Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-Коучинг 3.0.

  SEO-Коучинг 3.0.

  Всім привіт! Помітив одну закономірність - навіть якщо до людей потрапляють платні мануали (привіт Складчиков), зовсім небагато починають по ним працювати і щось робити, скоріше навпаки прочитають і відкладуть в "довгий ящик". Зовсім інша справа, коли ви заплатили повну вартість і бажаєте застосувати отримані знання на практиці, відповідно окупивши вкладення і скориставшись отриманими знаннями.

  Так як аудиторія блогу - це в основному новачки в SEO, які шукають цінну інформацію по пошуковому просуванню сайтів, то для багатьох важливо не збирати матеріал по частинах, а отримати його готовим і структурованим, причому бажано в зручній формі і з можливістю зворотного зв'язку.

  Таку можливість дає SEO-Коучинг 3.0. Відразу варто відзначити, що участь платне і отримання матеріалів можливо в декількох форматах:

  • Живе відвідування зустрічей. На мій погляд найоптимальніший варіант, але підходить лише для тих, хто матиме змогу дістатися до м.Москва, Ізмайловського шосе, будинок 71, м. «Партизанська».
  • Отримання 6 відеозаписів. Цей варіант підходить більшості, так як займатися можна не виходячи з дому.
  • Ну і зрозуміло пакет "все включено" - це живе відвідування SEO коучингу 3.0. і отримання 6 відеозаписів уроків.

  Навчання йде з "зворотним зв'язком", тобто всі ті, хто записався на SEO-Коучинг 3.0. незалежно від форми проходження отримують всі необхідні матеріали і виконують завдання.

  Як ви вже звернули увагу, даний набір є третім. У попередні SEO-коучинг 1.0 і 2.0 пройшло навчання близько 200 чоловік і у даного заходу вже сформувалася гідна репутація, яку підкреслює той факт, що велика кількість учнів приходить на нові набори, прагнучи відновити і доповнити отримані ними в попередніх заходах знання.

  Зараз пройшло 4 заняття з 6, сьогодні ввечері відбудеться якраз 5 зустріч (11.04.2013 р з 17:00 до 21:00). Сумарно за 6 занять слухач отримає мінімум 24-х годинний курс по SEO (і маркетингу) від професіоналів і практиків, що важливо.

  Особисто я хотів би подивитися в живу на виступ Василя Ткачова і Петра Савінова, але поки що доведеться задовольнятися лише відеозаписами.

  Варто сказати пару слів про них, так як покупка всіх 6 уроків стане для багатьох оптимальним варіантом отримання тієї інформації, яка дається на SEO-коучинг.

  1. Відео в хорошій якості (HD) + звук на рівні
  2. Всі схеми і діаграми легким для читання
  3. Відео з'являється на наступний день після проведення уроку, його можна відразу завантажити

  Тепер що стосується найважливішого - матеріалів коучингу.

  • День 1. Семантичне ядро. Особисто мені сподобалася доступність викладеного матеріалу, став звертати більше уваги на ті моменти, які до цього вважав малозначними. Багато моментів у складанні семантичного ядра зав'язані на кейколлекторе і сервісах а-ля спайвордс , Так що розраховуйте на покупку софта або доступу до сервісу (сервісів) зверху. Навчання ведеться в стилі "я так працюю і це працює", але не варто думати що інші варіанти збору семантики, від яких відмовився провідний першого уроку (таже база Пастухова) не виправдовують себе. У будь-якому випадку матеріал викладено досить грамотно і добре.
  • День 2. Внутрішня оптимізація. Цей урок сподобався найбільше. Багато уваги загострено на технічних моментах, особливо сподобалася частина про пошук дублів на сайті. Також дані поради саме щодо оптимізації сайту "під клієнта".
  • День 3. Купівля посилань. Багато схем, діаграм, розрахунків + робота з аудиторією, приклади реальних сайтів і багато іншого. За кількістю і якістю отриманої інформації - один з найцінніших особисто для мене уроків.
  • День 4.Юзабіліті і соціальні чинники. Також в цей день були включені матеріали по 3 дня, а саме по правильній купівлі посилань. Що стосується самої теми заняття, то вона більше присвячена корпоративним сайтам і відношенню до них з боку відвідувачів / асесора яндекса / пошукового бота. Інформація досить розумна.

  Про день 5 і 6 якщо буде цікаво напишу в коментарях, але краще це побачити своїми очима:)

  В цілому враження залишилося дуже позитивним, але варто звернути увагу і на мінуси:

  • 15 000 рублів не така вже й маленька сума, враховуючи те, що людина отримає лише відеозаписи. На мій погляд, було б правильніше подати матеріал ще і в форматі онлайн конференції, благо високошвидкісний інтернет в наш час це не проблема і можна було побудувати діалог з тими, хто не зміг бути присутнім особисто в кінці виступу з питань їх з чату, які вони могли надсилати в той час, коли виступав доповідач.
  • Ще з мінусів організаційних моментів слід виділити відсутність "свого" мікрофона в залі (або народ говорить занадто тихо). В деякі моменти необхідно прислухатися, щоб зрозуміти про що запитує та чи інша людина.
  • Спалили мало фішок, хотілося б більше:)
  • Не дуже активна аудиторія в плані цікавих питань до ораторам.

  Особисто моя оцінка, виходячи з вражень від переглянутих відео - 8/10.

  Для наочності вставлю кілька відео відгуків безпосередньо з заходу:

  [Wp_youtube] 07FZi4bZ9pU [/ wp_youtube]

  [Wp_youtube] eWKll6Ewr0A [/ wp_youtube]

  Ну і наостанок скажу, що найкраща трата грошей - це трата на свою освіту і здоров'я. Друге зі зрозумілих причин не купиш, а от з першим все набагато простіше.

  Якщо хто з читачів надумає приєднатися, то можете використовувати промо-код SEOON, його треба вказати в полі "коментар" при оформленні замовлення. Він дасть 10% знижку.

  На цьому все. Всім гарного дня!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»