Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Копірайтинг: Як написати вміст, який займає

  1. Які аудиторії служать копірайтерам SEO?
  2. Як Google оцінює вміст
  3. Ключові слова
  4. Підрахунок слів
  5. Внутрішні зв'язки
  6. Зовнішнє зв'язування
  7. Структура
  8. Залучення
  9. Процес: від написання до рейтингу
  10. Дослідження
  11. Контур
  12. Запис (або тип)
  13. Переглянути, опублікувати та виміряти
  14. Суть

  Зміст є королем; це не секрет Зміст є королем; це не секрет. Але що відрізняє великий контент від хорошого вмісту в очах пошукових систем, як Google?

  Ключем тут є баланс - баланс мови.

  Голос, тон і обмін повідомленнями мають вирішальне значення для створення переконливих моментів і залишаються основними потребами у захопленні та перетворенні цільової аудиторії. Але з 3,5 мільярдами пошуків, що відбуваються щодня, є інший інгредієнт для розгляду в сьогоднішньому віці: мова пошуку.

  Вивчення мови, за яким здійснюється пошук людей, не лише надає верхню позицію Google, але й дає змогу глибше зрозуміти користувача: від початкового наміру їх пошуку до бажаного досвіду під час входу .

  Які аудиторії служать копірайтерам SEO?

  Першим кроком у написанні хорошого чи великого змісту, який буде ранг, є розуміння того, кому ви пишете. Різні аудиторії мають різні потреби; мета полягає в тому, щоб витончено задовольнити кожного з них одночасно. Хоча традиційні копірайтингу може знадобитися лише зосередитися на одній аудиторії, SEO копірайтинг фокусується принаймні на двох.

  Користувачі: Не дивно, наша основна аудиторія - наш користувач. Необхідно надати користувачам вмілий, а також емоційно привабливий вміст. Кожен пошук усередині Google викликає досвід. І цей досвід закінчується одним з двох способів: незабутньо або марно

  Пошукові боти: Так, Google - це аудиторія. Враховуючи, що Google виступає посередником між вашим веб-сайтом і користувачами, важливо інформувати Google про те, що саме ваш сайт і де ви повинні бути рейтингом. Саме тут вливається мова пошуку. Хоча Google вважається однією з сучасних наддержав, пошукова система Google ще не може зрозуміти емоції (поки що).

  Авторизаційні веб-сайти (бонуси): у більшості випадків це зазвичай не розглядається аудиторія. Але враховуючи, наскільки впливовий домен і авторитет сторінок для ранжування, це не погана ідея зберігати веб-сайти авторитетів на увазі при написанні контенту. Це не тільки може стати здоровим показником визначення того, чи ваш сайт містить цінний вміст, але й може привести вас до несподіваних можливостей створення посилання.

  Як Google оцінює вміст

  Таким чином, ми розуміємо, що це не тільки користувач, до якого ми пишемо, але й Google. Розуміння того, як Google оцінює вміст, є обов'язковим для написання контенту, який добре належить. Тут важливо пам'ятати про балансування між Google і користувачем.

  Ключові слова

  Ключові слова або фрази - це слова, які користувачі використовують у своїх пошуках, іншими словами: мова пошуку. Google приділяє пильну увагу моделям пошуку користувачів. Ключові слова, які більше шукаються або мають високий обсяг пошуку, зазвичай є більш конкурентними ключовими фразами.

  Включення відповідних ключових фраз у вашу копію надає Google правильний контекст щодо того, які фрази ви націлюєте, що дозволяє Google правильно оцінювати ваш вміст з конкурентами.

  Хоча зловживання ключовими фразами або ключовими словами не допоможуть вам підвищити рейтинг, розуміючи, що ідеальний баланс мови користувача / пошукового бота принесе вам найбільшу винагороду.

  Підрахунок слів

  Кількість слів є більш непрямим показником. Google не вимірює кількість слів на сторінці та визначає, чи занадто багато або занадто мало. Швидше, показали дослідження Вміст довгої форми зазвичай займає краще місце, ніж коротка форма через те, що тема охоплюється більш глибоко, відображаючи більш високий рівень знань з цього питання.

  Подивіться на перші три-п'ять рейтингу веб-сайтів для бажаної ключової фрази і побачити, скільки конкурентів писати ніколи не завадить.

  Внутрішні зв'язки

  Внутрішнє з'єднання з іншими веб-сторінками відіграє велику роль у підключенні точок до Google. Писати про певну тему добре, але не достатньо. Писати про суміжні теми і внутрішньо пов'язувати між цими матеріалами вмісту те, що допоможе вам далеко в пошукових рейтингах.

  Наприклад, писати все про хот-доги добре, але ніколи не занурюватися в хот-доги булочки або приправи ставить вас в невигідне становище в довгостроковій перспективі.

  Ключові ключові слова, пов'язані з цими допоміжними темами, розглядаються як ключові фрази. Стратегічне поєднання цих ключових фраз дає змогу Google краще зрозуміти, яку тему представляють ці елементи вмісту, а також створює інтуїтивний шлях для користувачів.

  Переконайтеся, що ви внутрішні посилання де це має сенс - ваші користувачі та Google нададуть вам користь.

  Зовнішнє зв'язування

  На жаль, ні ми, ні Google не можемо повірити у все, що ми читаємо в Інтернеті. Мережа - це переповнене місце з добрим і поганим змістом; Отже, як ми можемо знати, кому можна довіряти?

  Саме тут відбувається стратегічне зовнішнє поєднання, щоб врятувати день. У кожній вертикалі бізнесу є певні органи, які є довіреними ресурсами. Наприклад, WebMD і клініка Mayo є довіреними ресурсами онлайн-здоров'я, визнаними як людьми, так і пошуковими ботами.

  Посилання на неконкурентні джерела інформації, що стосуються вашого бізнесу, показує, що ви не просто вводите текст.

  Структура

  Логічна структура вмісту потрібна для Google, щоб розумно переварити те, що публікується. Як люди, ми розуміємо, що великий сміливий текст часто являє собою якусь головку або підзаголовок. Google оцінює ці риси як просто стиль.

  Використання відповідних ідентифікаторів заголовків HTML (h1, h2, h3 тощо) у вашому вмісті дозволить подолати цей пробіл розуміння для аудиторії пошукового робота.

  H1 завжди буде основним предметом вашого вмісту, тоді як h2-h6 класифікується як допоміжні заголовки та підзаголовки.

  Залучення

  Залучення - це інший непрямий показник, який відповідає рейтингу Google.

  Наприкінці дня основним фокусом Google є користувач. Отже, чим більш привабливою є ваша веб-сторінка, тим більше користі від Google.

  Взаємодія каталогізується як масив дій: натискання на іншу веб-сторінку; використання інструментів, таких як калькулятори або фільтри; прокручування; коментування; рецензування; і т.д.

  Переконайтеся, що ви дозволяєте користувачам "грати" під час перебування на своєму сайті.

  Процес: від написання до рейтингу

  При написанні для SEO, за типом процесу, як правило, краще. Однак, не кожен повинен дотримуватися тієї ж методології. Те, що працює для однієї людини, може або не може працювати для іншого. Нижче наведено простий чотириступінчастий процес, розроблений, щоб допомогти вам записати вдумливий, дружній до SEO вміст. І якщо ви відчуваєте, що крок відсутній, не соромтеся зробити його своїм, змінивши його за потреби.

  Дослідження

  Дослідження є обов'язковим. Підготовка до завдання з написання SEO відбувається у двох формах: актуальні дослідження та дослідження ключових слів.

  Мета тематичного дослідження очевидна; ми хочемо добре писати про дану тему. Це означає набуття чіткого розуміння поняття, яке ви маєте на увазі - ваше письмо лише настільки добре, як і ваше побоювання. Залежно від теми, дослідження з надійних авторитетних веб-сайтів, наприклад, доменів .edu, .gov і .org, до громадських форумів зазвичай дає енциклопедичне розуміння предмета.

  Тільки будьте обережні, які з цих джерел ви насправді перераховуєте в якості посилання. Як правило, на громадських форумах, що є професійним ресурсом, не вистачає уваги.

  Дослідження ключових слів має окрему мету. Дослідження ключових слів дозволяє авторам зрозуміти, які теми та запити найчастіше виконуються, а також виявляти пов'язані теми, які потрібно включити до цієї публікації.

  Ми рекомендуємо використовувати інструмент, наприклад Планувальник ключових слів Google AdWords для цього типу досліджень. Дві додаткові тактики, які можна використати, - це запропонований пошук Google, який автоматично заповнюється під час введення тексту в панелі пошуку Google, а також посилається на відповідні пошуки, які з'являються в нижній частині вікна пошуку.

  Контур

  Розробка схеми може служити основним ресурсом, допомагаючи організувати свої думки, а також структуру вашого вмісту, а також допомагати вам писати більш ефективно.

  Переконайтеся, що позначені всі заголовки та підзаголовки; вкажіть короткі допоміжні пункти та запропонуйте підрахунок слів для кожного розділу. Це допоможе вам уникнути написання тонкого, невиразного, марного змісту.

  Якщо ви не впевнені, як правильно встановити кількість слів, відзначте, скільки ваші конкуренти пишуть. Дати більше не завжди є відповідь, але ви хочете, принаймні, переконатися, що ви конкурентоспроможні.

  Запис (або тип)

  Час писати.

  Тепер, коли ви зробили дослідження і сформували план, все, що вам залишилося зробити, це заповнити прогалини.

  Мета тут полягає не в тому, щоб писати її в перший раз. Мета полягає в тому, щоб зафіксувати перший перший проект. Якщо є розділ, ви незрозуміло, як вирішити, пропустити його і повернутися до нього пізніше.

  Важливим є збереження імпульсу.

  Напишіть те, що ви можете зараз; відпрацьовувати відпочинок пізніше.

  Переглянути, опублікувати та виміряти

  Рідко писати бездоганний пост вперше, що робить присвячення часу для ревізій необхідним.

  Звичайно, ви хочете перевірити орфографію, граматику, вільне володіння тощо, але ви також хочете переглянути ваші заголовки, підзаголовки та загальну мову.

  Перегляд щільності ключових слів і семантичної мови вашого вмісту перед публікацією може пройти довгий шлях. Ви можете переглянути свою публікацію та відчути, що ваша мова занадто робототехнічна та жорстка, або не достатньо зручна для користувача, або, можливо, ви зрозумієте, що для пошукової аудиторії не вистачає мови для пошуку.

  Пошук балансу мови між цими двома аудиторіями є процесом навчання. Перевірте кілька методів і відстежуйте результати. Ви можете виявити, що різні обсяги пошуку або оцінки конкурентоспроможності для ключових фраз можуть похитнути маятник більше на одну сторону, ніж на іншу.

  Приємно, що ви завжди зможете виміряти свою ефективність.

  Суть

  Коли справа доходить до SEO копірайтингу, є п'ять основних пунктів, які ви завжди захочете розглянути.

  1. Різні аудиторії вимагають різних діалектів.
  2. Переконайтеся, що кожна з ваших повідомлень орієнтована на ключову фразу, а також на відповідні теми.
  3. Крім мови, зміст також вимагає належної структуризації через різні h теги (h1, h2, h3 і т.д.). Крім того, ви хочете, щоб ваш вміст був стратегічно взаємопов'язаний через природні внутрішні шляхи сполучення.
  4. Незважаючи на те, що це не є абсолютно необхідним, слід слідувати або розвивати процес написання.
  5. Написання посад, які добре класифікуються, може вимагати трохи кривої навчання. Вимірюйте ефективність кожного повідомлення, яке ви пишете. А потім, пишіть більше.

  Не багато письменника? Втомилися платити за трафік? Скажіть привіт, заповнивши форму нижче.

  Які аудиторії служать копірайтерам SEO?
  Але що відрізняє великий контент від хорошого вмісту в очах пошукових систем, як Google?
  Які аудиторії служать копірайтерам SEO?
  Мережа - це переповнене місце з добрим і поганим змістом; Отже, як ми можемо знати, кому можна довіряти?
  Не багато письменника?
  Втомилися платити за трафік?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»