Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-копірайтинг для людей | Блог Школи копірайтингу

  Кар'єра копірайтера, як правило, починається зі створення статей «на вільну тему», які продаються через каталоги бірж

  Кар'єра копірайтера, як правило, починається зі створення статей «на вільну тему», які продаються через каталоги бірж. Але рано чи пізно новачок починає придивлятися до замовлень, а потім і зовсім подумує про те, щоб піти у вільне плавання, отримавши незалежність від бірж. Приходить час вирішити, яким напрямком Інтернет-райтингу він буде займатися. На вибір «копірайтинг в чистому вигляді», тобто створення продають текстів - заняття цікаве, прибуткове, проте вимагає вже не тільки літературних талантів, але і навичок продавця, знань в області маркетингу. І SEO-копірайтинг - створення seo-оптимізованих текстів для просування сайтів. Тут розцінки нижчі, проте роботи побільше. А по-справжньому процвітають ті автори, які вміють писати продають і одночасно seo-оптимізовані тексти. Ось про останніх сьогодні і піде мова. Що ж це за звір такий, SEO-копірайтинг?

  SEO

  Для початку згадаємо, що SEO (search engines optimization) - це комплект заходів для отримання сайтом високого місця у видачі пошукової машини по певних запитах. Іноді веб-майстри, власники сайтів самі просувають їх в пошукових машинах, іноді наймають фахівців seo-оптимізаторів. І ті, і інші найчастіше і виступають в ролі наших замовників, яким потрібні «тексти з ключами», тобто частим згадуванням певних фраз, пошукових запитів.

  Існує маса алгоритмів пошукового просування, фішок, секретів і законів. Кожен оптимізатор відкриває свої власні «правила SEO», тому вимоги до текстів та нашій роботі так часто різняться. Хтось вимагає, щоб ключова фраза зустрічалася 5 разів на 1000 знаків, а комусь достатньо одного вживання, хтось хоче, щоб пошуковий запит залишався в тексті незмінним, навіть якщо він є абракадабру на кшталт «купити пластикові вікна Москва недорого» . А хтось згоден на літературну обробку. І так до нескінченності. Як же копірайтер не заплутатися у всьому цьому?

  Види seo-копірайтингу

  Перш за все, визначимося - замовник завжди правий. Ні, не завжди, звичайно. Але в області правил SEO-оптимізації ми з ним сперечатися не будемо. Зрештою, він адже свої сайти просуває, на свій страх і ризик. Від нас вимагається лише текст. Бажано грамотний. А в ідеалі - ще й приносить користь не тільки веб-майстру, але і відвідувачам сайту.

  Все seo-оптимізовані тексти можна розділити на три групи.

  1. Тексти виключно для пошукових систем (так зване «голе SEO»), коли про читабельність тексту ніхто не дбає. Аби був унікальний набір букв і всі ключові слова, бажано побільше. Такі тексти або генеруються спеціальними програмами, або замовляються новачкам за сущі копійки. Причому для грамотного людини написати подібний текст - суще знущання над собою. Не рекомендую брати замовлення, де від вас вимагається вписати 25 нелегкотравних ключових слів в один текст 2000 знаків. Ці замовлення не принесуть ні грошей, ні задоволення, ні авторитетності, ні навіть досвіду. Кому потрібен такий досвід?

  2. Інформаційні SEO-тексти. Цей напрямок SEO-копірайтингу вже набагато цікавіше. Завдання копірайтера - написати інформаційну статтю для сайту, корисну для людей, але одночасно містить ключові запити. Наприклад, для сайту приватного візажиста потрібно написати статтю з ключовими запитами «весільний візаж» і «візажист на весілля». Коли вам дано 2-3 ключових запиту, не складає великих труднощів органічно вплести їх у статтю. Стаття в даному випадку може бути про варіанти весільного візажу.

  3. Продаючі SEO-тексти. Текст, що на сайті може одночасно бути і seo-оптимізованим. Наприклад, для того ж сайту приватного візажиста може створюватися стаття на головну сторінку, яка буде продавати послуги саме цього майстра, переконувати відвідувача, звернутися до нього. І в той же час просувати сайт за запитом «візажист на весілля Москва».

  Seo-копірайтинг з людським обличчям

  А що ж робити, якщо замовник вимагає вжити в статті свідомо неграмотне словосполучення? Наприклад, вам дано ключ «навчання грі на гітарі Сочі».

  По-перше, слід з'ясувати, чи обов'язково робити так зване «пряме входження ключа». Якщо стоїть завдання вжити ключ в незмінному вигляді, то ми вже не можемо ні схиляти фразу, ні вставляти в неї додаткові слова. Але іноді замовники не наполягають, щоб ключ зустрічався в статті тільки в чистому вигляді, і цілком допустимо написати «навчання грі на гітарі в Сочі» (або «навчання грі на гітарі в Ростові» замість «навчання гітарі Ростов»).

  По-друге, якщо від нас все ж потрібне точне вживання ключової фрази, можна зробити її більш грамотної за допомогою знаків пунктуації. Наприклад: «Ми проводимо навчання грі на гітарі (Сочі, вулиця Пластунська, буд.5) щовівторка та щочетверга о 18.00».

  Правда, може бути і третя ситуація, коли навіть знаки пунктуації всередині ключової фрази неприпустимі. В такому випадку нічого не залишається, крім як «забути» про деякі правила російської мови. І в результаті у нас вийде: «Якщо вас цікавить навчання грі на гітарі Сочі готовий запропонувати вам масу варіантів». Зрозуміло, що перед «Сочі» повинна бути кома. Але її ми опускаємо.

  Писати seo-оптимізовані статті насправді досить захоплююче, кожен текст - свого роду головоломка, виклик вашої фантазії і творчим здібностям. Крім того, знання в області seo знадобляться вам в майбутньому для роботи з вашими сайтами і блогами, яким без грамотної оптимізації не обійтися. Правда, не варто забувати, що правила гри в SEO постійно змінюються. Пошукові машини вдосконалюють свої алгоритми, то, що приносило успіх вчора, сьогодні може привести до невдачі.

  навчання SEO

  У лютому в нашій Школі копірайтингу відкривається новий курс - «Поглиблене SEO для копірайтера» У лютому в нашій Школі копірайтингу відкривається новий курс - «Поглиблене SEO для копірайтера». Якщо ви пам'ятаєте, у нас був однойменний DVD-курс, який можна було придбати. Тепер ми повністю оновили програму, створивши актуальний на сьогоднішній день практичний курс спеціально для копірайтерів. Крім того, тепер «Поглиблене SEO» - це додатковий рівень нашої Школи, навчання можна пройти он-лайн в групі з викладачем. Перший набір 20 осіб. Навчання пройде з 18 лютого по 10 березня і буде складатися з трьох блоків. Перший блок (перший тиждень) - теорія SEO-оптимізації. Другий блок (другий тиждень) - практика створення SEO-текстів різного типу та рівня складності. Третій блок (третій тиждень) - просунуті технології SEO-оптимізації для копірайтера і не тільки.

  Детальну програму курсу можна подивитися на сайті нашої Школи. Набір триватиме до 17 лютого (або закінчиться раніше, якщо група набереться відразу). Приходьте, щоб навчитися грамотному SEO-копірайтингу.

  Шановні читачі блогу!Якщо вам сподобалася стаття, натисніть на будь-яку з кнопок нижче, щоб поділитися нею в соціальних мережах.Це буде ваше краще "спасибі" за матеріал.Сподобалася стаття?Поділися з іншими!

  Що ж це за звір такий, SEO-копірайтинг?
  Як же копірайтер не заплутатися у всьому цьому?
  Кому потрібен такий досвід?
  Сподобалася стаття?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»