Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Оазис - SEO блог і SEO консалтинг Томом Баклендом.

  1. Ключ - зростання бізнесу
  2. Стратегія 1 - підприємства електронної комерції
  3. Стратегія 2 - SAAS та інформаційні продукти
  4. Стратегія 3 - домінувати над каналом та важелем (YouTube, Amazon FBA, Instagram тощо)
  5. Фінансування та інвестиції

  За останні 2 роки я займаюся дослідженням бізнесу, інвестування та маркетингу, як будь-який хороший маркетинговий бізнес, який володіє ботанік.

  У цій подорожі є багато змісту та принципів, які продовжують придумувати інвестиції в нерухомість. Загальна концепція якої полягає в тому, щоб інвестувати в нерухомість, а потім просто заробляти через дохід від оренди, і ви все ще маєте актив на кінець року, і це генерує позитивний грошовий потік на цьому шляху.

  Проблема в тому, що це марна трата часу, якщо ви є цифровим маркетинговим органом, який стоїть на їхній солі, особливо якщо у вас є трохи капіталу для інвестування, щоб почати.

  Причиною цього є лише те, наскільки повільна нерухомість насправді є.

  Це припускає, що ви не все-в на це, хоча, як Є деякі люди, які можуть прибити це без великої кількості капіталу, якщо ви працюєте повний робочий день і розглядати його як бізнес.

  Але для більшості він використовується як "додатковий клас активів", щоб генерувати 5-10% на рік "безпечно".

  Проблема в тому, якщо ви робите вашу належну старанність, і ви не осел, то більшість інтернет-бізнесу досить безпечні теж. Якщо не більше (AKA 2008).

  Не зрозумівши ще деталей, припустимо, що ви купуєте орендований майновий актив за £ / $ 300,000. Заробляти 1000 фунтів на місяць через дохід від оренди.

  Під час моїх великих досліджень (які включали Googling протягом приблизно 3 хвилин) середня рентабельність власності становить 6-12%. Щоб утримати цифри простими, ми візьмемо 10% для цього прикладу.

  Але це 10% на рік - це не тільки прибуток ... Проблеми завжди починають виникати;

  • 100% заселення?
  • Будинок?
  • Нове обладнання / декор тощо?

  Загалом, припускаючи, що 100% цього £ 1k на місяць буде прибутковим, це дуже наївно.

  Але я не справжній хлопець з нерухомістю, тому я закриваю зараз ебать і потрапляю на мою точку зору.

  Цифрові активи (зроблено правильно) на 10 разів більш цінними, прибутковими і настільки ж безпечними. Але, використовуючи поняття від «будівництва імперії нерухомості», ми можемо структурувати бізнес та цифрові активи таким же чином. Використання переваг масштабу, синергії команди, напівпасивного доходу тощо

  Ключ - зростання бізнесу

  Одним з ключів, перш ніж ми підемо в стратегію, є розуміння того, що зростання бізнесу завжди є найважливішою частиною.

  Якщо ви купуєте цифровий актив, але ви не думаєте, що можете масштабувати / збільшувати / збільшувати прибутковість, то, що, погоду, ви там робите?

  Навіть якщо ваша стратегія «найнять краще агентство SEO в світі…. Вигукнути - Принаймні, це стратегія, але нічого не роблячи і очікуючи, що вона зросте або навіть залишиться настільки прибутковою ... - Ви божевільні.

  Саме тут дійсно різниця на ринку житла.

  З будинками ви не можете сказати: "Я збираюся працювати 80 годин на тиждень і збільшувати вартість цього будинку на 200% за рік". - Можливо, ви отримаєте 10-20%, внесли деякі поліпшення, але вони будуть коштувати вам гроші все одно (і багато часу, якщо ви самі будуєте).

  Моя думка тут полягає в тому, що в цілому люди інвестують в нерухомість.

  Тому що базовий рівень є відносно рівним.

  Якщо ваш будинок є такого ж розміру, структури і побудувати, як ваші сусіди (і, отже, на тій же вулиці) - це буде коштувати приблизно стільки ж.

  Проте, якщо ви є інвестором, надайте собі принаймні можливість розвивати бізнес, навіть якщо це передбачає лише найм купівлі агентств, щоб допомогти.

  Ключовим є, очевидно, що ви повинні розуміти, як працювати і розвивати бізнес, який ви купуєте. Але, більшість людей, які читають це, вже зрозуміють, що це більше блог цифрового маркетингу.

  Багато часу, просто * не трахкаючи * дасть вам неймовірну рентабельність інвестицій для ваших грошей. Якщо ви тільки зробите основи і спробуєте зберегти бізнес, де він знаходиться, то ви будете отримувати від 30-50% рентабельності інвестицій на ваші гроші щороку…. І ви все ще маєте актив, який ви можете перепродати.

  Знову ж таки, ця стратегія не стосується а) слабких, б) пісень і с.) Людей, які не мають навичок у цифровому полі.

  Якщо ви знаєте мене протягом будь-якої кількості часу, ви будете знати, що я говорю про те, що більшість людей трахає, це страх, який призводить до відсутності дій.

  Але вам не потрібно стільки, скільки ви думаєте. Нижче я опишу 3 стратегії щодо того, як можна побудувати 7-ти цифровий портфель активів кількома різними способами. Це 7 цифр на рік, прибутковий грошовий потік, а не «7-ти цифра чистого капіталу», оскільки це дуже інша, легша справа.

  Якщо ви дійсно вірите у свої навички та знання, ви також ніколи не повинні боятися використовувати борг для досягнення цього.

  Дозвольте мені знати, що ви думаєте через Twitter / FB про нижче.

  Стратегія 1 - підприємства електронної комерції

  Це рекомендований підхід, якщо ви маєте досвід роботи з джерелами та ширшим цифровим маркетингом і брендингом, а не дуже специфічним набором навичок (наприклад, SEO або створення посилань).

  Ця модель просто передбачає отримання бізнес-комерції від брокера ( Ласти імперії або FE International є хороші місця для початку.)

  Ціни на електронну комерцію починаються приблизно з 22x місячних чистих прибутків. Якщо у вас є грошовий потік або доступ до фінансів, я майже завжди рекомендую йти на щось більше, що більше залежить від органічного трафіку, ніж платного або соціального. Органічний трафік набагато складніший, і ви не відчуєте того самого падіння прибутку, якщо у вас виникне проблема з оплаченою рекламою.

  Бізнес, що виробляє близько 15 000 доларів на місяць у позитивному доході, можна придбати приблизно за $ 500,000.

  Тепер повернемося до прикладу нашого будинку ...

  Припустимо, ви купуєте будинок за $ 500,000 (тепер ці розрахунки будуть сильно змінюватися в залежності від того, де ви живете в світі), але давайте припустимо наступні цифри - як вони були витягнуті з інструменту на; https://www.openrent.co.uk/rent-calculator-property-value-by-postcode

  Це для ВЕЛИКОБРИТАНІЇ так ебуть знає якщо це є дешеве або коштовне, але для довідки, просячі товариша що наймають їхнє місце котрий вони купили для навколо 450k зараз орендної плати для 1750. Таким чином, округлення цього до 2k фунтів на місяць здається точним.

  Таким чином, варіант 1.) Придбати будинок за £ / $ 500,000 і заробити £ / $ 2000 на місяць.

  Варіант 2.) Придбайте бізнес за $ 500,000 & Earn / $ 15,000 на місяць.

  Hmmm….

  А деякі з них навіть містять деякі потенційно шалено коштовні угоди. Дивлячись на цифрові активи роблячи близько $ 15k / month чистий прибуток (перша цифра) проти їх рекомендованої точки продажу ціна (друга цифра). Показує вам, наскільки важливим є ваш «безпечний» варіант.

  Показує вам, наскільки важливим є ваш «безпечний» варіант

  Це всі моделі електронної комерції, засновані на відмінній від Amazon.

  Збільшення бізнесу на 100% через 2 роки і придбання 3 інших брендів (що реалізують те ж саме) отримують вас до цілі 7 цифр. Очевидно, ви також можете придбати 1-2 великих бренди і масштабувати їх, але принцип залишається тим самим.

  Не варто приймати 5-10% на рік, коли ви можете генерувати 30-50% на рік, просто будучи розумним і активним у цьому процесі!

  Стратегія 2 - SAAS та інформаційні продукти

  Ця стратегія працює неймовірно добре, коли на борту є надійний розробник . Як правило, партнерство розробника і маркетингового ботаніка з 10-кратним ставленням працює відмінно. Один з найсильніших стосунків у бізнесі, якщо деякі з провідних компаній у світі вийдуть… ..

  На жаль, не маючи CTO або розробника на борту, ми не змогли запустити цю стратегію, щоб додати до нашого портфеля цифрових активів, але ключовим є придбання невеликих продуктів SAAS, які мають потенціал для зростання. Малі компанії SAAS мають тенденцію до більш високого щомісячного коефіцієнта чистих прибутків, ніж магазини електронної комерції або FBA, як правило, починаючи з 30X +, але це, як правило, пов'язане з цінністю самого програмного забезпечення або з дуже сильною надійною MRR.

  Якщо у вас є або є розробником і мають спеціалізований досвід онлайн-маркетингу, це 100% шлях . Підбір продукту SAAS, який не був показаний любові і додавання творчих вхідних методів маркетингу, є рецептом успіху.

  Ключем до цієї моделі є націлювання на суб-нішу з дуже корисним рішенням. Не намагайтеся бути наступним «програмним забезпеченням для соціальних медіа», яке, ймовірно, втратить. Замість того, щоб бути крихітним суб-ніша програмного забезпечення і зосередитися на розширенні, що масово. Компанії, які нещодавно зробили це неймовірно добре (і, безумовно, більше не є малими, як наслідок, є Оберло & Відгук .

  Стратегія 3 - домінувати над каналом та важелем (YouTube, Amazon FBA, Instagram тощо)

  Це стратегія, яку ми зараз використовуємо внутрішньо, через підрозділи агентства Amazon & Youtube. Таким чином я роз'ясню модель в цілому для досягнення мети чистого прибутку в розмірі 100 000 фунтів на місяць.

  Замість того, щоб побудувати один цифровий актив (бізнес Amazon FBA) до 100 000 фунтів на місяць, ми збираємося побудувати 3-5 брендів на менший рівень, придбавши бренди в марці прибутку 3-10k / month спочатку і масштабуючи кожен з них наші маркетингові методи, які вже досягають великих результатів для клієнтів (що запитує як доказ концепції ).

  Перший бренд був придбаний за $ 70,000 у січні 2019 року, спочатку придбаний із середнім прибутком на місяць у розмірі 2700 доларів. Ця марка вже збільшена до $ 4500 прибутку на місяць (за місяць) і продовжуватиме зростати протягом наступних місяців і років. Стати одним з основних 3-5 брендів.

  Після цього прибуток буде знову інвестовано у придбання наступної угоди на трохи більшому масштабі ($ 150k ціна / $ 5k прибуток на місяць). І маркетингова та експоненційна стадія зростання почнеться знову, оскільки ці процеси будуть повторювані.

  Якщо у вас є повторюваний процес і досвід у спеціалізованій сфері інтернет-маркетингу, створення цифрової імперії активів дійсно є оптимальним способом побудувати істотну імперію, яку ви зможете вирости далеко за рамки 7 або 8 цифр. Просто дотримуйтеся моделі інвестування нерухомості та замінюйте їх на цифровий клас активів за вашим вибором, будь то SAAS підприємства, магазини електронної комерції, партнерські сайти, FBA, instagram рахунки, Youtubers, буквально все, що ви спеціалізуєтеся і масштабуєте.

  Фінансування та інвестиції

  Якщо хтось зацікавлений у обговоренні питань фінансування та інвестицій у наші цифрові активи, будь ласка, звертайтеся до мене, ми завжди шукаємо додатковий капітал для прискорення процесу, незалежно від того, чи це на основі капіталу або боргове фінансування. Дайте мені повідомлення в tom (at) ghostmarketing.co.uk якщо ви зацікавлені.

  Ми також проводимо живий випадок вивчення активу, який ми придбали в січні 2019 року, і як це відбувається тут; https://amazonseoconsultant.com/fba-case-study-part-3/

  Привітання і дістатися до побудови цифрової імперії активів і почати думати більше.

  Том.

  Будинок?
  Нове обладнання / декор тощо?
  Якщо ви купуєте цифровий актив, але ви не думаєте, що можете масштабувати / збільшувати / збільшувати прибутковість, то, що, погоду, ви там робите?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»