Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO навчання. Ваш ключ до успіху

  1. Пан Хюгель, що таке SEO, пояснюється лаконічно
  2. Чи є SEO навички в онлайн-маркетингу і соціальних медіа "плюс" або "необхідно"?
  3. Як можна досягти хорошого позиціонування в пошукових системах?
  4. Як ви надаєте своїм учасникам знання про SEO?
  5. Які терміни та ключові слова можуть бути?
  6. Що відбувається після виклику SEO ключових слів з створеними веб-сайтами та їх ключовими словами?
  7. Чи може успіх SEO Challenge бути виражений в цифрах?
  8. Як вийшла проблема на курсах?
  9. Наскільки практичні знання SEO збільшують можливості працевлаштування учасників?

  Олівер Хюгель працює інструктором більше п'яти років WBS TRAINING , Він керує курсами Інтернет редактор , Менеджер з інтернет-маркетингу і Менеджер соціальних медіа , Він особливо стурбований передачею знань SEO своїм учасникам. Що саме SEO, як дізнатися SEO і чому SEO ноу-хау збільшує можливості роботи, він показує в інтерв'ю.

  Пан Хюгель, що таке SEO, пояснюється лаконічно

  Олівер Хюгель працює інструктором більше п'яти років  WBS TRAINING  , Він керує курсами  Інтернет редактор  ,  Менеджер з інтернет-маркетингу  і  Менеджер соціальних медіа  , Він особливо стурбований передачею знань SEO своїм учасникам

  SEO експерт Олівер Hugel

  SEO є занадто німецькою для пошукової оптимізації. Хто переходить в Інтернет сьогодні, і це неминуче має місце в курсах, які я контролюю, повинен знати, як працює Інтернет і відповідні механізми для поширення контенту. Якщо ви запускаєте магазин, блог або професійний веб-сайт, всі вони базуються на можливості знайти ці пропозиції та сторінки в Інтернеті. Цю знахідку полегшують пошукові системи. А щоб розмістити власні продукти в Інтернеті, потрібно SEO. Таким чином, ви не тільки насолоджуєтеся власними пропозиціями, але й гарантує, що вони будуть знайдені.

  Чи є SEO навички в онлайн-маркетингу і соціальних медіа "плюс" або "необхідно"?

  SEO знання тепер безумовно необхідно для тих, хто працює в Інтернеті з веб-сайтами. По-перше, ви повинні знати, що найціннішою валютою на цій планеті є дані - особисті дані. Дані, що особливо компанії в Інтернеті сьогодні можуть точно визначити свою цільову групу. Де мій клієнт, які інтереси він має і перш за все, як я можу щось продати? Для того, щоб бути сприйнятим і знайденим як (онлайн) дилер, необхідні розумні, тактичні маркетингові рішення і, перш за все, розумне і прозоре позиціонування в пошукових системах.

  Як можна досягти хорошого позиціонування в пошукових системах?

  По-перше, вам потрібна розумна стратегія маркетингу та SEO. Це означає: як розробити свій веб-сайт, як оптимізувати свій вміст, як сформулювати тексти навколо своїх товарів з правильними ключовими словами, які також називаються ключовими словами, які можна знайти моєю потенційною цільовою групою через пошукові системи. Google, як світовий лідер, постійно коригує свої параметри і постійно змінює бар'єри для компаній, які можна знайти в Інтернеті. Тому попит на кваліфікованих працівників, які розуміють судноплавство SEO в Інтернеті, зростає надзвичайно.

  Як ви надаєте своїм учасникам знання про SEO?

  Для нас важливо надати учасникам практичні знання. На відміну від класичних іспитів, ми спеціально заохочуємо до здатності наших учасників діяти, які вони можуть використовувати відразу після їхньої подальшої освіти. Ось чому ми запустили "SEO Keyword Challenge". Виклик відбувається паралельно - між потенційними онлайн-редакторами, менеджерами онлайн-маркетингу та менеджерами соціальних медіа. Ці групи курсів є своєрідною гонкою до голови. Мета полягає в тому, щоб перелічити добре продумані художні терміни, які Google наразі не індексує. Умови, які не дають жодних показів через Пошук Google, повинні надсилатися якомога скоріше через популярні соціальні мережі, веб-сайти та блоги.

  Які терміни та ключові слова можуть бути?

  При виборі ключових слів творчість учасників не знає меж. Вони повинні створювати добрі асоціації і бути максимально відкритими, і, перш за все, приносити задоволення. В останньому виклику це були терміни, такі як "tresgastila", "canchouchsta" і "zumiskaja", всі задумані слова, які кожен учасник пов'язував з абсолютно різними контекстами. Наприклад, Канчучста став універсальним тостом, привітанням або фразою. Ресторан Tresgastilia або смачна їжа. І за всіма ідеями, учасники трьох курсів писали різні вклади, створювали сайти та блоги, робили відео та розповсюджували все в прямому ефірі в Інтернеті - було створено крос-курс «виклик». Катрін Нюланд, один з наших тренерів, сказала, що учасники 15 днів працювали з ентузіазмом, як робота у добре функціонуючому SEO / PR-агентстві. Цей досвід був набагато більш цінним для професійної практики, ніж будь-яка спеціалізована лекція у світі.

  Що відбувається після виклику SEO ключових слів з створеними веб-сайтами та їх ключовими словами?

  Веб-сайти, всі з яких розроблені в командній роботі, насправді є реальними веб-сайтами, тобто деякі фактично зареєстровані через відповідні домени та провайдери. Ми хочемо, щоб учасник міг взяти на себе досягнуті успіхи і буде радий надати відповідні права використання для подальшого повторного використання. Звичайно, отримані веб-сайти та статті можуть бути взяті незалежно як зразок роботи для власної папки програми, щоб показати: "Я знаю, як це працює".

  Чи може успіх SEO Challenge бути виражений в цифрах?

  Результати цього аналізу були дійсно великими. На додаток до першокласних ідей та їх успішного розповсюдження, учасники мали змогу ефективно і регулярно реєструвати відповідні соціальні мережі зі своїми поточними внесками з невеликим рекламним бюджетом, так що більш ніж 3400 результатів було створено на Google протягом п'яти днів. Після узгодженого терміну остаточного вимірювання, вже через 24 години було отримано більше 4500 результатів. Результати, які не тільки надихнули наших учасників, але те, що вони тепер можуть правильно проаналізувати і інтерпретувати, використовуючи відповідні інструменти.

  Як вийшла проблема на курсах?

  Один з учасників курсу Social Media Manager повідомив мені, що це реальна подія в реальному часі. Дивно, як величезний вплив трафіку на канали соціальних медіа, а також нещодавній 'Опис', поєднаний з контентом на сайті в рейтингу Google, робить чудеса. Наш тренер Стефан Калтенекер з ентузіазмом пояснив, що вплив фактора свіжості був особливо цікавий для нього, тобто постійне оновлення контенту, який катапультував нинішні соціальні медіа посади все більше на перші позиції в перші дні. SEO місія успішно завершена!

  Наскільки практичні знання SEO збільшують можливості працевлаштування учасників?

  На додаток до SEO Challenge, курси також надають додаткові фахові знання, особливо про InDesign і Photoshop. З в курсі 15 днів виклику SEO ключове слово, кожен учасник не тільки приймає основи, але і щось стійке: передові практичні знання, і доведений успіх своїх стратегій SEO. Я дуже пишаюся виступом "моїх" учасників, які по праву вважали, що вони "найкраща редакційна команда соціальних медіа в світі". Завдяки цим знанням, наші абоненти надають цінну підтримку всім інтернет-маркетингу, онлайн-редакційним і соціальним медіа-компаніям і мають найкращі шанси в будь-якому інтернет-бізнесі.

  Ви хочете взяти виклик і відполірувати свої SEO навички? Потім зареєструйтеся зараз, щоб продовжити навчання в цій галузі Інтернет редакційний , Інтернет-маркетинг або Соціальні медіа на!

  Схожі повідомлення

  Як можна досягти хорошого позиціонування в пошукових системах?
  Як ви надаєте своїм учасникам знання про SEO?
  Які терміни та ключові слова можуть бути?
  Що відбувається після виклику SEO ключових слів з створеними веб-сайтами та їх ключовими словами?
  Чи може успіх SEO Challenge бути виражений в цифрах?
  Як вийшла проблема на курсах?
  Наскільки практичні знання SEO збільшують можливості працевлаштування учасників?
  Чи є SEO навички в онлайн-маркетингу і соціальних медіа "плюс" або "необхідно"?
  Де мій клієнт, які інтереси він має і перш за все, як я можу щось продати?
  Як можна досягти хорошого позиціонування в пошукових системах?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»