Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Seo Fast. Огляд букса + 80% авторефбек

  1. Seo Fast. огляд букса Доброго времени суток, друзі! Seo Fast є другим проектом після Seosprint...
  2. Що пропонує Seo Fast:
  3. Читання листів:
  4. Проходження тестів:
  5. Виконання завдань:
  6. Ось моя статистика:

  Seo Fast. огляд букса

  Доброго времени суток, друзі! Seo Fast є другим проектом після Seosprint за кількістю завдань і можна вважати, що повторив його успіх. Серед великої конкуренції рекламних агентств, Seo Fast вистояв і вийшов до трійки лідерів. Цікаві умови залучили велику кількість рекламодавців, а відповідно роботи на Seo Fast стало ще більше. Зароблені гроші можна вивести автоматично на різні платіжні системи. Є захист від Автокликер, що також є великим плюсом для рекламодавців, і для більш вигідною розміщенні їхньої реклами в інтернеті.

  Переваги Seo Fast:

  • Відсутні вірусні сайти;
  • Присутній більше 10-ти платіжних систем на висновок і більше 20 на введення коштів;
  • Захист від ботів;
  • Є великий аукціон рефералів;
  • Автоматичні виплати на Ваш гаманець;

  Якщо у Вас є досвід роботи на Seosprint, то Seo Fast по суті те ж саме. Я навіть скажу більше: це молодша сестра Seosprint.

  Але якщо Ви не знайомі з заробітком на рекламних агентствах (буксах), то до Вашого увагу огляд реально крутого проекту Seo Fast:

  Ознайомитися в Seo Fast

  Що пропонує Seo Fast:

  • Серфінг сайтів;
  • Читання листів;
  • Проходження тестів;
  • Виконання завдань;

  Серфінг сайтів:

  Якщо порівнювати навіть з тим же Seosprint, серфінгу на Seo Fast Вам завжди вистачить. Тут на порядок більше сайтів для перегляду, а відповідно більше доходу. Сайти для перегляду з'являються протягом дня, тому в цьому розділі з цим проблем не буде.

  Деталі серфінгу: Ціна за перегляд побічно залежить від часу перегляду. Позначка А - це означає, що сайт необхідно переглядати в активному вікні.

  Позначка А - це означає, що сайт необхідно переглядати в активному вікні

  При перегляді сайту буде йти таймер, після якого необхідно провести математичне дію із запропонованих Вам варіантів.

  Читання листів:

  Читання листів - це те ж саме що і серфінг, тільки у вигляді листа. Оплата за читання листа і перегляд сайту після нього, на порядок вище, ніж просто серфінг. Для перегляду сайту, Вам потрібно відповісти на поставлене в листі питання, відповідь якого знаходиться в самому листі. Далі ті ж самі дії, що і з серфінгом.

  Проходження тестів:

  Тут все суто двояко. З одного боку тут листів нереально багато, а з іншого боку, часу аж надто багато йде на них.

  Тести тут стоять по 10-17 копійок, а проходження одного тесту займає 2-3 хвилини. Самі посудіть, за такий час, можна запросто виконати завдання і заробити як мінімум в 3 рази більше.

  Самі посудіть, за такий час, можна запросто виконати завдання і заробити як мінімум в 3 рази більше

  Тут все банально просто: відкриває тест, проходимо через пошуковик на сайт (в більшості випадків), гуляємо по сайту і відповідаємо на питання, зазначені в тесті.

  Настійно не рекомендується ставити аби які відповіді, бо тут псується Ваша статистика, яку видно всім користувачам, а також в разі частих провальних проходжень Вас можуть не допустити до тестів надалі.

  Виконання завдань:

  Найприбутковіший заробіток на сервісі. Оплата тут дуже різна. Бувають легкі завдання по 20 копійок, які клацають як насіння, а часом і 100 рублів, але тут вже куди складніше.

  Завдання поділені на категорії:

  Завдання поділені на категорії:

  За кількістю Вас має ні краплі не бентежити, бо їх реально багато! Рекомендую вибирати кліки і багаторазові, щоб на кожен день Ви були забезпечені роботою. До речі, є дуже зручна функція - Вибране, куди можна додавати хороші і улюблені завдання (не додавайте одноразові, щоб не захаращувати папку).

  До речі, є дуже зручна функція - Вибране, куди можна додавати хороші і улюблені завдання (не додавайте одноразові, щоб не захаращувати папку)

  Відгук про Seo Fast:

  Чесно зізнатися, це мій найулюбленіший букс (навіть більше ніж Seosprint). Завдання виконуються пачками, а точніше сотнями, серфінг і листи десятками. Я взагалі не прихильник серфінгу, але на перерві можна проклацувати десяток посилань.

  За рік роботи на проекті, я заробив понад 12000 рублів і можу з упевненістю заявити - проект реально крутий!

  Ось моя статистика:

  Ось моя статистика:

  Хочете такий заробіток і таку статистику про виконану роботу? Тоді запрошую Вас в мою команду! Від мене автоматичний рефбек 80% і час від часу, дуже смачні конкурси.

  Реєстрація в Seo Fast


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»