Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-копірайтинг під нові вимоги ПС

  1. SEO-копірайтинг вчора
  2. СЕО-копірайтинг сьогодні
  3. Ключі в сео-копірайтингу

  Подобається мені читати на форумах ностальгічні ахи-охи. Про минулих пішли часи, коли напхав в безглуздий текст все тематичні ключі, вийшов в ТОП і заробив велику «грошенят». Тоді сео-копірайтинг був простий, як зручні тапочки, і зрозумілий, як «раз-два-три».

  Але ...

  Минуле не повернути. Нині інші реалії. І SEO-копірайтинг підпорядковується зовсім іншим законам. Яким же?

  SEO-копірайтинг вчора

  Істина залишилася одна.

  СЕО-копірайтинг - це текст з ключовими запитами, написаний спеціально для просування сайту в ТОП видачі. Тобто його завдання - в повній мірі відповідати на питання користувача, вирішувати його проблеми.

  Ключі - це слова і фрази, які люди набирають в пошуковому рядку при роботі з інформацією в інтернеті.

  Раніше до сео-тексту пред'являлися вимоги:

  • осмисленість;
  • стислість;
  • структура;
  • грамотність;
  • унікальність;
  • інформативність;
  • наявність ключів в потрібному обсязі (а ще раніше «чим більше, тим краще»).

  Нерідко додавався і заклик до дії. Це логічно, тому що заробіток з сайтів - дохід вебмайстрів, власників інтернет-магазинів і власників великих компаній - залежить від замовлень, покупок, кліків користувача. Нерідко додавався і заклик до дії

  СЕО-копірайтинг сьогодні

  Що з цього змінилося?

  Грамотність, унікальність і структура - непорушні характеристики будь-якого тексту. Вони нікуди не поділися, і вимоги до них ніяк не змінилися.

  Що ж до решти ...

  Осмисленість залишилася, і роль її навіть зросла. Тепер в пошані грамотні статті «по суті», з мінімальним об'ємом води .

  Стислість поступово змінюється обсягами. Але якісними. Це означає, що сео-копірайтинг зобов'язаний максимально глибоко розкривати кожну тему - з охопленням важливих для споживача моментів, усіляких нюансів і «булочок».

  Звідси переходимо до третього пункту - інформаційна насиченість. Вона також залишилося в якості головного принципу seo-копірайтингу. Але змістився акцент. Пішла складність викладу, поступившись простоті і лаконічності.

  Геть накручені пропозиції з «органічно вписаними ключами». Геть довгі конструкції. Геть складність і прихильність заумним словами.

  Тепер сео-копірайтинг пишеться з розведеними ключами. Запити схиляються, доповнюються малозначущими стоп-словами і приводами. Тема викладається на рівні розуміння середньостатистичного підлітка . Тепер сео-копірайтинг пишеться з розведеними ключами

  Ключі в сео-копірайтингу

  Дуже цікавим є питання ключів. Що ж за сео-копірайтинг без використання запитів користувачів ...

  Ключі залишилися, як і раніше. І навіть в текст вони вписуються згідно з усталеними правилами оптимізації контенту - ключ:

  • в заголовку h1
  • в підзаголовку h2
  • в першому абзаці
  • в тексті - в розведеному вигляді

  І, власне, все. Дублювання ключів, їх багаторазові повтори також залишилися десь далеко. На зміну однотипності прийшла ера LSI.

  LSI (латентно-семантичне індексування) - чудова річ, яка зобов'язує сео-копірайтерів глибоко занурюватися в тему і писати статті на високому експертному рівні . Що при цьому виходить?

  При роботі над LSI-контеном автор маніпулює не тільки точними ключами, а й:

  • синонімами;
  • околотематіческімі термінами;
  • релевантними виразами;
  • професійним сленгом.

  Підсумок такого сео-копірайтингу - відмінний контент із зазначеної теми без води і максимальним об'ємом корисного матеріалу.

  Зробити замовлення копірайтер .

  Прочитано: 2 127

  Яким же?
  Що при цьому виходить?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»