати назву та власний оптимізований мета-опис.

   Назва та мета опис разом з URL-адресою - це те, що пошукові системи показують у результатах пошуку. Це те, що ми знаємо за терміном « фрагменти» .

  2. Теги заголовка. H1, H2, H3 ...

   Заголовки - це мітки, які дозволяють ранжувати вміст сторінки за важливістю. Вони мають особливу актуальність у оптимізації статті для блогу, а також на сторінці сайту інтернет-магазину PrestaShop .
   Рекомендується використовувати тільки H1 для назви сторінки, H2 для розділів, H3 для підрозділів ... завжди включати ключові слова, особливо довгі ключові слова хвоста на початку кожної мітки, і які впорядковані: спочатку H1, потім H2 , і так далі. За замовчуванням багато шаблонів не постачаються з оптимізованими тегами заголовків, тому програміст повинен змінити його, дотримуючись інструкцій SEO консультант ,

  3. Оптимізація HOME або домашньої сторінки.

   На домашній сторінці будуть оптимізовані найбільш загальні ключові слова, наприклад: Інтернет-магазин взуття .
   Для цього, крім оптимізації того, що детально описано в пунктах 1 і 2, важливо включити в зміст одного і того ж описового тексту, оптимізованого для SEO максимально можливого розширення (наприклад, 800 слів). Якщо ви не знаєте, що писати, хороша ідея полягає в тому, щоб описати те, що пропонує інтернет-магазин, які його диференційні значення, які гарантії він пропонує, яка компанія керує нею і т.д. Пам'ятайте, що ця копія буде прочитана вашими потенційними клієнтами. Намагайтеся зробити це корисним і пробудити інтерес до своєї продукції.

  4. Як ми бачили в пункті 3, з точки зору оптимізації домашньої сторінки, ми повинні оптимізувати кожну з різних категорій і підкатегорій нашого інтернет-магазину, застосовуючи те, що ми бачили в попередніх пунктах: мета-теги, заголовки та описові тексти Як ми бачили в пункті 3, з точки зору оптимізації домашньої сторінки, ми повинні оптимізувати кожну з різних категорій і підкатегорій нашого інтернет-магазину, застосовуючи те, що ми бачили в попередніх пунктах: мета-теги, заголовки та описові тексти . Все це оптимізовано за ключовими словами та ключовими словами довгого хвоста кожної категорії: "Жіноче взуття", "купити жіноче взуття", "купити жіноче взуття онлайн" або "купити дешеву жіночу взуття".
   Щоб перевірити, чи правильно оптимізовано кожну цільову сторінку чи категорію, зверніться до себе SEOwake , Плагін для Chrome, який перевіряє щільність ключових слів, серед інших факторів SEO.

  5. Оптимізація списків продуктів.

   І те, що можна побачити в категоріях, також має бути застосовано до кожного аркуша продукту, якщо ми хочемо, щоб наш сайт був розташований на стільки термінів, скільки можливо. Але пам'ятайте, що не тільки потрібно оптимізувати для SEO, але й картка продукту має бути ідеальною таким чином, що він генерує довіру до користувачів.

  6. Оптимізовані зображення

   Існують різні моменти, які слід враховувати при оптимізації зображень інтернет-магазину. Я не перестану деталізувати їх. Ви можете їх перевірити " Важливі аспекти при оптимізації зображень ". Пам’ятайте, що зображення можна розміщувати й у Google Images. Тому не варто нехтувати цим пунктом.

  7. Оновлення вмісту в блозі.

   Google любить, що веб-сторінки часто оновлюються. У інтернет-магазині це непросто. Таким чином, блог має важливе значення для надання контенту нашому інтернет-магазину .
   Щоб зробити це, встановіть WordPress у підтеку, а не в субдомен, і встановіть стратегію вмісту, яка додасть цінності вашим потенційним клієнтам і допоможе вам підвищити SEO певних ключових слів. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як керувати блогом , відвідайте розділ " Маркетинг вмісту "

  8. Структура внутрішніх зв'язків.

   Зовнішні посилання так само важливі, як оптимізована структура зв'язків між різними категоріями, підкатегоріями та сторінками інтернет-магазину. Крім того, зручно пов'язувати статті блогу між собою, ці категорії продуктів або сторінки, які найбільше цікавлять позиціонування та / або вдома . Завдяки цьому ми можемо змусити Google дізнатися, які сторінки є найбільш важливими в нашому інтернет-магазині.
   Рекомендовано використовувати прив'язку тексту посилання, за допомогою якого ми хочемо розмістити цільову сторінку, і вона повинна відрізнятися від оптимізованого ключового слова на сторінці вихідних посилань. Завдяки цьому ми допомагаємо Google зрозуміти, на яких умовах відповідна сторінка пов'язана.

  Фактори позиціонування SEO від сторінки.

  Що стосується факторів SEO- сторінки , ми звертаємося головним чином до отримання посилань з інших веб-сайтів, які вказують на наш інтернет-магазин, тобто зворотні посилання , Можливо, ви думаєте, що чим більше, тим краще, але це не так. Правда полягає в тому, що чим більше їх якість, тим краще. А під "якістю" ми маємо на увазі, владу домену (DA).

  Ми можемо досягти зворотних посилань органічно або через будівлю посилань Ми можемо досягти зворотних посилань органічно або через будівлю посилань .

  • Органічні зв'язки - це ті, які генеруються природно, як результат роботи і створення хорошого контенту, що, в результаті, генерує, що інші сторінки, які ми цитуємо і посилаємо. Як ви можете собі уявити, їх нелегко знайти.
  • Зв'язки, що генеруються за допомогою побудови зв'язків , отримані за допомогою однієї з методик, детально описаних у статті "Створення посилань. Як створити якісні посилання " , Я запрошую вас прочитати його.

  Нарешті, ми повинні деталізувати, які SEO- фактори на технічній сторінці . Ми вивчимо його в наступному пості: що вони є і як налаштувати їх для збільшення органічного відвідування нашого PrestaShop . Ми називаємо оптимізацію часу завантаження (WPO), створення мапи сайту, конфігурацію канонічного URL, серед інших технічних факторів для PrestaShop.

  Якщо ви шукаєте агентство цифрового маркетингу зв’яжіться з нами Ми допоможемо Вам покращити позиціонування SEO вашого інтернет-магазину в Prestashop . Або якщо ви хочете попросити будь-який з аналізованих факторів, додати більше або зробити певну кваліфікацію, це ваша черга.

  З ключовим словом чи торговою маркою?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»