Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO інструмент рейтингу?

  1. Сценарій для GA від Justin Cutroni

  За короткий час ми бачили, наскільки великі та потужні інструменти SEO, відмовилися від сервісу відстеження рейтингу, мотивовані Google та їхніми проханнями до цих компаній вибирати між "Scrape результати Google або Google Adwords інформацію".

  Це, разом з іншими нюансами в повсякденному житті онлайн-світу, такими як повторювана і тривожна тема трафіку не передбачена, безпосередньо впливає на те, як нам доводиться стежити за результатами дій чисто SEO. Це, разом з іншими нюансами в повсякденному житті онлайн-світу, такими як повторювана і тривожна тема трафіку не передбачена, безпосередньо впливає на те, як нам доводиться стежити за результатами дій чисто SEO

  Варто замислитися, чи сам факт дотримання рейтингу цільових ключових слів наших проектів буде мати дуже нещасну тривалість життя .... Боюся, що по-своєму, а не: - Рейтинг за рейтингом більше не є корисним: ми говоримо про трафік проти переходів? (Я врятую аргумент у цьому рядку, що @egarciaherrera в цей пост ) - наслідки (не надаються) або як вони затушовують або затуляють частину ваших досягнень, що стосуються ключових слів. Казуїсти наслідків не передбачено, є багато, перебуваючи в агентстві - це той, що піднімає мій партнер Паула, як оцінювати не надані і знати, чи ми це робимо послідовно і розумно , Який потім передає це клієнтам і обґрунтовує змінні пункти, - це ще одна війна для інших

  Переходячи до реального контексту, будь то продукт / послуга, про який ми піклуємося, або клієнти, яким ми повинні запропонувати результати, безумовно, починає бути маленьким сніжним кулю.

  Я вважаю, що ще не існує глибоких знань про SEO як дисципліну та стратегію, що не існує чіткої обізнаності про знання, які беруть участь, та досвід, який необхідно накопичити для того, щоб діяти швидко, якісно та розумно у завданнях. SEO веб-проекту.

  Я також вважаю, що в чисто формативному аспекті ми будемо зобов'язані перевиховувати поняття, вирішувати більше орієнтуватися на встановлення даних, щоб кваліфікувати трафік і робити ставку на оптимізацію цільових сторінок, на шкоду самим ключовим словам, які приймуть на себе роль важливо, але з іншої точки зору (як зазначено Іньякі Уерта в цей пост і блискуче поширився в Росії #ClinicSEO в # eshow2013 з його вкладом Моделі звітності SEO ).

  Що нам потрібно, щоб продовжити оцінювання результатів шляхом перевірки / перевірки рейтингу? Так, я думаю, що так, але разом з багатьма іншими реальними, релевантними показниками, які розповідають нам про бізнес і що робить його можливим: користувачі та продажі. Але я прийшов говорити про SEO інструменти !, і як цей пост почав коментувати це Raven Tools більше не пропонує ранжування в своєму номері , Я перерахую деякі варіанти, доступні на ринку, з його плюсами і мінусами:

  Цей інструментарій досить популярний, вони насправді 4 в 1, він складається з:

  • Rank Tracker: моніторинг і відстеження рейтингу ключових слів і конкурентів.
  • SEO Spy Glass: аналіз конкуренції, зворотні посилання, показники тощо. Дуже цікаве і різноманітне використання.
  • Аудитор веб-сайту: Я не використовував його багато, але це для оптимізації на сторінці і такого типу аналізу.
  • Асистент посилань: для кампаній зі створення посилань, керування посиланнями та контактами, пошук веб-сайтів тощо.

  Особливо я був досить успішним протягом року Rank Tracker і Spy Glass, але останнім часом я більш важка, ніж сильні сторони.

  Зокрема, це програмне забезпечення, яке робить запити до Google для перевірки ключових слів у пошукових системах, які ми вказуємо, можливо, необхідно інвестувати в придбання проксі-серверів, щоб уникнути блокування ip, або налаштувати інструмент так, щоб Існує емуляція і затримка між запитами.

  В обох випадках перевірка позицій певною мірою затримується, що може бути непрактичним, якщо ми знаходимося в багатьох проектах, або якщо проекти, які ми аналізуємо, мають багато ключових слів.

  Хороші речі про Rank Tracker?

  Ви можете скористатися шаблонами звітів та експортувати їх, перевірити конкурентів, посилання на інші інструменти дослідження, еволюцію та історичні результати тощо.

  Як аналогічний інструмент з деякою додатковою функцією, його можна вважати тестером Розширений веб-рейтинг , з подібними особливостями, але з точки зору інструментів, кожен має свої смаки / уподобання.

  Цей інструмент дуже схожий, зберігаючи відстані, до Raven Tools, особливо з точки зору послуг, які охоплюють як аспекти на сторінці, так і інструмент для управління зворотними посиланнями.

  Інтерфейс досить дружній і інтуїтивно зрозумілий, де ви можете перейти по розділах, які найбільше цікавлять нас, проаналізувати їх більш ретельно.

  Особливо цікава частина аудитора веб-сайту, де вона надає інформацію про помилки та непрацюючі посилання, дублюючий вміст, попередження, яке може бути рекомендовано переглянути, про назви, дублікати описів або невідповідні розміри

  Інші повідомлення, наприклад, проблеми з зображеннями, заголовками, використанням перенаправлення, використання канонічної мети, відсутність індексу, відсутність переходів і т.д.

  Окрім перегляду конкретних сторінок, перегляду роботів або файлів Sitemap, у будь-який час можна експортувати будь-яку інформацію, що міститься в інструменті, або, якщо бажаєте, зробити звіт.

  Можливо, це може бути цікава підтримка, якщо ми проводимо аналіз або аудит веб-сайту.

  Частина рейтингів, безумовно, цікава, вона має щотижневу частоту перевірок і, як тільки ми ввели дослідження ключових слів, вона пропонує нам еволюцію у вибраних пошукових системах, а також можливі «можливості» як для ключових слів, так і для цільових сторінок.

  Інша дуже цікава річ, вона показує, які конкуренти ранжируються за тим самим ключовим словом, що і ви

  Інша дуже цікава річ, вона показує, які конкуренти ранжируються за тим самим ключовим словом, що і ви

  Mola 🙂

  Таким чином, перевірка ключових слів, аналіз верхніх сторінок, можливості, оповіщення та конкурентів, а також частина експорту даних і генерування звітів, роблять SEO Profiler гідним провайдером інструментів.

  Хто б не спробував інструмент у своїй преміум-версії за 1 євро?

  Цей інструмент пропонує тільки сервіс відстеження рейтингу, перевірка робить це щодня, аспект, що робить його дуже цікавим.

  Залежно від контрактного плану, ми матимемо доступ до більш-менш ключових слів, але все підлягає обговоренню, а люди з позиції «Позитивні» дуже приємні.

  Інтерфейс і сам інструмент, також дуже простий і інтуїтивно зрозумілий

  Як тільки ми проаналізуємо конкретний проект і його ключові слова, він пропонує нам дуже цікавий початковий підсумок із загальними ключовими словами, середніми позиціями, 10 найкращими показниками, завантаженнями, спусками, стабільними позиціями, новими в топ-10 тощо.

  Додавання звітної частини, хороший інструмент для моніторингу щоденних позицій без запису ips 🙂

  Є 14-денна пробна версія безкоштовно , (якщо потрібно продовжити його більше, запишіть на [email protected] ).

  Якщо ви вирішили купити будь-який з планів, у вас є промо-код для збереження 15%, введіть код пропозиції15

  І, нарешті, у них є додаток на itunes 🙂

  Сценарій для GA від Justin Cutroni

  Практичне рішення там, де вони існують, здійснюють сценарій, який Кутроні коментує в своєму блозі доступний для будь-кого, і все централізовано в GA, де ви можете зіткнутися з даними, прийняти їх у excel, або що завгодно, з "рангом трекер" власні, які дадуть нам середню позицію.

  Очевидно, що інструментів є ще багато, але, можливо, для другого поста.

  Пропозиції через Twitter і коментарі: serps.com, serpbook, serpattacks, rabbitseo.com, Ginzametrics, Colibri, з яким я зробив порівняльну таблицю всіх інструментів на цій посаді.

  Порівняльні інструменти SEO Порівняльні інструменти SEO

  Ви хочете вставити його на свій веб-сайт? Скопіюйте цей код

  Боюся, що по-своєму, а не: - Рейтинг за рейтингом більше не є корисним: ми говоримо про трафік проти переходів?
  Що нам потрібно, щоб продовжити оцінювання результатів шляхом перевірки / перевірки рейтингу?
  Хороші речі про Rank Tracker?
  Хто б не спробував інструмент у своїй преміум-версії за 1 євро?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»