Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO консультант

  1. Спеціалізація
  2. Результат
  3. Пост-консалтинг
  4. Що робить консультант SEO?
  5. Що таке SEO?
  6. Як працює розташування Google?
  7. На сторінці
  8. Якість вмісту
  9. Розмір вмісту
  10. Внутрішня назва
  11. Дружні URL-адреси
  12. LSI: використання ключового слова
  13. Час, витрачений на сторінку
  14. Внутрішнє посилання
  15. Сторінка Off:
  16. Як працює консалтинг SEO?
  17. Скільки коштує консультація SEO?
  18. Щомісячна сума
  19. Введення в експлуатацію
  20. Деякі графіки клієнтів
  21. 15 порад для успішного консультанта SEO!
  22. 1. Розміщується на ринку.
  23. 2. Вкажіть тип SEO
  24. 3. Встановіть очікування з клієнтом від початку проекту.

  Матеус Бертолучі, закінчив у рекламі і пропаганді, експерт з онлайн-продажів. Моя мета набагато більше, ніж зробити вашу компанію відображаються в Google . Моя мета тут полягає в підвищенні продажів вашої компанії через Інтернет. Використання найчастіше використовуваних носіїв:

  • SEO (оптимізація сайтів);
  • Об'яви Facebook;
  • Google Adwords;
  • Кампанія з продажу;
  • Маркетингова кампанія по електронній пошті;
  • І т.д.

  Якщо ви втомилися від створення кампанії на відкритому повітрі, журналі, радіо та газетах , витрачають багато грошей і не доходять до потрібної аудиторії. Почніть зараз рекламувати свій бізнес через Інтернет, і ви побачите, що немає кращого способу, ніж це. Перш ніж говорити про те, як я можу вам допомогти, дозвольте мені поговорити, бо я можу вам допомогти. Як я вже говорив вище, у мене є ступінь з публічності та реклами, і коли я почав коледж, я почав працювати з батьком одночасно. Батько володіє компанією в будівельній галузі. Усередині компанії у мене була тільки одна єдина мета : генерувати продажі! Я ніколи не мав проблем у зв'язку, я завжди був проактивним, але справа в тому, що я не хотів виходити на вулицю, шукаючи можливих клієнтів, зацікавлених в компанії / сервісі, для якої ми цього не хотіли. моє майбутнє . Для цього я знаходжу клієнтів, які могли б мати багато заперечень:

  • Зараз я не шукаю цю послугу;
  • Я не зацікавлений у Вашій службі.
  • Це занадто дорого для мене;
  • Я не хочу закривати вашу компанію;
  • Я вже планую з іншими компаніями;
  • І т.д.

  Найпростішим способом обійти ці заперечення було створення сильної ділової присутності в Інтернеті, і що коли хтось шукав сервіс або пов'язані з ним речі, була компанія, готова взяти участь. Отже, ми переходимо від компанії, яка шукає клієнта до компанії, яку знайшли клієнти . Найпростішим способом обійти ці заперечення було створення сильної ділової присутності в Інтернеті, і що коли хтось шукав сервіс або пов'язані з ним речі, була компанія, готова взяти участь

  Спеціалізація

  Саме тоді я почав вивчати багато міжнародного змісту цифровий маркетинг , seo, funnel, sales, et, багато курсів і навіть особистих подій, паралельно застосовуючи всі технології та теорії на веб-сайті компанії. Невдовзі ми були там, на першій сторінці Google. Я б сказав це знову, оскільки це дуже важливо, ми переходимо від компанії, яка « шукає » клієнтів, до компанії, яку « знайшли » клієнти. Це цілком перевертає таблицю, тому що тепер заперечення, які я цитую, пропали ... Клієнти зацікавлені, вони хочуть нашого сервісу!

  Результат

  Саме тоді компанія змінила напрямок, ми збільшили свій платіж у розмірі 40% , тому що зараз ми були знайдені національно, незалежно від де нашого клієнта, Sao Paulo, Bahia, Curitiba, Brasília, Minas Gerais - Це не має значення! Ми завжди знаходилися на першій сторінці Google. Завдяки цьому наш попит швидко зростав, ми почали виконувати послуги поза державою СП, таким чином збільшуючи рахунки. Важливо відзначити, що: існує два способи розташування сайту в Google, один - платний, а один - не. Платна форма - це Google Adwords , інший настільки відомий SEO, і це було до кінця SEO що я збільшив рахунки компанії. Окрім виставлення рахунків, важливим показником є ​​також кількість клієнта. Кожен день, я сказав КОЖНИЙ ДЕНЬ , ми почали отримувати бюджети, не витрачаючи 1 цент. А найкраще, не йдучи за ними, як я вже говорив вище, клієнти приходять до нас. Ми отримуємо цитати від великих клієнтів, таких як: Ford, Unilever, Nestle, Goodyear, Hyundai, CCR Autoban, серед інших.

  Пост-консалтинг

  В даний час я працюю над рядом власних проектів, включаючи управління численними веб-сайтами клієнтів. Я також здійснюю рекламну кампанію, допомагаючи підприємцям продавати більше через Інтернет. Звичайно, я продовжую надавати консультаційні послуги компанії батька. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю історію успіху натисніть тут , де я показую сценарій до і після консалтингу в компанії. Якщо ви хочете, щоб я допоміг вам збільшити дохід вашої компанії через Інтернет, зв'яжіться зі мною за адресою: [email protected] Я обслуговую клієнтів по всій Бразилії і особливо в столичній області Кампінас . Або, якщо бажаєте, заповніть форму нижче;

  Що робить консультант SEO?

  В основному, консультант SEO піклується про все, що відноситься до органічного трафіку веб-сайту.

  Він відповідає за керування кампаніями, що створюють посилання, або створює посилання на веб-сайт компанії, щоб збільшити позицію Google.

  Він також

  Кількість компаній, які мають присутність в Інтернеті, зростає. Те, що багато людей навіть не усвідомлюють, це робота, яка повинна бути зроблена для досягнення все більш високих рівнів. Найкращий спосіб досягти цього - найм послуг консультанта SEO.

  Але що робить цей професіонал настільки важливим, що може зробити сайт компанії більш відвідуваним? Професіонал SEO - це той, хто знає методи, які використовуються для оптимізації блогу або веб-сайту. Роблячи це, він може зробити трафік найбільшою аудиторією, яка насправді має інтерес до цього вмісту.

  Є компанії, які витрачають хорошу суму на створення веб-сайту, але це не дає очікуваного. Це зазвичай відбувається саме через відсутність застосування SEO. Без цього компанія стає практично невидимою в очах користувачів Інтернету.

  Зрештою, недостатньо просто мати якісний вміст, ви також повинні знати про інші точки, наприклад, аналіз ключових слів. Хто може впоратися з цим та іншими питаннями, які важливі для оптимізації сторінки? Консультант SEO.

  Інші речі, які може зробити консультант SEO:

  • архітектура сайту
  • стратегія внутрішніх зв'язків
  • дослідження та конкурентний аналіз
  • тематичний аналіз
  • Кращі практики SEO та місцеві аудити
  • налаштування на сторінці для максимальних переваг Panda
  • Відшкодування штрафних санкцій Google, включаючи аналіз зворотного зв'язку для обох
  • алгоритмічні та ручні штрафи
  • оптимізація локального пошуку
  • біла капелюх стратегії побудови посилання
  • проблеми підкачки та дублювання вмісту
  • rel = канонічна конфігурація
  • стратегії багатого вмісту, включаючи оптимізовані галереї пошуку фотографій,
  • API Карт Google, вбудоване відео тощо
  • XML-мапи сайту
  • сторінку аналізу швидкості та рекомендації
  • конфігурація плагіна Yoast WordPress SEO
  • Семантична розмітка через schema.org

  Що таке SEO?

  SEO означає Search Engine Optimization (оптимізація для пошукових систем).

  Коротко, це набір методів, які мають на меті оцінити ваш сайт таким чином, щоб він підвищувався в пошуковій мережі Google.

  Щоб підняти високі позиції в Google, потрібно оптимізувати свій сайт на двох стовпах. Сторінка та Викл.

  Ця стратегія має важливе значення для вашої компанії, щоб отримати чільне місце в Інтернеті, видимість і відповідно збільшити кількість клієнтів значно.

  Як працює розташування Google?

  В даний час, коли ми говоримо про фактори ранжування, ми знаємо, що існує більше 200 факторів, які дійсно впливають на результати вибірки. Тут я поясню базовим і спрощеним чином лише деякі з факторів, які я вважаю первинними.

  На сторінці

  Факторами на сторінці є ті, які повинні бути розроблені на самому сайті або сторінці, і є фундаментальними для пошукових систем, щоб сприймати, що їхній вміст пов'язаний з термінами, які шукали користувачі. Основними факторами на сторінці:

  Якість вмісту

  Є два основних фактори для рейтингу Google: Створення посилань (про які ми розповімо пізніше) і якість вмісту. З моменту запуску Google Panda, алгоритм прагне виявити низьку якість контенту для оптимізації результатів для громадськості. Тобто, чим краще ваш контент, тим краще шанси, що ви будете на високих позиціях у видачах.

  Розмір вмісту

  Розмір безпосередньо впливає на рейтинг Google. У опитуванні, проведеному Пошук IQ , середній розмір вмісту, який займає найвищі позиції в Google, становить приблизно 2500 слів. Все це тому, що Google оновив свій алгоритм, щоб забезпечити більшу користь користувачеві. Щоб збільшити це значення, зміст (не обов'язково) має бути великим. Наприклад, ніхто не може за 500 слів щось говорити про здоров'я людини або про будь-яку специфічну хворобу, необхідно глибоко розглянути питання.

  Коротше кажучи, вашому читачеві необхідно мати всі сумніви. В іншому випадку він буде дивитися на інший сайт.

  Внутрішня назва

  Тег заголовка - це внутрішній заголовок вашого блогу, той, який ви побачите, коли ви отримаєте доступ до свого вмісту. Дуже важливо відзначити, що вона повинна відрізнятися від вашого SEO назви, що буде зовнішнім фактором і повинно привести читача до вашого тексту. Два назви мають різні функції. Функція внутрішнього заголовка полягає в тому, щоб читач, який вже отримав доступ до вашої публікації, ще більше зацікавився читанням вмісту. Свобода використання символів і розташування ключових слів дозволять назви, які є більш творчими, і які збільшують бажання читача споживати вміст. Ви повинні витрачати якомога більше часу, щоб написати хорошу назву, адже це перше враження читача від вашого тексту. Основні фактори уваги в назві On Page:

  • Вона повинна викликати цікавість читача;
  • Теперішні переваги читання;
  • Зробити обіцянку (яка буде виконана);
  • Потрібно мати ключове слово (не обов'язково бути повністю залишеним, як у SEO Title);
  • Вона не має обмеження символів.

  Дружні URL-адреси

  URL-адреси є прямим фактором ранжування. Google також визначає використання ключових слів у адресі вашої сторінки. Окрім того, чим легше, тим легше натиснути читачам і перейти на вашу сторінку.

  LSI: використання ключового слова

  Використання ключових слів значно змінилося після виходу колібрі . До:

  • Налагоджено ключове слово;
  • Низькоякісний контент;
  • Зосередьтеся на точному ключовому слові.

  Після цього:

  • Семантичний аналіз;
  • Якість змісту;
  • Зосередьтеся на намірі читача.

  Таким чином, важливо знати, як правильно використовувати ваші ключові слова в межах вмісту. Важливо використовувати їх на титульній сторінці H1 і, по можливості, принаймні на одному H2. Важливо, щоб ваше слово з'явилося на початку вмісту для сканерів Google, щоб побачити, що сторінка говорить про запропоновану тему. Точного кількості ключових слів у змісті немає. Важливо, щоб вона не змушувала її з'являтися багато разів. Використання має відбуватися природно.

  Час, витрачений на сторінку

  Час, витрачений на сторінку, є одним з основних чинників рейтингу Google, адже це спосіб показати пошукову систему, що вміст хорошої якості. Чим довше читач залишається на сторінці, тим ефективніше Google інтерпретує цей вміст як запитання людини. Якщо читач входить і негайно залишає сторінку, Google розуміє, що цей текст не задовольняє публіку (якщо це повторюється постійно).

  Внутрішнє посилання

  Внутрішнє посилання є критичним для Google. З нього сканери аналізуватимуть досвід користувачів у ваших публікаціях і який інший вміст, який ви надсилаєте читачеві. Крім того, чим більше внутрішніх посилань отримує певний вміст, тим більша релевантність, яку Google буде інтерпретувати, яку ви надаєте цим сторінкам. Це, як ви говорите: "Google, це найважливіші сторінки мого сайту / блогу".

  Сторінка Off:

  Факторами виключення сторінки є ті, що не входять до вашого сайту. Google цінує ці питання багато, тому що вони представляють авторитет вашого вмісту / сайту і як люди отримують користь від нього: чим краще доступний вміст, тим більше людей обговорюють його і тим більше посилань ви отримуєте. Зворотні посилання - це посилання з інших сайтів, націлених на вашу. Для Google, чим більше число відповідних зовнішніх сайтів, що вказують на ваш сайт, тим більше авторитету ви маєте в цьому відношенні і тим краще ваші рейтинги в пошукових системах. Соціальні ознаки - це кількість згадок та акцій вашого бренду в соціальних мережах. Вони також мають великий вплив на органічні результати пошуку вашого бренду.

  Як працює консалтинг SEO?

  Мій SEO Consulting передбачає повну стратегію оптимізації. Переглянути все, що я пропоную:

  • Дослідження сценаріїв
  • Дослідження ключових слів
  • Повний огляд на сторінці
  • Технічний аналіз
  • Створення вмісту
  • Подальші звіти

  SEO консалтинг має такі кроки:

  • Загальний аналіз сайту
  • Аналіз конкурентів
  • Дослідження ключових слів
  • Створення посилань

  Звичайно, багато разів не виконуються в тому ж порядку, однак ці кроки є необхідними для успіху в маркетингу Google.

  Скільки коштує консультація SEO?

  Є кілька способів стягнення плати за цю службу. Нижче я покажу вам деякі можливості.

  Витрати на виконання виконуються наступним чином: ми вирішуємо, які ключові слова клієнт бажає позиціонувати, і оплата здійснюється відповідно до «успіху» позиціонування. Приклад: Клієнт хоче розмістити слово "генератори енергії в sp", в даний час його сайт знаходиться на четвертій сторінці. Ми домовилися, що коли ключове слово потрапляє в топ-10, для послуги робиться "бонус", і коли ви досягаєте топ3, ви отримуєте ще один "бонус". (це приклад). Також можна стягувати низьку абонентську плату так, щоб консультант також не залишався надовго без гроші .

  Щомісячна сума

  Це найпоширеніший режим, який існує, і ми всі звикли. Вона нараховує щомісяця лише за проект. KPI (індикатор ефективності) - це, як правило, постійне зростання трафіку та збільшення позицій ключових слів.

  Введення в експлуатацію

  Я пропоную зробити цей режим для клієнтів, які все ще мають низький рівень оплати. Я також вказую, що це тільки для клієнтів з електронною комерцією, тому що легше контролювати суму, що надходить. Введення в експлуатацію просто, все, що ви продаєте на сайті, консультант SEO отримує відсоток.

  Деякі графіки клієнтів

  ** ПРИМІТКА. Взяті графіки були з інструмента SEMRush, у той час (лютий / 2018), як база даних SEMRush оновлено , тому за останній місяць у всіх проектах відбулося значне зростання. Проте це не робить незмінним постійне зростання проектів. ** ПРИМІТКА Ніша: Здоров'я Ціль: Для позиціонування ключових слів для збільшення кількості консультацій в клініках, також була проведена робота з місцевої оптимізації. Що було зроблено: електронна таблиця ключових слів, внутрішня організація контенту (злиття, вдосконалення та внутрішні посилання), побудова посилань. Ніша: Електронна торгівля Що було зроблено: контент-маркетинг, побудова посилань Ніша: Сексуальність Що було зроблено: Створення повної електронної таблиці ключових слів для роботи. Ніша: Місцеве оформлення Що було зроблено: Створення сторінок і змісту, основне побудова посилання. Ніша: Місцеве оформлення Що було зроблено: Створення сторінок і змісту, основне побудова посилання. Ніша: Місцеве оформлення Що було зроблено: Створення сторінок і змісту, основне побудова посилання. Ніша: Електронна торгівля Що було зроблено: Створення посилань і на домашній сторінці

  15 порад для успішного консультанта SEO!

  Тепер я хочу дати деякі поради SEO SEO консультантів. Я був спеціалістом SEO більше 5 років. Працюючи тільки з цим і спеціалізуючись виключно для цього.

  Протягом цих 5 років я працював з SEO тільки створювали процеси різних типів: агентства, редактори, електронні таблиці, елементи управління, потоки побудови посилань і т.д.

  Розглянемо поради:

  1. Розміщується на ринку.

  Чому агентства та компанії наймають вас замість найму іншого консультанта SEO? Задайте собі це питання.

  Спробуйте визначити і виділити те, що у вас є диференціалом серед багатьох інших:

  • Швидкість? Ви швидко доставляєте речі? У вас є спритність виконувати певні функції?
  • Довіряти? Чи підтримуєте ви етичні принципи? Чи не буде у вас іншого клієнта в тій же ніші?
  • Спеціалізація? Ви перебуваєте в усіх оновленнях Google?
  • Випадки? У вас є кілька історій успіху, які показують ваше високе знання про те, що ви робите?

  2. Вкажіть тип SEO

  Який SEO консультант ви хочете бути?

  • Розмір бізнесу: Ви хочете мати небагато клієнтів, які платять вам занадто багато або багато клієнтів, які платять вам мало?
  • Тип бізнесу: Чи будете ви обслуговувати B2B або B2C?
  • Тип галузі: Ви коли-небудь відчували будь-яку галузь?
  • Тип проекту: Ви хочете бути SEO-фахівцем у всіх сферах або хочете бути експертом у конкретних галузях, таких як: Створення посилань, на сторінці, коди, структури тощо?

  3. Встановіть очікування з клієнтом від початку проекту.

  • Доступ до внутрішніх даних, щоб мати необхідну інформацію для аналізу та моніторингу.
  • Мінімальний очікуваний час, щоб побачити поліпшення * після виконання рекомендацій SEO.
  • Гнучкість і ресурси, необхідні клієнту для реалізації рекомендацій.
  • Залучення команд клієнтів для виконання та узгодження зусиль.

  4. Контактна особа

  • Добре мати людину всередині компанії, щоб ви могли запросити швидку інформацію, не проходячи через головного директора компанії.
  • Хтось може спілкуватися внутрішньо і координувати залучену команду, щоб все відбувалося в різних областях.

  5. Визначте пріоритети своїх тем / термінів / ключових слів не лише на основі обсягу, актуальності та сезонності, а й потенційної прибутковості для бізнесу

  • Зверніться до клієнта, щоб вирівняти результати пошуку за ключовими словами на основі бізнес-критеріїв: якщо існують категорії, послуги чи продукти, які вони хочуть визначити за пріоритетом через прибутковість
  • Для KPIs: Які показники успіху для цієї конкретної роботи? Покращення органічного руху? Збільшення рейтингу готових ключових слів? Збільшення загального доходу компанії? Збільшення кількості отриманих потенціалів? Є кілька KPIs, що консультант SEO може працювати.
  • Для цілей: Яким кінцевим результатом є клієнт? Що ваш клієнт бажає досягти SEO?

  7. Розробка SEO рекомендацій на основі аудиту.

  • Для кожної проблеми, визначеної в аудиті SEO, слід внести рекомендацію та реалізацію.
  • Кожна рекомендація повинна бути конкретною. Чи буде це вимагати техніки? рекламний вміст? Тексти? Копірайтери? Створення посилань? Інвестиції в рекламу?
  • Створення скріншотів проблем, виявлених у рекомендаціях SEO, має вирішальне значення не тільки для їх документування, але й для узгодження зобов'язань, які необхідно виконати.
  • Також зверніть увагу на конкурентів. Що вони роблять? Посилання? Зміст? Це допоможе вам заохотити клієнта продовжувати інвестувати в SEO.

  9. Визначити пріоритети рекомендацій

  • Ми, консультанти, знаємо, що чим більше часу йде, тим більше Google уповільнює їхній погляд на наш сайт. Я маю на увазі, що, можливо, сьогодні ви посилаєтеся, редагуйте назву завтра, і ви знайдете лише деякі результати через 3 місяці. Це нормально.
  • Спробуйте визначити пріоритетні зміни сайту. Що важливіше? Відсутність посилань? Неправильні та погані титули? Внутрішня структура порушена?
  • Постарайтеся визначити пріоритети відповідно до того, що "викликає більший вплив і в той же час легше здійснити".

  10. Будьте пильні і готові

  • Комунікація з клієнтом повинна бути текучою, для нього важливо довіряти.
  • Скажіть йому, який процес ви робите і що ви збираєтеся робити. Клієнти (в основному) люблять бути в курсі судових позовів, адже він платить.

  11. Відповідальність кого?

  • Дайте зрозуміти клієнту про те, за що ви будете відповідати.
  • Ви були найняті для цього? Посилання? Створювати тексти? Чи будете ви наймати редакторів? Чи будете ви вносити зміни на сайт?
  • Хто виконає всі Ваші рекомендації?

  12. Агентство, агентство та агентство

  • Ми знаємо, що агенції (здебільшого) не мають хороших стосунків з будь-яким консультантом. Зазвичай їм не подобається, коли хтось ззовні «нав'язує» якийсь новий процес.
  • Майте гарні відносини з агентством. Якщо у вас виникнуть труднощі, якими б маленькими не були, ваша робота буде ВІЛЬНО порушена. Я кажу це тому, що агентство може робити "м'яке тіло", коли доставляє і виробляє ваші запити.
  • Якщо ви знаєте клієнта, попросіть його найняти вас безпосередньо замість того, щоб бути найнятим агентством. Це дасть вам більше автономії в проекті.

  13. Все

  • Використовуйте систему управління проектами, я в даний час використовую TodoIst на вторинному моніторі, який я залишаю на своєму блокноті. Це дуже допомагає підтримувати продуктивність, і зосередження уваги на них є пріоритетом.

  14. Звіти!

  • Надавати щомісячні (принаймні) звіти про хід продукції.
  • Це ключове слово прийшло на перше місце? Зробіть фотографію та надішліть її клієнту.
  • Звіт із коментарями. Не варто робити документ повною відбитком, і ви не коментуєте його. Ваш клієнт не має SEO та не розуміє (часто) дані, які ми використовуємо щодня. Тому, будь ласка, прокоментуйте відбитки.

  15. Ahhh оновлення!

  • Завдяки постійній зміні SEO важливо залишатися в курсі.
  • Хочете бути хорошим консультантом SEO? Забудьте про Бразилію! Читайте (багато) gringo зміст! Блоги, такі як Ahrefs, MOZ, Backlinko, Matt Diggty, пошукова система, пошуковий журнал, SERoundtable та інші.
  • Чи вплинуло оновлення Google на сайт вашого клієнта? Напишіть документ, що пояснює оновлення, і наступні кроки.

  SEO консультант

  3,1 (61,7%) 318 голосів

  Що таке SEO?
  Як працює розташування Google?
  Скільки коштує консультація SEO?
  Але що робить цей професіонал настільки важливим, що може зробити сайт компанії більш відвідуваним?
  Хто може впоратися з цим та іншими питаннями, які важливі для оптимізації сторінки?
  Як працює розташування Google?
  Як працює консалтинг SEO?
  Скільки коштує консультація SEO?
  Чому агентства та компанії наймають вас замість найму іншого консультанта SEO?
  Ви швидко доставляєте речі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»