Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-копірайтинг та контент-маркетинг для бізнесу

  Що відбувається, коли SEO і CRO конфліктують?

  Що відбувається, коли SEO і CRO конфліктують

  Багато було написано і сказано про взаємодію SEO і CRO (оптимізація конверсій), і є багато причин, чому, теоретично, обидва повинні працювати для досягнення спільної мети. Будь то простий прагматизм вигоди для бізнесу від збільшення загального числа конверсій або більш цілеспрямовані завдання, такі як ідеал Google, який прагне заохочувати кращий користувальницький досвід, у нас є багато речей, які повинні нас об'єднати.

  Прогнози на 2019 рік: SEO тренди

  Прогнози на 2019 рік: SEO тренди

  У 2019 ставка йде на якість. Поліпшення якості в усіх напрямках має починатися з визначення того, що саме ви робите. Оцініть ваші продукти і послуги, і то, як ви їх описуєте. Є проблеми з описом того, що ви робите? Ну, може бути, вам потрібно повернутися до креслярської дошці. Ваш продукт повинен бути відмінним, так як немає сенсу оцінювати низькоякісний продукт. Ніхто не зацікавиться цим. Продукту-вбивці потрібен сайт-вбивця і план-вбивця, щоб цей сайт був помічений і успішний в довгостроковій перспективі.

  Погіршення ранжирування сайту Гуглом: що робити далі?

  Погіршення ранжирування сайту Гуглом: що робити далі

  Ваш рейтинг в Google раптово впав, або, можливо, поступово, але ви помітили це вперше? Це може бути серйозним порушенням роботи вашого веб-сайту і бізнесу, особливо якщо ви покладаєтеся на органічний пошуковий маркетинг для нових потенційних клієнтів.

  Важливо, щоб ви швидко діагностували проблему, щоб ви могли правильно налаштувати SEO.

  Роль відео, відеоконтенту в маркетингу

  Роль відео, відеоконтенту в маркетингу

  Коли ви думаєте про термін «контент-маркетинг», що з'являється у вашій голові? Якщо ви схожі на більшість людей, тоді, найімовірніше, думаєте про повідомлення в блогах. Можливо, деякі електронні книги або розширені керівництва. Якщо ви також схожі на більшість людей, ви, швидше за все, не будете думати про «відео», хоча це повинно бути на перших позиціях.

  Чому при створенні контенту потрібно орієнтуватися на аналітику?

  Чому при створенні контенту потрібно орієнтуватися на аналітику

  Творці контенту, можливо, не звикли керуватися великими аналітичними даними, щоб знайти підказки про те, який контент вони повинні планувати писати або наскільки добре існуючий контент впливає на їх нижню рядок. Але ці цифри, взяті з правильних місць, оповідають історію про те, як ваші перспективи взаємодіють з вашим сайтом.

  Топ-10 поширених помилок перекладу

  Топ-10 поширених помилок перекладу

  В наші дні переклад може здійснюватися досить легко, враховуючи доступність мобільних додатків, які обіцяють створити всі необхідні умови для вільної комунікації в чужій країні. Наприклад, використовуючи перекладач онлайн Гугл, вийде автоматизувати переклад одним кліком. Однак це рідко буває так просто. Переклад - це мистецтво, яке досвідчені перекладачі намагаються осягнути, важко працюючи.

  6 поширених помилок візуалізації даних

  6 поширених помилок візуалізації даних

  Візуалізація даних є важливим аспектом аналізу отриманої інформації. Будь-які відомості, починаючи з використання соціальних мереж середньостатистичним жителем України, закінчуючи заробітною платою професійних спортсменів, підведення підсумків чергових виборів - слід відображати візуально для підвищення обізнаності громадськості. Вона служить відмінним інструментом для спрощеної демонстрації величезних обсягів даних, однак нечасто використовується правильно.

  Нове життя старого контенту

  Нове життя старого контенту

  Поширивши порцію свіжого контенту, мимоволі задаєшся питанням: а що робити зі старими постами, виробництво яких вимагало стільки часу, енергії, сил? Не можна дозволити їм загубитися. Видозміна вдалого рекламного наповнення, спроба дати йому друге життя, презентувати абсолютно іншим способом здається тут оптимальним рішенням.

  Що собою являє інтерактивний контент

  Що собою являє інтерактивний контент

  Маркетологам знайоме наступну заяву: «Контент - король». Однак останнім часом стає очевидно, що такого високого статусу заслуговують лише обрані форми інформаційного наповнення.

  6 порад щодо ефективного використання копірайтингу прямого відгуку

  6 порад щодо ефективного використання копірайтингу прямого відгуку

  Поширеною тактикою, що допомагає копирайтерам і контент - маркетологам завоювати увагу потенційних клієнтів, підвищити рівень впізнаваності бренду служить копірайтинг прямого відгуку, іншими словами Direct-response copywriting. Головна мета зазначеного виду інформаційного вмісту - викликати певну реакцію, отримати емоційний відгук від перспективних покупців, змусити аудиторію ретельно обміркувати прочитане.

  Як створити якісний навчальний контент

  Як створити якісний навчальний контент

  Чим краще маркетологи доносять інформацію до споживачів, тим більше у них шансів залучити нових читачів, а також зберегти існуючу аудиторію. Коли справа стосується формування освітнього контенту, що припускає ведення уроків, надання навчальних посібників, це особливо важливо.

  10 дій, що допомагають новому посту блогу стати вірусним

  10 дій, що допомагають новому посту блогу стати вірусним

  Навіть найбільша помилка, часто допускається блогерами - відсутність стратегій просування свіжої публікації. Просте правило контент-маркетингу говорить: множ кількість часу, витрачений на написання поста на три. Саме стільки часу слід приділяти свіжої записи.

  Методи боротьби з фальшивими відгуками

  Методи боротьби з фальшивими відгуками

  Фальшиві відгуки, залишені в Google, стали останнім часом актуальною проблемою. Більш того, ситуація постійно погіршується, стаючи для власників малого бізнесу головним джерелом неспокою.

  Як защіть унікальний контент від копіювання

  Як защіть унікальний контент від копіювання

  Останнім часом практика копіювання чужого контенту набула широкого поширення. Нечесні підприємці, запускаючи власний інтернет-проект, не вважають за необхідне вдаватися до послуг копірайтерів, що створюють унікальні статті, опису товарів, знаходячи більш простий спосіб наповнення ресурсу - запозичення інформаційного вмісту з інших джерел. Зрозуміло, така тенденція не схвалюється пошуковими системами. Алгоритми Google (Пінгвін, Панда) покликані боротися з дубльованими матеріалами. Припустимо, в мережу потрапляє кілька копій одного тексту. Трафік з пошукових систем отримує лише один сайт, який є першоджерелом. Однак не все так просто. Першоджерело визначається пошуковими системами не завжди вірно. Тоді ресурс, який розмістив оригінальну версію, незаслужено карається.

  Як написати текст для Лендінзі

  Як написати текст для Лендінзі

  Головна мета створення landing page , Що продає конкретний продукт тут і зараз - змусити споживачів перейти на наступний етап подорожі покупця. Теоретично, завдання Лендінзі здається вельми простий. Проте написання тексту для дійсно успішної посадкової сторінки вимагає детального планування, уважного вивчення діяльності конкурентів, аналізу цільової аудиторії.

  Як персоналізація змінює контент-маркетинг

  Як персоналізація змінює контент-маркетинг

  Ще в 2015 році співробітники компанії Gartner, що займається дослідженням ринків інформаційних технологій, оприлюднили статистику, згідно з якою до 2018 року компанії, «інвестували кошти в персоналізацію» на 20% перевершать за рівнем продажів підприємства, нездатні знайти індивідуальний підхід до кожного покупця

  Як використовувати аудіоконтент в B2B маркетингу

  Як використовувати аудіоконтент в B2B маркетингу

  Аудіо-контент є найбільш недооціненою формою інформаційного наповнення. Найчастіше маркетологи, розробляючи стратегію контент-маркетингу, зосереджуються на створенні рекламних тестів, веденні корпоративних блогів, ігноруючи запис подкастів, інших форм аудіоматеріалів.

  Що відбувається, коли SEO і CRO конфліктують?
  Є проблеми з описом того, що ви робите?
  Погіршення ранжирування сайту Гуглом: що робити далі?
  Чому при створенні контенту потрібно орієнтуватися на аналітику?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»