Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Friendly Структура URL - Mystery Вирішено

  За винятком веб-розробників, ніхто в світі SEO не вважає, що пошукові системи можуть мати сенс будь-якого типу структури URL. Веб-розробники розуміють коди; вони можуть грати з різними структурами URL і використовувати різні ручки URL, щоб або маніпулювати вхідними даними, отриманими від користувача, або тримати URL-адреси простими і простими в роботі, але не дуже-SEO-дружніми! Таким чином, SEO експерти та веб-розробники живуть у двох паралельних всесвітів!

  Для веб-розробника - важливі час відповіді веб-сторінок, мінімальних викликів доступу до бази даних і сканування. Для SEO експерта, однак, вищий ранг на сторінках результатів пошуку (SERPs) є великим Святим Граалем! Читайте далі, щоб дізнатися, як саме сайт може мати SEO-дружню структуру.

  1. Пряма

  URL-адреси на веб-сайті, на перший погляд, повинні виглядати дуже просто і вказувати на вміст, який вони мають. Після протоколу передачі гіпертексту (http: // www) URL має доменне ім'я, підкаталог і короткий або довгий назви сторінки, ресурсу або файлу. Глибина URL-адреси, відповідно до структури каталогів на вашому веб-сайті, повинна бути інтуїтивною і суворо відповідно до комбінацій ключових слів, націлених на певну сторінку або повний веб-сайт.

  Наприклад

  yourdomainname.com/interior-design/interactive/Multitouch-tables-for-homes

  це краще, ніж

  yourdomainname.com/Multitouch-tables

  або

  yourdomainname.com/3304/13/03/2013/multi-touch-tables

  2. Уникайте динамічних і відносних URL-адрес

  Динамічні та відносні URL-адреси, такі як "www.yourdomain.com/p?903458", добре працюють для розробників, але для експертів з SEO вони непривабливі та самозагубні. Хоча динамічні URL-адреси містять ідентифікатори публікації, дати та інші випадкові символи, відповідні URL-адреси мають контекстні символи. Такі URL-адреси також можуть містити додаткові символи, такі як знаки запитання або амперсанди, які використовуються для відстеження трафіку веб-сайту або інших параметрів, таких як ідентифікатор користувача, мова тощо.

  Пошукові системи люблять відповідні URL-адреси з "значущою" структурою. Ці URL-адреси є статичними за своїм характером, і вони не тільки допомагають вашим веб-сайтам добре підходити для цільових ключових слів, але й мотивують користувачів вибирати перелік вашого веб-сайту на сторінці результатів пошуку більше ніж 10 інших, оскільки вони виглядають значимими з назвою. Такі URL-адреси можна також легко закріпити в Інструментах Google для веб-майстрів, відхиливши параметри змінних URL-адрес, якщо потрібно працювати з ними.

  3. Створіть мапу XML

  XML sitemaps є швидкими путівниками, які використовують пошукові системи для індексування різних сторінок вашого веб-сайту. Ці мапи сайту (на відміну від HTML-мап сайтів, призначених для швидкої навігації), перелічують різні URL-адреси сторінок на вашому веб-сайті. Дуже добре мати динамічний XML-файл Sitemap, який автоматично оновлюється кожного разу, коли створюється нова URL-адреса. Вона допомагає в швидкому індексації пошукової системи новостворених або оновлених веб-сторінок, а також повідомляє пошуковим системам, яку структуру URL-адреси слід віддавати перевагу, у разі наявності будь-яких дублікатів.

  4. Вкажіть канонічні URL-адреси за допомогою спеціального тегу

  Велика кількість веб-сайтів втрачає зв'язок-сік просто з-за того, що вони дублюють URL-адреси, і не вказано жодних бажаних або канонічних URL-адрес.

  На базовому рівні http://yourdomain.com/sample-url і http://yourdomain.com/sample-url/34/454 і http://yourdomain.com/p?546 може вказувати на ту ж сторінку! Це стає гірше, особливо якщо ваш сайт не просто обслуговує зміст, а продає деякі продукти. У електронній комерції URL-адреси стають ще більш складними, і існують десятки повторюваних версій.

  Результат - сканери пошукових систем заплутані, люди повертаються назад до однієї сторінки, використовуючи різні URL-адреси, і ви втрачаєте переваги SEO, які могли б скористатися.

  Рішення цієї проблеми полягає в чіткому визначенні канонічних URL-адрес, використовуючи спеціальні теги. Проте вона не повинна використовуватися для переадресації або розбивки на вміст. Є інші способи зробити це.

  Кредит зображення: Seotechn.blogspot.in

  in

  Про автора

  Ентузіазм людини з ретельністю, щоб висловити стільки, що вона може на словах ... і Блоги дали їй носій, щоб висловити і поділитися своїми знаннями. Написав для видатних блогів і полів, таких як соціальні медіа, інтернет-маркетинг, технології, спосіб життя (татуювання, боді-арт, мода і т.д.), політика, і список все ще зростає.

  Com/p?
  Com/p?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»