Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Керівництво для дизайнерів

  1. Чому ви повинні дізнатися про SEO?
  2. Основи: як працюють пошукові системи?
  3. Ваша робота як пошуковий оптимізатор
  4. Top 9 помилок SEO, зроблені дизайнерами і розробниками
  5. 2. Невеликі флеш-меню
  6. 3. Зображення та флеш-контент
  7. 4. Надмірне використання Аякса
  8. 5. Версія тематичного дизайну
  9. 6. “Натисніть тут” Текст посилання прив'язки
  10. 7. Загальні помилки назви тегів
  11. 8. Порожній атрибут зображення Alt
  12. 9. Недружні URL-адреси
  13. Генеральний SEO Чим і не потрібно
  14. Не ігноруйте свою аудиторію
  15. Не будьте щільні щодо щільності ключових слів
  16. Не ігнорувати родичів
  17. Не бійтеся внутрішнього зв'язку
  18. Не ігноруйте непрацюючі посилання
  19. Не порушуйте URL свого домену
  20. Не лякайтеся семантичного кодування
  21. Позиція результату пошуку
  22. PageRank
  23. Вік домену перед красою
  24. Будьте пацієнтом
  25. Ресурси, які допоможуть вам піти далі
  26. Безкоштовні інструменти SEO
  27. SEO ресурси
  28. Заключні зауваження

  Згідно з опитуванням, яке я провела, трохи більше 1 з 10 людей не думають, що SEO (Search Engine Optimization) є обов'язковим як дизайнер; і те, що мене дійсно здивувало - це близько 24%, навіть не знаю, що таке SEO! Якщо ви серед чверті людей, які не знають, що таке SEO або зрозумієте, як це може допомогти вам, ви повинні дійсно прочитати цю статтю. Це керівництво SEO для дизайнерів, які хочуть дізнатися про те, щоб полегшити для веб-сайтів або блогів, які можна знайти в пошукових системах. Я поясню загальні помилки дизайнерів і розробників. Потім я наведу деякі основні поради, які ви повинні практикувати, щоб оптимізувати свій сайт для пошукових систем.

  [poll = 7]

  Чому ви повинні дізнатися про SEO?

  • SEO не тільки для інтернет-маркетологів. Як веб-дизайнер або розробник інтерфейсу, більшість на місці SEO є Вашою відповідальністю.
  • Якщо ваш сайт не є дружньою до пошукової системи, ви можете втратити багато трафіку, про який ви навіть не знаєте. Пам'ятайте, крім відвідувачів, що вводять "www.yourwebsite.com" і посилання на посилання; пошукові системи - це єдиний спосіб знайти ваш сайт.
  • Є багато переваг отримання високого рейтингу сайту. Давайте скористаємося ndesign-studio.com наприклад. У мене в середньому близько 14 тисяч відвідувачів на день. Близько 40 - 45% цього трафіку надходить з пошукових систем (близько 6000 + рефералів на день). Уявіть собі, без рефералів пошукових систем, я б втрачав тисячі відвідувачів щодня. Це означає, що я теж ризикую втратити потенційних клієнтів.
  • SEO також є додатковою послугою. Як веб-дизайнер / розробник ви можете продавати свої навички SEO як розширену послугу.

  Основи: як працюють пошукові системи?

  Основи: як працюють пошукові системи

  По-перше, давайте подивимося, як працюють пошукові системи, що базуються на сканері (Google і Yahoo потрапляють до цієї категорії). Кожна пошукова система має власну автоматизовану програму, яка називається "веб-павук" або "веб-сканер", що сканує веб-сторінку. Основною метою павука є сканування веб-сторінок, читання і збір вмісту, а також слідування за посиланнями (як внутрішніми, так і зовнішніми). Павук потім зберігає інформацію, зібрану в базі даних пошукової системи, що називається індексом.

  Коли пошукові системи вводять запит у вікно пошуку пошукової системи, завдання пошукової системи полягає в тому, щоб знайти найбільш релевантні результати запиту, зіставивши пошуковий запит з інформацією в його індексі.

  Те, що робить або розбиває пошукову систему, - наскільки добре вона відповідає на ваше запитання під час виконання пошуку. Це грунтується на тому, що називається алгоритмом пошукової системи, який в основному є купою факторів, які використовує пошукова система для того, щоб сказати "гей, ця сторінка відповідальна чи ні?". Чим вище ряди сторінок для цих факторів (та деякі фактори є більш важливими, ніж інші), чим вище ваша сторінка буде відображатися на сторінках результатів пошуку.

  Ваша робота як пошуковий оптимізатор

  Ваша робота як пошуковий оптимізатор

  Кожна пошукова система має власний алгоритм ранжирування веб-сторінок. Розуміння загальних факторів, які впливають на алгоритм, може вплинути на позицію результату пошуку, і саме для цього наймаються експерти SEO. Робота SEO має два аспекти: на місці та поза місцем .

  SEO на веб-сайті : це те, що ви можете зробити на своєму сайті, наприклад: розмітка HTML, цільові ключові слова, внутрішні посилання, структура сайту тощо.

  Офф-сайт SEO : це те, що ви маєте набагато менше контролю, наприклад: скільки посилань ви отримуєте і як люди посилаються на ваш сайт.

  Це керівництво для дизайнерів і розробників. Основною проблемою є аспекти на місці. Таємно, хоча, якщо ви робите свою роботу правильно ... і дизайн красивий сайт ... і / або виробляти корисний зміст ... Ви отримаєте Off-Site зворотних і соціальних закладок, навіть не піднімаючи палець.

  Top 9 помилок SEO, зроблені дизайнерами і розробниками

  1. Сторінка сплеску

  Сторінка сплеску

  Я бачив цю помилку багато разів, коли люди виставляли тільки великий банер і посилання "Натисніть тут, щоб увійти" на своїй домашній сторінці. Найгірший випадок - посилання "вхід" вбудовано в об'єкт Flash, що робить неможливим для павуків слідувати за посиланням.

  Це добре, якщо ви не дбаєте про те, що пошукова система знає про ваш сайт; інакше, ви робите велику помилку. Ваша домашня сторінка, ймовірно, є найвищою рейтинговою сторінкою вашого веб-сайту і часто сканується веб-павуками. Ваші внутрішні сторінки не відображатимуться в індексі пошукової системи без належної структури зв'язування з внутрішніми сторінками, за якими слід дотримуватися павука.

  Ваша домашня сторінка повинна включати (як мінімум) цільові ключові слова та посилання на важливі сторінки.

  2. Невеликі флеш-меню

  Багато дизайнерів роблять цю помилку, використовуючи такі флеш-меню, як увімкнення та анімовані меню. Вони можуть виглядати круто для вас, але вони не можуть бути помічені пошуковими системами; і, таким чином, посилання у меню Flash не будуть дотримуватися.

  3. Зображення та флеш-контент

  Веб-павуки схожі на текстовий браузер, вони не можуть читати текст, вбудований у графічне зображення або Flash. Більшість дизайнерів роблять цю помилку, вставляючи важливий вміст (наприклад, цільові ключові слова) у Flash і зображення.

  4. Надмірне використання Аякса

  Багато розробників намагаються справити враження на своїх відвідувачів, реалізуючи масивні функції Ajax (особливо для навігаційних цілей), але чи знаєте ви, що це велика помилка SEO? Тому що вміст Ajax завантажується динамічно, тому він не є пакувальним або індексативним пошуковими системами.

  Ще один недолік Ajax - оскільки адреса URL не перезавантажується, Ваш відвідувач не може надіслати поточну сторінку своїм друзям.

  5. Версія тематичного дизайну

  З деяких причин деякі дизайнери люблять версію своєї тематики розробляти в папках нижчого рівня (тобто. Domain.com/v2, v3, v4) і перенаправляти до нової папки. Постійне зміна основного кореневого розташування може призвести до втрати лічильників зворотного зв'язку та ранжування.

  6. “Натисніть тут” Текст посилання прив'язки

  Ви, напевно, бачите це дуже багато, де люди використовують "Натисніть тут" або "Дізнатися більше" як посилання на текст. Це чудово, якщо ви хочете бути високо оцінені для "Click Here". Але якщо ви хочете сказати пошуковій системі, що ваша сторінка важлива для теми, то використовуйте цю тему / ключове слово у вашому тексті посилання. Набагато описовіше (і доречніше) сказати: "Дізнайтеся більше про {ключову тему}"

  Попередження: Не використовуйте точний аналогічний текст повсюдно на вашому сайті. Це іноді можна розглядати як спам для пошукових систем.

  7. Загальні помилки назви тегів

  Той самий або подібний текст назви:
  Кожна сторінка на вашому сайті має мати унікальний тег <title> з ключовими словами. Багато розробників роблять помилку, що мають однакові або подібні теги назв по всьому сайту. Це схоже на те, щоб сказати пошуковій системі, що кожна сторінка на вашому сайті посилається на ту ж саму тему, а одна не є більш унікальною, ніж інша.

  Одним з хороших прикладів поганого використання тегів заголовків буде тема WordPress за замовчуванням. Якщо ви не знали, тег заголовка теми за замовчуванням WordPress не є
  що корисно: Назва сайту> Архів блога> Заголовок допису . Чому ця пошукова система не є дружньою? Тому що кожен пост блогу матиме той самий текст "Назва сайту> Архів блога>" на початку тега заголовка. Якщо ви дійсно хочете включити назву сайту до тега заголовка, це
  має бути в кінці: Заголовок повідомлення | Назва сайту .

  Перевищення межі 65 символів:
  Багато блогерів пишуть дуже довгі посади. І що? На сторінках результатів пошуку, тег заголовка використовується як заголовок посилання. У вас є близько 65 символів (у тому числі
  пробіли), щоб передати ваше повідомлення або ризикнути його отримання.

  Ключове слово заповнення назви:
  Інша поширена помилка, яку люди прагнуть зробити, це переповнення тега заголовка ключовими словами. Вимовляти одне і те ж 3 рази не робить вас більш релевантними. Наповнення ключових слів у тезі заголовка розглядається як спам для пошукової системи (не добре). Але може бути розумно повторити одне й те саме слово різними способами:

  "Фото" та "Фотографія" - це одне й те саме слово, повторене двічі, але різними способами, оскільки ваша аудиторія може використовувати будь-який з них під час виконання пошукового запиту.

  8. Порожній атрибут зображення Alt

  Ви завжди повинні описувати своє зображення у атрибуті alt. Атрибут alt - це те, що описує ваше зображення для сліпого користувача. Вгадай що? Пошукові системи не можуть бачити зображення, тому ваш атрибут alt є фактором, що ілюструє те, на що ваша сторінка відповідає.

  Підказка: Правильне описування зображень може допомогти у ранжуванні результатів пошуку зображень. Наприклад, пошук зображень Google приносить мені сотні пошукових запитів щодня для пошукових термінів " реферат "і" dj ".

  9. Недружні URL-адреси

  Більшість платформ для блогу або CMS мають вбудовану дружню функцію URL, однак не кожен блоггер користується цим перевагою. Дружні URL-адреси хороші як для вашої людської аудиторії, так і для пошукових систем. URL-адреса також є важливим місцем для показу ваших ключових слів.

  Приклад Friendly URL : domain.com/page-title
  Приклад динамічної URL-адреси : domain.com/?p=12356

  Генеральний SEO Чим і не потрібно

  Дозвольте мені сказати вам, ЧОГО робити, сказавши вам, ЧОГО НЕ ЗРОБИТИ:

  Не ігноруйте свою аудиторію

  Напишіть про теми, які турбують аудиторію. Як що? Дізнайтеся, провівши опитування (як я це зробив), перевірте деякі відповідні дошки оголошень або форуми, знайдіть загальні теми в електронних листах клієнтів або зробіть деякі дослідження ключових слів. Є великі безкоштовні інструменти ключових слів, як Інструмент добору ключових слів Google або Інструмент добору ключових слів SEO і завантажує більше. План не витрачати своє життя на дослідження ключових слів, а лише на те, щоб отримати загальне уявлення про те, що цікавлять ваших відвідувачів.

  Не будьте щільні щодо щільності ключових слів

  Не будьте щільні щодо щільності ключових слів

  Якщо у вас є тема для читачів; допомогти пошуковим системам знайти його. Щільність ключових слів - це кількість показів ключового слова на сторінці порівняно із загальною кількістю слів. Переконайтеся, що ваші ключові слова включені до ключових областей:

  • Тег заголовка
  • URL-адреса сторінки (дружня URL-адреса)
  • головний заголовок (H1 або H2)
  • перший абзац змісту.
  • щонайменше 3 рази в вмісті тіла (більш-менш в залежності від кількості вмісту і якщо і тільки якщо це має сенс).

  Більшість людей прагнуть до щільності ключових слів 2% (тобто використовувати ключове слово 2 рази на кожні 100 слів). Але що, якщо ваша ключова фраза "SEO для веб-дизайнерів і веб-розробників", скільки разів ви можете повторити, що, перш ніж це звучить просто неприродно? Пишіть читачам не для пошукових систем. Якщо ви будете дотримуватися порад
  у цій статті ви будете писати природно для ваших читачів; яка також працює для пошукових систем.

  Попередження. Не переповнюйте свою сторінку тими самими ключовими словами, або ви можете бути покарані пошуковими системами ключове слово .

  Не ігнорувати родичів

  У цій статті має сенс згадати такі теми, як "дослідження ключових слів", "сканери пошукових систем" і "використання тегів заголовків", але що, якщо я згадав термін, який дуже торгується, як "плани мобільних телефонів" ... ? Таким чином, використовуйте інші ключові слова і теми, які мають сенс для вашої аудиторії, пошукові заходи впливають на ключові слова, щоб визначити релевантність теж.

  • Автомобілі та шини (так)
  • Веб-дизайн і летячі мавпи (не… добре іноді)

  Не бійтеся внутрішнього зв'язку

  Ви хочете, щоб пошукова система бачила кожну сторінку вашого веб-сайту? Допоможіть павуку пошукової системи виконати свою роботу. Має бути сторінка (наприклад, карта сайту або
  архівів блогу), які посилаються на всі сторінки вашого сайту.

  Порада: Ви можете рекламувати більш важливі сторінки, вставивши текстові посилання в вміст тіла. Переконайтеся, що ви використовуєте відповідний текст, що посилається, і уникайте використання "натисніть тут" (як згадувалося раніше).

  Не ігноруйте непрацюючі посилання

  Не ігноруйте непрацюючі посилання

  Ви завжди повинні шукати та виправляти непрацюючі посилання на своєму сайті. Якщо ви видалили сторінку чи розділ, ви можете скористатися robot.txt, щоб запобігти скануванню та індексації павуків. Якщо ви перемістили сторінку або весь веб-сайт, можна скористатися 301 .htaccess для переадресації на нову URL-адресу.

  Поради: Ви можете скористатися інструментом Google Webmaster, щоб знайти непрацюючі посилання та ваші помилки 404 Not Found.

  Не порушуйте URL свого домену

  У пошукових системах WWW та URL, які не є www, вважаються двома різними URL-адресами. Слід завжди підтримувати структуру вашого домену та URL-адреси. Якщо ви почнете рекламувати свій сайт без "www", дотримуйтесь його.

  Не лякайтеся семантичного кодування

  Семантичне і стандартне кодування не тільки може зробити ваш сайт більш чистим, але й дозволяє пошуковим системам читати вашу сторінку краще.

  Позиція результату пошуку

  Кодування та налаштування вашого сайту, щоб бути дружнім SEO, може поліпшити, наскільки пошукова система може отримати доступ до вашого веб-сайту, це не гарантує, що ви опинитеся вгорі сторінки результатів пошуку ( SERP ). Існує багато факторів у визначенні позиції результату пошуку, але тут є основи:

  PageRank

  PageRank

  Деякі професійні SEO звертають увагу на PageRank Google, а деякі не. На моєму досвіді не заважає мати високий Google PageRank. Це приємний маленький тест, щоб повідомити, наскільки важливо Google бачить вашу веб-сторінку як. Ви можете покращити свій PageRank, дотримуючись наведених вище порад і створюючи якісні зворотні посилання. Якщо ви хочете дізнатися, як працює PageRank, Smashing Magazine має дуже добре статті .

  Вік домену перед красою

  Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що вік домену також є фактором в алгоритмі пошукової системи. Старі домени мають свою історію, а їхній вміст розглядається як більш надійний, ніж веб-сайт, розпочатий минулого тижня. Старі домени іноді отримують перевагу в результатах пошуку.

  Будьте пацієнтом

  Можливо, ви зробили все правильно., Але ваш сайт все ще не з'являється в пошукових системах для ваших ключових слів. Чому? Тому що все потребує часу. Потрібен час для пошукових систем для індексування та ранжування вашого сайту (особливо для нових доменів). Отже, будьте терплячі.

  Інша причина - це можуть бути ключові слова, які ви намагаєтеся націлити, дуже конкурентоспроможні. Спробуйте змінити ключові слова на сторінці, і ви можете мати різні результати. Пам'ятайте, що ви конкуруєте з мільйонами веб-сторінок в Інтернеті.

  Ресурси, які допоможуть вам піти далі

  Інструменти Google для веб-майстрів

  Інструменти Google для веб-майстрів

  Інструменти Google для веб-майстрів дозволяють перевірити статистику сканування вашого сайту. Якщо ви ще не використовували цей чудовий інструмент, увійдіть до системи Інструменти Google для веб-майстрів , потім додайте та підтвердьте свій сайт.

  Після підтвердження свого сайту можна дізнатися:

  • Коли останній раз Googlebot сканував ваш сайт
  • Помилки HTTP
  • 404 Не знайдено помилок
  • Кількість зовнішніх посилань
  • Які ключові слова користуються посиланнями на ваш сайт
  • Які найпопулярніші пошукові запити на ваш сайт
  • І більше.

  Безкоштовні інструменти SEO

  Ось деякі онлайн інструменти SEO, які можна використовувати для перевірки вашого PageRank, популярності посилань, позиції пошукової системи, щільності ключових слів і т.д.

  SEO ресурси

  Ось деякі зовнішні посилання, де можна дізнатися більше про SEO:

  Заключні зауваження

  Зверніть увагу, що я не експерт SEO (хоча мені вдається отримати дуже високий рейтинг на всіх моїх сайтах: Студія N.Design , Краща веб-галерея , і Веб-дизайнер стіни ). Поради, якими я поділяюся в цьому посібнику з SEO, базуються на знаннях з самонавчання та багаторічному досвіді веб-дизайну.

  Щасти.

  Чому ви повинні дізнатися про SEO?
  Основи: як працюють пошукові системи?
  Основи: як працюють пошукові системи?
  Це грунтується на тому, що називається алгоритмом пошукової системи, який в основному є купою факторів, які використовує пошукова система для того, щоб сказати "гей, ця сторінка відповідальна чи ні?
  Чому ця пошукова система не є дружньою?
  І що?
  Вгадай що?
  Com/?
  Як що?
  Але що, якщо ваша ключова фраза "SEO для веб-дизайнерів і веб-розробників", скільки разів ви можете повторити, що, перш ніж це звучить просто неприродно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»