Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO Glossary. словник Joomla

  1. Налаштування глосарію Joomla
  2. права
  3. Joomla search plugin
  4. Advanced
  5. Модуль Latest SEO Glossary
  6. Модуль List SEO Glossary
  7. Плагін Search SEO Glossary
  8. Русифікатор SEO Glossary
  9. Схожі матеріали

  У попередній статті « Огляд SEO Glossary (частина 1). глосарій Joomla »Були розглянуті можливості щодо внесення термінів в компонент словників Joomla. У цій частині ми розглянемо основні настройки, що впливають на відображення спливаючих підказок до термінів в статтях, і створення посилань на визначення в глосарії.

  Налаштування глосарію Joomla

  Користувач

  Вкладка Користувач містить основні настройки фронтальної частини глосарію.

  Завантажувати плагін вмісту для визначень. Як зазначалося раніше в статті, SEO Glossary дозволяє автоматично вставляти посилання на глосарій Joomla в статті, якщо в них знаходяться терміни, розкриті в глосарії. На малюнку нижче обведені слова, для яких компонент автоматично створив посилання і спливаючі підказки.

  На малюнку нижче обведені слова, для яких компонент автоматично створив посилання і спливаючі підказки

  SEO Glossary підкреслює посилання суцільний і пунктирною лініями. На жаль, в SEO Glossary 1.2.3 немає можливості відключення вставки посилання для сторінок блогу категорій (або головною) (малюнок нижче).

  3 немає можливості відключення вставки посилання для сторінок блогу категорій (або головною) (малюнок нижче)

  Глосарій Joomla не дуже коректно працює з словоформами (не тільки російської мови). Наприклад, якщо в словнику є термін «Плагін», а в тексті статті зустрічається «плагіна», «плагіни», «плагіном», то SEO Glossary 1.2.3 виділить тільки частина слова - «плагін». Але це проявляється тільки на деяких серверах.

  На своєму сайті я виявив близько десяти статей, де було повністю або частково порушено форматування через плагіна SEO Glossary. У ці статті було додано ключове слово «seog: disable» (без лапок) але в дужках - {}. Це дає команду глосарію Joomla не застосовувати плагін на цій сторінці. Так було відновлено форматування, але довелося додати 1-2 посилання на глосарій «вручну». Ще один виявлений недолік, нехай і несуттєвий, це те, що ключове слово «seog: disable» відображається у підказках до термінів, в визначення яких воно було вставлено. Наприклад, як показано на малюнку нижче.

  Для чого в словнику Joomla необхідно відключати вставку посилань на терміни в визначення інших термінів? Наприклад, є термін «SEO». Його визначення: «Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Зазвичай, чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. При аналізі ефективності пошукової оптимізації оцінюється вартість цільового відвідувача з урахуванням часу виведення сайту на зазначені позиції і конверсії сайту ». Як бачите, в самому визначенні є термін «SEO». Якщо не відключити плагін вмісту, то в саме визначення терміна «SEO» буде вставлена ​​посилання на це ж визначення і підказка з цією ж ухвалою. Вважаю, що це не потрібно.

  Ці та інші знайдені «помилочки», а також побажання щодо розширення функціональних можливостей SEO Glossary були відправлені розробнику. Якщо Ви є власником даного компонента і у Вас є пропозиції та \ або Ви знайшли помилки в його роботі, відправляйте повідомлення розробнику. Допоможіть зробити компонент краще!

  Алфавіт відображається над списком. Відображає алфавіт над списком термінів (малюнок нижче).

  Алфавіт відображається під списком. Відображає алфавіт під списком термінів (малюнок вище).

  Відображати блок пошуку по глосарію. SEO Glossary оснащений власним пошуком. Включивши цю опцію, Ви активуєте відображення поля пошуку (рисунок вище) по глосарію.

  Відображати кількість термінів біля заголовка. Відображає кількість термінів у глосарії під заголовком після фрази «Всього записів в цьому глосарії» (малюнок вище). Зверніть увагу, що якщо Ви перейдете на якусь букву, то буде показано кількість термінів тільки для цієї літери, а не для всього глосарію.

  Відображати ім'я автора. Відображає ім'я автора, що додав термін і визначення в глосарій Joomla (малюнок вище).

  Відображати інформацію про автора. Якщо про наявність додаткової інформації про автора, то вона буде виводитися під визначенням терміна.

  Default search mode (BETA). Ви можете вибрати алгоритм пошуку по глосарію. Доступно чотири алгоритму.

  1. Починається з. Вказує на те, що введене ключове слово є початком шуканої фрази або слова. Наприклад, при введенні слова «Joomla» будуть знайдені визначення «Joomla 2.5» і «Joomla 3.0», але не «SEO Glossary Joomla».
  2. Містить. Вказує на те, що введене ключове слово міститься в шуканої фрази або слові. Наприклад, при введенні слова «Joomla» буде знайдено визначення «Joomla 2.5», «Joomla 3.0» і «SEO Glossary Joomla».
  3. Точне співпадіння. Вказує на те, що введене ключове слово має точно відповідати шуканого слова. Наприклад, при введенні слова «Joomla» не знайдено визначення «Joomla 2.5», «Joomla 3.0», але буде знайдено «Joomla».
  4. Звучить як. Вказує на те, що введене ключове слово має бути схожим на шукану фразу або слово. Або, точніше, починатися з тієї ж букви. Наприклад, при введенні запиту «сочніца» будуть знайдені визначення «Згладжування», «Система управління вмістом (контентом)», «Сніппет», але не буде знайдено «Пісочниця».

  На мій погляд, найбільш «універсальний» алгоритм, що дає максимум результатів при мінімальній точності запиту - Містить.

  Show search options (BETA). Відображає опції пошуку (вибір алгоритму) під полем пошуку у фронтальній частині сайту (малюнок вище).

  Відображати в пошуку опцію 'Звучить як'. Відображає у фронтальній частині сайту (малюнок вище) опцію, що дозволяє використовувати алгоритм пошуку Звучить як.

  Записів на сторінці. Кількість термінів, що відображаються на сторінці глосарію (для фронтальної частини). Не рекомендую виставляти велике значення, так як це може згубно позначитися на швидкості завантаження сторінки.

  Автоматично публікувати записи з фронтальної частини. Якщо Ви дозволили додавання термінів і їх визначень з фронтальної частини сайту, то активувавши цю опцію, все знову додані записи будуть опубліковані відразу. Якщо опція не активна, то адміністратор повинен самостійно опублікувати доданий термін.

  Відображати назву глосарію в визначеннях. Показує назву глосарію в визначеннях у фронтальній частині (рисунок вище).

  Відображати опис глосарію в визначеннях. Відображає опис глосарію в визначеннях у фронтальній частині (рисунок вище).

  Відображати список всіх глосаріїв. Показує список всіх глосаріїв, якщо у Вас їх більше одного, у фронтальній частині сайту з можливістю перемикання на потрібний глосарій (малюнок вище).

  Add new entry link URL (BETA). ЧПУ (SEF) посилання для додавання нового терміна в глосарій Joomla. Буде відображена в адресному рядку браузера.

  права

  Вкладка Права (малюнок нижче) дозволяє розмежувати права доступу для користувачів Joomla, що входять в ту чи іншу групу користувачів.

  Joomla search plugin

  Якщо Ви використовуєте «стандартний» пошук по сайту Joomla , То можна підключити в нього, як області пошуку словник Joomla SEO Glossary. Це відбувається за допомогою відповідного плагіна, який поставляється разом з компонентом. Його налаштування зібрані на вкладці Joomla search plugin (малюнок нижче).

  • Search in name (BETA). Дозволяє здійснювати пошук по самим термінам (їх іменами).
  • Search in definition (BETA). Дозволяє здійснювати пошук за визначеннями термінів.
  • Show glossary name (BETA). Дозволяє здійснювати пошук за назвою глосарію.

  Advanced

  Вкладка Advanced містить опції для «тонкої» настройки SEO Glossary. Рекомендується їх міняти тільки в тому випадку, якщо Ви точно знаєте, що робите.

  • Set description (BETA). Вставляє мета-опис для сторінок з термінами на кшталт «Термін - визначення». На своєму сайті для цих цілей використовую компонент RSSeo. Детальніше про нього можна прочитати в статтях «Огляд RSseo (частина 1 , 2 , 3 , 4 ) ». Можна також використовувати компонент sh404SEF .
  • Set keyword (BETA). Як мета-ключового слова буде використаний термін.
  • Advanced: Disable tag (BETA). Ключове слово, тег, вставивши яке, наприклад до статті, Ви вимкніть роботу плагіна SEO Glossary і тим самим відключіть вставку посилань і \ або спливаючих підказок для термінів. Це допоможе у вирішенні проблем з порушенням верстки сторінок. Якщо Ви вже десь на сайті використовували зазначене в цьому полі значення, то змінивши його, Ви повинні будете змінити всюди на сайті.
  • Advanced: Content detection regex (BETA). Це PHP вираз, яке дозволяє SEO Glossary знаходити терміни в тексті статей.

  Модуль Latest SEO Glossary

  Модуль Latest SEO Glossary (малюнок нижче) дозволяє виводити останні додані в глосарії терміни.

  Зверніть Вашу увагу на те, що стиль модуля буде залежати від стилю Вашого шаблону сайту. На малюнку нижче показані настройки модуля Latest SEO Glossary. Опція Number of Entry дозволяє задати кількість останніх доданих в глосарій Joomla термінів.

  Модуль List SEO Glossary

  Модуль List SEO Glossary (малюнок нижче) дозволяє виводити терміни і частина їх визначень з конкретного глосарію, якщо у Вас таких кілька.

  Зверніть Вашу увагу на те, що стиль модуля буде залежати від стилю Вашого шаблону сайту. На малюнку нижче показані настройки модуля List SEO Glossary.

  • Number of Entries. Кількість термінів і їх визначень, яке буде показано в модулі.
  • Show Description. Можна включити або відключити відображення визначень термінів.
  • Number of characters. Кількість символів визначення терміна, яке буде показано в модулі. Працює тільки при включеній опції Number of characters.
  • Glossary. Спадаючий список, з якого можна вибрати глосарій, терміни якого будуть показані в модулі.

  Спадаючий список, з якого можна вибрати глосарій, терміни якого будуть показані в модулі

  Плагін Search SEO Glossary

  Для інтеграції SEO Glossary і пошуку по сайту Joomla Вам необхідно включити плагін Search SEO Glossary (малюнок нижче)

  Опція Обмеження пошуку вказує на те, яку максимальну кількість об'єктів з глосарію Joomla буде показано на сторінці з результатами пошуку.

  До складу SEO Glossary також входить плагін Content - SEOGlossary. Його необхідно активувати в менеджері плагінів для того, щоб відбувалася автоматична вставка посилань і \ або спливаючих підказок в тексти статей.

  Русифікатор SEO Glossary

  завантажити русифікатор SEO Glossary .

  Схожі матеріали

  Корисні посилання:

  Для чого в словнику Joomla необхідно відключати вставку посилань на терміни в визначення інших термінів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»