Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO книги - Chillicothe і Росс повіту публічна бібліотека

  Наша здатність отримувати книги з бібліотек через штат через Обслуговування кожного консорціуму Ohioan (SEO) дивно. Днями я шукав копії байок Езопа (сподіваюся, ви знаєте про майбутній збір коштів!) і перебіг цю книгу в каталозі: Дзеркало Езопа Мерікалі Хюггінс. Короткий опис говорить: "Реставратор антикваріату описує своє відкриття рідкісного американського дзеркала лисиці і винограду на аукціоні в країні, знахідка, на яку їй доводилося досліджувати і доводити автентичність об'єкта на аренах антикваріату, де домінують чоловіки".

  Мені подобається тикати навколо антикварних магазинів і дивитися Американські збирачі і Антикваріат Roadshow . Це звучало інтригуюче, тому я зарезервував його у публічній бібліотеці Liberty Center.

  Відмова від відповідальності: Я є бібліотекарем, який судить книгу за її обкладинкою. Я також навряд чи коли-небудь читав клапоть куртки, щоб вирішити, чи збираюся я щось прочитати (вони віддають занадто багато інформації!). Замість цього, я оцінюю на обкладинці, назві, перших кількох рядках або абзацах, знайомстві з автором, рецензіями, усною або задньою обкладинкою від інших авторів, яких я люблю. Якщо, наприклад, Річард Руссо прокине вас, я, напевно, прочитаю вашу книгу.

  Коли дзеркало Езопа розгорілося на вершині моєї, щоб прочитати купу на тиждень або так пізніше, я стрибнув прямо, не читаючи куртки або навіть згадуючи, що змусило мене подумати, що це буде цікава книга в першу чергу. Я був хороший 100 сторінок, перш ніж я зрозумів, що не читав роман. Для мене це щось говорить про написання. Вона залучає і розповідає історію без сухих пояснювальних посібників. Це книга, яку я, напевно, навмисно не читав.

  Через мою звичку уникати описів книг, часто буває, що я починаю читати книгу, яка виявляється чимось не очікуваною. Багато років тому я читав The Long Ranger і Tonto Fistfight на Небесах як роман, перш ніж я виявив, що це була серія коротких оповідань (всі вони пов'язані з повторюваними персонажами, так що це було не так багато).

  На попередній роботі бібліотека виділяла окремі типи книг від інших з невеликою крапкою на хребті. Ніжні читання (книги, які уникають мови дорослих і ситуацій) були позначені оранжевою крапкою. Таємниці мали червону крапку. Не важко уявити собі червону крапку, яка зникає до моменту появи помаранчевого кольору, і, дійсно, не раз, я перевірив книжку з оранжевою крапкою, яка очікувала таємниці. У мене немає нічого проти Gentle Reads, але я не є цільовою аудиторією. Я замислювався про тих, хто читав оранжеві крапки, які ненароком натрапили на книгу з червоними крапками. Чи були вони шоковані або приємно здивовані?

  Отже, я випадково читаю книгу з документальної літератури. Ймовірно, це не буде останній раз. Мені подобається дивувати щоразу. І, до речі, якщо ви - наркоман антикваріату, ви можете насолоджуватися дзеркалом Есопа . Це тягне завісу назад на обсяг роботи, який йде в доказ вартості товару.

  Це тягне завісу назад на обсяг роботи, який йде в доказ вартості товару

  Чи були вони шоковані або приємно здивовані?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»