Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO і SEO оптимізація. З чого почати просувати свій блог

  1. Навіщо мені пошуковики, якщо я можу отримувати трафік з соціальних мереж?
  2. Вебмастера умовно поділили SEO на три групи:
  3. Що таке Чорне SEO
  4. Що таке Біле СЕО
  5. Що таке Сіре SEO
  6. Внутрішня оптимізація блогу
  7. зовнішня оптимізація
  8. Два способи потрапити на першу сторінку Яндекса і Гугла

  Привіт, друзі!
  Тема сьогоднішньої статті буде досить великою і вельми складною, але, тим не менш, в ній варто розібратися. Вона дуже важлива для блогерів (як для початківців, так і для досвідчених, але для новачків все ж в першу чергу). Так ось, розбиратися будемо з SEO. Що це таке (загальні поняття), навіщо воно взагалі потрібне, і як не зійти з розуму пізнаючи всі ці сеошние тонкощі.

  Наприклад, коли мені довелося зіткнутися вперше з SEO оптимізацією, голова пішла обертом від великої кількості інформації. Тому тут спробую розповісти все як можна коротше і доступним зрозумілою мовою. Але, давайте по порядку.

  Взагалі, SEO - це абревіатура від Search Engine Optimization. Іншими словами - це «наука» про те, як вивести свій сайт (блог) в топ 10 (нижче нам і не потрібно) видачі пошукових систем. І ось ця сама «наука» здатна творити чудеса, природно, при правильному до неї підході, але в ній є дуже багато своїх тонкощів, з якими доведеться розбиратися. Причому, чим раніше ви це почнете робити, тим швидше ваш блог замельтешілі на першій сторінці видачі, як Гугла, так і Яндекса, за потрібною вам ключовому запиту.

  Навіщо потрібна якась там SEO-оптимізація? Резонне питання, особливо, в світлі того, що зараз все більше і більше блогерів відсувають її на другі плани. За себе можу сказати лише те, що зовсім нехтувати такою річчю, як Search Engine Optimization ні в якому випадку не треба, але і ставити на чолі всього і вся, теж було б помилково.

  Так як пошукові роботи «розумнішають» не по днях, а по годинах, і дуже уважно стежать за сайтами (особливо за новими), так ось, тут головне не перестаратися з оптимізацією. Є навіть таке поняття - переоптімізацію, за яку, власне, можна отримати по шапці від того ж Яндекса. У всьому важлива міра, друзі.

  Так ось, навіщо ж нам потрібна ця горезвісна оптимізація? З цим питанням все дуже просто, насправді. Адже створюючи блог, ми всі хочемо, щоб він був відвідуваним, щоб лічильник цієї самої відвідуваності перевалив за заповітну тисячу уникав в день. А відвідувачі на блозі - це ще й заробіток. Адже вам же хочеться заробляти на своєму блозі? Ось-ось, але, не маючи своєї аудиторії, навряд чи ви багато виручите.

  Ось-ось, але, не маючи своєї аудиторії, навряд чи ви багато виручите

  Зрозумівши SEO Ви багато чого досягнете

  Ну, і при чому тут СЕО, запитаєте ви. Так при тому, що левова частка ваших відвідувачів буде припадати на пошукові системи - Яндекс (особливо Яндекс, ну, це особисто у мене звідти більше народу йде) і Гугл. Але ось заковика, щоб наш блог знайшли в пошукових системах, він повинен знаходитися на першій сторінці пошукової видачі і бажано в топі 10 (рідко хто оглядає сторінки далі). І саме з цим, з підняттям нашого блогу (сайту) на вершину пошукової видачі по якомусь ключовому запиту і допомагає SEO.

  Ні, звичайно ж, ви можете влетіти в топ 3 того ж Яндекса, взагалі, без будь-якої оптимізації, але по якомусь супер низькочастотному запиту . Нас це не цікавить, ми хочемо переходи по високочастотним запитам (тим, які найчастіше миготять у рядку пошуку). А тут вже без оптимізації не впоратися.

  Навіщо мені пошуковики, якщо я можу отримувати трафік з соціальних мереж?

  SMO - це оптимізація під соціальні мережі

  Ще один досить-таки справедливе запитання. Звичайно, отримувати трафік (тобто відвідувачів) можна і з соціальних мереж. Їх, до речі, розвелося безліч: Вконтакте, Фейсбук, стрімко набирають обертів Гугл Плюс і Твіттер , А крім цих великих мереж, є і більш дрібні і тематичні.

  Одним словом, на будь-який і навіть найвибагливіший смак. І відвідувачів звідти залучити можна, ось тільки, щоб їх кількість була гідним, доведеться ой, як потрудитися, і праця ця буде трохи легше, ніж пошукова оптимізація. А взагалі (ну, це особисто моя думка) краще працювати і в тому, і в іншому напрямках: і соціалка не нехтувати і з СЕО розбиратися.

  З першими трьома моментами ми вже розібралися. Думаю, тут незрозумілого бути більше не повинно. Тепер потрібно відзначити наступний пунктик: яке буває SEO. Нічого складного і в цьому питанні немає. Отже:

  Вебмастера умовно поділили SEO на три групи:
  • Чорне СЕО;
  • Біле СЕО;
  • Сіре СЕО.

  Зараз поясню, чому вони один від одного відрізняються. А перш, ніж приступити до пояснень зазначу, що підняття позицій свого блогу - це комплекс заходів: добірка ключових слів, складання семантичного ядра, покупка посилань і навіть написання статей, а так же багато що інше. Все це дуже важливо і ні про що не варто забувати, якщо хочете будь-яких хоч скільки високих результатів.

  Що таке Чорне SEO

  Чорне СЕО включає в себе ті способи просування, за які можна дуже серйозно поплатитися. Адже ті методи, які входять в нього мають на увазі обман пошукових систем, а за це, як ви знаєте, до вас пред'являть штрафні санкції.

  Адже ті методи, які входять в нього мають на увазі обман пошукових систем, а за це, як ви знаєте, до вас пред'являть штрафні санкції

  Пошукові роботи шукають сайти просуваються чорними методами і застосовують до них жорсткі санкції

  По-перше, це так званий клоакинг. Тобто, відвідувачам і пошуковим роботам показують зовсім різну інформацію;

  По-друге, передозування з ключовими словами;

  По-третє, створення будь-яких дорвеев (сайти, основною метою яких, є нарощування маси якогось одного основного ресурсу) і тому подібного;

  Деякі веб-майстри відносять до чорного СЕО і контрольний спам (в коментарях і профілях форумів і соціальних мереж);

  Є ще інші способи. Їх не так вже й мало, але не будемо загострювати свою увагу на цьому. Адже так зване чорне SEO - це прямий шлях до того, щоб загнати свій блог в могилу.

  Думаю, вам цього не хочеться. А до того ж, воно вже й не модно, немає тих швидких і феноменальних результатів, які були спочатку винаходи вищеописаних способів. Пошуковики розумнішають і стають все більш злій, так що, їх все складніше і все небезпечніше обманювати.

  Що таке Біле СЕО

  З цим поняттям все йде простіше (але тільки з поняттям, а самі методи білого СЕО набагато складніше і вимагають великих витрат сил і часу, але і результат буде гідний). За аналогією з чорним, біле СЕО - такий же набір методів просування свого ресурсу в топ видачі пошукових систем, а різниця лише в тому, що методи ці не є забороненими пошуковими системами. Наприклад, це:

  1. Додавання свого ресурсу в пошукові системи (за допомогою так званих аддурілок (add url);
  2. Реєстрація в трастових каталогах: каталог Яндекса (Він же ЯК), DMOZ. Що стосується каталогу Рамблера, то існує думка, що він свої позиції здає і реєстрація в ньому - це всього лише формальність, але я думаю, що шкоди не буде, якщо впихнути туди свій блог. Каталог Мейл. Ру, взагалі, останнім часом не приймає щось нікого на реєстрацію. Ну, одним словом, ви зможете і без мене знайти величезну кількість трастових каталогів.
  3. Написання якісного та унікального контенту, теж можна віднести до способів білого СЕО;
  4. Поліпшення юзабіліті (більше підходить все ж для комерційних сайтів);
  5. Складання семантичного ядра;
  6. Яким би дивним це вам зараз не здалося, але дизайн вашого ресурсу теж впливає на пошукову видачу;
  7. І таке інше. Про всі ці методи я буду розповідати більш детально на сторінках свого блогу, так що підписуйтесь на оновлення.

  Що таке Сіре SEO

  Це свого роду золота середина. Способи просування, які начебто і заборонені пошуковими системами (та ж покупка посилань), і за які точно так же можна вихопити фільтри. Але, тим не менше, ці способи поки що затребувані і приносять свої плоди. А якщо діяти грамотно і акуратно, то і санкцій може і не бути.

  Так, які способи для просування свого блогу вам вибрати вирішуйте самі. Я, наприклад, вважаю за краще так зване біле СЕО, але і в сірому, теж можна дещо знайти корисне.

  Тепер далі. Варто звернути увагу, що крім своїх забарвлень, пошукова оптимізація (незалежно від кольору, до речі кажучи) ділиться на дві великі категорії: зовнішня оптимізація і внутрішня. Їх треба розглянути більш докладно.

  Внутрішня оптимізація блогу

  Просунути сайт можна тільки завдяки внутрішній оптимізації

  Це те, з чим ви зіткнетеся ще на самому початку, можливо навіть відразу після покупки домену та оплати хостингу. Так як до внутрішньої оптимізації відноситься складання семантичного ядра . Ось вже насправді процес складний (по крайней мере, мені він дався нелегко). І те, що буде вас супроводжувати протягом всього шляху блогера. Але все ж, давайте детальніше розберемо всі ці пунктики внутрішньої SEO оптимізації:

  1. Складання семантичного ядра (кажуть, краще це робити відразу, поки блог (сайт) ще молодий);
  2. Правильна оптимізація тексту і картинок. Ключові слова і ще раз ключові слова, які ви підібрали в першому пункті;
  3. Не забуваємо про html. Не лякайтеся, вам не обов'язково буде вдаватися в усі його тонкощі, але пам'ятати про тегах заголовків (від H1 до H6) все-таки треба. На додачу до них є ще атрибути для зображень: img, title і alt.
  4. Дизайн вашого блогу. Вище про це вже згадувалося, я трохи поясню, чому це так важливо. Дизайн впливає на поведінкові чинники , А це враховується пошуковими системами. Чим довше відвідувачі не йдуть з вашого блогу, тим краще, але погодьтеся, якщо дизайн дратівливо жахливий, то навряд чи хтось стане довго затримуватися на такому сайті (я, наприклад, піду з строкатого страшного блогу);
  5. Якість контенту. Дуже важливо. Тут варто звернути увагу на грамотність, унікальність текстів і унікальність картинок .
  6. Внутрішня перелінковка. Розповідають, що при грамотній внутрішньої перелинковке (Перелінковка - це свого роду зв'язування сторінок блогу посиланнями, а у нас мова йде про внутрішню перелинковке, тобто, ці гіперпосилання буду вести з однієї сторінки вашого блогу (вашого і тільки вашого) на іншу) можна підняти PR на пару одиниць. Вже не знаю, скільки в цьому правди, але тим не менее.Такую перелинковку можна реалізувати як плагінами, так і вручну. Все ж посилання з тіла статті, які ви розставите ручками будуть набагато корисніше;
  7. Не забуваємо про тайтла (title), діскріпшенах (description) і кейвордсах (keywords) до самих статей. Тайтл (заголовок) і діскріпшен (опис) дуже багато грає в SEO оптімазаціі, а ось кейвордс (ключові слова), як не дивно, пошуковики вже не беруть сильно в розрахунок.
  8. Про оптимізацію коду сайту треба було написати в першу чергу, але втім, краще пізно, ніж ніколи. Дуже важливо, щоб кількість корисного тексту було якомога більше по відношенню до html, css JavaScript.

  За внутрішньої оптимізації, мабуть, все. У всякому разі, з основного. Не переживайте, якщо вам це здалося дуже складним, насправді складно це виглядає на папері, а на ділі все набагато простіше. Можна зробити собі пам'ятку, щоб не забувати, які операції варто проробити з щойно написаною статтею і зображеннями до неї (прописати тайтли, альти, діскріпшени та інше). А з часом ви станете, взагалі, все це робити на автоматі.

  зовнішня оптимізація

  До зовнішньої оптимізації блогу (сайту) відноситься нарощування маси. Причому посилання найкраще добувати на трастових і тематичних сайтах.

  Посилання на свій блог можна отримати як платними, так і безкоштовними способами (починати краще з другого). На цю тему варто говорити окремо, вона теж дуже навіть велика, тут лише зазначу такі моменти нарощування посилальної маси:

  1. Прогін по трастовим сайтам;
  2. Коментування dofollow блогів;
  3. Реєстрація в білих каталогах;
  4. Гостьові статті;
  5. Каталоги статей.

  Ось лише деякі способи отримати безкоштовну зворотне посилання на свій ресурс. Що з цього вибрати - вирішувати вам. Тут варто додати, що існує думка: dofollow блоги і каталоги статей не приносять результату. Справедливо, вони не приносять такого результату, який був кілька років тому, але списувати зовсім з рахунків їх все ж не треба.

  Ось, ми і підійшли до кінця цієї статті. В її завершенні, хочу запропонувати ще парочку способів стовідсотково потрапити на першу сторінку пошукової видачі.

  Два способи потрапити на першу сторінку Яндекса і Гугла


  Перший спосіб:

  замовте послуги у оптимізатора зі стажем і хорошою репутацією.

  Другий спосіб: заплатите Яндексу, з Гуглом складніше, в його Топ потрапляють тільки якісні, корисні сайти. Рік тому в інтернеті говорилося, що Google теж буде показувати заплативши сайти вище, але я не знайшов того підтвердження і схоже він до сих пір дотримується своїх порядних правил. Якщо у Вас є інша інформація, поправте мене.

  Не сперечаюся, способи не всім підійдуть, але якщо вам зовсім не хочеться забивати голову всяким там SEO та фінанси дозволяють, то ... вуаля! Після цих маніпуляцій ви з ймовірністю в сто відсотків потрапите на першу сторінку.

  Якщо ж ви поставили собі за мету осягнути все сеошние заморочки самі, то можу побажати вам удачі і найголовніше завзятості. Тут немає нічого супер складного.
  вдалого просування Вашому сайту!

  Навіщо мені пошуковики, якщо я можу отримувати трафік з соціальних мереж?
  Навіщо потрібна якась там SEO-оптимізація?
  Так ось, навіщо ж нам потрібна ця горезвісна оптимізація?
  Адже вам же хочеться заробляти на своєму блозі?
  Навіщо мені пошуковики, якщо я можу отримувати трафік з соціальних мереж?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»