Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO для стартапів: посібник для початківців

  1. DIY Ваш SEO з цими 5 кроків
  2. 1. Знайте свою цільову аудиторію
  3. 2. Дослідження та застосування ключових слів
  4. 3. Підвищуйте обсяг вмісту
  5. 4. Спілкуйтеся!
  6. 5. Аналіз і аудит - найкращий інструмент для постійного SEO
  7. DIY SEO для стартапів

  Ви запуск шукаєте конкурувати за допомогою SEO, будь то через веб-сайт копію або зміст маркетингу. Ви розумієте важливість SEO в досягненні і перетворенні нових клієнтів, але ви не можете повністю викласти великі гроші для агентства. Що ви можете зробити замість цього?

  Пошукова оптимізація (SEO) для стартапів може здатися набором навичок, зарезервованим для комп'ютерних і технологічних ботаніків. Якщо ви думаєте, що цифрові речі просто не є вашим сильним костюмом, ви не самотні. Але не бійтеся.

  Ви можете додати SEO до вашого списку DIY, легко. І ви повинні.

  По-перше, SEO агентства і консультанти можуть бути дорогими для стартапів та малих та середніх підприємств (МСП), які прагнуть зберегти низькі витрати. Веб-сайти, платні реклами, магазини електронної торгівлі та люди, яких ви наймаєте, щоб працювати з ними, можуть бути дорогими.

  Незважаючи на те, наскільки важливим для вас є SEO, ви, ймовірно, не прагнете додати нове агентство або консультант до вашого списку витрат.

  По-друге, власники малого та середнього бізнесу, підприємства електронної комерції та цифрові маркетологи повинні знати стратегію SEO та найкращі практики. Це не тільки розширює свій репертуар навичок, але й гарантує, що ви зможете перевірити (і перевірити) будь-яку роботу SEO, яку ви аутсорсингуєте в майбутньому.

  Давайте поговоримо про те, як ви можете зрозуміти і проаналізувати ці поняття, і дізнатися, як оптимізувати SEO безкоштовно - або менше, ніж коштує агентство або консультант.

  DIY Ваш SEO з цими 5 кроків

  Якщо ви взяли свій стартап на свій розсуд (або з невеликою командою), ви можете легко провести власну оптимізацію пошукової системи. Просто подумайте про це як про інший інструмент у вашому постійно розширюється, підприємницькому інструментальному ланцюжку.

  З технічної точки зору, слід дотримуватися наведених нижче кроків, але не соромтеся пропускати в залежності від вашого попереднього знання SEO і як він застосовується до вашої поточної цифрової присутності.

  Гаразд. Давайте стрибати.

  1. Знайте свою цільову аудиторію

  Можливо, ви думаєте: "Ну, так".

  І, звичайно, вам потрібно знати свій цільовий ринок і кому продаєте. Це не тільки надихає і диктувати маркетингові зусилля , але це дасть вам напрямок.

  Суть SEO для стартапів - це оптимізація присутності пошукової системи. Це важливо, тому що більше 70% споживачів починають роботу в пошукових системах при покупці і порівнянні товарів або послуг.

  Під час вдосконалення вашого SEO потрібно враховувати, хто шукає вас. Ось де ваша цільова аудиторія приходить.

  Якщо ви ще не отримали чума з цільовою аудиторією, припиніть тут і прочитайте цей пост . У цій статті я досліджую, чому ви повинні визначити свою цільову аудиторію і як це зробити. І, прочитавши його, ви можете знати вашу цільову аудиторію краще, ніж ваш найкращий друг або важливий інший (просто не говоріть їм).

  Давайте розглянемо деякі основні дослідження цільової аудиторії.

  1. Почніть з того, що ви знаєте. Накресліть демографічні дані (фізичні дані) та психографічні дані (психічні та емоційні дані) вашої аудиторії, з якими ви знайомі. Якщо у вас немає клієнтів зараз, побудуйте фальшиву особу свого ідеального покупця.
  2. Подивіться навколо себе. Вичерпавши вас і знання вашої команди про вашу аудиторію, подивіться навколо. Струсіть поточну клієнтську базу за допомогою a безкоштовний огляд , інтерв'ю (яке може служити як створений користувачем вміст пізніше), або a фокус-групи . Поведінка a конкурентний аналіз перевірити аудиторію ваших конкурентів. Проведіть глибоке занурення у свій продукт або послугу, щоб зрозуміти, кому він призначений.
  3. Хоп онлайн. Подивіться, що інші досліджували та писали про вашу аудиторію. Використовуйте такі бази даних, як Quantcast , Google Trends , і Ahrefs .

  Чудово! Таким чином, ви зібрали персону цільової аудиторії. Тепер давайте повторно використаємо цю персону, щоб відкрити ключові слова. Почніть з цих питань.

  • Які болючі точки аудиторії?
  • Чому вони шукають (і, сподіваюся, купують) ваш продукт або послугу?
  • Які компоненти вашого продукту або послуги спонукають споживачів шукати вас?

  Наприклад, я володію локальним бізнес-контентом, що вивозиться. Навряд чи я очікую, щоб споживачі шукали мене по імені. Натомість вони, швидше за все, шукають «місцеві жіночі партії», «як продавати одяг», або «магазин використовував гаманці».

  Використовуйте свою цільову аудиторію, щоб провести п'ять-десять слів або фраз, які потенційний споживач може шукати. Прагніть зібрати природні, розмовні ключові слова, а не спеціальний жаргон. Покладіть себе в взуття вашої аудиторії.

  Якщо ви застрягли, це нормально. Наступний розділ допоможе вам розширити.

  Отримайте безкоштовний миттєвий доступ до 28 перевірених маркетингових стратегій для стартапів!

  2. Дослідження та застосування ключових слів

  Такі безкоштовні інструменти Інструмент ключових слів Dominator , Ubersuggest , і Soolve є хорошими місцями для початку пошуку досліджуваних ключових слів. Ці інструменти допоможуть вам розширити потенційні фрази та показати вам, де певні пошукові терміни активні (у Google, Amazon, YouTube тощо). Злиття слів - це ще один безкоштовний інструмент, який допоможе вам зібрати всі можливі комбінації ключових слів.

  Джерело Джерело

  Якщо у вас є кошти, щоб інвестувати в цей процес (який ви можете, якщо ви робите свій власний SEO ... підморгувати, підморгувати), перевірити інструменти, як Wordtracker і SEMRush . Ці діти надають не тільки дослідження ключових слів, а й тенденції пошуку, показники конкуренції за SEO, порівняння результатів пошукової системи (SERP), аудит зворотного зв'язку та пошуки негативних слів.

  Поряд інструменти дослідження ключових слів , Ви також можете застосувати певні трюки ключових слів і методи, які допоможуть вам відчути, що ваші споживачі можуть шукати. Примітка. Ключові слова з коротким хвостом зазвичай складаються з одного або двох слів, а ключові слова з довгим хвостом - довшими та конкретнішими. Наприклад, «підприємництво» - ключове слово з коротким хвостом, а «створення веб-сайту для вашого бізнесу» - ключове слово з довгим хвостом.

  Хоча ключові слова з коротким хвостом простіше провести мозковий штурм, їх набагато важче класифікувати. Метою дослідження ключових слів є виявлення сильної комбінації відповідних коротко- та довгострокових ключових слів, які охоплюють всі можливі поведінки пошукових систем. Здоровий набір ключових слів міститиме декілька ключових ключових слів із коротким хвостом, які охоплюють Вашу галузь (наприклад, підприємництво, стартапи, бізнес, електронна комерція тощо) і щонайменше п'ять довгих ключових слів «під» кожного короткого хвоста.

  Повернемося до прикладу мого власного місцевого бізнесу, випадок, що випадає на консигнацію. Я збираюся застосувати процес аналізу ключових слів SEO, який називається " кваліфікація зразків через стебла і класифікатори Це в основному означає, що ви починаєте з ключового слова (стовпчик) і звужуєте пошуковий термін, додаючи деякі зміни (класифікатори). Використовуючи ключове слово "консигнація" короткого хвоста, я збираюся застосувати вісім загальних класифікаторів для розширення довгострокових слів:

  1. Прикметність, що визначає ціну та / або якість продукції, наприклад, " дешева партія"
  2. Місцезнаходження, наприклад, "вантаж Louisville "
  3. Специфічність бренду, наприклад, " Котловина "
  4. Специфікація продукту або функція, наприклад, "партія жінок "
  5. Тип продукту, наприклад " джинсові партії"
  6. Призначення або застосування, наприклад, " відпускна партія"
  7. Порівняння, наприклад, "консигнація проти перепродажу "
  8. Запит на дію, наприклад, "консигнація магазину "

  Введення ваших коротких ключових слів за допомогою цієї техніки розширення допоможе вам визначити ключові слова з довгим хвостом, надаючи вам більше нерухомості з SEO. Зауважте, що деякі з цих кваліфікаторів можуть вам не допомогти.

  Наприклад, класифікатор розташування корисний для невеликих місцевих підприємств (наприклад, для моїх!), Тоді як місцеположення не допоможе міжнародному бізнесу електронної комерції. Крім того, замість “подкасту бізнесу”, засновник отримав би вигоду від “ подкаст для засновників бізнесу ”.

  Крім того, замість “подкасту бізнесу”, засновник отримав би вигоду від “  подкаст для засновників бізнесу  ”

  Тепер, коли у вас є повний список найпопулярніших і найпопулярніших ключових слів, давайте поговоримо про те, як їх працювати на вашому веб-сайті.

  Розуміння всіх орієнтацій ключових слів допоможе вам дізнатися, які способи пошуку повинні бути спрямовані на які веб-сторінки. Перегляньте наведену нижче таблицю. Це пошукові терміни, які я зараз подаю на різні сторінки свого веб-сайту.

  Як ви бачите, у моїй фірмовій назві немає пошуку. Я відносно нова в області, тому я знаю, що ключове слово не допоможе мені конкурувати. Я до сих пір включати його, хоча, як я в кінцевому підсумку люблю споживачів шукати мене по імені!

  Як ви можете помістити свої ключові слова на ваш сайт? Ну, перевірте URL-адресу кожної сторінки і переконайтеся, що вона містить відповідне ключове слово, якщо не скорочена версія. Це не заважає включити його в назву SEO і мета опис, теж, хоча це не буде безпосередньо впливати на результати пошуку. Крім того, помістіть ключове слово в основний текст, принаймні в один заголовок, і в теги alt для кожного зображення. Зображення, однак, є гарною практикою, оскільки вони тримають відвідувачів довше і знижують показник відмов вашого веб-сайту.

  Говорячи про ваш сайт, давайте розберемося, як оптимізувати свій SEO за допомогою свого блогу.

  3. Підвищуйте обсяг вмісту

  Час для вашого маркетингового кліше дня ™!

  Зміст є королем. У ці дні, маючи вхідні маркетингові стратегії зміст є невід'ємною частиною для отримання тяги в Інтернеті, залучення і перетворення потенційних клієнтів, і курації лояльних читачів / клієнтів.

  Створення якісного контенту також може допомогти тоні при оптимізації SEO стартапу. І за якістю , ми маємо на увазі фактичні, дієві, привабливі поради у вигляді повідомлень у блогах, електронних книг, подкастів, онлайн-курсів, інфографіки та багато іншого.

  Цей вміст є важливим з кількох причин. З одного боку, вона встановить авторитет у вашій ніші та галузі. Повідомлення в блогах, інформаційні бюлетені та посібники демонструють ваші знання про вашу галузь і допоможуть людям покладатися на вас за унікальну перспективу та освіту.

  По-друге, він приверне якісні зворотні посилання. Як люди поділяють ваш вміст і посилаються на ваш сайт, їх зворотні посилання допоможуть створити ваш сайт як один із цінностей і якості. Крім того, розробка вмісту збільшить ваші шанси на публікування на великих, кращих веб-сайтах, наприклад, Huffington Post , Entrepreneur або Засновник ! Чим більше якість зворотних посилань, тим вище ваш SEO.

  Згідно з Хобо , високоякісний вміст - це перша область користувацького досвіду, яка зосереджує увагу на веб-сайтах для отримання трафіку від Google. Великий вміст приверне увагу читачів, перетворить відвідувачів і збереже ваш сайт у результатах пошуку більше, ніж моль у Whack-a-Mole.

  Великий вміст приверне увагу читачів, перетворить відвідувачів і збереже ваш сайт у результатах пошуку більше, ніж моль у Whack-a-Mole

  Як і у випадку з веб-сторінками, потрібно оптимізувати кожну публікацію в блозі та вміст Як і у випадку з веб-сторінками, потрібно оптимізувати кожну публікацію в блозі та вміст. Під час створення основного ключового слова для кожної публікації переконайтеся, що він присутній у наступному:

  • URL-адреса публікації
  • Назва SEO
  • Мета опис (Примітка: Включення ключових слів у мета опис не безпосередньо впливає на результати пошуку, але це може забезпечити ясність і оптимізувати досвід пошукача, тим самим збільшуючи шанси на клік… який допомагає вашому SEO!)
  • Заголовок допису
  • Щонайменше один заголовок
  • Кілька разів у тексті
  • Alt текст усіх зображень
  • Імена файлів зображень

  Ці розташування ключових слів допоможуть оптимізувати сторінку та збільшити шанси її виявлення в результатах пошуку. (Якщо ви вже маєте вміст на своєму веб-сайті, перевірте та застосуйте ці зміни до кожної публікації.)

  Не впевнені, що ви можете створити весь цей чудовий вміст самостійно? Розглянемо аутсорсинг створення вашого вмісту . Є багато кваліфіковані фрілансери там, хто голодний, щоб написати якийсь великий вміст!

  Отримайте безкоштовний миттєвий доступ до 28 перевірених маркетингових стратегій для стартапів!

  4. Спілкуйтеся!

  Якщо у вашому бізнесі ще немає соціальної присутності, то вам слід скористатися якомога швидше. Соціальні медіа надають фантастичні можливості для спілкування з клієнтами в докорінному способі.

  Залежно від вашого тип бізнесу та аудиторія , ви повинні хоча б мати Facebook , Twitter , і Instagram . Pinterest і YouTube також цінні, якщо ви плануєте обмінюватися відео або візуальним вмістом.

  Соціальні медіа не тільки дозволяють з'єднатися зі своєю аудиторією, але й надають вашій аудиторії різноманітні способи спілкування з вами. Вони можуть стежити за вашими повідомленнями та взаємодіяти з ними, брати участь у унікальних пропозиціях та подарунках, а також обмінюватися вмістом із своїми аудиторіями.

  Натомість ви збираєте соціальні сигнали - улюблені, коментарі, акції та погляди, які фактично допомагають вашому загальному SEO. Кількість послідовників, які ви маєте на своїй сторінці Facebook, кількість ретвітів, які згадують ваш бренд, і кількість переглядів на ваших сторінках у Instagram (наприклад) може призвести до підвищення поінформованості про бренд і згадувань, а також більше часу, витраченого на веб-сайт, якщо він пов'язаний з обліковими записами в соціальних мережах.

  Соціальні медіа також надають іншу платформу, на якій можна поділитися всім дивовижним вмістом, який ми обговорювали вище. І більше очей на ваш контент, тим більше шансів, що це буде спільно і пов'язані, таким чином, утворюючи більше зворотних посилань, які сприяють вашому SEO.

  5. Аналіз і аудит - найкращий інструмент для постійного SEO

  Остаточне, що потрібно пам'ятати, коли розумієш SEO, це те, що правила постійно змінюються. Одна хвилина, PageRank - це всемогутній показник ; наступний, потік цитування Majestic є королем. Google Penguin, інструмент, призначений для лову спаму та веб-сайтів оновлює свій алгоритм часто і без особливої ​​уваги.

  Моя думка в тому, що аудит і оптимізація вашого SEO сьогодні, швидше за все, не означатиме багато в майбутньому. Це не є одним розміром-підходить для всіх процес, і просвіщати себе про SEO вимагає залишатися на вершині тенденцій промисловості і кращих практик.

  На щастя, є багато інструментів, які допоможуть вам керувати власним SEO. Як підприємець і цифровий маркетолог, ви все одно повинні розуміти ці інструменти.

  Починати з Google Analytics . Це безкоштовне і досить актуальне, оскільки більше 80% трафіку пошукових систем відбувається в Google. Інструменти Google Analytics насправді досить прості. Вони не тільки надають можливість ознайомитися з діяльністю сайту, тривалістю користувацького джерела та сеансу, а також переглядати сторінки в реальному часі, але також надають інформацію про демографічні показники та поведінку користувачів.

  Ця інформація може повертатися до того, що ви знаєте про вашу аудиторію і як вони взаємодіють з вашим сайтом, створюючи таким чином освічений цикл аудиту та оптимізації SEO.

  Далі, голова до Google Webmaster . Ви побачите такі самі дані, як у Analytics, але веб-майстер також надає докладний звіт зворотні посилання на ваш сайт - прямий диктатор охорони здоров'я SEO. Webmaster також містить необхідний інструмент SEO Інструмент Google Disavow Links . Як ви використовуєте Webmaster для перегляду і сортування зворотних посилань вашого сайту, вам може знадобитися відмовитися від деяких, які негативно впливають на ваш SEO. Ось тут і знадобиться цей інструмент.

  Далі, давайте подивимося MozBar . Це інструмент типу розширення, який надає вигляд кожного відвідуваного сайту, наприклад посилання на сторінці, дані рейтингу та елементи сторінки. Хоча платний інструмент Moz дає ще більше, безкоштовна версія все ще дуже корисна для завантаження вашого SEO.

  Нарешті, перевірте WooRank . Цей безкоштовний інструмент ранжує ваш сайт, надає інформацію про соціальну доступність, дає вам чудові поради щодо оптимізації пошукових систем і дозволяє переглядати ваш сайт на мобільних пристроях (це дуже здорово). Незважаючи на те, що ці дані накладаються на Analytics і MozBar, корисно мати інший інструмент, який сканує дані вашого сайту.

  Джерело

  Використовуючи інструменти, подібні вище, ви зможете пильно стежити за SEO та знати, коли потрібно змінити та оптимізувати певні деталі. Ви також зможете йти в ногу з постійно мінливим світом пошукової оптимізації.

  Отримайте безкоштовний миттєвий доступ до 28 перевірених маркетингових стратегій для стартапів!

  DIY SEO для стартапів

  Догляд за вашим власним SEO не так вже й важко, чи не так? Навіть якщо ви плануєте найняти агентство або консультанта з SEO, корисно зрозуміти, як оптимізувати свій сайт, щоб реагувати на поведінку споживачів.

  Тому, що світ SEO змінюється часто, зробити його пріоритетом залишатися в курсі кращих практик. Закладка блог SEO і безкоштовні курси, щоб допомогти вам переварити нові дані. Ознайомтеся з вмістом Початкове керівництво Google SEO і Канал YouTube для веб-майстрів доповнити те, що ви дізналися тут.

  Ви керували своїм власним SEO? Що ви дізналися і застосували на своєму веб-сайті? Будь-які складні питання або проблеми, з якими ми можемо допомогти? Поділіться з нами в коментарях нижче!

  Що ви можете зробити замість цього?
  Які болючі точки аудиторії?
  Чому вони шукають (і, сподіваюся, купують) ваш продукт або послугу?
  Які компоненти вашого продукту або послуги спонукають споживачів шукати вас?
  Як ви можете помістити свої ключові слова на ваш сайт?
  Не впевнені, що ви можете створити весь цей чудовий вміст самостійно?
  Ви керували своїм власним SEO?
  Що ви дізналися і застосували на своєму веб-сайті?
  Будь-які складні питання або проблеми, з якими ми можемо допомогти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»