Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO копірайтинг що це таке

  Вітаю вас жителі і гості міста копірайтингу Вітаю вас жителі і гості міста копірайтингу. Я сьогодні був в подорожі. Давно вже я не заходив в настільки віддалені місця. Але, як показує сьогоднішня публікація, не дарма подорожував.

  Загалом, я гуляв по старих добрих формами ... У мене була мета знайти і відповісти на найбільш часто задається питання від початківців копірайтерів. Помітили, як багато з'явилося новачків в наших рядах? Ось ось. Я особисто радий, що все більше людей цікавляться копірайтингом, є з ким поспілкуватися і перекинутися парою ідейок.

  Ну так ось. Зробивши деякий аналіз «форумних» листувань, я зрозумів, що найбільше початківців авторів цікавить «Що таке seo копірайтінг». Є, звичайно, й інші важливі питання, але цей самий затребуваний.

  Так давайте ж не змушувати їх лазити по різним майданчикам і відповімо максимально докладно, як тільки зможемо.

  SEO копірайтинг можна розгортати на кілька десятків публікацій, але в нашому випадку це вийшов би цілий навчальний курс. І так як я всім заявив, що в даний момент працюю над курсом «Занурення з нуля до результату», записувати паралельно ще один часу ніяк немає. Тому я запланував ряд публікацій на тему SEO копірайтингу, щоб максимально докладно відповісти на всі питання, які можуть цікавити початківців копірайтерв. До речі замовникам оптимізованих текстів цей матеріал теж буде цікавий.

  Ну що ж ?: поїхали.

  Що таке SEO копірайтинг?

  Ну, звичайно ж, за традицією заглянемо в усі відому і всіма нами улюблену енциклопедію. Цікаво те, що новачки чомусь цього не роблять, але ж енциклопедії пишуть не прості хлопців.

  Що ми там знайшли?

  Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Звичайно чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. При аналізі ефективності пошукової оптимізації оцінюється вартість цільового відвідувача з урахуванням часу виведення сайту на зазначені позиції і конверсії сайту.

  Ну ось, що ще треба? SEO копірайтінг - це написання оптимізованих статей. Усе!

  Ні? Недостатньо?

  Гаразд, давайте будемо розжовувати більш докладно.

  Відомо, що кожен господар сайту хоче бачити своє дітище в найперших рядках пошукової видачі, тобто в ТОПі. І я хочу теж. Але це не так просто.

  Щоб домогтися максимально ефективного результату необхідно писати цікавий і корисний матеріал. Відвідувачі должгни отримувати задоволення від Вашого ресурсу і у них має залишатися бажання повернутися до вас знову хотіли для більш докладного вивчення того чи іншого матеріалу.

  Текст повинен бути максимально інформативним але не складним для прочитання.

  Якщо хтось вважає, що SEO копірайтинг - це просто напханий ключовими словами текст, то він глибоко помиляється. Напхати ключових слів до статті може і школяр. А от створити правильно оптімізіровнний матеріал .... Це вже наука.

  Думаю, основну суть я відбив. У наступних публікаціях я докладно розберу процес створення цього, не такого вже страшного явища, як SEO копірайтинг.

  Продовження в статті « SEO статті. Основні вимоги до контенту »

  Юрій Гальмаков.

  Помітили, як багато з'явилося новачків в наших рядах?
  Ну що ж ?
  Що ми там знайшли?
  Ну ось, що ще треба?
  Ні?
  Недостатньо?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»