Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO є мертвим! 5 кроків до нового SEO

  1. Ласкаво просимо новий SEO: зосередитися на людях
  2. 2. Відповідайте на їхні запитання
  3. 3. Створіть Редакційний календар
  4. 4. Оптимізація повідомлень і сторінок
  5. 5. Частка, просування та залучення вмісту
  6. Висновок

  Світ SEO, як ми знали, що він мертвий (на щастя): Відпочинок у мирі. Перестаньте намагатися піднятися на сторінку результатів Google без глибокого розуміння тем цієї публікації; припинити читати всі SEO остаточні керівництва і 10-ступінчасті курси, які обіцяють потрапити на вас на першій сторінці Google. Ніхто з цих робіт більше не працює.

  Дозвольте мені поділитися з вами однією маленькою концепцією: мистецтво оптимізації в пошукових системах полягає в тому, щоб зосередити увагу (або зосередитися) на оптимізації кожного вмісту веб-сайту, щоб пошукові системи, як Google, прийшли й індексували вміст веб-сайту і найшвидший спосіб. Замість цього, ці заходи часто орієнтовані на спроби “обдурити” пошукові системи, щоб показати вміст на їх першій сторінці, не додаючи реальної цінності до результатів.

  Тепер, дозвольте мені пояснити: слово SEO вже має в ньому все, що потрібно зрозуміти: Оптимізація. Оптимізація веб-сайту та його сторінок. Це часто плутається зі створенням сайту, спеціально для залучення пошукових систем, або мислення та планування вмісту для них. Неправильно!

  Я щиро вірю, що якщо ви виконуєте певну цифрову діяльність і хочете залучити людей на свій веб-сайт з пошукових систем (що ви, мабуть, зробите, якщо читаєте це), найкраще почати розуміння. як працюють пошукові системи .

  Це повинно дати вам загальне уявлення про те, що шукають пошукові системи. Коротка відповідь: задовольнити потреби користувача . Що це означає? Замість того, щоб зосередитися на павуках, сканерах і роботах, слід почати фокусування на своїх користувачів, людей, які читають ваш вміст.

  Отже, як ми зосереджені на людях? Як працює новий SEO?

  У мене є 5 простих, але ефективних правил ; перевірені тактики, які збільшили трафік мого веб-сайту в машину, що виробляє понад 500 000 відвідувачів на місяць. (Мій блог на італійській мові, але будь ласка подивіться: TrucchiFacebook .)

  Ласкаво просимо новий SEO: зосередитися на людях

  1. Визначте свою ціль

  Новий метод оптимізації для вашого сайту починається зі стратегічного, але важливого кроку: вашої цільової мети.

  Хто буде читати ваш контент? Хто на це пов'яже? І, перш за все, ви приваблюєте своїх ідеальних покупців?

  Найкращий спосіб зробити цей крок - це визначення особистості покупця , система, що об'єднує дослідження, опитування та інтерв'ю з вашою цільовою аудиторією для визначення найкращих уявлень про ваших ідеальних клієнтів. Це включає поєднання клієнтів, потенційних клієнтів і тих, хто не входить до бази даних контактів, які можуть узгоджуватися з цільовою аудиторією.

  Завантажити нашу книгу, щоб отримати шаблон і керівництво, які допоможуть вам визначити ваші персони.


  Завантажити нашу книгу, щоб отримати шаблон і керівництво, які допоможуть вам визначити ваші персони

  2. Відповідайте на їхні запитання

  Тепер, коли ви визначили своїх ідеальних клієнтів і які проблеми вони намагаються вирішити, ви будете знати точні речі, які вони будуть шукати в пошукових системах.

  Звертаючись до людей, на сьогоднішній день це найкраща формула SEO. Скористайтеся інструментами дослідження ключових слів, такими як Google Adwords Планувальник ключових слів, і SEO інструменти, такі як SEMRush і Ahrefs.

  Ці важливі інструменти допоможуть вам визначити точні ключові слова, які використовують ваші перспективи та клієнти в Google.

  3. Створіть Редакційний календар

  Почніть зі списку 10 запитань, які зараз мають ваші ідеальні клієнти. Це будуть теми ваших наступних 10 назв для вашого блогу (або сторінок вашого веб-сайту).

  Знову ж таки, ми зосереджуємося на людях, задовольняючи їхні потреби, усуваючи перешкоди, які заважають їм бути клієнтом. Не фокусуйтеся на пошукових системах, ще не.

  4. Оптимізація повідомлень і сторінок

  Тут приходить * старий * SEO. Це важливий крок, який ви продовжуєте знаходити в кожному SEO керівництві. Я не кажу, що це не важливо, але це менш важливо, ніж наші перші три кроки.

  Оптимізація сторінок / публікацій означає, коротко кажучи, дотримання цих найкращих практик:

  • Заголовок: ваш SEO-заголовок має бути сфокусованим на ключових словах і не більше 70 символів (мінімум 40).
  • Опис: SEO-опис повинен також бути сфокусованим на ключових словах, описуючи вміст повідомлення / сторінки і бути максимально 156 символами.
  • URL / Permalink: спробуйте зробити це коротше, видаліть будь-які стоп-слова та додайте до нього ключове слово.
  • Кількість слів: якщо ви хочете, щоб ваша посада була добре індексована Google, спробуйте зробити це не менше 1000 слів.

  Вони можуть бути легко виконані за допомогою плагінів SEO. (На WordPress ми використовуємо Yoast SEO .)

  Це воно.

  5. Частка, просування та залучення вмісту

  Тепер, коли у вас є список посад, які відповідають потребам Вашого покупця, SEO оптимізовані, і опубліковані на Вашому сайті, час, щоб поділитися цим контентом на соціальних медіа, на ваш список електронної пошти, і на будь-який інший цифровий канал у вас є.

  Обмін контентом за допомогою цих шляхів означає, що ви охопите більше людей, і ті, яким ви націлювалися, які вважають це корисним, можуть потім легко обмінюватися ними зі своїми друзями.

  Разом із обміном вмістом розглядайте його як цільову аудиторію, використовуючи Facebook, LinkedIn або інші рекламні канали соціальних медіа.

  Також не забувайте, що ваш вміст буде отримувати коментарі на вашому веб-сайті або в соціальних мережах; будьте готові відповісти, оскільки це найкращий спосіб показати свій досвід в Інтернеті.

  Висновок

  Новий SEO фокусується на людях, а не на пошукових системах. Вона починається з виявлення їхніх потреб і звертається до них зі стратегічним і цінним змістом.

  Це єдина формула, яка працює сьогодні у висококонкурентному онлайн-просторі.

  Ваша черга: які SEO правила ви дотримуєтеся на своєму веб-сайті або блозі? У вас є які-небудь питання? Будь ласка, додайте ваші коментарі та запитання нижче.

  Фабріціо

  Що це означає?
  Отже, як ми зосереджені на людях?
  Як працює новий SEO?
  Хто буде читати ваш контент?
  Хто на це пов'яже?
  І, перш за все, ви приваблюєте своїх ідеальних покупців?
  Ваша черга: які SEO правила ви дотримуєтеся на своєму веб-сайті або блозі?
  У вас є які-небудь питання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»