Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація для вашого віртуального магазину в 4 кроки

  1. Що таке перевірка віртуального магазину?
  2. Що потрібно шукати
  3. Що ви шукаєте?
  4. Крок # 1 - Опис продуктивності магазину
  5. Крок # 2 - Переглянути правила політики магазину
  6. Крок # 3 - Оптимізація сторінок
  7. Чіткість у змісті
  8. SEO (пошукова оптимізація)
  9. Відсутня інформація
  10. Крок # 4 - Оптимізація сторінок продукту
  11. Зображення
  12. Опис продукції
  13. SEO (пошукова оптимізація)
  14. Відсутня інформація
  15. Крок 5 - Перевірте свої купони / коди знижок
  16. Висновок
  17. Про автора

  Багато разів з щоденною суєтою і віртуальним магазином ми отримуємо ярлики. Протягом декількох місяців (або років) такі речі, як застаріла інформація, не оптимізовані сторінки продукту, відсутність метаданих SEO та старі (але все ще активні) ваучери зі знижками перетворюються на серйозні проблеми, що викликають втрати трафіку, дохід і можливості.

  Як ви робите це медичне обстеження щороку, ваш віртуальний магазин також вимагає того ж для усунення цих недоліків, а також виявлення інших можливих проблем, перш ніж вони стануть реальними кризами.

  У цій посаді ми хочемо, щоб ви дізналися план з 5 простих кроків, щоб застосувати, щоб ваш магазин оновлювався та працював належним чином.

  Почнемо

  Що таке перевірка віртуального магазину?

  Перевірка віртуального магазину - це просто час для щоденного повсякденного кроку, стратегічно переглядаючи найважливіші елементи вашого онлайн-бізнесу, з метою допомогти розкрити проблеми та виявити прогалини, щоб вони могли виправити

  Що потрібно шукати

  Є кілька речей, які ви хочете побачити при перегляді вашого інтернет-магазину, який ми розглянемо пізніше. На високому рівні вони:

  • Правила зберігання
  • Сторінки магазину (про нас, контакти, поширені запитання тощо)
  • Сторінки та списки продуктів
  • Зображення продуктів
  • Коди купонів

  Що ви шукаєте?

  Коли ви робите цю перевірку, ви дійсно шукаєте, щоб поліпшити кілька речей.

  • Видимість пошукової системи - SEO (Search Engine Optimization) може бути важливим фактором, що сприяє успіху вашого магазину. Тим не менш, з клопотами намагається отримати повністю налаштований магазин і ваші продукти в списку, це часто нехтують.
  • Розриви вмісту - прогалини у вмісті є ключовою інформацією, яка відсутня на вашому сайті, що є дуже важливим і сприяє досягненню цілей конверсії, таких як відсутні сторінки або помилки в тарифах на доставку.
  • Застаріла інформація - З часом все змінюється. Ціни на доставку змінені, основні питання розвиваються, а політика магазину зазнає оновлення. Огляд вашого інтернет-магазину допоможе внести ці зміни в поле зору, щоб все було повністю оновлено.

  Додаткова примітка: перевірка сайту передбачає перегляд та покращення видимості пошукової системи за допомогою правильного пошуку та реалізації ключових слів. Щоб дізнатися більше про це, ми поділимося наступне керівництво ,

  Крок # 1 - Опис продуктивності магазину

  Хороше місце для початку перевірки вашого магазину Магазин Грейдер від Shopify , Цей інструмент можна використовувати, навіть якщо ваш магазин не в Shopify. Завдяки високому рівню, цей інструмент дасть певний напрямок з точки зору елементів вашого бізнесу, які можуть потребувати вашої уваги.

  Інструмент перевірить чотири критичних елемента, включаючи SEO, використання, вміст і соціальний і технічний (код), надаючи корисну інформацію про те, що можна покращити.

  Крок # 2 - Переглянути правила політики магазину

  Перш ніж переглядати всі сторінки та продукти, рекомендується переглянути різні правила вашого магазину. Якщо ви подібні до більшості власників віртуальних магазинів, ваші правила - це питання "встановити і забути", коли ви вперше публікуєте їх у магазині. Настав час переглянути свої правила та переконатися, що вони є дружніми з клієнтами та погоджуються з цілями конверсії.

  Не поспішайте, переглядаючи кожен, і переконайтеся, що ви найновіші:

  • Правила доставки
  • Політики повернення коштів
  • Правила повернення
  • Змінити політику
  • Політика конфіденційності

  Бонус : Перевірте генератор політики конфіденційності і генератор політики повернення коштів Shopify, що швидко допоможе вам створити ті, які потрібні віртуальному магазину.

  Крок # 3 - Оптимізація сторінок

  Основні сторінки вашого сайту є логічним місцем для початку перегляду вашого вмісту. Такі сторінки, як "про", "часті запитання" і "контактна сторінка", особливо важливі, оскільки вони, як правило, є популярними сайтами для компаній електронної комерції, що може значно допомогти у переходах.

  На цих сторінках потрібно шукати кілька речей:

  Чіткість у змісті

  Кожна сторінка повинна мати чіткий і конкретний фокус. Запитайте себе, чи є ваше повідомлення ясним і лаконічним? Чи відповідає назва вмісту? Чи знайде відвідувач відповідь, яку вони шукають?

  SEO (пошукова оптимізація)

  Якщо ви схожі на більшість людей, у вашому магазині, ймовірно, є багато назв, які не мають інформації та метаданих. Назви сторінок, опис мета і URL відіграють значну роль у видимості в пошукових системах. Заповнення цих полів може значно допомогти Google краще зрозуміти, що пропонує ваш магазин, а також збільшити шанси користувачів натиснути посилання на сторінці в результатах пошуку.

  Перевірте кожну сторінку та оптимізуйте ці три елементи та переконайтеся, що ви дотримуєтесь таких параметрів:

  • Назва: не більше 70 символів (у результатах пошуку Google скорочує короткі заголовки.) Ці скорочення базуються на довжині пікселів заголовка, а не на кількості символів, щоб бути впевненим, зберігайте назви від 50 до 60 символів )
  • Мета опис: до 160 символів, які містять будь-яке ключове слово.
  • URL: URL повинен бути коротким і в ідеалі містити релевантні ключові слова для певної сторінки.

  Приклад:

  Увага: Будьте обережні при зміні URL-адреси. Це може призвести до непрацюючого посилання для тих, хто позначив або пов'язав змінену URL-адресу. Якщо ви наполягаєте на зміні URL-адреси для цілей SEO, читати більше про це як перенаправляти відвідувачів (і Google) на нову URL-адресу.

  Відсутня інформація

  Відмітьте це, щоб переконатися, що всі дані враховуються. Чи є повні відповіді на запитання максимально повними? Можливо, ви захочете переглядати електронні листи клієнтів минулого року, шукаючи найпоширеніші запитання, які вони задали вам, щоб оновити поширені запитання. Це може допомогти з перетвореннями та скоротити час, необхідний для реагування на клієнтів.

  Ви також хочете розглянути, чи змінилися будь-які ваші дані чи плати за доставку за минулий рік і чи потрібно оновити інформацію про доставку.

  Крок # 4 - Оптимізація сторінок продукту

  Оптимізовані основні сторінки вашого сайту, саме час подивитися на найважливіший вміст вашого сайту, сторінки вашого продукту. Ці сторінки є надзвичайно важливими не тільки для цінності SEO, що генерує трафік, але й для перетворення цього трафіку. Сторінки ваших продуктів повинні бути переглянуті та оптимізовані для відвідувачів і Google для їх перегляду.

  Давайте розглянемо найважливіші елементи, які необхідно розглянути, щоб отримати сторінки продукту в відмінному стані:

  Зображення

  Коли ви запускаєте віртуальний магазин, ваші зображення є життєво важливим елементом у пошуку видимості, а також конверсій. Настав час переглянути всі зображення продукту та оновити будь-які, які потребують цього.

  Також слід розглянути наступне зображення кожного продукту, яке використовується для наступного:

  Права на зображення - Перше, що потрібно задати собі, це якщо ви маєте права на зображення ваших продуктів. Дуже поширеним є використання фотографій продуктів онлайн-ресурсів. Проте використання фотографій без дозволу може бути проблематичним питанням.

  Теги зображень - Переконайтеся, що кожне зображення має необхідні мітки. Ці теги допоможуть пошуковим системам зрозуміти, що вони хочуть зробити зображення зрозумілим, допомагаючи сайту та вашим продуктам бути видимими в результатах, особливо в зображеннях.

  Ці теги допоможуть пошуковим системам зрозуміти, що вони хочуть зробити зображення зрозумілим, допомагаючи сайту та вашим продуктам бути видимими в результатах, особливо в зображеннях

  Опис продукції

  За допомогою фотографій продукту, опис кожного з них стає найважливішим елементом вашого магазину.

  Під час написання запитайте себе:

  • Оригінальні всі описи ваших продуктів або вони були скопійовані з вашого постачальника?
  • Чи містить вона всю важливу інформацію та технічні подробиці, які кожному відвідувачеві необхідно буде прийняти?
  • Чи зрозумілий опис продукту і запрошує клієнта зробити покупку?

  Якщо ви не відповіли на будь-який з попередніх запитань, ви захочете витратити трохи часу на їх очищення і переконавшись, що опис ваших продуктів є вражаючим. Для отримання додаткової інформації про те, як написати опис продукту, що допомагає збільшити продажі, перевірте посаду 9 простих способів написання опису продукту, що генерує продажі ,

  SEO (пошукова оптимізація)

  Як і на своїх сторінках, ви бажаєте оптимізувати кожну з сторінок продукту найкращим чином. Заголовки, мета-описи та URL-адреси відіграють важливу роль у вашій стратегії SEO, і ви обов'язково захочете звернути увагу на кожну сторінку, оптимізуючи ці три елементи:

  • Назва: не більше 70 символів (у результатах пошуку Google скорочує короткі заголовки.) Ці скорочення базуються на довжині пікселів заголовка, а не на кількості символів, щоб бути впевненим, зберігайте назви від 50 до 60 символів )
  • Мета опис: до 160 символів, що містять назву продукту, вашу марку та модель.
  • URL-адреса: URL-адреса має бути коротким і чистим текстом, без номерів і в ідеалі містити ключові слова. Для опису продукту доцільно включити назву продукту, бренду та можливий номер моделі для максимальної видимості.

  Увага : Будьте обережні при зміні URL-адреси. Це може призвести до непрацюючого посилання для тих, хто позначив або пов'язав змінену URL-адресу. Якщо ви наполягаєте на зміні URL-адреси для цілей SEO, більше про як перенаправляти відвідувачів (і Google) на нову URL-адресу.

  Відсутня інформація

  Переконайтеся, що всі описи ваших продуктів містять відповідну інформацію, необхідну клієнтові для прийняття обґрунтованого рішення. Це може включати деталі, інструкції та технічну інформацію.

  Додаткові ресурси: Для SEO поради щодо оптимізації ваших сторінок, продуктів та колекцій, перевірте це пост Ніл Патель в Quick Sprout.

  Крок 5 - Перевірте свої купони / коди знижок

  Частина перевірки до вашого магазину повинна включати перевірку всіх ваших кодів знижки, які не минули. Ці коди іноді можуть опинитися на сайтах, що пропонуються RetailMeNot , що дозволяє кожному користуватися ними довго після закінчення рекламної акції. Погляньте на кожен код і видаліть ті, що більше не діють.

  Висновок

  Після того, як ви виконаєте всі дії, вам потрібно буде позначити свій календар і регулярно повторювати цю перевірку. Завдяки цьому ваш вміст і ключові слова зосереджені на тому, щоб мати свіжі та відповідні SEO, що дає змогу збільшити кількість вільного трафіку з плином часу та збільшити кількість конверсій.

  Про автора

  Річард Лазацера - це підприємець у сфері електронної комерції та контент-стратег у Shopify Річард Лазацера - це підприємець у сфері електронної комерції та контент-стратег у Shopify. Дізнайтеся більше про Річарда в Росії Twitter ,

  Що таке перевірка віртуального магазину?
  Запитайте себе, чи є ваше повідомлення ясним і лаконічним?
  Чи відповідає назва вмісту?
  Чи знайде відвідувач відповідь, яку вони шукають?
  Чи є повні відповіді на запитання максимально повними?
  Чи містить вона всю важливу інформацію та технічні подробиці, які кожному відвідувачеві необхідно буде прийняти?
  Чи зрозумілий опис продукту і запрошує клієнта зробити покупку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»