Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Сео копірайтинг - що це? Як писати сео тексти

  1. Сео копірайтинг - що це таке
  2. Що таке сео текст
  3. Як писати сео тексти
  4. Правила написання сео текст

  Опис: Сео копірайтінг - що це Опис: Сео копірайтінг - що це? Це написання авторської статті з ключовими словами, вписаними за певними правилами. Мета такої статті - привести людей з пошукових систем на сайт. Якщо ваша стаття з цим справляється, замовники будуть добре платити за вашу роботу.
  Оплата: від 60-100 рублів за 1000 знаків
  Вимоги: грамотність, вміння писати статті, знати як писати сео тексти, правила написання та оформлення

  Зміст статті

  Сео копірайтинг - що це таке

  Раніше я вже писала статтю про копірайтерів - хто це і чим займаються. Якщо коротко, то це людина, яка пише авторські унікальні тексти.

  Так ось, крім простого написання статей вони можуть ще й вписувати в ці самі статті ключі. Або видані, або самостійно їх підібрати і вписати. За другий варіант, звичайно ж, платять набагато більше, але і підбирати самостійно досить складно.

  При написанні сео текстів не варто забувати стандартних вимог до статей:

  • Унікальність - стаття не повинна бути скопійована звідкись, важливо переписати інформації своїми словами або повністю написати «з голови». Як перевірити і виправити унікальність можна прочитати в цієї статті.
  • Інформативність - люди читають статті, щоб дізнатися потрібну для себе інформацію. Тому вам треба відповісти на запитання читачів, щоб вони залишилися задоволені. Використовуйте поменше води - слова і фрази, які можна прибрати без втрати сенсу.
  • Удобочитаемость - людям повинно бути легко і приємно читати статтю, не напружуючи очі. Для цього потрібно розбивати статтю на невеликі абзаци, залишати між ними порожній рядок, виділяти підзаголовки жирним і вирівнювати їх по центру (в кінці не ставте крапку), використовувати списки і т.п.

  Але крім цього додається ще один важливий пункт - вписати ключі, щоб вийшов сео текст або сео стаття.

  Що таке сео текст

  Сео текст - це оптимізована стаття, яка пишеться під певні умови пошуку. У ній рівномірно розподілені слова (ключові запити), за якими вона зможе зайняти верхнє місце в пошуковій видачі.

  Ваше завдання, як сео-копірайтера, вписати ключі так, щоб вони були рівномірно розподілені по статті, підходили за змістом і при цьому виглядали природно.

  Розрізняють три варіанти входження:

  1. Точне або чисте входження - вписати слова як є, ніяк не змінюючи їх, що не розбиваючи запитом і не схиляючи.

  2. Пряме входження - не зраджувати і не розбивати їх іншими словами, але можна додати кому між ними.

  3. Непряме - можна трохи змінювати ключі, щоб вони природно виглядали в тексті. В цьому випадку ви можете:

  • Розбавити знаками пунктуації.
  • Розбавити іншими словами.
  • Міняти місцями слова.
  • Змінити закінчення.
  • Використовувати синоніми.

  Рекомендую уточнювати питання про входження і які методи по розведенню ключів можна застосовувати. Хтось проти будь-якої зміни, а хтось дозволяє як завгодно перекручувати словосполучення і ключові фрази.

  Як писати сео тексти

  1. Підбираємо хороші запити. Я рекомендую використовувати для цього автоматичні програми - Словоеб або KeyCollector (платна). За Словоебу я написала докладну статтю-інструкцію і навіть записала відео, так що прочитайте і підберіть відповідні ключі, якщо замовник їх не видав.

  2. Вписуємо ключі. Іноді замовники видають готова список ключів, з докладним описом - куди, скільки разів і як саме вписувати потрібні слова. В цьому випадку вам потрібно просто слідувати вказівкам і все. Подивіться приклади як доречно вписати складні фрази:

  Якщо ви отримали тільки список ключів або самі їх підбирали, тут доведеться діяти самостійно.

  Можна спочатку написати статтю, а потім вже вписувати ключики, або в міру написання паралельно вносити. Другий варіант підходить для невеликої кількості ключів. Але якщо їх 10-15, тоді краще не відволікатися, а писати статтю як пишеться.

  Так само дуже складно відразу вписати складні ключі з прямим входженням. Наприклад, «купити вікна москва» - складно відразу придумати фразу, де це буде виглядати природно.

  В цьому випадку краще написати статтю, потім пробігти очима і знайти більш-менш підходяще місце для цього. В крайньому випадку допишіть окрема пропозиція якраз для цього ключа.

  Варіанти для непрямого входження, як вже було написано вище, набагато гнучкіша - можна використовувати знаки пунктуації або міняти слова місцями.

  Я розглядаю це як головоломку - дуже приємно «втиснути» в текст складний ключ так, щоб він виглядав доречно і природно.

  3. Перевіряємо нудоту - це частота використання ключів в статті, якщо їх занадто багато, пошуковим системам це може не сподобатися. Так що треба знати міру і не переборщити з цим.

  Перевіряти можна на сайті advego.ru/seo - вставте текст і натисніть Перевірити. Оцініть показали нудоти і порівняйте з встановленими замовником.

  Якщо вам не видали орієнтири, перевірте самостійно. Нормальні показники близько:

  • Класична нудота 4.
  • Академічна нудота 7,5-8.
  • Нудота самому частотному слову до 3.

  Це приблизні показники, на які можна орієнтуватися.

  Якщо якийсь показник вище норми, потрібно замінити деякі слова з тексту на синоніми. У розділі Семантичне ядро ​​можна побачити частоту слів - скільки разів зустрічається це слово.

  Наприклад, в цій статті дуже часто повторюється слово «текст» і «ключі», щоб знизити тошнотно потрібно їх замінити або, якщо слово не несе особливу смислове навантаження, зовсім прибрати з пропозиції.

  Правила написання сео текст

  Правила написання сео текст

  • Вписуйте ключі рівномірно по тексту: заголовок, перший абзац, останній, 1-2 рази в короткий зміст і 2-3 рази в різних частинах статті. Але в одному абзаці не повинно бути 2-3 ключа поспіль.
  • Використовуйте знаки пунктуації для складних запитів. Зустрічаються різні ключики, в тому числі і «москва купити автомобіль» - логічно і природно вписати таку фразу в текст не просто. Так що можна додати кому, двокрапку, скобочки, лапки або крапку з комою. Головне не крапку або знак питання / знак оклику - це розіб'є ключ на дві частини.
  • Склеюють однакові ключі, якщо замовник не проти. Якщо ви отримали замовлення з 15-20 слів і розмір статті в 5000 знаків, можна скоротити загальну кількість ключів. Швидше за все багато з них перегукуються: «приготувати курку», «приготувати курку швидко», «як приготувати курку" - все це можна об'єднати в один великий ключ "як приготувати курку швидко». Перед використанням цього методу запитаєте дозвіл у замовника - не всі дозволяють так робити.
  • Не починайте статтю і пропозиція з ключа, краще вписувати його в середині абзацу посеред фрази. Але це не критично, якщо по іншому не виходить, можна і на початку вставити.
  • Уточнюйте значення слів. Досить часто доведеться вписувати незнайомі слова. Краще, звичайно, з такими не працювати, але іноді доводиться. У цьому випадку обов'язково дізнайтеся що означає слово і як його правильно вписати в реченні.

  Це основні правила написання сео текстів. Тепер приблизно знаєте, як писати сео тексти, що це таке - сео копірайтинг і як працювати в цій сфері. Багато знань і вміння прийдуть до вас тільки під час роботи, але для старту інформації достатньо.

  Читайте також:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»